Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo vissezonas riepas

Toyo vissezonas riepas

Toyo

Šobrīd, kad ziemas salnas nemēdz noturēties ilgāk par pāris dienām, varētu šķist, ka ziemas riepas ne vienmēr ir nepieciešamas. Tāpat arī vasarā, kad biežāk sūdzamies par vēso laiku, nekā priecājamies par karsto, šķiet, ka vasaras riepas nav īsti vajadzīgas. Ja esat bijis tādās pārdomās, vissezonas riepas varētu būt vispiemērotākās tieši jums. Vissezonas riepas apvieno būtiskākos vasaras un ziemas riepu uzbūves aspektus, tādā veidā nodrošinot komfortablu un drošu braukšanu abos gadalaikos. 

MMK Riepu servisa speciālisti norāda uz Toyo tires vissezonas riepām, kā uzticamu izvēli, ja vēlaties iegādāties vissezonas riepas. Toyo tires riepas ir paredzētas ikvienam šoferim, kas nevēlas daudz domāt par riepu iegādi un nomaiņu, it īpaši, ja tas jādara divas reizes gadā. Šīs riepas apvieno sevī pozitīvās vasaras un ziemas riepu īpatnības. 

Slavenais Japānas riepu ražotājs TOYO sen sapratis, ka pasaulē ir ļoti daudz autovadītāju, kuri īsti negrib iedziļināties sarežģītajā riepu zinātnē vai pavisam vienkārši nepatīk riepu maiņas process. Tas ir viens no iemesliem kāpēc miljoniem šoferu izvēlās vissezonas jeb M+S riepas. Kā otrs iemesls bieži vien kalpo braukšana tikai pilsētvidē, savukārt trešais iemesls ir dzīvesvietas lokācija. Par piemēru ņemot Centrāleiropu un tamlīdzīgās klimata joslas.

 

Tāpēc ražotājs piedāvā risinājumus ikvienai no iepriekšminētajām variācijām. Toyo vissezonas riepām raksturīgas standarta īpašības – tās nav piemērotas braukšanai, ja temperatūra ir krietni zem nulles. Labāk derēs tiem autovadītājiem, kas pārsvarā brauc pilsētvidē, kā arī vissezonas riepām ir raksturīgas vasaras riepu īpašības, tām ir cietāks gumijas sastāvs un parasti riepu dizainā ir iesaistītas gareniskās ūdens izvadrievas.

M+S riepās apzīmē “Mud and Snow”. Šis apzīmējums liecina, ka riepas ir piemērotas dažādu apstākļu ceļu virsmām, tajā skaitā gan dubļainiem lauku ceļiem, kas piesnigušiem lielceļiem. Toyo tires vissezonas riepu veidošanā atbilstība M+S kvalitātes zīmes prasībām ir bijusi Toyo tires prioritāte, lai ikviens riepu lietotājs varētu lietot šīs riepas, nebaidoties par mainīgo laikapstākļu iespējamo ietekmi uz riepu veiktspēju.  

Ar TOYO vissezonas riepām bez raizēm

Toyo vissezonas riepas kvalitātes ziņā neatpaliek no to ražotajām ziemas vai vasaras riepām. Gluži pretēji, japāņu ražotājs apzinās, ka M+S riepas tiek pakļautas ļoti dažādiem braukšanas apstākļiem, kas nozīmē, ka tām jābūt izcilas kvalitātes un jābūt spējīgām veiksmīgi darboties gan nelielos mīnusos vai sniegā, gan +25 grādos un stipra lietus laikā. Šeit gan jāpiebilst, ka vissezonas riepas nespēj dot to pašu atdevi, ko tīra ziemas vai vasaras riepa. Vidējais mūža ilgums vissezonas riepām ir 2 līdz 3 gadi, atkarībā no šofera braukšanas biežuma un stila.

Kā veiksmīgu M+S Toyo riepu modeli varētu minēt Toyo Celsius. Raksturīgi vissezonai, arī šis modelis ir ražots ar lielāku izturību pret zemas temperatūras radītajām problēmām. Produkts radīts tā, lai mainoties laikapstākļiem riepas nebūtu jāmaina, tās veiksmīgi darbosies gan uz sniegotiem ziemas ceļiem, gan pielijušiem vasaras ceļiem.

Kad izvēlēties Toyo vissezonas riepas, nevis pirkt gan ziemas, gan vasaras riepas? Jāņem vērā, ka, lai gan vissezonas riepas ir piemērotas Latvijas laikapstākļiem gan ziemā, gan vasarā, tās nevar nodrošināt tādu pašu drošību un komfortu ekstremālos laikapstākļos, kā to varētu specializētas ziemas vai vasaras riepas. Ja bieži sanāk braukt pa netīrītiem un nekaisītiem ceļiem ziemas laikā, MMK riepu servisa speciālisti iesaka ziemas laikā lietot Toyo vai citu ražotāju ziemas riepas, kā prioritāti izvirzot savu drošību ekstremālu braukšanas apstākļu laikā. 

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu