Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > HANKOOK RIEPAS > Hankook vissezonas riepas

Hankook vissezonas riepas

Hankook

Hankook vissezonas riepas

Hankook vissezonas riepas piemērotas dažādu auto tipiem un specifikācijai – tās pieejamas plašā izmēru klāstā. Hankook vissezonas riepu klāstā ir riepu modeļi, kuri radīti, pētot klimatu un braukšanas apstākļus dažādos reģionos – centrālajā Eiropā, Ziemeļeiropā un Krievijā. Šie pētījumi ir ļāvuši Hankook izstrādāt riepas, kuras spēj atbalstīt konkrēta auto, tā vadītāja vajadzības ne tikai teorētiskos braukšanas apstākļos, bet gan konkrēta reģiona izpētes rezultātā radītos apstākļos.

Hankook vissezonu riepu pamatā ir droša braukšana un maksimāla saķere ar braukšanas virsmu. Riepu protektori, kā arī drenāžas sistēmas nodrošina minimālu bremzēšanas ceļu, arī aizsargā no akvaplanēšanas. Šīs riepu īpašības nodrošina to, ka tās var izmantot gan vasarā, gan arī pa slideniem ziemas ceļiem. Riepu struktūra nodrošina lielisku auto manevrēšanu, augstu komforta līmeni, zemu trokšņa līmeni un maksimāli videi draudzīgu braukšanu. 

Hankook vissezonas riepu gumijas veiktspēja nemainās pie dažādām temperatūrām, riepu saķere ar braukšanas virsmu ir vienlīdz laba sausos, mitros un slidenos apstākļos. Izvēloties Hankook riepas, auto vadītājs izvēlas uzticamu zīmolu, kura vērtība kāpj ar katru gadu. Hankook ir liels uzņēmums, kurš rūpējas par savu klientu apmierinātību un produktu augsto kvalitāti. Hankook atbalsta un sponsorē pasaules mēroga sporta notikumus un tiecas pēc līderpozīcijām automašīnu riepu tirgū.

Hankook i Cept IZ2 W616

Lai gan ziemas riepas Hankook W616 I * Cept IZ2 protektora raksts atgādina ražotāja iepriekšējos modeļus, tas tika izstrādāts no nulles! Par orientieri tika ņemti Ziemeļeiropas valstu un Krievijas ceļu apstākļi, kā arī Nokian kompānijas gūtā pieredze!

Šo iemeslu dēļ protektora zīmējumam ir V veida dizains, un bloki tika ievērojami samazināti. Rezultātā protektora bloku skaits salīdzinājumā ar tā priekšgājēju ir palielināts par ceturtdaļu. Tāpat ir palielināts lameļu skaits. Tas pozitīvi ietekmē veiktspēju uz ledus.

Jaunā lameļu uzbūve

Plecu blokos ir speciālas lameles-sūkņi. Pilienu formas dēļ, pārvietojoties pa ledu, šajās lamelēs-sūkņos tiek uzsūkts mitrums. Šī procesa laikā, nožūstot kontakta vietai, vēl vairāk tiek palielināta saķere un bremzēšanas veiktspēja.

Šis modelis, tāpat kā līdzīgie Somijas “kolēģu” NOKIAN produkti, demonstrē visaugstāko veiktspēju ļoti zemā temperatūrā. Tas galvenokārt ir saistīts ar gumijas savienojumu, kas lielā silīcija dioksīda satura dēļ šādos apstākļos saglabā elastību.

Hankook W616 I * Cept IZ2 galvenās iezīmes:

– Plecu bloku un tajos atrodošo lameļu skaita pieaugums par ceturtdaļu uzlabo saķeri uz apledojušām virsmām;
– Palielinātais lameļu skaits uzlabo veiktspēju, manevrējot uz ledus un bremzējot;
– Uzlabots gumijas maisījuma sastāvs, kas izvēlēts labākai riepas veiktspējai zemās temperatūrās;

Modeļa cena no 43

Hankook i Cept IZ2 W616

Hankook riepas ir veiksmīgākais Dienvidkorejas riepu brends. Būtiski ir saprast milzīgo atšķirību starp Ķīnā ražotām riepām un Dienvidkorejā ražotām riepām. Ļoti bieži klienti liek šīs valstis un to produktu kvalitāti vienā katlā, kas nebūt nav taisnība! Ķīna tiek ražotas tikai labas budžeta klases riepas. Tikmēr VISI Dienvidkorejas riepu ražotāji ieņem vietu starp vidējās klases riepu ražotājiem, piemēram, Kumho, Nexen, Marshall un Laufenn. Starp visiem Korejas brendiem Hankook ieņem pirmo vietu, taču pasaules brendu vidū tiek ieņemta augstā 7 vieta pārdošanas apjomos (USD6,12 miljardi). Šie panākumi ir gūti pateicoties veiksmīgiem produktiem, ko atkārtoti gadiem ilgi izvēlas klienti. Vairāki pircēji, ko ir izdevies aptaujāt MMK Riepu centros apgalvo, ka pēc pirmās Hankook riepu izmēģināšanas (Ziemas riepas un Vasaras riepas) turpmāk izvēlas tikai Hankook ražotāja riepas. Daudzus gadus ļoti populārs ir Hankook W429 ziemas riepu modelis(Pieejams gan ar radzēm, gan bez radzēm), kā arī Hankook W419 un Hankook W452

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu