Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Sunfull riepas

Sunfull

Kur rodas Sunfull riepas

Sunfull riepas šobrīd piedzīvo strauju popularitātes pieaugumu visā pasaulē. Īpašnieks ir Shandong Hengfeng Rubber &  Plastic Co., kurš  ir viens no līderiem Ķīnas riepu ražošanas sektorā. Globālajā riepu tirgū tas piedalās ar 6 dažādiem produktiem – Sunfull, Hifly, Cachland, Ovation, Mirage un Festite. Latvijā popularitāti ir ieguvuši pirmie četri brendi , kā labas kvalitātes budžeta klases riepas, kuras atkarībā no autovadītāja braukšanas paradumiem ir predzētas eksplotēt līdz pat 50 tūkstošiem kilometru !

Pati kompānija dibināta 1995. gadā un ražotnes kopējā platība aizņem 1,6 kvadrātkilometrus. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 10000 darbinieku un tā kopējo aktīvu vērtība šobrīd pārsniedz 7 miljardus RMB (Ķīnas Yuaņas). Visas četras ražotnes ir novietotas Dongyingas pilsētā Shangdongas provincē, Ķīnā. Viena – kravas transporta un autobusu radiālo (TBR) riepu ražotne ar ikgadējo produkciju 12 miljonu riepu apmērā.

Otra – pasažieru automobīļu radiālo (PCR) riepu ražotne, ar ikgadējo produkciju 32 miljoni riepu apmērā. Trešā ražotne ir paredzēta, lai paši saražotu iekārtas un materiālus, kas nepieciešami riepu produkcijas procesā! Pēdējā, bet ne mazsvarīgākā ir spēkstacija, kurā tiek saraažota nepieciešamā elektrība visam ražošanas procesam.

Hengfeng specializējas radiālo riepu ražošanā, kuras pārsvarā izmanto pasažieru; apvidus auto; vieglajam un kravas transportam kā arī busiem. Uzņēmums nemitīgi iegulda resursus jaunu produktu izstrādē un uzlabošanā, kas Āzijas valstīs ir krietni vien lētāk, tieši tāpēc kvalitātes un veiktspējas ziņā šīs budžeta klases riepas bieži vien ir līdzvērtīgas vai pat pārākas par vidējās klases eiropas ražojumiem. Materiālus un iekārtas, kuras paši nav spējīgi saražot, ieved no Eiropas, ASV un Japānas.

Šī uzņēmuma saražotās riepas iespējams iegādāties jau 80 pasaules valstīs !

Konkrētāk par Sunfull

No visiem Hengfeng saražotajiem produktiem lielāko popularitāti Latvijā un pasaulē kopumā ieguvušas tieši Sunfull riepas. Tās pieejamas teju visos iespējamos izmēros un teju vai visiem auto transporta veidiem. Sunfull riepas sevi pierādījušas kā lieliska alternatīva Eiropā un citviet ražotām lētāka gala riepām. Ražošanas izmaksas Āzijā ir krietni vien zemākas kā Eiropā vai ASV, tas ļauj ražotājiem investēt papildus līdzekļus jaunos dizaina un tehniskajos risinājumos, ko Sunfull arī aktīvi dara. 

Sunfull populārākās drifta riepas Latvijā

Interesanti, bet tieši Sunfull riepas ir izplatītākā izvēle Latvijas auto drifta pasaulē. Neatkarīgi vai tā būtu “street” vai “pro” klase, auto sportisti dod priekšroku Sunfull SF888 modelim. Tieši šis, asimetriskais protektora dizains, apvienojumā ar vienu no labākajām cenām tirgū kā arī visām tām piemītošajām augstas veiktspējas riepas īpašībām, arī kalpo par iemeslu kāpēc tieši Sunfull SF888 ir populārākā drifta izvēle. Riepas saķeres koeficients ir pārsteidzoši augsts tik lētai riepai, tādēļ auto lieliski “turās” uz ceļa. Riepas ir klusas, dilst salīdzinoši lēnām kā arī pie lielas slodzes protektors spēj saglabāt savu struktūru un īpašības. 

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Sunfull riepu ražotājs Latvijas tirgū ir atrodams jau vairāk kā 10 gadus, pēdējo 5 gadu laikā Sunfull riepu popularitāte ir strauji augusi, to lieliskās cenas un kvalitātes attiecības dēļ! Sunfull ražo gan vasaras, gan ziemas riepas. Starp vasaras riepām populārākais modelis vieglajām automašīnām ir Sunfull SF-888. Šim modelim ir XL stiprinātie borti un augsts slodzes un ātruma indeks. Ātruma indekss ir W (līdz 270km/h), savukārt slodzes indekss ir atkarīgs no izmēra, piemēram, 205/55R16 tas būtu 94 (670kg uz riteni) ierasto 91 (615kg uz riteni) vietā. Kā arī riepai ir izteikta diska aizsargmala. Savienojumā ar ļoti zemu cenu, šis modelis ir kļuvis par pieprasītāko riepu MMK Riepu centros. Savukārt apvidus/SUV automašīnām populārākais modelis ir  Sunfull HT782.

Ziemas riepām absolūts favorīts Ir Sunfull SF982. Neatkarīgi no izmēra šis modelis ir pirktākā ziemas budžeta klases riepa MMK Riepu centros! Mūsdienās populārais asimetriskais protektora dizains lieliski novada ūdeni un izdzen slapju sniegu. Gumijas sastāva ziņā riepa ir tuvu Skandināvijas tipa mīkstā sastāva riepām. Tas nodrošina saķeri pat pie visekstrēmākajiem apstākļiem(melanis ledus)! 

 

 

 

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Sunfull riepām?

Iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinājām dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie SUNFULL riepu plusi: 

MMK Serviss piedāvā vienas no labākajām budžeta klases riepām Sunfull. Eiropā un Latvijā pazīstams jau vairāk kā 10 gadus. Sunfull ir uzticams riepu ražotājs, sevi ir pierādījis ar augstu kvalitāti par ļoti labu cenu. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. 
Rekomendējam.

Īpašnieks ir Shandong Hengfeng Rubber &  Plastic Co., kurš  ir viens no līderiem Ķīnas riepu ražošanas sektorā. Globālajā riepu tirgū tas piedalās ar 6 dažādiem produktiem – Sunfull, Hifly, Cachland, Ovation, Mirage un Festite. 

Sunfull kā ražotājs klasificējas budžeta klasē.  Interesanti, ka kvalitātes un cenas atticības dēļ Sunfull pēdējos gadus ir izplatītākā izvēle Latvijas auto drifta pasaulē. Kas norāda, ka riepa ir veiktspējīga arī visekstrēmākajos apstākļos!

Ideāli piemērotas Latvijas laika apstākļiem, lieliski modeļi gan ziemai, gan vasarai, gan braukšanai cauru gadu.

+ degvielas ekonomija, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām panākta zemāka rites pretestība;
+ klusas riepas;
+ salīdzinoši augsta triecienizturība pasargās riepu no pārsišanas bedrēs;
+ riepas izceļās ar zemiem dilstības rādītājiem, kas nozīmē daudzu tūkstošu kilometru nobraukumu;
+ Droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma;
+ augsta noturība pret akvaplanēšanu;
+ precīza riepas ģeometrija, braucot nav raksturīgas vibrācijas kā daudzām budžeta klases riepām;
+ stabilitāte pagriezienos.
+ garantija

Secinājumi: Izturīgas un lēni dilstošas budžeta klases riepas. Piemērotas braukšanai gan Latvijā, gan Eiropā. 

 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu