Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo vasaras riepas > Toyo Open Country A/T Plus

Toyo riepas

Toyo Open Country A/T Plus

Toyo Open Country A/T Plus riepu apraksts

Toyo Open Country A/T Plus visurgājēju riepas tika izveidotas ar fokusu uz Eiropas riepu tirgu. Nav brīnums, ka tieši tāpēc Eiropas autovadītāju paradumi un vēlmes tika īpaši ņemtas vērā riepu izstrādes procesā. Atšķirībā no daudziem citiem bezceļu auto riepu modeļiem, Toyo Open Country A/T Plus spēj nodemonstrēt labu vadāmību gan uz asfaltētiem gan jebkura cita neasfaltēta seguma. Parasti šī tipa riepām ir problēmas uz asfalta.

Riepu Toyo Open Country A/T Plus galvenās iezīmes

+ pateicoties simetriskajam protektora dizainam, kas ir efektīvs jebkura veida ceļa segumam, riepām ir universāls pielietojums;
+ protektors, kas sadalīts zonās atkarībā no to funkcionalitātes, uzlabo riepas braukšanas veiktspēju, neatkarīgi no ceļa seguma un nekaitējot viena otrai;
+ riepas skelets, kas pastiprināts ar papildus metāla un neilona auklām, nodrošina riepas uzticamību bezceļa apstākļos.

Plaša pielietojamība

Šīs riepas daudzpusība lielā mērā ir saistīta ar simetriska protektora dizaina izmantošanu. Tāpat kā vairākiem citiem Toyo vieglo automašīnu modeļiem, protektors ir sadalīts vairākās funkcionālās zonās. Protektora ārējās malas, kur šķērseniskā virzienā izvietoti daudz platu plecu bloku, nodrošina uzticamu vadāmību uz neasfaltētiem ceļu segumiem. Īpaši labi varam to novērot mālainā un smilšainā augsnē ar samazinātu nestspēju. Uz šādas virsmas plecu bloki darbojas kā stiprinājumi.

Savukārt protektora centrālā daļa veic pavisam citas funkcijas. Šo funkciju pamatuzdevumi sastāv no stabilas vadāmības, bremzēšanas veiktspējas un akustiskā komforta nodrošināšanas. Kā risinājums šo uzdevumu atrisināšanai ir trīs visaptverošas protektora bloku rindas, kas pazīstamas kā “ribas”. Attālums starp rindā novietotiem blokiem ir minimāls, un tie ir masīva izmēra, kas palielina kontakta vietas laukumu un novērš deformācijas kustības laikā. Papildus izmantots bloku izvietojums ar nobīdi, attiecībā vienam pret otru, kas samazina rezonanses trokšņa risku un palielina akustisko komfortu. Galvenokārt automašīnas iekšpusē.

Unikāls gumijas sakausējums

Speciāli šim modelim tika izstrādāts jauns protektora gumijas maisījuma sastāvs. Galvenais jaunieviesums ir polimēru parādīšanās. Ķīmisko vielu komplekss ar nosaukumu Long Life, kas mijiedarbojoties ar citiem komponentiem molekulārā līmenī, nodrošina savienojumam paaugstinātu stiepes un vilces izturību. Šī savienojuma ieguvumus varam novērot braucot lielā atrumā, protektors ir elestīgs un nedeformējas lielā centrbēdzes spēka ietekmē kā arī, braucot pa ceļiem ar nelīdzenu, akmeņainu segumu, riepa, pēc saskares ar izcilni – nedeformējas.

Jāpiebilst, ka riepas gumijas sastāvā joprojām ir augsts silīcija dioksīda līmenis. Jauno polimēru izmantošana nodrošina gumijas savienojuma vienmērīgumu. Tas ļauj riepai burtiski pielipt pie mitras virsmas, cieši pieguļot pat vismazākajiem izciļņiem.

Viegla, bet izturīga riepa

Augsto riepu veiktspēju lielā mērā nodrošina optimizētā skeleta un borta malu uzbūve. Tie tika ievērojami pastiprināti ar papildus kordiem. Pateicoties sintētisko materiālu izmantošanai un uzlabotajām tinumu metodēm, kordu uzlabošana neradīja ievērojamu riepu svara pieaugumu. Toties krietni uzlaboja kravnesību un izturību pret triecieniem. Šo konstruktīvo elementu uzlabojumi bija tik ievērojami, ka vairākās valstīs Japānas ražotājs šim modelim piedāvā pagarinātus garantijas periodus.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Āzijā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Āzijas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 60

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Toyo riepas ar vienmērīgi stabilu izaugsmi turpina iekarot autovadītāju sirdis visā pasaulē. Šis vidējās klases riepu ražotājs pacietīgi iegulda līdzekļus jaunu izpētes centru būvniecībā, kas gadu gaitā ir rezultējies vairākos desmitos dažādu klašu riepu modeļos. Toyo nodrošina riepas plašam autotransporta klāstam sākot ar vieglajiem un sporta automobīļiem beidzot ar komercauto. Nepārprotams Toyo riepu kvalitātes rādītājs ir fakts, ka tādi lielie auto ražotāji kā Toyota, Mazda un Mitsubishi izvēlas šī zīmola riepas, lai nokomplektētu automašīnas rūpnīcās, pirms tās tiek piegādātas dīleru centriem. Tas norāda uz milzu uzticību šim ražotājam, paļaujoties, ka ritošā daļa nepievils, jo grūti iedomāties bēdīgāku scenāriju kā tikko svaigi iegādāta auto saskādēšana riepu dēļ. Kā populārākos modeļus vasarai varētu minēt visu Toyo proxes un NanoEnergy līniju. Bezceļu apstākļiem lielisku slavu ieguvuši Open Country modeļi, savukārt ziemai labu sniegumu rāda Toyo Observe riepu līnija. Dažus no pieprasītākajiem modeļiem varēsiet apskatīt un iegādāties zemāk.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Toyo riepām?

Toyo riepas kā savu pirmo izvēli atzinuši vairāki desmiti tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Toyo tiek pieskaitīts vidējās klases segmentam, kas gan vairāk ir balstīts uz salīdzinoši pieejamo riepu cenu, jo riepu kvalitāte un veiktspēja ir pietuvināta premium klasei. Brīdī, kad klienti iegādājas šī brenda riepas, bieži dzirdam tādas frāzes kā – pārbaudīta vērtība, japāņu produkcijai var uzticēties un – labāk piemaksāju, bet braucu droši.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Toyo riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Toyo riepu plusi:

  1. Lieliskas vidējās klases riepas, kas ir tuvu premium kvalitātei!
  2. Liela modeļu izvēle gan ziemas, gan vasaras sezonām!
  3. Atkarībā no izmēra un modeļa  – stiprināti borti !
  4. Atkarībā no izmēra un modeļa  – disku aizsargmala!  
  5. Starptautiski atzīti bezceļu modeļi! 
  6. Stabili un pārliecinoši rādītāji riepu testos!
  7. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !
  8. Uzņēmums domā par apkārtējo vidi – NanoEnergy sērija!
  9. Moderns un attīstīts streetracing riepu segments!

Secinājumi

Ko varam secināt par Toyo riepām? Pirmām kārtām tās ir riepas cilvēkiem, kuri zin ko meklē. Ja esat moderni domājošs cilvēks, kam rūp apkārt notiekošais, tad Toyo riepas piedāvā savu videi draudzīgo līniju. Ja jums pieder 4 x 4 auto, patīk doties zvejā vai medībās, vai vnk dzīvojat grūti piebraucamā vietā, tad jums lieliski varētu derēt kāds no Toyo Open Country modeļu klāsta. Ja plānojat uzsākt vai jau nodarbojaties ar kādu no autosporta veidiem, piemēram driftu vai ralliju, tad viens no pirmajiem riepu ražotājiem uz ko skatīties noteikti būs Toyo riepas, jo tās ar lieliskiem panākumiem sevi ir pierādījušas dažādos autosporta veidos. 

Šī koncerna saražotā produkcija noteikti neiederās budžeta klasē. Riepu izstrādes proecesā tiek ieguldīti lieli līdzekļi, kas loģiski sadārdzina riepu, toties nekad neesam dzirdējuši par brāķētu vai nekvalitatīvi uzražotu riepu. Neskatoties uz to produkcija nav pārspīlēti sadārdzināta un joprojām ir pieejama vidējam Latvijas iedzīvotājam. Riepas atkarībā no modeļa ir klusas un sniedz pārliecinošu sniegumu jebkuros braukšanas apstākļos.

Toyo riepas ir diezgan plaši pieejamas abos MMK Riepu Serviss centros Rīgā. Mūkusalas 72D un Biķernieku 121K, zvani droši vai vislabāk – brauc ciemos !

Esi mūsdienīgs un pārliecināts autovadītājs – izvēlies Toyo riepas!

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu