P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Hankook riepas

Hankook riepas

HANKOOK RIEPAS – KVALITĀTE JAU VAIRĀK NEKĀ 70 GADUS

Latvijā un pasaulē lielu popularitāti ieguvušais Korejas uzņēmums Hankook tika izveidots 1941. Sākotnēji uzņēmumu sauca Chosun Tire Industrial Co., Ltd, un nodarbojās ar dažādu riepu ražošanu. Pie nosaukuma Hankook uzņēmums tika 1955. gadā. Šajā laikā Hankook zīmols ir kļuvis par kvalitātes zīmi daudziem riepu tirgotājiem un lietotājiem.

1981. gadā uzņēmums atvēra savu pārstāvniecību Amerikā, un 1996. gadā Hankook riepas parādījās arī Eiropā, jo uzņēmums atvēra filiāli Nīderlandē. Šis uzņēmums ir pirmais no Āzijas pārstāvjiem, kas ieguva tiesības parakstīt līgumu ar ASV autoražotāju Ford par dažādu automašīnu riepu piegādi.

HANKOOK RIEPAS ŠOBRĪD.

Pašlaik Dienvidkorejā darbojas 3 ražotnes, no kurām pēdējā uzceltā ir aprīkota ar vismodernāko riepu ražošanas aprīkojumu. Pateicoties ieguldījumam jaunākajās iekārtās, uzņēmuma vadība var viegli plānot nākotni, jo ir pilnīgi pārliecināti, ka ieguldījumi palīdzēs ražot riepas pēc visiem jaunākajiem standartiem, vēl daudzus gadus uz priekšu!

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Populārākās Hankook riepas

Skatīt visas Hankook riepas


Kāpēc izvēlēties Hankook?

Par Hankook riepu kvalitāti liecina tas, ka autoražotāji bieži izvēlas to kā labāko produktu, ko uzstādīt saviem auto, tos nododot tirgošanā. Daudzi autoražotāji ir izvēlējušies Hankook kā oficiālo riepu piegādātāju savām automašīnām, kas nozīmē, ka tie uzticās šim ražotājam kā augstvērtīgus un drošus produktus. Hankook riepas tiek izvēlētas kā standarta riepas dažādu pasaules valstu autoražotāju vidū to vispusēji augstās kvalitātes dēļ. Pat vācu iespaidīgais autoražotājs Opel izvēlējās aprīkot savas automašīnas ar Hankook riepām. 1990. un 2000. gadā šī uzņēmuma riepas bija starp uzvarētājiem riepu testos visā pasaulē. Pateicoties izcilajiem testu rezultātiem, uzņēmums arī ieguva vispasaules slavu, tā arī paliekot starp top riepu ražotājiem vēl šobrīd! Hankook riepas tiek uzstādītas mašīnām to ražošanas procesa beigās, tātad autoražotāji uzticas, ka tās spēs nodrošināt drošību un kvalitāti, ko ikviens jomas speciālists sagaida no jebkuras jaunas automašīnas sastāvdaļas.

Kopumā uzņēmumam ir četras galvenās pārstāvniecības un aptuveni 20 meitasuzņēmumi ārvalstīs. Hankook apzinās, ka riepu ražošana ir dinamisks process un lai nodrošinātu klientiem vislabākos produktus, jāiegulda laiks un pūles to pilnveidošanā. Daudz laika un pūļu tiek veltīts jaunu tehnoloģiju izstrādei, kuras tiek izmantotas riepu ražošanā. Hankook riepu rīcībā ir 5 lieli pētījumu centri, kur strādā labākie speciālisti. Šajos centros notiek darbs gan pie esošo produktu pilnveidošanas, pārbaudīšanas, gan pie pilnīgi jaunu produktu ražošanas, kas nodrošinātu Hankook klientiem ar vien labākas kvalitātes riepas. Kopumā uzņēmums nodarbina 14 000 darbinieku.

UZŅĒMUMA MĒRĶI

Šobrīd tiek celta jauna rūpnīca Ungārijā, kuras mērķis, pēc lielā pieprasījuma, ir pacelt pārdošanas apjomu tieši Eiropā! Uzņēmuma galvenais mērķis ir iekļūt Eiropas riepu ražotāju TOP3 un tajā kārtīgi nostiprināties. Eiropas tirgus ir ļoti plašs, taču arī ļoti prasīgs, jo patērētāji Eiropā ir pieraduši pie augstas kvalitātes produktiem. Tas ir kā stimuls pašam uzņēmuma, jo reizē ir jānodrošina augstās patērētāja prasības, kā arī jānodrošina riepu ražošana pēc videi draudzīgām metodēm, ko nosaka Eiropas Savienības regulas. Tas nav liels izaicinājums uzņēmumam, kurš jau izmanto advancētas ražošanas metodes, taču ir kā stimuls būt priekšā konkurentiem ražošanas procesa efektivizācijā. Kopš 2008. gada tiek uzsvērta uzņēmuma vērtības palielināšana kā arī produkcijas un sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšana. Tas īpaši būtiski ir tieši Eiropas tirgū, jo kontinentā novērojami daudz dažādi klimati, tāpēc produktiem ir jābūt pielāgotiem plašām prasībām.

Pašlaik Hankook riepas tiek piegādātas uz vairāk nekā 180 dažādām valstīm, un uzņēmums apgrozījuma ziņā ieņem septīto vietu pasaulē.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta arī Hankook riepu tirdzniecībai, izplatīšanas tīkls visā pasaulē pastāvīgi paplašinās un tiek meklēti jauni tirgi, kur piedāvāt savu produkciju. Uzņēmums nevēlas tikt asociēts tikai kā vidējās klases riepu ražotājs, tas vēlas iekarot premium riepu klases sektoru. Uzņēmuma mērķis ir ražot augstas kvalitātes Hankook riepas, reizē ar kvalitāti nodrošinott par demokrātisku cenu dažādām patērētāju grupām. Konstanta sekošana līdzi konkurentiem ļauj ātri reaģēt uz cenu izmaiņām atbilstoši tirgus pieprasījumam. Salīdzinot riepu izmaksas dažādās valstīs, ir iespējams izlīdzināt vidējo cenu kopumā. Rezultātā pārdošanas apjomi nesamazinās, bet tikai palielinās. Kāpjot pārdošanas apjomiem, jāpalielina vai jāefektivizē ražošana, kas iet roku rokā ar ražošanas procesa modernizāciju un produktu pilnveidošanu.
Pastāvīga jaunu tehnoloģiju un inovāciju ieviešana ļauj uzlabot Hankook riepu veiktspējas īpašības un vienlaikus samazināt ražošanas izmaksas.

Nemitīgi tiek domāts arī par patērētāju interesēm, tiek ņemtas vērā visas viņu vēlmes, un, paplašinot modeļu klāstu, parādās Hankook riepas, kas pilnībā apmierina patērētāju vajadzības.
Uzņēmums augstu vērtē savu reputāciju, tāpēc ražošanā darbojas paaugstināta kvalitātes kontroles sistēma, kas pilnībā novērš bojātas partijas nonākšanu pie patērētāja. Viss iepriekš minētā kopums arī ir aizvedis Hankook riepas līdz plašai atpazīstamībai pasaulē un Latvijā.

Riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Hankook riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Hankook riepu grupa ir bāzēta Dienvidkorejā un šobrīd ir septītā lielākā riepu ražotne pasaulē. Hankook riepas saviem atuto  oriģinālo aprīkojumu izvēlas tādi auto ražotāji, kā Opel, Hyundai Motor Company, Toyota, Ford kravas automašīnas, General Motors kravas automašīnas, u.c.

Uzņēmums augstu vērtē savu reputāciju, tāpēc ražošanā darbojas paaugstināta kvalitātes kontroles sistēma, kas pilnībā novērš bojātas partijas nonākšanu pie patērētāja.  Augstā kvalitāte ir padarījusi uzņēmumu par vienu no atpazīstamākajiem pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā!

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Hankook riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie HANKOOK riepu plusi:

  1. Izcila saķere gan uz mitra ceļa seguma, gan sniegā!
  2. Ļoti īss bremzēšanas ceļš!
  3. Spēcīgi sānu bloki nodrošina izcilu vadāmību pagriezienos!
  4. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  5. Lielākā daļa modeļu ir pieejama ar XL stiprinātajiem bortiem!
  6. Spēcīgi un izturīgi borti,  lielākoties ar disku aizsargmalu!  
  7. Vairāk kā 40 ziemas un vasaras modeļi – atbilde jebkuriem laikapstākļiem!
  8. Augsti rādītāji riepu testos !
  9. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !

 

MMK Riepu centros pieprasītākie Hankook vasaras modeļi ir Ventus Prime 3 un Kinergy Eco 2. Izvēloties šos modeļus klienti tiecās pēc maksimāli augstas drošības gan braucot, gan bremzējot uz mitru ceļa segumu. Attiecīgi A(augstākais) rādītājs Ventus Prime 3. Savukārt B rādītājs Kinergy Eco 2. Pamudinošs iemesls šo modeļu iegādei ir labā cenas un kvalitātes attiecība!

Starp ziemas modeļiem izteikts līderis ir Hankook Winter i*Pike RS2 (W429) . Pieejamas gan ar radzēm, gan bez tām. Šim modelim ir gana agresīvs protektora zīmējums, ļaujot brīvi pārvietoties sniega un slapjdraņķa laikā, kā arī uz melnā ledus. Par spīti agresīvajam protektora zīmējumam riepas ir klusas un tiek saglabāta komfortabla braukšana. Starp Hankook ziemas modeļiem popularitāti ir iemantojuši arī  Hankook Winter i cept RS2 (W452) un Hankook i Pike RS (W419) modeļi.

 

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

slidosais
publ3