Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo vasaras riepas > Toyo NanoEnergy 3

Toyo riepas

Toyo NanoEnergy 3

Riepu Toyo NanoEnergy 3 apraksts

Vieglo pasažierauto vasaras riepa Toyo NanoEnergy 3 ir viens no jaunākajiem sniegumiem Japānas riepu industrijā. Šim modelim ir raksturīgs ļoti zems degvielas patēriņš, kā arī ļoti ilgs kalpošanas laiks. Riepas pieejamas plašā izmēru spektrā no R13 līdz R15. Tas ļauj mums ar pārliecību apgalvot, ka mazo kompakto automašīnu īpašnieki ir galvenā šī modeļa mērķauditorija.

Riepu Toyo NanoEnergy 3 galvenās iezīmes

+ simetrisks protektora dizains, kas uzlabots labākam sniegumam uz sausa un mitra ceļa seguma;
+ mazāks protektora elementu skaits(salīdzinot ar šīs pašas līnijas iepriekšējām paaudzēm) samazina rites pretestību;
+ lieliska saķere garenvirzienā, pateicoties daudzām šķērseniskām malām, kuras veido centrālajā daļā izvietotās bloku virknes;
+ optimizēts spiediena sadalījums pa kontaktlaukumu, kas rezultējas vienmērīgā nodilumā un ilgmūžībā.
+ Uzlabotais gumijas sastāvs satur jaunas paaudzes polimēru savienojumus, kā arī silikonu, kas nodrošina labāku saķeri ar mitru ceļu un ilgāku kalpošanas laiku.

Protektoru raksturojošās iezīmes

Šīs riepas zīmējumu raksturo samazināts protektora elementu skaits. Tam par iemeslu ir protektora izstrādes laikā izvirzītā prioritāte – rites pretestības samazināšana. Tāpēc šī modeļa protektora zīmējumā ir tikai 2 gareniskās ribas. 

Lieliski novērš akvaplanēšanas efektu

Šīs riepas ūdens izvadsistēma ir viena no tās veiksmīgākajām iezīmēm. Tās galvenie konstrukcijas elementi ir trīs plati kanāli, kuri savstarpēji savienoti ar vairākiem mazākiem šķērseniskiem kanāliem. Galvenie kanāli ir  salīdzinoši liela izmēra, ļaujot tiem uzņemt iespaidīgu ūdens daudzumu un uzreiz to izvadīt no kontakta zonas. Šāda sistēma novērš akvaplanēšanas risku arī lielā ātrumā.

Samazināts trokšņa līmenis

Izstrādājot Toyo NanoEnergy 3 riepas, japāņu eksperti lielu uzmanību pievērsa braukšanas komfortam, it īpaši akustiskajam. Tas tika panākts, pateicoties precīzi izrēķinātam protektora elementu izvietojumam, kā arī īpašu padziļinājumu iestrādei galveno kanālu sānu malās. Tie ievērojami samazina trokšņa līmeni, ko rada gaisa plūsma, kas pārvietojas caur drenāžas rievām. Šie protektora elementi savu efektivitāti visuzskatāmāk demonstrē virs 100km/h liela ātruma.

Uzlabots gumijas maisījums

Viens no NanoEnergy 3 modeļa uzlabojumiem ir gumijas maisījums, kura sastāvs ir ievērojami pamainījies, ja salīdzinam ar tā priekšgājējiem. Pirmkārt, ir vērts atzīmēt jaunas paaudzes superaktīva polimēra savienojuma parādīšanos. Ar tā palīdzību radās iespēja ievērojami palielināt protektora zīmējuma izturību pret abrazīviem triecieniem, kā arī samazināt rites pretestību.

Jāatzīmē arī silīciju saturošu sastāvdaļu klātbūtne gumijas sastāvā, ko vairums automašīnu īpašnieku pazīst kā silīcija dioksīdu. Šī viela nodrošina papildu saķeri ar mitru virsmu, kā arī izturību pret nodilumu.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Āzijā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Āzijas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 39

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Toyo riepas ar vienmērīgi stabilu izaugsmi turpina iekarot autovadītāju sirdis visā pasaulē. Šis vidējās klases riepu ražotājs pacietīgi iegulda līdzekļus jaunu izpētes centru būvniecībā, kas gadu gaitā ir rezultējies vairākos desmitos dažādu klašu riepu modeļos. Toyo nodrošina riepas plašam autotransporta klāstam sākot ar vieglajiem un sporta automobīļiem beidzot ar komercauto. Nepārprotams Toyo riepu kvalitātes rādītājs ir fakts, ka tādi lielie auto ražotāji kā Toyota, Mazda un Mitsubishi izvēlas šī zīmola riepas, lai nokomplektētu automašīnas rūpnīcās, pirms tās tiek piegādātas dīleru centriem. Tas norāda uz milzu uzticību šim ražotājam, paļaujoties, ka ritošā daļa nepievils, jo grūti iedomāties bēdīgāku scenāriju kā tikko svaigi iegādāta auto saskādēšana riepu dēļ. Kā populārākos modeļus vasarai varētu minēt visu Toyo proxes un NanoEnergy līniju. Bezceļu apstākļiem lielisku slavu ieguvuši Open Country modeļi, savukārt ziemai labu sniegumu rāda Toyo Observe riepu līnija. Dažus no pieprasītākajiem modeļiem varēsiet apskatīt un iegādāties zemāk.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Toyo riepām?

Toyo riepas kā savu pirmo izvēli atzinuši vairāki desmiti tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Toyo tiek pieskaitīts vidējās klases segmentam, kas gan vairāk ir balstīts uz salīdzinoši pieejamo riepu cenu, jo riepu kvalitāte un veiktspēja ir pietuvināta premium klasei. Brīdī, kad klienti iegādājas šī brenda riepas, bieži dzirdam tādas frāzes kā – pārbaudīta vērtība, japāņu produkcijai var uzticēties un – labāk piemaksāju, bet braucu droši.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Toyo riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Toyo riepu plusi:

  1. Lieliskas vidējās klases riepas, kas ir tuvu premium kvalitātei!
  2. Liela modeļu izvēle gan ziemas, gan vasaras sezonām!
  3. Atkarībā no izmēra un modeļa  – stiprināti borti !
  4. Atkarībā no izmēra un modeļa  – disku aizsargmala!  
  5. Starptautiski atzīti bezceļu modeļi! 
  6. Stabili un pārliecinoši rādītāji riepu testos!
  7. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !
  8. Uzņēmums domā par apkārtējo vidi – NanoEnergy sērija!
  9. Moderns un attīstīts streetracing riepu segments!

Secinājumi

Ko varam secināt par Toyo riepām? Pirmām kārtām tās ir riepas cilvēkiem, kuri zin ko meklē. Ja esat moderni domājošs cilvēks, kam rūp apkārt notiekošais, tad Toyo riepas piedāvā savu videi draudzīgo līniju. Ja jums pieder 4 x 4 auto, patīk doties zvejā vai medībās, vai vnk dzīvojat grūti piebraucamā vietā, tad jums lieliski varētu derēt kāds no Toyo Open Country modeļu klāsta. Ja plānojat uzsākt vai jau nodarbojaties ar kādu no autosporta veidiem, piemēram driftu vai ralliju, tad viens no pirmajiem riepu ražotājiem uz ko skatīties noteikti būs Toyo riepas, jo tās ar lieliskiem panākumiem sevi ir pierādījušas dažādos autosporta veidos. 

Šī koncerna saražotā produkcija noteikti neiederās budžeta klasē. Riepu izstrādes proecesā tiek ieguldīti lieli līdzekļi, kas loģiski sadārdzina riepu, toties nekad neesam dzirdējuši par brāķētu vai nekvalitatīvi uzražotu riepu. Neskatoties uz to produkcija nav pārspīlēti sadārdzināta un joprojām ir pieejama vidējam Latvijas iedzīvotājam. Riepas atkarībā no modeļa ir klusas un sniedz pārliecinošu sniegumu jebkuros braukšanas apstākļos.

Toyo riepas ir diezgan plaši pieejamas abos MMK Riepu Serviss centros Rīgā. Mūkusalas 72D un Biķernieku 121K, zvani droši vai vislabāk – brauc ciemos !

Esi mūsdienīgs un pārliecināts autovadītājs – izvēlies Toyo riepas!

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu