Uz sākumu > Riepu ražotāji > WESTLAKE RIEPAS

Westlake riepas

Westlake

Westlake riepu vēsture

Westlake ir daļa no Goodride – viena no Ķīnas pazīstamākajām korporācijām. Westlake ir viens no vecākajiem uzņēmumiem, kas ražo riepas kravastransportam un pasažieru automašīnām visā pasaulē. Uzņēmumu 1958. gadā dibināja ķīniešu uzņēmējs Hangžou. Tas arī kalpo kā atskaites punkts, kad sākas uzņēmuma vēsture, kuras laikā Westlake pārliecinoši pierādīja savu konkurētspēju visai pasaulei.

1992. gadā uzņēmums piedzīvo paplašināšanos un sāk ražot riepas ievērojamos apjomos. Pašlaik Westlake ik gadu saražo līdz divdesmit septiņiem miljoniem riepu zem dažādiem nosaukumiem un paredzetas dažādiem transporta veidiem.

Runājot par produktu kvalitāti, tie jau sen tiek uzskatīti par vieniem no labākajiem savas klases pārstāvjiem pasaules līmenī. Par to liecina neskaitāmie kvalitātes sertifikāti, ko saņēmusi kompānija. Westlake ir dažādi starptautiski sertifikāti no Eiropas Ekonomikas komisijas, no Brazīlijas INMETRO, kā arī no Amerikas Transporta departamenta. Turklāt, uzņēmums izturēja obligāto ražošanas sertifikāciju (CCC uzņēmums) un pat saņēma starptautisko standartu ISO9001: 2000 un ISO14001: 2004 sertifikāciju.

Westlake riepas šobrīd ir populāras ne tikai Ķīnā. Tās tiek eksportētas uz vairāk nekā 90 valstīm. Liels pieprasījums tām ir Amerikā, Eiropā un pat Āfrikā. Piemēram, Kanādā, kur klimats ir samērā skarbs, Westlake savus produktus piegādā jau vairāk nekā 16 gadus. Riepas tiek eksportētas arī uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur tās tiek izmantotas, lai uzstādītu uz tikko no rūpnīcām iznākušām mašīnām.

Krievijā uzņēmuma produkti ir kļuvuši zināmi salīdzinoši nesen. Par spīti tam, diezgan īsā laika posmā, Westlake vasaras un ziemas riepas ir ieguvušas daudz fanu. Riepām ir reputācija kā uzticamas budžeta klases riepas, kas atbilst Krievijas vides prasībām.

Kopš dibināšanas uzņēmums pastāvīgi paplašina un papildina savu produktu tirgu. Pašlaik uzņēmuma rūpnīcas ražo ne tikai riepas vieglajām un kravas automašīnām, bet arī velosipēdiem un motocikliem. Pateicoties teju 70 gadu pieredzei savā jomā un modernākajai tehnoloģisko risinājumu izmantošānai, Westlake ir izdevies nodrošināt visa veida transportlīdzekļus ar vairākiem veiksmīgiem produktiem.

Westlake riepas ir paredzētas visiem automašīnu veidiem. Tā kā šī ražotāja riepām, salīdzinot ar citām budžeta klases riepām ir rasturīga lielāka kravnesība un ilgāks kalpošanas laiks, tās bieži tiek izvēlētas kravas automašīnām un SUV, jeb apvidus auto.  Westlake uztur visstingrāko kontroli produktu ražošanas procesā un pievērš lielu uzmanību riepu drošībai. Pateicoties tam, Westlake riepu piekritēju skaits gadu no gada palielinās.

Pieminēšanas vērts ir protektora rakstu asimetriskais dizains, kas tika īpaši modelēts, izmantojot datortehnoloģiju. Šāds protektors gan pasargās, gan sniegs pārliecību uz slapja, sniegota vai apledojuša ceļa. Visas Westlake riepas garantē klusu un ērtu braucienu, neskatoties uz ceļa virsmu un laikapstākļiem.

 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Westlake ir labi zināms Āzijas riepu ražotājs, kuru atzīst autovadītāji daudzās pasaules valstīs. Tam ir daudzu gadu desmitu ilga pieredze augstas kvalitātes ekonomiskās klases riepu ražošanā. Westlake produktiem ir laba cenas un kvalitātes attiecība. Uzņēmums piedāvā plašu riepu modeļu klāstu vieglajām automašīnām, motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām. Ķīniešu zīmols ražo gan vissezonas, gan sezionālas riepas. Šī ražotāja riepas ir vienas no vislētākajām tirgū, tomēr pēc MMK novērojumiem riepas ir katra centa vērtas. Ja meklējat patiešām lētas riepas, tad šis zīmols sniegs maksimumu par samaksāto naudu. Jāpiebilst, ka Westlake riepas ir pilnīgs analogs Goodride riepām. Visi to ražotie modeļi ir identiski, tāpēc, ja kāds no Westlake modeļiem nav pieejams droši var interesēties par Goodride riepu pieejamību un otrādi!

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Westlake riepām?

Westlake  ir viens no vecākajiem Āzijas riepu ražotājiem, nu jau ieguvis atpazīstamību dažādās pasaules valstīs. Vairāki to produkti ir dizainēti tieši Skandināvijas klimata zonai, kas sevī iekļauj arī Baltijas valstis. Ražotājs piedāva plaša spektra vasaras, ziemas un vissezonas riepas. Interesanti, bet Westlake riepas tiek ražotas ar identiskiem modeļiem zem vēl viena Latvijā zināma nosaukuma Goodride. Šādu praksi piekopj vairāki riepu ražotāji. Pētījumi liecina, ka riepa, kas, piemēram, Indijā tirgojās lieliski, ar tādu pašu nosaukumu Eiropā negūst panākumus.  Westlake riepas ar lepnumu pārstāv budžeta klases segmentu, jo, lai kādai klasei tas arī piederētu, tas vienmēr tiecas pēc izcilības.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Westlake riepas, kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie WESTLAKE riepu plusi:

  1. Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam (der gan vasaras, gan ziemas apstākļos),
  2. augsta bortu uzbūves kvalitāte, salīdzinoši augsta triecienizturība,
  3. degvielas ekonomija, zemāka rites pretestība kā vidēji,
  4. vidēji mīksts gumijas sastāvs,
  5. laba vadāmība dažādos laika apstākļos, arī uz sniega un ledus,
  6. droša braukšana arī vasaras apstākļos (nav pārāk mīksts gumijas sastāvs),
  7. drošas riepas sānslīdēs,
  8. salīdzinoši īss bremzēšanas ceļš,
  9. klusas riepas.

 

MMK Riepu centros pieprasītāki Westlake ražotāja vasaras modeļi ir Westlake RP28  un Westlake SA37Kāpēc mūsu klienti izvēlas šos modeļus? Jāsaka, ka MMK riepu centru pieredzētais rāda, ka WESTLAKE riepas izvēlas galvenokārt to pievilcīgās cenas dēl. Tomēr, vasaras modeļi ir diezgan sportiska izskata un riepu protektora dizains arī ir veidots sportisks. Šo riepu salīdzinoši bieži izvēlas autosportisti, kas neplāno ar šīm riepām braukt vairāk kā vienu sezonu. Kā viens no iemesliem varētu būt riepu nodilumizturība, jo jaunākie modeļi ir veidoti kā augstas veiktspējas riepas.

Latvijā populārākie ziemas modeļi ir Westlake SW618 un Westlake SW608 – kvalitatīvas, budžeta klases ziemas riepas, vairāki no WESTLAKE ziemas modeļiem ir veidoti pēc Skandināvijas mīkstā sastāva riepu līdzības. SW618 modelis ir viens no tiem, lētas ziemas riepas optimālam sniegumam, kuras var izmantot arī kā vissezonas riepas. Modelis SW608 ir principā populārākais Westlake ziemas modelis. Kvalitatīva riepa, kas daļēji saistīts ar Ziemeļamerikas riepu ekspertu piesaisti šī modeļa dizainēšanā.

MMK Serviss rekomendē kā labu, Latvijas apstākļos pārbaudītu budžeta klases riepu, kas attiecībā pret cenu sniedz optimālu sniegumu.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija