Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo vasaras riepas > Toyo Proxes CF2 SUV

Toyo riepas

Toyo Proxes CF2 SUV

Riepu Toyo Proxes CF2 SUV apraksts

Toyo Proxes CF2 SUV ir paredzēts kompaktajiem pilsētas krosoveriem. Modeli raksturo laba vadāmība, uzlabota saķere (pat uz slapja ceļa seguma), degvielas ekonomija un braukšanas komforts. Viss iepriekšminētais padara šo modeli par vienu no labākajiem risinājumiem tiem autovadītājiem, kuri pārsvarā pārvietojas pilsētvidē.

Riepu Toyo Proxes CF2 SUV galvenās iezīmes

+ papildus tērauda slānis bortos nodrošina riepas stingrību un uzticamību;
+ jauns gumijas maisījums uzlabo saķeri ar jebkuru ceļa pārklājumu, nodrošinot labāku paātrinājumu un bremzēšanu;
+ uzlabota ūdens novadsistēma lieliski izspiež sķidros nokrišņus no saskares zonas ar ceļa segumu;
+ samazināts izdalītā trokšņa līmanis protektora zīmējuma optimizācijas dēļ;
+ labi nodilumizturības rādītāji, pat pie intensīvas lietošanas.

Protektors un tā īpašības

Šī modeļa izstrādes procesā ražotājs izvēlējās asimetrisku protektora dizainu, kas konstrukcijas īpašību dēļ nodrošina patīkamu braukšanu, kā arī raksturīgs ar lielisku nodilumizturību, kas protams pozitīvi ietekmē riepu kalpošanas laiku. Turklāt, kā jau SUV modeļiem raksturīgs, tas dizainēts ar papildus stingrības elementiem, kas pozitīvi ietekmē bremzēšanu gan uz sausa, gan mitra ceļa seguma, nodrošinot augstu drošības līmeni.

Drošība akvaplanēšanas laikā un akustiskais komforts

Protektors nodrošināts ar platiem ūdens izvadkanāliem, pa kuriem notiek ātra nokrišņu izspiešana. Šis faktors garantē riepas snieguma stabilitāti, nezaudējot veiktspēju pat spēcīgā lietū.

Nano balanss

Ar šādu nosaukumu uzņēmums patentējis vienu no saviem gumijas sakausējumiem kas ir bagātināts ar augstu silīcija dioksīda saturu. Pateicoties šim gumijas sastāvam, riepai ir samazināta rites pretestība, kas pozitīvi ietekmē degvielas ekonomiju. Jaunā sakausējuma izmantošana nodrošina lielisku saķeri kā arī stabilitāti uz slapja ceļa.

Veiktspēja bremzēšanas laikā

Ja salīdzinam Toyo Proxes CF2 SUV modeli ar šīs pašas līnijas iepriekšējo paaudžu modeļiem, tad jaunajam ir uzlabotas bremzēšanas īpašības. Uzlabojumus nodrošina ne tikai jaunais gumijas maisījums, bet arī jaunu elementu ieviešana protektora sānu malās. Šo abu jaunieviesumu apvienojums rezultējās bremzēšanas ceļa saīsinājumā par 3%. Varētu šķist, ka tas nav daudz, tomēr reālas bīstamības gadījumā tas var būt izšķirošs. Ikdienā šis 3% uzlabojums izpaužas asos līkumos neļaujot riepām izslīdēt.

Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Āzijā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Āzijas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 112

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Toyo riepas ar vienmērīgi stabilu izaugsmi turpina iekarot autovadītāju sirdis visā pasaulē. Šis vidējās klases riepu ražotājs pacietīgi iegulda līdzekļus jaunu izpētes centru būvniecībā, kas gadu gaitā ir rezultējies vairākos desmitos dažādu klašu riepu modeļos. Toyo nodrošina riepas plašam autotransporta klāstam sākot ar vieglajiem un sporta automobīļiem beidzot ar komercauto. Nepārprotams Toyo riepu kvalitātes rādītājs ir fakts, ka tādi lielie auto ražotāji kā Toyota, Mazda un Mitsubishi izvēlas šī zīmola riepas, lai nokomplektētu automašīnas rūpnīcās, pirms tās tiek piegādātas dīleru centriem. Tas norāda uz milzu uzticību šim ražotājam, paļaujoties, ka ritošā daļa nepievils, jo grūti iedomāties bēdīgāku scenāriju kā tikko svaigi iegādāta auto saskādēšana riepu dēļ. Kā populārākos modeļus vasarai varētu minēt visu Toyo proxes un NanoEnergy līniju. Bezceļu apstākļiem lielisku slavu ieguvuši Open Country modeļi, savukārt ziemai labu sniegumu rāda Toyo Observe riepu līnija. Dažus no pieprasītākajiem modeļiem varēsiet apskatīt un iegādāties zemāk.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Toyo riepām?

Toyo riepas kā savu pirmo izvēli atzinuši vairāki desmiti tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Toyo tiek pieskaitīts vidējās klases segmentam, kas gan vairāk ir balstīts uz salīdzinoši pieejamo riepu cenu, jo riepu kvalitāte un veiktspēja ir pietuvināta premium klasei. Brīdī, kad klienti iegādājas šī brenda riepas, bieži dzirdam tādas frāzes kā – pārbaudīta vērtība, japāņu produkcijai var uzticēties un – labāk piemaksāju, bet braucu droši.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Toyo riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Toyo riepu plusi:

  1. Lieliskas vidējās klases riepas, kas ir tuvu premium kvalitātei!
  2. Liela modeļu izvēle gan ziemas, gan vasaras sezonām!
  3. Atkarībā no izmēra un modeļa  – stiprināti borti !
  4. Atkarībā no izmēra un modeļa  – disku aizsargmala!  
  5. Starptautiski atzīti bezceļu modeļi! 
  6. Stabili un pārliecinoši rādītāji riepu testos!
  7. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !
  8. Uzņēmums domā par apkārtējo vidi – NanoEnergy sērija!
  9. Moderns un attīstīts streetracing riepu segments!

Secinājumi

Ko varam secināt par Toyo riepām? Pirmām kārtām tās ir riepas cilvēkiem, kuri zin ko meklē. Ja esat moderni domājošs cilvēks, kam rūp apkārt notiekošais, tad Toyo riepas piedāvā savu videi draudzīgo līniju. Ja jums pieder 4 x 4 auto, patīk doties zvejā vai medībās, vai vnk dzīvojat grūti piebraucamā vietā, tad jums lieliski varētu derēt kāds no Toyo Open Country modeļu klāsta. Ja plānojat uzsākt vai jau nodarbojaties ar kādu no autosporta veidiem, piemēram driftu vai ralliju, tad viens no pirmajiem riepu ražotājiem uz ko skatīties noteikti būs Toyo riepas, jo tās ar lieliskiem panākumiem sevi ir pierādījušas dažādos autosporta veidos. 

Šī koncerna saražotā produkcija noteikti neiederās budžeta klasē. Riepu izstrādes proecesā tiek ieguldīti lieli līdzekļi, kas loģiski sadārdzina riepu, toties nekad neesam dzirdējuši par brāķētu vai nekvalitatīvi uzražotu riepu. Neskatoties uz to produkcija nav pārspīlēti sadārdzināta un joprojām ir pieejama vidējam Latvijas iedzīvotājam. Riepas atkarībā no modeļa ir klusas un sniedz pārliecinošu sniegumu jebkuros braukšanas apstākļos.

Toyo riepas ir diezgan plaši pieejamas abos MMK Riepu Serviss centros Rīgā. Mūkusalas 72D un Biķernieku 121K, zvani droši vai vislabāk – brauc ciemos !

Esi mūsdienīgs un pārliecināts autovadītājs – izvēlies Toyo riepas!

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu