Uz sākumu > Riepu ražotāji > SUNFULL RIEPAS

Sunfull riepas

Sunfull

Sunfull riepas Latvijā un pasaulē

Sunfull riepas šobrīd piedzīvo strauju popularitātes uzplaukumu visā pasaulē, tostarp arī Latvijas autobraucēju un riepu tirgotāji vidū. Zīmola īpašnieks ir Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., kas ir viens no līderiem Ķīnas riepu ražošanas sektorā. Globālajā riepu tirgū tas piedalās ar 6 dažādiem produktiem – Sunfull, Hifly, Cachland, Ovation, Mirage un Festite, no kuriem Latvijas tirgū pazīstami pirmie četri, bet visizplatītākais ir tieši Sunfull.

Par Sunfull panākumu stūrakmeni kalpo produktu neticami labā cenas/veiktspējas attiecība. Par vienu no zemākajām cenām tirgū Jūs savā īpašumā iegūsiet nodilumizturīgas un veiktspejīgas riepas, kas kalpos vairākus gadus. Zīmola piedāvājumu klāstā atrodamas riepas ik katrai gaumei un sezonai. Pieejami vasaras, ziemas un vissezonas riepu modeļi gan vieglajiem, gan apvidus jeb SUV auto un pat riepas komerctransportam. Pateicoties lielajam produktu klāstam un to augstajai kvalitātei, Sunfull riepas rotā vairāk kā 100’000 Latvijas autovadītāju spēkratus.

Kā Sunfull riepas tiek ražotas

Četrās ražotnēs uzņēmums spēj radīt riepu apjomu, kas spējīgs apgādāt vispasaules tirgu. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 10000 darbinieku, kuri strādā lai nodrošinātu augstas kvalitātes riepas visai pasaulei. 

Visas četras ražotnes ir novietotas Dongyingas pilsētā Shangdongas provincē, Ķīnā. Pirmā – kravas transporta un autobusu radiālo (TBR) riepu ražotne ar ikgadējo produkciju 12 miljonu riepu apmērā. Otrā – pasažieru automobīļu radiālo (PCR) riepu ražotne ar ikgadēju produkciju 32 miljonu riepu apmērā. Trešā ražotne ir paredzēta, lai uzņēmums pats spētu saražot iekārtas un materiālus, kas nepieciešami riepu produkcijas procesā. Pēdējā, bet ne mazsvarīgākā, ir spēkstacija, kurā tiek saražota nepieciešamā elektrība visam ražošanas procesam. Uzņēmums šādi spēj nodrošināt lielu daļa no sava ražošanas procesa autonomi un neatkarīgi no jebkādiem apkārtējiem apstākļiem. Neizmantojot ārpakalpojumus, uzņēmums ir spējīgs kontrolēt un garantēt katra riepu ražošanas aspekta kvalitāti.

Hengfeng specializējas radiālo riepu ražošanā, kuras pārsvarā izmanto pasažieru, apvidus auto jeb SUV automašīnām, kā arī komerctransportam. Uzņēmums nemitīgi iegulda resursus jaunu produktu izstrādē un attīstībā, kas Āzijas valstīs ir krietni lētāk, nekā citviet pasaulē. Tādējādi, Sunfull riepas veiktspējas ziņā spēj konkurēt ar vidējās klases ražotājiem, bet cenas ziņā tos pārspēj. 

Sunfull riepas Latvijā

No visiem Hengfeng saražotajiem produktiem lielāko popularitāti Latvijā un pasaulē kopumā ieguvušas tieši Sunfull riepas. Tās pieejamas teju visos iespējamos izmēros un teju vai visiem auto transporta veidiem. Sunfull riepas sevi pierādījušas kā lieliska alternatīva Eiropā un citviet ražotām budžeta un vidējās klases riepām. Ražošanas izmaksas Āzijā ir krietni vien zemākas kā Eiropā vai ASV. Tas ļauj ražotājiem investēt papildus līdzekļus jaunos dizaina un tehniskajos risinājumos, procesā nodrošinot riepas, kas cenas ziņā ieņem vienu no zemākajām pozīcijām tirgū, bet kvalitātes un veiktspējas ziņā spēj konkurēt ar daudziem vidējās klases riepu modeļiem.

Sunfull riepas – populārākā izvēle driftam

Interesanti, bet tieši Sunfull riepas ir izplatītākā izvēle Latvijas auto drifta pasaulē. Neatkarīgi vai tā būtu “street” vai “pro” klase, autosportisti dod priekšroku Sunfull SF888 modelim. Tieši šī riepu modeļa asimetriskais protektora dizains tandēma ar vienu no labākajām cenām tirgū arī kalpo par iemeslu, kāpēc tieši Sunfull SF888 ir populārākā drifta izvēle. Riepas saķeres koeficients ir pārsteidzoši augsts, tādēļ auto lieliski “turās” uz ceļa. Riepas ir klusas un nodilumizturīgas un pat pie lielas slodzes protektors spēj saglabāt savu struktūru un īpašības. Ikvienam auto drifta entuziastam ir pazīstama situācija, ka auto riepās ir jāiegulda lieli līdzekļi, jo šajā sporta veidā tās daudz straujāk nolietojas. Sunfull riepas ir lieliska izvēle, jo tās var iegādāties par tiešām izdevīgu cenu. MMK Riepu centra speciālisti iesaka tieši Sunfull SF888 kā pārbaudītu un vērtīgu produktu ikvienam drifta cienītājam.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:

Pieprasītākās Sunfull riepas

Kā jau minēts, lielajā Sunfull riepu klāstā atrodamas riepas katrai gaumei. Pieejami riepu modeļi, kas piemēroti jebkuram braukšanas stilam un apstākļiem, taču tagad apskatīsim populārākos:

Vissezonas Sunfull riepas SF-982

SF-982 ir viens no populārākajiem vissezonas riepu modeļiem Latvijā. Tas aprīkots ar dziļu un lēni dilstošu asimetrisko protektora rakstu, kas ne tikai nodrošinās lielisku veiktspēju sniegā un uz slapja asfalta, bet kalpos ilglaicīgi arī šīs riepas lietojot vasaras svelmē. Ar SF-982 ikdienā pārvietojas arī liela daļa mūsu servisa darbinieku, kas apgalvo, ka ar šī modeļa riepām var nobraukt līdz pat 70’000 km.

Sunfull SF-983

Šis vissezonas riepu modelis speciāli izstrādāts braukšanai pilsētā un pa valsts maģistrālajām šosejām. Ar asimetrisku protektora rakstu un nodilumizturīgu gumijas sastāvu aprīkotās Saunfull riepas SF-983 nodrošina klusu, gludu un patīkamu gaitu, kā arī zemu rites pretestību. Lai arī šis nav piemērotākais riepu modelis netīrītiem, aizsnigušiem lauku vai meža ceļiem, tas ir ļoti piemērots pilsētas satiksmei.

Ziemas Sunfull riepas SF-W11

Šis ziemas riepu modelis darināts no tā paša elastromēriem bagātā un nodilumizturīgā gumijas maisījuma kā Sunfull SF-982. Lai uzlabotu veiktspēju ziemā, šim modelim izvēlēts virzienveida protektora raksts ar iespēju tā masīvajos blokos iestrādāt radzes. Tautā saucamie “šipi”, tandēmā ar masīviem protektora blokiem būs izcili sabiedrotie cīņā ar skarbiem braukšanas apstākļiem ziemā.

Komerctransporta Sunfull riepas Mont-Pro W781

Līdzīgi kā SF-W11, arī šis modelis ir nodilumizturīgs, ar agresīvu protektora rakstu un iespēju uzlabot saķeri ar ledu, ievietojot protektorā radzes. Šis riepu modelis paredzēts komercstransportam, kam ziemā pārvadājumus nākas vest pa netīrītiem lauku un meža ceļiem. 

Sunfull SF-W05

Šis c indeksa vissezonas riepu modelis izceļas ar augstu izturību. Riepas karkass pastiprināts ar papildus kordu slāņiem, padarot to izturīgāku pret triecieniem un palielinot kravnesību. Izturīgais karkass ietērpts augstas kvalitātes, nodilumizturīgā gumijā ar klasisku komerctransporta protektora rakstu. Šim modelim piemīt arī lieliska spēja pielāgoties jebkādiem braukšanas apstākļiem, saglabājot nemainīgi labu saķeri ar ceļa virsmu. Pateicoties tam, šīs riepas ir viena no populārākajām komercauto riepu izvēlēm Latvijā.

Sunfull SF-05

Sunfull SF-05 ir vasaras komerctransporta riepu modelis, kas izceļas ar teicamiem saķeres rādītājiem gan uz sausa, gan arī uz slapja asfalta. Uzlabotais riepas gumijas sastāvs un klasiskā stila protektora raksts nodrošinās lielisku braukšanas komfortu un augstu veiktspēju uz zemes vai meža ceļiem.

Allterrain Sunfull riepas Mont-Pro AT-782

Allterrain jeb bezceļu auto riepa, kas paredzēta tiem autovadītājiem, kas ikdienā saskaras ar grūti piekļūstamiem un sarežģīti izbraucamiem ceļiem, kā arī bezceļu entuziastiem, kas to ir izvēlējušies kā hobiju. Masīvi protektora bloki darināti no augstas kvalitātes gumijas maisījuma, kas saglabā saķeres īpašības visdažādākajos braukšanas apstākļos, turklāt, ir nodilumizturīgs.

Sunfull Mont-Pro MT-782

MT-782 ir neceļu riepa, kas piemērota īstiem bezceļu entuziastiem, kā arī makšķerniekiem, medniekiem vai tiem, kam gluži vienkārši ikdienā jāpiekļust grūti sasniedzamām vietām. 

Vasaras Sunfull riepas SF-888

Latvijas “drifteru” iecienītākais riepu modelis. Kā jau iepriekš minēts, šīs vasaras drifta riepas izceļas ne tikai ar ļoti labu cenu, bet arī ar teicamu saķeri un nodilumizturību dinamiskākajos no braukšanas apstākļiem.

Sunfull SF-688

Vasaras riepu modelis Sunfull SF-688 ir piemērota plašam vieglo automašīnu klāstam, ieskaitot arī viskompaktākās. Riepas raksturīpašības tiek izvēlētas, ņemot vērā darbības īpatnības pilsētas apstākļos, kur šis modelis demonstrē izcilu stabilitāti uz slapjām virsmām, nodilumizturību, degvielas ekonomiju un komfortu.

Sunfull Mont-Pro HP881

Vasaras riepas Sunfull Mont-Pro HP881 paredzētas vidēja un pilna izmēra krosoveriem, tai skaitā, arī visjaudīgākajām to versijām. Šīs riepas izceļas ar lielisku līdzsvaru starp efektīvu saķeri visos apstākļos un ērtu, komfortablu braukšanas gaitu.

Sunfull Mont-Pro HT782

Sunfull Mont-Pro HT782 vasaras riepu mērķauditorija ir SUV īpašnieki, kuri pārsvarā pārvietojas pa asfaltētiem ceļiem. Tieši šo autovadītāju īpašniekiem Sunfull Mount-Pro HT782 visuzskatāmāk spēj parādīt savas stiprās puses. Šie plusi sevī ietver izturību pret akvaplanēšanu, komfortu, klusu un gludu gaitu, stabilitāti un manevrētspēju.

Lai arī kāds ir Jūsu budžets, braukšanas stils un apstākļi, Sunfull riepas būs izcila izvēle.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Sunfull riepām?

Ar Sunfull riepām Latvijā brauc vairāk nekā 150’000 autobraucēju. Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus
izvēlēties Sunfull riepas un vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā TYREREVIEWS, kā arī salīdzinājām dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie SUNFULL riepu plusi: 

MMK Serviss piedāvā vienas no labākajām budžeta klases riepām Sunfull. Eiropā un Latvijā pazīstams jau vairāk kā 10 gadus. Sunfull ir uzticams riepu ražotājs, sevi ir pierādījis ar augstu kvalitāti par ļoti labu cenu. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. 

Īpašnieks ir Shandong Hengfeng Rubber &  Plastic Co., kurš ir viens no līderiem Ķīnas riepu ražošanas sektorā. Globālajā riepu tirgū tas piedalās ar 6 dažādiem produktiem – Sunfull, Hifly, Cachland, Ovation, Mirage un Festite. 

Sunfull kā ražotājs klasificējas budžeta klasē. Interesanti, ka kvalitātes un cenas atticības dēļ Sunfull pēdējos gadus ir izplatītākā izvēle Latvijas auto drifta pasaulē. Kas norāda, ka riepa ir veiktspējīga arī visekstrēmākajos braukšanas apstākļos.

Ideāli piemērotas Latvijas laika apstākļiem, lieliski modeļi gan ziemai, gan vasarai, gan braukšanai cauru gadu.

+ degvielas ekonomija, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām panākta zemāka rites pretestība;
+ klusas riepas;
+ salīdzinoši augsta triecienizturība pasargās riepu no pārsišanas bedrēs;
+ riepas izceļās ar zemiem dilstības rādītājiem, kas nozīmē daudzu tūkstošu kilometru nobraukumu;
+ Droša vadāmībā gan uz sausa, gan mitra seguma;
+ augsta noturība pret akvaplanēšanu;
+ precīza riepas ģeometrija, braucot nav raksturīgas vibrācijas kā daudzām budžeta klases riepām;
+ stabilitāte pagriezienos.
+ garantija

Secinājumi: Izturīgas un lēni dilstošas budžeta klases riepas. Piemērotas braukšanai gan Latvijā, gan Eiropā. 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija