Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TOYO RIEPAS > Toyo vasaras riepas > Toyo Proxes Sport SUV

Toyo riepas

Toyo Proxes Sport SUV

Toyo Proxes Sport SUV ir vasaras riepa, kas paredzēta gandrīz jebkuram modernajam krosover tipa automobīlim, jeb tā sauktajiem pilsētas džipiem. Šis riepu modelis ir paredzēts eksplutācijai uz asfaltētiem ceļiem – pilsētvidē vai ārpus, bet tomēr izvairoties no zemes ceļiem. Tā ir uzlabota Toyo Proxes Sport versija, kas tiek veiksmīgi pielietota vieglajiem auto un  tirgū atrodama jau vairākus gadus. Toyo Proxes Sport SUV klāt nākusi pastiprināta rāmja un sānu malas konstrukcija, kas ir nepieciešams SUV augstā smaguma centra un palielinātā svara dēļ!

Galvenās Toyo Proxes Sport SUV iezīmes

+ Pateicoties malējo protektora bloku izvietojumam virzībā uz centrālo daļu, kā arī to palielinātā skaita rezultātā, ir samazināts bremzēšanas ceļa garums;
+ Precīza vadāmība un augsts vilkmes spēks, kas uzlabots drenāžas rievu koniskās formas dēļ;
+ No jauna uzlabota protektora sānu malu uzbūve, atvieglo automašīnas vadību, īpaši sarežģītos apstākļos (strauji pagriezieni utml.)
+ Skelets, kas pastiprināts ar papildus neilona pinumiem, palielina stabilitāti manevrēšanas laikā.

Lieliska bremzēšana dažādos apstākļos

Protektora zīmējumā ir daudz šķērseniski izvietotu elementu. Tie ir ūdens izvadkanāli, kas atrodas divās no trim centrālās daļas ribām. Tie ir novietoti virzienā viens pret otru. Līdz ar palielinātu perpendikulāro lameļu garumu plecu zonās, ir ievērojami samazināts bremzēšanas ceļa garums, neatkarīgi no ceļa seguma apstākļiem. Turklāt, to slīpais izvietojums, kustības režīmā palielina virziena stabilitāti. 

Precīza kontrole un saķeres stabilitāte

Skatoties sānu projekcijā drenāžas kanāli ir koniskas formas. Tas palielina centrālās daļas garenisko ribu un plecu bloku izturību pret deformāciju. Tā rezultātā riepu reakcija uz stūres manevriem ir precīzāka kā arī saķere ir stabilāka.

Paredzama izturēšanās sarežģītos apstākļos

Riepas protektora virsma, kas tiešā veidā ir pakļauta saskarei ar ceļu, piedzīvojusi manāmus uzlabojumus, ja salīdzinam ar vieglo auto modeli Toyo Proxes Sport. Daudz papildus šķērsenisko ribu ieviešana riepas skeletā  ievērojami palielināja kontakta vietu, nodrošinot tai formu, kas ir tuvu kvadrātam. Šis risinājums ļauj vienmērīgi sadalīt slodzi, kas rodas automašīnas svaram saskaroties ar ceļa virsmu!

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Āzijā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Āzijas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 95

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Toyo riepas ar vienmērīgi stabilu izaugsmi turpina iekarot autovadītāju sirdis visā pasaulē. Šis vidējās klases riepu ražotājs pacietīgi iegulda līdzekļus jaunu izpētes centru būvniecībā, kas gadu gaitā ir rezultējies vairākos desmitos dažādu klašu riepu modeļos. Toyo nodrošina riepas plašam autotransporta klāstam sākot ar vieglajiem un sporta automobīļiem beidzot ar komercauto. Nepārprotams Toyo riepu kvalitātes rādītājs ir fakts, ka tādi lielie auto ražotāji kā Toyota, Mazda un Mitsubishi izvēlas šī zīmola riepas, lai nokomplektētu automašīnas rūpnīcās, pirms tās tiek piegādātas dīleru centriem. Tas norāda uz milzu uzticību šim ražotājam, paļaujoties, ka ritošā daļa nepievils, jo grūti iedomāties bēdīgāku scenāriju kā tikko svaigi iegādāta auto saskādēšana riepu dēļ. Kā populārākos modeļus vasarai varētu minēt visu Toyo proxes un NanoEnergy līniju. Bezceļu apstākļiem lielisku slavu ieguvuši Open Country modeļi, savukārt ziemai labu sniegumu rāda Toyo Observe riepu līnija. Dažus no pieprasītākajiem modeļiem varēsiet apskatīt un iegādāties zemāk.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Toyo riepām?

Toyo riepas kā savu pirmo izvēli atzinuši vairāki desmiti tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Toyo tiek pieskaitīts vidējās klases segmentam, kas gan vairāk ir balstīts uz salīdzinoši pieejamo riepu cenu, jo riepu kvalitāte un veiktspēja ir pietuvināta premium klasei. Brīdī, kad klienti iegādājas šī brenda riepas, bieži dzirdam tādas frāzes kā – pārbaudīta vērtība, japāņu produkcijai var uzticēties un – labāk piemaksāju, bet braucu droši.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Toyo riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Toyo riepu plusi:

  1. Lieliskas vidējās klases riepas, kas ir tuvu premium kvalitātei!
  2. Liela modeļu izvēle gan ziemas, gan vasaras sezonām!
  3. Atkarībā no izmēra un modeļa  – stiprināti borti !
  4. Atkarībā no izmēra un modeļa  – disku aizsargmala!  
  5. Starptautiski atzīti bezceļu modeļi! 
  6. Stabili un pārliecinoši rādītāji riepu testos!
  7. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !
  8. Uzņēmums domā par apkārtējo vidi – NanoEnergy sērija!
  9. Moderns un attīstīts streetracing riepu segments!

Secinājumi

Ko varam secināt par Toyo riepām? Pirmām kārtām tās ir riepas cilvēkiem, kuri zin ko meklē. Ja esat moderni domājošs cilvēks, kam rūp apkārt notiekošais, tad Toyo riepas piedāvā savu videi draudzīgo līniju. Ja jums pieder 4 x 4 auto, patīk doties zvejā vai medībās, vai vnk dzīvojat grūti piebraucamā vietā, tad jums lieliski varētu derēt kāds no Toyo Open Country modeļu klāsta. Ja plānojat uzsākt vai jau nodarbojaties ar kādu no autosporta veidiem, piemēram driftu vai ralliju, tad viens no pirmajiem riepu ražotājiem uz ko skatīties noteikti būs Toyo riepas, jo tās ar lieliskiem panākumiem sevi ir pierādījušas dažādos autosporta veidos. 

Šī koncerna saražotā produkcija noteikti neiederās budžeta klasē. Riepu izstrādes proecesā tiek ieguldīti lieli līdzekļi, kas loģiski sadārdzina riepu, toties nekad neesam dzirdējuši par brāķētu vai nekvalitatīvi uzražotu riepu. Neskatoties uz to produkcija nav pārspīlēti sadārdzināta un joprojām ir pieejama vidējam Latvijas iedzīvotājam. Riepas atkarībā no modeļa ir klusas un sniedz pārliecinošu sniegumu jebkuros braukšanas apstākļos.

Toyo riepas ir diezgan plaši pieejamas abos MMK Riepu Serviss centros Rīgā. Mūkusalas 72D un Biķernieku 121K, zvani droši vai vislabāk – brauc ciemos !

Esi mūsdienīgs un pārliecināts autovadītājs – izvēlies Toyo riepas!

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu