Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo vasaras riepas

Toyo vasaras riepas

Toyo

Tāpat kā par ziemas riepu lietošanu, nedrīkst aizmirst arī par vasaras riepu nomaiņu sākoties sezonai. Vasaru riepu periods Latvijā ir no 1. marta līdz 1. decembrim, taču MMK Riepu servisa speciālisti iesaka vērot arī laika apstākļus un, pirmkārt, domāt par savu drošību uz ceļa un nesteigties ar vasaras riepu uzlikšanu 1.martā, ja ceļa kvalitāte to vēl neļauj. Vairums riepu ražotāji iesaka vasaras riepas uzlikt tad, kad vidējā gaisa temperatūra diennaktī uzkāpj virs 7 grādiem.

Kāpēc uzticamas vasaras riepas ir tikpat svarīgas kā uzticamas ziemas riepas? Pastāv priekšstats, ka par vasaras riepām nav vērts uztraukties – var izmantot jebkuras riepas, galvenais, lai tās nav jau cauras. Taču tas ir ļoti tālu no patiesības. Nepiemērotu vasaras riepu lietošana rada tādus pašus riskus kā sliktu ziemas riepu lietošana. 

Minimālais vasaras riepu protektora dziļums ir 1,6mm. Tas jau ir ļoti mazs protektora dziļums un var dramatiski samazināt riepu pozitīvo īpašību izpaušanos uz ceļa, īpaši bīstamās situācijās. Vasaras riepu protektora dziļums būtiski ietekmē bremzēšanas ceļa garumu un manevrēšanas spējas. Īpaši vasarās, kad ceļa segums ir mīkstāks un uz sliktiem ceļiem, kas Latvijā ir ļoti daudz, nolietotu un nekvalitatīvu vasaras riepu lietošana rada daudz nevajadzīgus riskus. 

MMK Riepu servisa speciālisti iepazīstina jūs ar Toyo tires vasaras riepām – pārbaudītu produktu Latvijas vasaras situācijām. 

Toyo riepas piedāvā ļoti plaša spektra kvalitatīvu vidējās klases produkciju, kur viens no galvenajiem segmentiem ir vasaras riepas. Ražotājs laidis klajā desmitiem dažādu vasaras riepu modeļu gan vieglajam transportam, gan krosoveriem jeb SUV klases automašīnām. Tāpat nav aizmirsts par reāliem bezceļu auto, jeb džipiem. Komercauto arī nav atstāti novārtā un tiem ir radītas vairākas Toyo riepu līnijas ar palielinātu kravnesību, jeb C indeksu. Jāmin arī fakts, ka reti kurš auto riepu ražotājs ir pievērsis tik lielu uzmanību dažādu autosporta klašu vajadzībām, tādējādi laižot klajā virkni ar nu jau leģendāriem ielu autosporta modeļiem kā arī ļoti veiksmīgas bezceļu riepas, kuras piedalās, piemēram, BAJA un DAKARA rallijposmos.

Toyo tires vasaras riepas būs lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas iegūt uzticamas riepas par budžeta klases riepu cenām. Toyo brends nav svešs nevienam, to kvalitāti Toyo 75 gadu ilgajā vēsturē ir pārbaudījis gandrīz katrs lielākais pasaules automašīnu ražotājs un tirgotājs, kurš izvēlas Toyo riepas par standarta riepām savam automobilim. 

MMK Riepu Serviss centros Rīgā atradīsi pieredzējušus pārdevējus, kuri pastāstīs par jaunākajām tendencēm kā arī tev piemērotākajām Toyo riepām vasarai.

Toyo vasaras riepas – kvalitatīvas un videi draudzīgas

Japāņu riepu grands jau izsenis pielietojis dabai draudzīgus ražošanas un izstrādes paņēmienus, kuru viens no rezultātiem ir Toyo NanoEnergy līnija. Jebkuru pilsētvides vasaras riepu, zīmols ir centies radīt ar maksimāli zemu izdalītā trokšņa līmeni par piemēru ņemot Toyo Proxes CF2. Toyo riepu ražošanā maksimāli tiek iesaistīti pārstrādājami materiāli, kā arī riepām ir lieliski nodilumizturības rādītāji, lai patērētājs varētu iegādāties riepas maksimāli reti. Par pamatu veiksmīgam produktam vienmēr būs kvalitatīvi izejmateriāli, kuri pateicoties Toyo izpētes centriem ir augstākās raudzes. Ar šī Japānas uzņēmēja vasaras riepām jutīsies droši, pārliecināti un videi draudzīgi.

Toyo Proxes CF2

Riepu Toyo Proxes CF2 apraksts

Riepas Toyo Proxes CF2 modelis tika dizainēts kā iepriekš izlaistās Toyo Proxes CF modernizētā versija. Paši ražotāji šo jaunās paaudzes līniju pozicionē kā ātrgaitas automašīnu vasaras riepu uzlabotu versiju, tomēr jāņem vērā fakts, ka šī riepu modeļa ātruma indekss ir 210 km/h.

Riepu Toyo Proxes CF2 galvenās iezīmes

+ protektora zīmējuma modelēšanā izmantotā 3D modelēšana ļāva panākt vienmērīgu slodzes sadalījumu un palielināt riepu nodilumizturību;
+ jaunie silīcija un polimēru komponenti gumijas maisījumā, uzlaboja saķeri, palielināja nodilumizturību un saīsināja reakcijas laiku uz stūres manevriem.
+ Labi pārdomāta ūdens novadīšanas sistēma uzlabo saķeres īpašības līdz pat 15% kā arī samazina akvaplanēšanas risku.

Gumijas sastāvs

Šis modelis kalpoja kā izmēģinājuma trusītis momentā, kad Toyo investēja lielus līdzekļus jaunu gumijas maisījumu izstrādei, un jaunu riepu protektora dizaina meklējumos. Tas ātri piesaistīja superauto īpašnieku uzmanību. Pirmkārt, veidotāji palielināja silīcija komponenta procentuālo daudzumu maisījumā, kā rezultātā samazinājās rites pretestība. Tas savukārt panāca tendenci samazināties degvielas patēriņam. Gumijas sastāvam tika pievienoti  inovatīvi aktīvie piemaisījumi, kas ļāva uzlabot nodilumizturības rādītājus, kā arī palielināt riepas saķeres īpašības ar ceļa segumu.

Riepas konstrukcijas un dizaina iezīmes

Japāņu riepu ražotāja uzlabotajam modelim ir vairāk nekā viena atšķirība, ja to salīdzinam ar Toyo Proxes CF. Uzskaitot tikai nozīmīgākos, pirmkārt jāmin uzlabota ūdens un sakarsušā gaisa novade. Konkrēti šī sistēma sevi lieliski pierāda uz pielijuša ceļa, kur Toyo Proxes CF2 riepu saķere ar ceļa virsmu palielinās par 15%, ja salīdzinam ar iepriekšējās paaudzes riepām. Nākamā svarīgā iezīme ir spēja vienmērīgi izkliedēt svaru pa visu saskares vietas laukumu, kas veicina labu vadāmību, savlaicīgu paātrinājumu un ātru bremzēšanas reakcijas laiku.

Protektora iezīmes

Šī riepu modeļa protektora dizains lielā mērā veicina trokšņu absorbciju, kā arī garantē braukšanas komfortu lielā ātrumā ar izcilu stabilitāti un vadāmību. Platas gareniskās rievas samazina hidroplānošanas risku. Uzlabota protektora stingrība ir nodrošinājusi rites pretestības samazināšanos.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Āzijā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Āzijas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 40

Toyo riepas ar vienmērīgi stabilu izaugsmi turpina iekarot autovadītāju sirdis visā pasaulē. Šis vidējās klases riepu ražotājs pacietīgi iegulda līdzekļus jaunu izpētes centru būvniecībā, kas gadu gaitā ir rezultējies vairākos desmitos dažādu klašu riepu modeļos. Toyo nodrošina riepas plašam autotransporta klāstam sākot ar vieglajiem un sporta automobīļiem beidzot ar komercauto. Nepārprotams Toyo riepu kvalitātes rādītājs ir fakts, ka tādi lielie auto ražotāji kā Toyota, Mazda un Mitsubishi izvēlas šī zīmola riepas, lai nokomplektētu automašīnas rūpnīcās, pirms tās tiek piegādātas dīleru centriem. Tas norāda uz milzu uzticību šim ražotājam, paļaujoties, ka ritošā daļa nepievils, jo grūti iedomāties bēdīgāku scenāriju kā tikko svaigi iegādāta auto saskādēšana riepu dēļ. Kā populārākos modeļus vasarai varētu minēt visu Toyo proxes un NanoEnergy līniju. Bezceļu apstākļiem lielisku slavu ieguvuši Open Country modeļi, savukārt ziemai labu sniegumu rāda Toyo Observe riepu līnija. Dažus no pieprasītākajiem modeļiem varēsiet apskatīt un iegādāties zemāk.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu