Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo ziemas riepas

Toyo ziemas riepas

Toyo

Latvijas ziemas apstākļi mēdz būt ļoti mainīgi, neskatoties uz to, ka mūsu valsts teritorija ir salīdzinoši neliela. Latgalē ziemas parasti ir sniegotas un bieži vien ar kārtīgiem mīnusiem. Kurzemē ziemas ir maigākas un biežāk novērojami atkušņi. Savukārt Rīgā apstākļi ziemā mēdz krasi atšķirties no valsts kopumā. Ko ar šo ievadu vēlējāmies pateikt? Gluži tāpat kā kurpes, arī auto riepas visiem šoferiem vienādas nederēs. Tieši tāpēc Toyo riepas ziemai ir pieejamas daudz un dažādās variācijās. Piedāvājumā ir modeļi ar ļoti mīkstu gumijas sastāvu, kas nepieciešams, ja brauksim pa bieži apsnigušiem vai apledojušiem ceļiem. Kā labs piemērs kalpotu Toyo GSI-5, pārbaudīta vērtība Latvijas ziemās. Toyo produkti ir augstas klases produkti par demokrātiskām cenām, tāpēc tie ir pieejami ikvienam autobraucējam, kas vēlas saņemt augstas klases ziemas riepas par visiem pieejamām cenām.

Par ziemas riepu nomaiņu nedrīkst aizmirst. Ziemas riepu stāvoklis ir jāpārbauda katras sezonas sākumā. Ja riepu nodilums ir ievērojams un protektora dziļums kādai no riepām tuvojas 6 vai 7mm slieksnim, ļoti nopietni jāapdomā ziemas riepu maiņa jaunai sezonai. Latvijā ziemā ir atļauts braukt ar riepām, kuru protektora dziļums ir vismaz 4mm, taču MMK Riepu servisa speciālisti uzsver, ka, lai nodrošinātu drošību un komfortu uz ceļa, ziemas riepu protektoru dziļumam jābūt vismaz 6mm. Tādēļ, ja sezonas sākumā protektori jau ir nodiluši, sezonas laikā riepas noteikti nodils līdz minimumam, tādā veidā gan radot risku tikt sodītam par neatbilstošu riepu lietošanu, gan pakļaut sevi nevajadzīgam riskam uz ceļa. Lai nodrošinātos jaunai sezonai, jaunas Toyo tires ziemas riepas būs lieliska izvēle.

Toyo ziemas riepas ir pieejamas visos izmēros sākot no R13 līdz pat R22. MMK riepu noliktavas atrodas visā Eiropā, kas nozīmē, ka neilgā laika sprīdi varam sagādāt jebkuru jums interesējošo Toyo riepu.

Toyo tires ziemas riepu ražotājs ir Toyo Tire Corporation, kas ir viens no lielākajiem Āzijas riepu ražotājiem ar ievērojamu pieredzi šajā tirgū. Toyo brenda pirmsākumi ir meklējami 1945.gadā, kopš tā laika uzkrājot pieredzi gan riepu, gan citu gumijas produktu ražošanā. Plašais Toyo produktu klāsts un ilgstošā vēsture padara Toyo par vienu no pieredzes bagātākajiem riepu ražotājiem Latvijas tirgum. 

Toyo brends ir pazīstams ar savu kvalitāti un katrs autobraucējs rēķinās ar produkta ilgnoturību un veiktspēju tās iegādājoties. Lai gan Toyo riepas iegādājas daudzi ekskluzīvu automašīnu ražotāji, sporta sacensību dalībnieki un citi klienti ar augstām prasībām, Toyo riepas ir noturējušas savu budžeta klases cenu, tādēļ ir pieejamas ikvienam autobraucējam par saprātīgām cenām, arī Latvijā. 

Izvēlies Toyo riepas un esi soli priekšā ziemai

Kā jau tika minēts, ziemas ir dažādas, tieši tāpēc arī riepas tiek ražotas ar daudz un dažādām specifikācijām. Mīkstā sastāva riepas jau pieminējām, bet nedrīkst aizmirst, ka Toyo riepas piedāvā plašu spektru ar ziemas riepu modeļiem.

Braukšanai Kurzemes ziemās ir nepieciešamas pilnīgi cita sastāva riepas. Nav jau aizliegts braukt ar mīksta sastāva, gluži vienkārši krietni ātrāk nāksies iegādāties jaunas riepas. Toyo piedāvā rūpīgi izstrādātus vidējas cietības modeļus, kā piemēram Toyo Snowprox S954. Riepas veidotas ar mērķauditoriju Centrāleiropā, kur ziemas ir maigākas un ir pastiprinātas dilšanas apstākļi. Toyo riepas savu produktu izstrādes procesā pielieto pārstrādājamus materiālus neaizmirstot par dabas saudzēšanu. 

Attīstīts ir arī Toyo radžu riepu sektors. Vairākos testos pierādījuši izcilu noturību pat ļoti skarbas ziemas apstākļos. Toyo regulāri strādā pie jaunu protektora dizainu izstrādes kā arī veido aizvien jaunus šipu variantus. Toyo ziemas riepām, neatkarīgi ar radzēm vai bez, raksturīgs īss bremzēšanas ceļš, kas ziemas apstākļos viennozīmīgi ir svarīgākais aspekts. 

Toyo riepas tiek veidotas gan ar asimetrisku protektoru, gan simetrisku, jeb virzienveida protektoru. Atkarībā no šofera braukšanas paradumiem un vēlmēm MMK Riepu Serviss speciālisti konsultēs un ieteiks tieši jums piemērotākās riepas.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu