Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Cordiant riepas

Cordiant

Kopš pašiem pirmsākumiem zīmols Cordiant pieder SIBUR, kas tika izveidots 1995. gadā Nižņevartovskā, Tjumeņas reģionā. Savu pirmo līgumu uzņēmums noslēdza 1997. gadā. Tas sevī iekļāva pirmo riepu piegādi AvtoVAZ montāžas līnijām. Jau 1998. gada beigās sadarbība ar lielāko Krievijas ražotāju ļāva saražot pirmo miljonu riepu. Līgums nodrošināja nepārtauktu pieprasījumu, tāpēc uzņēmums, strauji palielinot darbinieku skaitu, pārgāja uz 24h darbadienu!

Cordiant rašanās un 10 uzplaukuma gadi!

2005. gadā SIBUR ieviesa jauno zīmolu Cordiant, kas pretstatā iepriekšējai praksei, ražo riepas tikai vieglajām automašīnām. Jaunizveidotā zīmola debijas modeļi bija vasaras Cordiant SPORT un ziemas Cordiant POLAR. Šī paša gada beigās uzņēmuma produkcija sasniedza 10 miljonus riepu. Gadu vēlāk uzņēmums piedzīvoja reorganizāciju kā rezultātā tas ieguva pašreizējo nosaukumu “SIBUR – krievu riepas”.

Uzņēmums 2007. gadā uzsāka modernizācijas plānu. Šīs programmas ietvaros tika iegādāts un uzstādīts modernākais ražošanas aprīkojums. Pirmie ilgtermiņa rezultāti bija divu jaunu modeļu (Off-Road un Business) izstrāde, kā arī ievērojama ražošanas diapazona paplašināšana, kas kopš 2010. gada ir vairāk kā 125 dažādi izmēri.

Patstāvīgs ražošanas uzņēmums!

2011. gadā zīmols Cordiant kļuva par pilntiesīgu ražošanas uzņēmumu. Pateicoties galveno aktīvu iegādei no Continental AG kopuzņēmuma Matador-Omskshina. Tā rezultātā 2012. gada pavasarī tika izveidots Cordiant OJSC, kurā ietilpa SIBUR holdinga ražošanas uzņēmumi Jaroslavļā, Volžskijā un Omskā.

Cordiant riepas šobrīd!

Šobrīd uzņēmums ražo visplašāko riepu produktu klāstu kopš tā dibināšanas, kas ietver vairāk nekā 400 riepu modeļus, kurus izmanto dažādās nozarēs, sākot no automobiļu rūpniecības un beidzot ar aviāciju. Papildus ražošanas telpām uzņēmumam ir moderna zinātniskā bāze, kuras pamatā ir riepu testa centrs Jaroslavļā. Tas ir aprīkots ar jaunāko aprīkojumu un pārbaudes laukumu, kas piemērots visu riepu testiem, sākot no automašīnām un beidzot ar lidmašīnām.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Cordiant riepas ir lieliska alternatīva daudziem no prēmium riepu ražotājiem. Jau fakts, ka tās tiek ražotas Nokian rūpnīcā, no tiem pašiem materiāliem, rada ideju par to kvalitāti un veiktspēju. Pēc MMK veiktajām klientu aptaujām, kā arī vairāku gadu novērojumiem, veiksmīgākie ziemas modeļi ir Cordiant SNOW CROSS, Cordiant WINTER DRIVE un vasarai Cordiant SPORT 3! Šie trīs modeļi arī ir vispieprasītākie gan pašā ražotājvalstī Krievijā, gan Latvijā! Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas ceļu kvalitāte ir līdzīga mūsu kaimiņvalsts situācijai. Tas pats attiecas uz ceļu uzturēšanu ziemas apstākļos. Iespējams tieši tāpēc Cordiant produkti ieguvuši lielu popularitāti, jo to ražotās riepas ir īpaši dizainētas, lai izturētu triecienus un nepiedzīvotu deformāciju. Ziemas modeļi ļoti veiksmīgi sevi ir pierādījuši jebkādos ziemas apstākļos, un testu rezultāti ir ļoti tuvi, citreiz pat labāki par premium brendiem!

Uzņēmums eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 30 valstīm Eiropā, Latīņamerikā, Krievijā, NVS valstīs, Tuvajos Austrumos, kas nozīmē, ka ražotājam ir iespēja savus produktus testēt visdažādākajos klimata apstākļos, tādejādi, nemitīgi sevi pilnveidot un globālajā riepu tirgū piedavāt tikai savu labāko sniegumu.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Cordiant riepām?

Desmitiem tūkstoši autovadītāju Latvijā izvēlas braukt ar Cordiant riepām. Latvijā šīs riepas ir pazīstamas jau vairāk kā 10 gadus, savukārt citviet pasaulē jau 30 gadus. 

Kādi iemesli pamudina cilvēkus lemt par labu tieši Cordiant riepām un, kas pircējus pamudina šīs riepas iegādāties atkārtoti?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Cordiant riepu plusi:

MMK Serviss riepu Cordiant novērtējums:

  • Vidējā klase. Ņemot vērā Nokian tehnoloģiju pielietojumu, veiktspējas ziņā būtiski neatpaliek no premium klases!
  • Drošas riepas. Testi un praktiskā braukšana uzrāda ļoti labas saķeres un vadāmības īpašības gan uz sausa, slapja sniega, sausa ledus, gan uz asfalta seguma ziemas temperatūras apstākļos. Ļoti piemērotas Latvijas mainīgajiem ziemas apstākļiem (Skandināvijas tipa frikciju jeb mīkstā sastāva ziemas riepas)!
  • Vasaras modeļi uzrāda lieliskus nodilumizturības rādītājus un veiksmīgi tiek galā ar akvaplanēšanu!
  • Īss bremzēšanas ceļš uz sausa, slapja sniega, sausa ledus un asfalta seguma, atkarībā no modeļa un sezonalitātes!
  • Salīdzinoši bieza riepas bortu uzbūve. Riepas ir izturīgas pret triecieniem!
  • Dziļš protektors, īpaši ziemas modeļiem!
  • Disku aizsargmalas visiem zemprofila izmēriem!
  • Ļoti klusas riepas!
  • Garantija!

Īsumā: Drošas, izturīgas, ilgmūžīgas un klusas riepas un lētāk kā alternatīvas Hankook, Falken, Toyo utt. Vidējās klases riepas.

Secinājumi:

Cordiant varētu būt viena no vispiemērotākajām riepām Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Izteikti veiksmīgi ir ziemas modeļi, kas pārsteidz autovadītājus ar savu veiktspēju visā pasaulē!
Ar pilnīgu pārliecību mēs, MMK kolektīvs, iesakām šīs riepas ikvienam. Vairāki kolēģi šīs riepas ir izvēlējušies kā labāko variantu tieši sev. No pieredzes varam teikt, ka riepas patiešām dilst lēnām un atbilst visiem norādītajiem parametriem. Cordiant riepas ir ļoti izturīgas, pateicoties riepas uzbūves tehnoloģiskajam risinājumam. Tās ir ļoti grūti pārsist un visticamāk izturēs to, ko citu alternatīvu pārstāvji var arī neizturēt. 
Ar nepacietību gaidam katru jauno Cordiant modeli, un līdz šim, katrs nākamais ir sekojis jaunākajām riepu ražošanas tendencēm tādejādi piedāvājot labāku, veiksmīgāku produktu!

Meklē Cordiant riepas abās MMK Serviss filiālēs Rīgā un piedzīvo komfortablu un drošu braukšanu !

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu