P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Bridgestone riepas

BRIDGESTONE riepas

Bridgestone riepu vēsture

Bridgestone stāsts sākās 1931. gada pavasarī Japānā. Zīmols nosaukts tā dibinātāja, Shojiro Ishibashi vārdā, viņa uzvārdu pārtulkojot uz angļu valodu, kur “ishi”- stone un “bashi”- bridge. Otrā Pasaules Kara laikā, Bridgestone nostiprināja pozīcijas Japānas tirgū, ražojot riepas militārajai tehnikai. Japānai karā kapitulējot, radās virkne grūtību, tomēr Bridgestone neatkāpās un sāka papildus riepu ražošanai izgatavot arī gumijas izstrādājumus smagajai tehnikai un mašinērijai. Šāda biznesa diversifikācija, salikumā ar tā laika jaunāko tehnoloģiju pielietošanu 1950. gados, atļāva Bridgestone kļūt par lielāko riepu ražotāju Japānā, uzsākot ražot riepas arī velosipēdiem. Nākošajā desmitgadē, Bridgestone spēra tam laikam ļoti riskantu soli, atverot filiāli Amerikas Savienotajās Valstīs 1967. gadā, laikā kad rūgtas atmiņas par karu vēl bija iespiedušās daudzu Amerikāņu prātos. 

Kā interesantu faktu var minēt to, ka, lai arī Bridgestona šobrīd ir lielākais pasažieru auto riepu ražotājs pasaulē, visvairāk riepas saražo LEGO. Ik gadu konstruktora mašīnām tiek saražotas vairāk kā 318 miljoni riepu.

Pus gadsimtu pēc dibināšanas, 1982. gadā Bridgestone nāca klajā ar jaunumu- ziemas riepu bez radzēm, pirmo reizi riepu izstrādes vēsturē riepu gumijas sastāvā izmantojot mikroporas maisījumu. 1988. gadā Bridgestone apvienojās ar otru lielāko no Ziemeļamerikas riepu ražotājiem- Firestone, tajā pašā laikā nākot klajā ar virkni inovāciju, tajā skaitā arī “Uni-T”, ko izmanto arī mūsdienās, un pateicoties kam Bridgestone uztur līderpozīcijas tirgū vēl šodien. 

Arī mūsdienās Bridgestone ražo ne tikai riepas vieglajiem un kravas auto. Zīmols ražo arī konveijera lentas, lidmašīnu riepas, hidrauliskās šļūtenes, “Urethane foam” matračus un Seismiskās izolācijas gultņus, kas pasargā kultūrvēsturiskas ēkas no postošām zemestrīcēm. Kā arī kopš 1997. gada Formula1 sacīkšu braucēji piedalās sacīkstēs ar Bridgestone riepām. Bridgestone veic pamatīgus ieguldījumus pasaules nākotnē, aktīvi nodarbojoties ar labdarību un zinātniskiem pētījumiem. Līdz ar to, Bridgestone ir šobrīd lielākais riepu ražotājs pasaulē, piedāvājot visplašāko produktu klāstu ar visdaudzpusīgāko pielietojumu.  

Bridgestone vasaras riepas

Vēsturiski rodas iespaids, ka Formula1 sacīkstēs uzvaras tiek gūtas pateicoties lieliskiem braucējiem, taču autosporta aizkulisēs visa spriedze gulstas uz inženieru pleciem. Jaunu tehnoloģiju atklāšana var būtiski izmainīt komandu un līdz ar to sacīkšu dalībnieku likteni. 1997. gadā, Bridgestone savas riepas pirmo reizi uzstādot F1 automašīnai, zināja, ka ir jānāk klajā ar labākajām riepām. Gadu vēlāk, 1998. gada sezonā, Mika Häkkinens no McLaren komandas, uzvarēja gan F1 čempionātā, gan ieguva konstruktoru kausu, braucot ar tieši Bridgestone riepām. 

Šo pašu pieeju Bridgestone ir pielietojuši, izgatavojot vasaras riepas. Vissportiskākās no Bridgestone vasaras riepām ir Potenza līnijas riepas, kas piemērotas gan trasei, gan arī ielām. Ar šīm riepām būtiski uzlabosies auto dinamiskums un veiktspēja. Vispopulārākais un Latvijai peimērotākais modelis ir Turanza T005– brauciens ar šīm riepām ir kluss un ekonomisks, riepas izcili veido saķeri ar sausu un slapju asfaltu un ir ļoti kalpotspējīgas. 

Bridgestone ziemas riepas

Bridgestone jau pus gadsimtu ir pionieri ziemas riepu jomā. Tieši Bridgestone 1980. gados nāca klajā ar jaunumu- ziemas riepu bez radzēm, sperot pirmo soli milzīgo bojājumu izbeigšanā, kas radžu dēļ tiek nodarīti ceļiem ik katru ziemu. Kopš tā laika, Bridgestone ir kalpojis par izcilu piemēru citiem riepu ražotājiem, nākot klajā ar milzīgu daudzumu inovāciju, lai būtiski uzlabotu autobraucēju drošību visizaicinošākajos braukšanas apstākļos.

Sākot ar “sniega putru” uz lielpilsētas ceļa un beidzot ar aizsnigušiem lauku ceļiem, MMK riepu centru speciālisti vienbalsīgi uzskata, ka ar jaunākajām inovācijām apbruņotā Bridgestone Blizzark WS80 būs labākā opcija, izvēloties ziemas riepas. Šis modelis apvieno sevī visoptimālākās veiktspējas īpašības- lielisku manevrētspēju, pārliecinošu saķeri ar visslidenākajām ceļa virsmām un degvielas ekonomiju, kas rezultējas komfortablā, klusā un galvenais- drošā braucienā.

Tomēr, ja ziemā bieži nākas saskarties ar skarbiem braukšnas apstākļiem- netīrītiem lauku vai meža ceļiem, bez radzēm nekur tālu netiksi! Bridgestone Noranza 001 ir ziemas riepu modelis, kas ir apbruņots ar tūkstošiem blīvi izvietotu lameļu un ar radzēm, kas būs teicams sabiedrotais cīņā ar visnelabvēlīgākajām dabas stihijām. Bridgestone piedāvājumu klāstā ir atrodams arī diametrisks pretstats iepriekšējam piemēram- Bridgestone Blizzak LM005. Šo modeli varētu raksturot kā rūdītu vissezonas riepu, kas vairāk būs piemērota tiem, kas ziemas apstākļos pārvietojas tikai pa pilsētu.

Arī lielāku transportlīdzekļu cienītājiem Bridgestone produktu klāstā atradīsies kas pievilcīgs! Īpaši apvidus auto jeb SUV cienītājiem radīts modelis Bridgestone Blizzak DM V3, kas, pateicoties milzīgam Japāņu inženieru un zinātnieku veiktajam ieguldījumam, ļaus iekarot pat sniega un ledus noklātākos ceļus. 

Bridgestone inženieri nav aizmirsuši arī par komerctransporta īpašniekiem, nākot klajā ar Bridgestone Blizzak W810. Tas būs ideāli piemērots tiem mikroautobusu un vieglo kravas auto vadītājiem, kam drošība ziemā ir pirmajā vietā. Modelis ir apbruņots ar atjautīgiem risinājumiem, to padarot gan drošu, gan arī triecienizturīgu, kalpotspējīgu un ekonomisku.

Bridgestone- inovācijas nākamajām paaudzēm

Bridgestone pieliek milzīgus pūliņus, lai radītu dabai un cilvēkiem draudzīgākus produktus. Viens no biežākajiem bojājumiem, kurus piedzīvo riepas ir to pārduršana, tāpēc Bridgestone ir nākuši klajā ar Airless sistēmu, kur riepas amortizācijai neizmanto saspiestu gaisu, līdz ar ko pārduršana nebūs šķērslis tam, lai pārvietotos. Bridgestone izgatavo arī riepas lidmašīnām. Nesen zīmols ir nācis klajā ar iespēju nomainīt nolietoto riepas protektoru, saglabājot veco karkasu. Tas būtiski samazina gumijas daudzumu, kas tiek izmantots riepas izgatavošanā un kalpo par dabai draudzīgu iniciatīvu. Bridgestone izgatavo arī Seismiskos Izolatorus, kas krasi samazina zemestrīču izraisītos bojājumus. Šādi Izolatori bieži tiek izmantoti kultūrvēsturiskām ēkām un muzejiem. Bridgestone riepas var iegādāties ar apziņu, ka zīmols peļņu izmantos, lai uzlabotu mūsu un mūsu bērnu nākotni.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Populārākās Bridgestone riepas

Skatīt visas Bridgestone riepas


Kādas ir klientu atsauksmes par Bridgestone riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Bridgestone riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS. Kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šīs ir galvenās Bridgestone riepu priekšrocības:

  1. Premium klases riepas no lielākā ražotāja pasaulē.
  2. Ļoti klusas riepas, augstākais komforta līmenis.
  3. Izcilas vasaras un ziemas riepas.
  4. Ziemas riepām lieliska saķere sniegotos apstākļos.
  5. Riepu izgatavošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas.
  6. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski.
  7. Bridgestone nodarbojas ar labdarību un zinātnisko pētniecību.
  8. Augstākais drošības līmenis!
  9. Modeļi ir ar ilglaicīgu kalpotspēju un augstu triecienizturību, kas padara tos piemērotus braukšanai pa Latvijas ceļiem.

Secinājumi

Ar jaunākajām tehnoloģiskajām inovācijām apbruņotās Bridgestone riepas pasaules riepu tirgū ieņem līderpozīciju. Arī Latvijā tās ir iemantojušas zināmu popularitāti, un ne velti. Bridgestone riepu klāstā atrodamas drošas, uzticamas un kalpotspējīgas premium klases riepas. Salīdzinoši šaurā izvēle, pārsteidzošā kārtā, ietver sevī modeļus, kas piemēroti visdažādākajiem laikapstākļiem un klimatam. Ņemot vērā to, ka Latvijā temperatūras svārstās no +35°C vasarā līdz pat -20°C ziemā, gan Bridgestone vasaras, gan ziemas riepu modeļi spēj palikt sava uzdevuma augstumos jebkādos braukšanas apstākļos.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Slider-sagatave-ziemas2-2