Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Kormoran riepas

Kormoran

KORMORAN RIEPAS PASAULĒ !

Kormoran ražo Polijas vadošais riepu ražotājs “Stomil Olsztyn”. Ar 28 gadu pieredzi riepu ražošanas nozarē Kormoran ir ieguvis izcilu reputāciju Eiropas autovadītāju vidū. Ar gadiem Zīmolam ir izdevies ielauzties un ieņemt spēcīgu pozīciju tieši kravas un autobusu riepu sektorā. Tas palīdzējis noturēties starp Eiropas riepu ražotāju līderiem. Interesanti, bet Kormoran ir pasaules lielākā riepu ražotāja Michelin meitasuzņēmums, kurš ir izveidojis spēcīgu bāzi Eiropas tirgū. Piecu gadu laikā no brīža, kad Michelin iegādājās Kormoran, tas ir pārdevis vairāk nekā 1 000 000 riepu. Kvalitātīva produkcija par pieņemamām cenām – tas ir Kormoran riepu pārdošanas modelis. Ar īpaši izstrādāto protektoru un gumijas sastāvu, kas nodrošina lielisku saķeri un samazina rites pretestību, Kormoran riepas ir lielisks risinājums visos gadalaikos – vai tā ir karstākā vasaras svelme, vai arī zobus stindzinošs sals !

KORMORAN PRODUKCIJA !

No brīža, kad Michelin pārņēma Kormoran riepas, uzņēmums piedzīvojis ļoti strauju izaugsmi. Kā viens no galvenajiem iemesliem noteikti ir Michelin ražošanas un kvalitātes standartu ieviešanas visās Kormoran rūpnīcās. Minētā zīmola riepas ir ievērojami lētākas par Michelin, taču atšķirība lietošanas īpašību ziņā ir tikai 4 – 7 %. Kormoran riepas ir salīdzinoši lētākas visai vienkārša iemesla rezultātā – rūpnīcas ir izvietotas Austrumeiropā, kur gan ražošanas, gan darbaspēka izmaksas ir ievērojami zemākas.

KORMORAN RIEPAS – Klusa un patīkama braukšana !

Kormoran ceļ līmeni, ja runājam par kvalitāti un veiktspēju katram transportlīdzekļa tipam. Kvalitāte ir tā īpašība, kas raksturo Kormoran riepas un to atspoguļo augstais nodiluma koeficients un izturība. Lieliska veiktspēja ir vēl viens faktors, kas raksturo šo brendu, jo tas piedāvā ne tikai gludu un vienmērīgu braukšanu, bet arī ilgtermiņā ļauj ietaupīt degvielu. Šīs riepas nezaudē savas īpašības un ir noturīgas pret sakarsušu reljefu, aukstiem klimata apstākļiem un slapjiem ceļiem. Kormoran piedāvā gan vissezonas gan atseviški vasaras un ziemas variantus. Izvēle atkarīga no jums, un jūsu izvēle vienmēr būs lieliska ar Kormoran.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Kormoran produkcija ir pazīstama jau teju 30 gadus, īpašu popularitāti gan iegūstot pēdējo piecu gadu laikā pēc tam kad to iegādājās riepu gigants Michelin. Mēs MMK atzīstam Kormoran kā lielisku tautas klases riepu. Cena dažreiz šķiet pat pārsteidzoši zema ņemot vērā pretī iegūto. Pateicoties Michelin ieviestajiem standartiem Kormoran riepas atbilst visiem augstākajiem eiropas ražošanas principiem. Agstvērtīgi izejmateriāli ar augstiem ražošanas standartiem ir devuši lieliskus produktus, kas ļoti strauji iekaro autovadītāju simpātijas visā Eiropā un citviet. Ar interesi sekosim līdzi šī brenda izaugsmei nākotnē un turpināsim jums piedāvāt tā jaunākos modeļus.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Kormoran riepām?

Iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinājām dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Kormoran riepu plusi: 

Michelin grupas, Eiropā ražotas budžeta klases riepas Kormoran. Ļoti laba alternatīva vidējās klases riepām ka piemēram Hankook, Sailun, Kumho, Firestone, Barum, Marshal u.c. tikpat labas, bet par labāku cenu. Rekomendējam.

Made by Michelin. Made in Czech Republic (Čehija); Poland (Polija)

Kormoran kā ražotājs klasificējas vidējā klasē, taču faktiski kvalitātes ziņā ir tikpat labs kā augstas klases ražotāji.

Ideāli piemērotas Latvijas laika apstākļiem, lieliski modeļi gan ziemai, gan vasarai, gan braukšanai cauru gadu.

– Engineered in Germany.
– Michelin riepu ražošanas pieredze un tehnoloģijas.
– Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam.
– Uzlabots gumijas sastāvs (palielināta nodilumizturība).
– Augstas kvalitātes riepas uzbūve.
– Optimālas veiktspējas īpašības gan ziemā, gan vasarā. Labas vadāmības īpašības dažādos laika apstākļos. 
– Riepas izturīgas pret triecieniem (pastiprināta bortu uzbūve).
– Klusas riepas, labi rādītāji.
– Dziļš protektors.
– Garantija.

Secinājumi: Labas, klusas, izturīgas un ilgmūžīgas Michelin grupas pedējās paaudzes Eiropas tipa vissezonu/ ziemas riepas, optimāli veiktspējas rādītāji. Piemērotas braukšanai gan Latvijā, gan Eiropā. 

Ļoti daudz pozitīvu atsauksmju no apmierinātiem klientiem īpaši pēc 2018 gada, kad parādījās jaunie modeļi Ultra High Performance, Road Performance. 

Daudzi klienti izvēlas atkārtoti.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu