Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

DISKI!

MMK Serviss – Jauni diski par zemām cenām!

 

Pievieno savam auto vērtību un uzlabo tā izskatu! Mēs palīdzēsim! Par lieliskām cenām un lielā izvēlē riepas un diski – MMK Pārdaugavā  (Mūkusalas 72d pie Rīga Plaza ) un Mežciemā (Biķernieku 121k 800m no IKEA) Diski teju visa veida automašīnām uz vietas, konsultēsim, piemērīsim diskus un riepas pēc jūsu gaumes! Pie mums atradīsi visu populārāko auto ražotāju diskus – BMW, VW, AUDI,  ŠKODA, MERCEDES, VOLVO, LEXUS, TOYOTA, FORD, OPEL, NISSAN, SEAT, JEEP, SAAB, KIA, RENAULT un daudzus citus.  Jaunu disku uzstādīšana savam spēkratam nodrošinās ne tikai atsvaidzinošu, patīkamu uzlabojumu tā ārējā izskatā, bet arī paaugstina tā vērtību! Tomēr tie ir arī automobīļa ritošās daļas sastāvdaļa, svarīga konstruktīva sistēma, kas nodrošina stabilitāti, dinamismu un ekonomiskumu.

MMK Riepas, MMK Serviss – Lietie diski plašā sortimentā!

Piedāvājam jaunus orģinālos kā arī aftermarket diskus. Pieejami plaša spektra  – tērauda, lietie alumīnija tā pat arī kaltie auto diski! Jebkuram auto īpašniekam piemeklēsim nepieciešamo. Pilsētas vai sporta auto – no budžeta līdz pat pašiem ekskluzīvākajiem diskiem – tieši MMK riepu centros !

Premium klase – Japan racing; ABT; AEZ; Fonmetal; Avus; OZ Racing; BBS; Sparco; ATS; Brabus; Breyton; G-Power; Kahn; Lorinser; Schnitzer; Vossen

Vidējās klase – Momo; Enzo; Dezent; RC Design; Dotz; Alutec; MAK; MSW; American racing; Brock; MAK; Reds; Team Dynamics; Vissol; WSP

Budžeta klases – iFree; Nano; LegeArtis; KFZ; KIK; Kronprinz

 Uz vietas ir iespējams izvēlēties teju jebkura stila, izmēra diskus, Specifiskus, eksotiskus vai īpaši retus diskus piegādāsim no lielākajām Eiropas noliktavām. Daudz diski uz vietas un pēc pasūtījuma !

Pie mums ir viss: Riepas, diski, skrūves, uzgriežņi, flanči, kvalitatīva montāža, disku valcēšana un  visam garantija!

Cena par disku sākot no tikai 39.99 eiro. Riepu cenas no 27.99 eiro.

MMK – kvalitatīvs disku remonts, disku taisnošana un pulverkrāsošana!

Ja gadījumā esošie diski ir estētiski bojāti, sasisti vai ir parādījusies plaisa – MMK speciālisti tos atjaunos -Veicam arī disku remontu -disku taisnošana, valcēšana, metināšana un pulverkrāsošana uz vietas mūsu riepu centros.  Augstu kvalitāti un labu cenu garantējam.

Zvani vai vislabāk brauc ciemos – Gaidīsim !

Jautājumu gadījumā (piemērotība un sortiments) zvaniet: Disku speciālists Oskars 23204444

Jautājumu gadījumā zvaniet:

DISKU SPECIĀLISTS

Riepu un disku speciālists Oskars

23204444

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu