Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo ziemas riepas

Toyo ziemas riepas

Toyo

Toyo ziemas riepas

Latvijas ziemas apstākļi mēdz būt ļoti mainīgi, neskatoties uz to, ka mūsu valsts teritorija ir salīdzinoši neliela. Latgalē ziemas parasti ir sniegotas un bieži vien ar kārtīgiem mīnusiem. Kurzemē ziemas ir maigākas un biežāk novērojami atkušņi. Savukārt Rīgā apstākļi ziemā mēdz krasi atšķirties no valsts kopumā. Ko ar šo ievadu vēlējāmies pateikt? Gluži tā pat kā kurpes, arī auto riepas visiem šoferiem vienādas nederēs. Tieši tāpēc Toyo riepas ziemai ir pieejamas daudz un dažādās variācijās. Piedāvājumā ir modeļi ar ļoti mīkstu gumijas sastāvu, kas nepieciešams, ja brauksim pa bieži apsnigušiem vai apledojušiem ceļiem. Kā labs piemērs kalpotu Toyo GSI-5, pārbaudīta vērtība Latvijas ziemās.
Toyo ziemas riepas ir pieejamas visos izmēros sākot no R13 līdz pat R22. MMK riepu noliktavas atrodas visā Eiropā, kas nozīmē, ka neilgā laika sprīdi varam sagādāt jebkuru jums interesējošo Toyo riepu.

 

 

Izvēlies Toyo riepas un esi soli priekšā ziemai

Kā jau tika minēts, ziemas ir dažādas, tieši tāpec arī riepas tiek ražotas ar daudz un dažādām specifikācijām. Mīkstā sastāva riepas jau pieminējām, bet nedrīkst aizmirst, ka Toyo riepas piedāvā plašu spektru ar ziemas riepu modeļiem.
Braukšnai Kurzemes ziemās ir nepieciešamas pilnīgi cita sastāva riepas. Nav jau aizliegts braukt ar mīksta sastāva, gluži vienkārši krietni ātrāk nāksies iegādāties jaunas riepas. Toyo piedāvā rūpīgi izstrādātus vidējas cietības modeļus, kā piemēram Toyo Snowprox S954. Riepas dizainētas ar mērķauditoriju centrāleiropā, kur ziemas ir maigākas un ir pastiprinātas dilšanas apstākļi. Toyo riepas savu produktu izstrādes procesā pielieto pārstrādājamus materiālus neaizmirstot par dabas saudzēšanu. 

Attīstīts ir arī Toyo radžu riepu sektors. Vairākos testos pierādījuši izcilu noturību pat ļoti skarbas ziemas apstākļos. Toyo regulāri strādā pie jaunu protektora dizainu izstrādes kā arī veido aizvien jaunus šipu variantus. Toyo ziemas riepām, neatkarīgi ar radzēm vai bez, raksturīgs īss bremzēšanas ceļš, kas ziemas apstākļos viennozīmīgi ir svarīgākais aspekts. Šeit neliels video ieskatam – Video

Toyo riepas tiek dizainētas gan ar asimetrisku protektoru, gan simetrisku, jeb virzienveida protektoru. Atkarībā no šofera braukšanas paradumiem un vēlmēm MMK Riepu Serviss speciālisti konsultēs un ieteiks tieši jums piemērotāko riepu.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu