Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Antares riepas

Antares

PAR ANTARES RIEPĀM

Zīmola nosaukums “Antares Riepas” ir atvasināts no zvaigznes ar nosaukumu Antares. Tās ir moderns un sapratīgs risinājums jūsu automašīnām. Zīmols pieder un tā produkciju izplata pasaulē labi zināmie “Horizon Tires”, kas jau desmit gadus importē un realizē riepas ASV, Kanādā, un citviet pasaulē, tās galvenā mītne atrodas Teksasā, Dienvidkalifornijā, Džordžijā un Ņūdžersijā.
Antares riepas ir pilnveidotas un ražotas Qingdao, Ķīna, kur kvalitātes kontroli ražotnēs nodrošina rūpīgi atlasīts un apmācīts ekspertu kolektīvs. Šīs riepas ir ļoti uzticamas un nodrošina lielisku veiktspēju. Antares riepām priekšrocību pār citiem to konkurentiem sniedz iespēja savu produkciju saražot pēc augstākajiem standartiem tai pat laikā saglabājot pieejamu cenu ikvienam patērētājam. Produkcija tiek izgatavota no materiāliem kurus ražo tur pat uz vietas izstrādes rūpnīcā.
Antares riepas  ir izgatavotas no tā paša materiāla, ko izmanto jebkurš augstas klases riepu ražotājs. Galvenajā mītnē tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un dizaina varianti, lai panāktu riepu optimālāko drošibas līmeni.

Antares riepas – produkcija 

Antares riepas savu produkciju piedāvā gan pasažieru līnijai, apvidus auto, CUV, vieglajam kravas transportam, pikapiem, sporta kravas automašīnām un džipiem. Riepām ir izteiktas protektora garenrievas un izteikti protektora bloki jeb lameles, lai nodrošinātos pret  hidroplanēšanu visos gadalaikos. Šāds, Antares riepām raksturīgs, protektora dizains ļoti veiksmīgi novada gan ūdeni gan sniegu.  Daži no veiksmīgākajiem modeļiem ir Antares Grip 20 un Antares Ingens A1. 

 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Latvijas autobraucēju vidū, pēdējos 3 gadus, tieši Antares riepas ir populārākā izvēle starp budžeta klases riepām. Tas izskaidrojams ar cenas attiecību pret kvalitāti un plašo pieejamību. Cena ir ļoti demokrātiska īpaši ņemot vērā šo riepu augstos veiktspējas rādītājus. Latvijā īpaši lielu popularitāti ieguvis ziemas modelis Antares Grip 20, kas ļoti veiksmīgi kalpo Latvijas mainīgajos ziemas apstākļos. Antares riepu modeļi paliek aizvien konkurētspējīgāki ar katru jauno modeli. Turpinot pareizi izvēlēto biznesa modeli, mēs MMK darbinieki nākotnē sagaidām vairākus Latvijas apstākļiem izcili piemērotus protektora dizaina risinājumus. Riepas mūžs, atkarībā no pareizas eksplotācijas, un šofera braukšanas paradumiem var pārsniegt pat 50 000 km.

 

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Antares riepām?

Antares riepas ir populārākā izvēle Latvijā starp budžeta klases riepām.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Antares riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Antares riepu plusi:

  1. Izcila cenas attiecība pret kvalitāti !
  2. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  3. Stiprināti borti !
  4. Disku aizsargmala!  
  5. Veiksmīgi gan ziemas, gan vasaras modeļi ! 
  6. Labi rādītāji riepu testos !
  7. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !

Secinājumi

Antares riepas būs lieliska izvēle visa gada griezumā, zīmols ir parūpējies par to, lai uz citiem riepu ražotājiem pat nebūtu jāskatās. Pēc vajadzības ir pieejami vissezonas modeļi, lai tos izmantotu visu cauru gadu, vai ja ikdienā bieži jābrauc pa lauku apvidiem. Ja braukšana pārsvarā pilsētvidē, tad iesakām vasarai izvēlēties vasaras, bet ziemas apstākļiem kādu no veiksmīgajiem ziemas modeļiem. Riepas kalpo lieliski ne tikai pirmo lietošanas gadu, bet visu tās mūžu, jo gumijas sastāvs nezaudē savu kvalitāti.

Antares lieliska izvēle par saprātīgu cenu !

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu