Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo vissezonas riepas

Toyo vissezonas riepas

Toyo

Apnikusi riepu maiņa – izvēlies TOYO vissezonas riepas

Slavenais Japānas riepu ražotājs TOYO sen sapratis, ka pasaulē ir ļoti daudz autovadītāju, kuri īsti negrib iedziļināties sarežģītajā riepu zinātnē vai pavisam vienkārši nepatīk riepu maiņas process. Tas ir viens no iemesliem kāpēc miljoniem šoferu izvēlās vissezonas jeb M+S riepas. Kā otrs iemesls bieži vien kalpo braukšana tikai pilsētvidē, savukārt trešais iemesls ir dzīvesvietas lokācija. Par piemēru ņemot Centrāleiropu un tamlīdzīgās klimata joslas. Tāpēc ražotājs piedāvā risinājumus ik vienai no iepriekšminētajām variācijām. Toyo vissezonas riepām raksturīgas standarta īpašības – tās nav piemērotas braukšanai, ja temperatūra ir krietni zem nulles. Labāk derēs tiem autovadītājiem, kas pārsvarā brauc pilsētvidē kā arī vissezonas riepām ir raksturīgas vasaras riepu īpašības, tām ir cietāks gumijas sastāvs un parasti riepu dizainā ir iesaistītas gareniskās ūdens izvadrievas.

 

Ar TOYO vissezonas riepām bez raizēm

Toyo vissezonas riepas kvalitātes ziņā neatpaliek no to ražotajām ziemas vai vasaras riepām. Gluži pretēji, japāņu ražotājs apzinās, ka M+S riepas tiek pakļautas ļoti dažādiem braukšanas apstākļiem, kas nozīmē, ka tām jābūt izcilas kvalitātes un jābūt spējīgām veiksmīgi darboties gan nelielos mīnusos vai sniegā, gan +25 grādos un stipra lietus laikā. Šeit gan jāpiebilst, ka vissezonas riepas nespēj dot to pašu atdevi, ko tīra ziemas vai vasaras riepa. Vidējais mūža ilgums vissezonas riepām ir 2 līdz 3 gadi, atkarībā no šofera braukšanas biežuma un stila.

Kā veiksmīgu M+S Toyo riepu modeli varētu minēt Toyo Celsius. (video) Raksturīgi vissezonai, arī šis modelis ir ražots ar lielāku izturību pret zemas temperatūras radītajām problēmām. Produkts radīts tā, lai mainoties laikapstākļiem riepas nebūtu jāmaina, tās veiksmīgi darbosies gan uz sniegotiem ziemas ceļiem, gan pielijušiem vasaras ceļiem.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu