Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Hankook riepas

Hankook

Latvijā un pasaulē lielu popularitāti ieguvušais Korejas uzņēmums Hankook tika izveidots 1941. Sākotnēji tas saucās Chosun Tire Industrial Co., Ltd un nodarbojās ar dažādu riepu ražošanu. Pie nosaukuma Hankook uzņēmums tika 1955. gadā!

1981. gadā uzņēmums atvēra savu pārstāvniecību Amerikā, un 1996. gadā Hankook riepas parādījās arī Eiropā, jo uzņēmums atvēra pārstāvniecību Nīderlandē. Šis uzņēmums ir pirmais no Āzijas pārstāvjiem, kas ieguva tiesības parakstīt līgumu ar Ford, par dažādu automašīnu riepu piegādi.

Hankook riepas šobrīd!

Pašlaik Dienvidkorejā darbojas 3 ražotnes, no kurām pēdējā uzceltā ir aprīkota ar vismodernāko riepu ražošanas aprīkojumu. Pateicoties ieguldījumam jaunākajās iekārtās, uzņēmuma vadība var viegli plānot nākotni, jo ir pilnīgi pārliecināti, ka ieguldījumi palīdēs ražot riepas pēc visiem jaunākajiem standartiem, vēl daudzus gadus uz priekšu!

Daudzi autoražotāji ir izvēlējušies Hankook kā oficiālo riepu piegādātāju savām automašīnām, kas nozīmē, ka tie uzticās šim ražotājam kā augstvērtīgus un drošus produktus. Pat vācu iespaidīgais autoražotājs Opel izvēlējās aprīkot savas automašīnas ar Hankook riepām. 1990. un 2000. gadā šī uzņēmuma riepas bija starp uzvarētājiem riepu testos visā pasaulē. Pateicoties izcilajiem testu rezultātiem, uzņēmums arī ieguva vispasaules slavu, tā arī paliekot starp top riepu ražotājiem vēl šobrīd!

Kopumā uzņēmumam ir 4 galvenās pārstāvniecības un aptuveni 20 meitasuzņēmumi ārvalstīs. Daudz laika un pūļu tiek veltīts jaunu tehnoloģiju izstrādei, kuras tiek izmantotas riepu ražošanā. Hankook riepu rīcībā ir 5 lieli pētījumu centri, kur strādā labākie speciālisti. Kopumā uzņēmums nodarbina 14 000 darbinieku.

Uzņēmuma mērķi

Šobrīd tiek celta jauna rūpnīca Ungārijā, kuras mērķis, pēc lielā pieprasījuma, ir pacelt pārdošanas apjomu tieši Eiropā! Uzņēmuma galvenais mērķis ir iekļūt Eiropas riepu ražotāju TOP3 un tajā kārtīgi nostiprināties. Kopš 2008. gada tiek uzsvērta uzņēmuma vērtības palielināšana kā arī produkcijas un sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšana. 

Īpaša uzmanība tiek pievērsta arī Hankook riepu tirdzniecībai, izplatīšanas tīkls visā pasaulē pastāvīgi paplašinās un tiek meklēti jauni tirgi, kur piedāvāt savu produkciju. Uzņēmums nevēlas tikt asociēts tikai kā vidējās klases riepu ražotājs, tas vēlas iekarot premium riepu klases sektoru. Konstanta sekošana līdzi konkurentiem ļauj ātri reaģēt uz cenu izmaiņām atbilstoši tirgus pieprasījumam. Salīdzinot riepu izmaksas dažādās valstīs, ir iespējams izlīdzināt vidējo cenu kopumā. Rezultātā pārdošanas apjomi nesamazinās, bet tikai palielinās.

Pastāvīga jaunu tehnoloģiju un inovāciju ieviešana ļauj Hankook uzlabot riepu veiktspējas īpašības un vienlaikus samazināt ražošanas izmaksas.

Nemitīgi tiek domāts arī par patērētāju interesēm, tiek ņemtas vērā visas viņu vēlmes, un, paplašinot modeļu klāstu, parādās riepas, kas pilnībā apmierina patērētāju vajadzības.
Uzņēmums augstu vērtē savu reputāciju, tāpēc ražošanā darbojas paaugstināta kvalitātes kontroles sistēma, kas pilnībā novērš bojātas partijas nonākšanu pie patērētāja. Viss iepriekš minētā kopums arī ir aizvedis Hankook riepas līdz plašai atpazīstamībai pasaulē un Latvijā!

Pašlaik Hankook riepas tiek piegādātas uz vairāk nekā 180 dažādām valstīm, un uzņēmums apgrozījuma ziņā ieņem septīto vietu pasaulē.

 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Hankook riepas ir veiksmīgākais Dienvidkorejas riepu brends. Būtiski ir saprast milzīgo atšķirību starp Ķīnā ražotām riepām un Dienvidkorejā ražotām riepām. Ļoti bieži klienti liek šīs valstis un to produktu kvalitāti vienā katlā, kas nebūt nav taisnība! Ķīna tiek ražotas tikai labas budžeta klases riepas. Tikmēr VISI Dienvidkorejas riepu ražotāji ieņem vietu starp vidējās klases riepu ražotājiem, piemēram, Kumho, Nexen, Marshall un Laufenn. Starp visiem Korejas brendiem Hankook ieņem pirmo vietu, taču pasaules brendu vidū tiek ieņemta augstā 7 vieta pārdošanas apjomos (USD6,12 miljardi). Šie panākumi ir gūti pateicoties veiksmīgiem produktiem, ko atkārtoti gadiem ilgi izvēlas klienti. Vairāki pircēji, ko ir izdevies aptaujāt MMK Riepu centros apgalvo, ka pēc pirmās Hankook riepu izmēģināšanas (Ziemas riepas un Vasaras riepas) turpmāk izvēlas tikai Hankook ražotāja riepas. Daudzus gadus ļoti populārs ir Hankook W429 ziemas riepu modelis(Pieejams gan ar radzēm, gan bez radzēm), kā arī Hankook W419 un Hankook W452

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Hankook riepām?

Hankook riepu grupa ir bāzēta Dienvidkorejā un šobrīd ir septītā lielākā riepu ražotne pasaulē. Hankook riepas saviem atuto  oriģinālo aprīkojumu izvēlas tādi auto ražotāji, kā Opel, Hyundai Motor Company, Toyota, Ford kravas automašīnas, General Motors kravas automašīnas, u.c.

Uzņēmums augstu vērtē savu reputāciju, tāpēc ražošanā darbojas paaugstināta kvalitātes kontroles sistēma, kas pilnībā novērš bojātas partijas nonākšanu pie patērētāja.  Augstā kvalitāte ir padarījusi uzņēmumu par vienu no atpazīstamākajiem pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā!

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Hankook riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie HANKOOK riepu plusi:

  1. Izcila saķere gan uz mitra ceļa seguma, gan sniegā!
  2. Ļoti īss bremzēšanas ceļš!
  3. Spēcīgi sānu bloki nodrošina izcilu vadāmību pagriezienos!
  4. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  5. Lielākā daļa modeļu ir pieejama ar XL stiprinātajiem bortiem!
  6. Spēcīgi un izturīgi borti,  lielākoties ar disku aizsargmalu!  
  7. Vairāk kā 40 ziemas un vasaras modeļi – atbilde jebkuriem laikapstākļiem!
  8. Augsti rādītāji riepu testos !
  9. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !

 

MMK Riepu centros pieprasītākie Hankook vasaras modeļi ir Ventus Prime 3 un Kinergy Eco 2. Izvēloties šos modeļus klienti tiecās pēc maksimāli augstas drošības gan braucot, gan bremzējot uz mitru ceļa segumu. Attiecīgi A(augstākais) rādītājs Ventus Prime 3. Savukārt B rādītājs Kinergy Eco 2. Pamudinošs iemesls šo modeļu iegādei ir labā cenas un kvalitātes attiecība!

Starp ziemas modeļiem izteikts līderis ir Hankook Winter i*Pike RS2 (W429) . Pieejamas gan ar radzēm, gan bez tām. Šim modelim ir gana agresīvs protektora zīmējums, ļaujot brīvi pārvietoties sniega un slapjdraņķa laikā, kā arī uz melnā ledus. Par spīti agresīvajam protektora zīmējumam riepas ir klusas un tiek saglabāta komfortabla braukšana. Starp Hankook ziemas modeļiem popularitāti ir iemantojuši arī  Hankook Winter i cept RS2 (W452) un Hankook i Pike RS (W419) modeļi.

 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu