Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > HANKOOK RIEPAS > Hankook vasaras riepas

Hankook vasaras riepas

Hankook

Hankook vasaras riepas

Hankook ir viens no lielākajiem Dienvidkorejas ražotāju zīmoliem, bet pasaules mērogā pēc pārdoto apjomu datiem ieņem augsto 7.vietu. Hankook izcelsme meklējama jau 1941.gadā, kad kompānija aizsākās zem vārda Chosum, bet 1968.gadā tā pārtapa par jau pierasto Hankook ražotni. Šim ražotājam uzticas auto vadītāji, kuri novērtē augstu kvalitāti un uzticamību. MMK Riepu servisa speciālisti ar lepnumu piedāvā dažādus Hankook vasaras riepu modeļus.

Šobrīd Hankook riepas tiek ražotas trīs ražotnēs Dienvidkorejā. Hankook riepu kvalitāti labi parāda fakts, ka Hankook bija pirmais Āzijas uzņēmums, kas noslēdza līgumu ar ASV autoražotāju Ford par riepu piegādi. Kopš tā laika daudzi auto ražotāji izvēlas Hankook riepas, kuras uzstādīt saražotajiem auto standartkomplektācijā. Šāda izvēle parāda Hankook riepu uzticamību, jo ražotāji sagaida, ka jauns auto ilgstoši nebūs jāremontē, tajā skaitā nebūs jāmaina to riepas.

MMK serviss piedāvā populārus Hankook vasaras riepu modeļus, kuri sevi pierādījuši vasaras riepu tirgū kā favorīti. Hankook riepu ražošanā izmantotās tehnoloģijas nodrošina lielisku saķeri ar braukšanas virsmu – gan sausos laika apstākļos, gan lietus laikā. Riepas lieliski aizsargā automobili no akvaplanēšanas, jo tajās iebūvēti papildus mitruma izvadkanāli. Šie kanāli lieti noder arī bremzēšanas ceļa samazināšanai, braucot pa mitru brauktuvi.

Latvijā ceļu braukšanas apstākļi var mainīties ik pa stundai un aiz katra līkuma ceļu kvalitāte var krasi pasliktināties. Hankook vasaras riepas radītas tā, lai temperatūru svārstības neietekmētu riepas īpašības. Hankook vasaras riepām ir palielināts sānu bloks, tātad lielāka saķeres virsma. Riepu ražošanā izmantotā gumija satur nano izmēra silīcija dioksīda daļiņas, tas nodrošina ieguvumus autovadītājam un videi. Šādas riepas ļauj auto samazināt degvielas patēriņu un arī CO2 izmešus.

Jāņem vērā, ka Hankook vasaras riepas tiek ražotas pēc vismodernākajām ražošanas tehnoloģijām, izmantojot 70 gadu laikā uzkrāto ražošanas pieredzi. Mūsdienās arī riepu ražošanas process ir maksimāli dabai draudzīgs un Hankook riepu ražotājiem savu ražošanas procesu veic pēc augstas klases ražošanas standartiem.

Hankook vasaras riepu galvenais trumpis ir to gatavība mitriem braukšanas apstākļiem, īpaši izvairīšanās no akvaplanēšanas. Tas ir īpaši būtiski gan mitros braukšanas apstākļos, gan īpaši karstos apstākļos, kad nekvalitatīvs asfalts vai ceļa labojumu vietas mēdz kļūt mīkstas un tikpat bīstamas, kā peļķes uz ceļa.

Vasaras sezonas lielākie riski ir saistīti ar bremzēšanas ceļu pa mitru segumu, kā arī lielāko peļķu izbraukšanu. Tas ir īpaši nozīmīgi, kad braucam vidē, kuru nepārzinām – peļķes var izskatīties daudz seklākas, nekā tās patiesībā ir. Hankook vasaras riepas ir radītas, lai šādus nepatīkamus pārsteigumus varētu aizmirst un braukšana vasaras sezonā būtu tieši tāda, kādu to vēlas auto vadītāji – bez rūpēm par laika apstākļu ietekmi uz braukšanas kvalitāti, īpaši lietū. Hankook vasaras riepas radītas ar rūpēm par drošību un komfortu.

Latvijā autobraucēji ir pieraduši uztraukties, galvenokārt, par ziemas riepu kvalitāti. Kamēr bieži tiek pieminēta nepieciešamība 1.decembrī veikt riepu nomaiņu uz ziemas riepām, cilvēki mēdz aizmirst, ka no 1.marta ir jāsāk domāt par riepu nomaiņu atpakaļ uz vasaras riepām. Hankook vasaras riepas būs piemērota izvēle, kad jāveic jaunu vasaras riepu iegāde.

Ziemas riepu lietošana vasaras periodā būtiski ietekmē ziemas riepu kvalitāti, tāpēc uzreiz, kad vidējā dienas gaisa temperatūra ir virs 7 grādiem, jāveic ziemas riepu nomaiņa. Braukšana vasarā ar sezonai nepiemērotām riepām ne tikai samazina riepu kvalitāti, bet arī rada paaugstinātu bīstamību, jo ziemas riepas nav ražotas vasaras apstākļiem.

Mūsu klienti ir pārliecinājušies – Hankook vasaras riepu iegāde ir pareizais lēmums. Bieži riepu iegāde rada daudz apjukuma un ir priekšstats, ka vasaras riepu kvalitāte nav būtiska. Tomēr MMK Riepu servisa speciālisti atgādina – vasaras riepu kvalitāte ir tikpat būtiska kā ziemas riepu un to iegādei jāpieiet ar tādu pašu rūpību.

Hankook Ventus Prime 3 K125

Hankook K125 Ventus Prime 3 ir vasaras riepa, kura ir paredzēta plaša spektra autotransportam – vidējas klases automašīnas, luksusa automašīnas, kā arī ģimenes automašīnas. Modelis izceļas ar izcilām saķeres īpašībām, kas vienlīdz labi parāda sevi gan uz sausa, gan uz slapja ceļa (saķerē uz slapja asfalta augstākais iespējamais A rādītājs). Bez lieliskās saķeres ir vērts pieminēt izcilu vadāmību un komfortu, ko ražotājs panācis, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus.

Galvenās Hankook K125 Ventus Prime 3 īpašības

+ plašs pielietojums visdažādākajām automašīnu klasēm;
+ uzlabots protektora zīmējums nodrošina labāku vadāmību un stabilu pārvietošanos taisnvirziena kustībā;
+ efektīva ūdens drenāžas sistēma nodrošina saķeres saglabāšanu uz slapja ceļa seguma;
+ silīcija dioksīda klātbūtne sastāvā uzlabo saķeres īpašības.

Dizaina specifika

Riepas protektora struktūras vidējā daļā atrodas metāla starpsiena, kas kopā ar plecu zonas paplašinātajiem blokiem pozitīvi ietekmē vadību. Efektu var novērot veicot mazus stūres manevrus, šoferim rodas izcila vadāmības sajūta.

Saķere uz sausa asfalta

Ventus Prime 3 tika izlaists 2016. gadā, un tam ir uzlabota saķere uz sausiem ceļu segumiem. Vairāk domāts par dažāda veida sausu asfaltu. Paaugstināta saķere tika panākta, izstrādājot jaunu protektora dizainu, kā arī piešķirot tā blokiem lielāku stingrību. Šie jauninājumi nodrošināja riepas kontakta laukuma ar ceļu palielināšanos, kas atspoguļojās saķeres īpašībās.

Saķere uz mitra ceļa

Lai radītu maksimāli labas saķeres īpašības uz slapja cela, ražotājs protektora dizainā ieviesa 4 dziļus kanālus. Tieši tie spēlē galveno lomu, teju ideālajā, ūdens novadsistēmā. Jāatzīmē, ka kanālu dziļums nav vienāds. Tas ir saistīts ar izstrādātāju vēlmi saglabāt izcilu saķeri dažādos laika apstākļos. Papildus galvenajiem izvadkanāliem darbojas lameļu sistēma, kas papildina drenāžas kanālu veiktspēju, izveidojot efektīvu sistēmu, kas aizsargā transportlīdzekli no akvaplanēšanas.

Protektora pazīmes

Papildus iepriekšminētajām protektora īpatnībām ir vērts atzīmēt stingru centrālo ribu, kā arī plecu blokus, kas izceļas ar masīvu uzbūvi. Tas ļāva uzlabot vadāmību un stabilitāti lielā ātrumā. Vairāku blakus ribu klātbūtne samazināja rites pretestību. Tas pozitīvi ietekmē degvielas efektivitāti.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 41

Hankook Ventus Prime 3 K125

Hankook riepas ir veiksmīgākais Dienvidkorejas riepu brends. Būtiski ir saprast milzīgo atšķirību starp Ķīnā ražotām riepām un Dienvidkorejā ražotām riepām. Ļoti bieži klienti liek šīs valstis un to produktu kvalitāti vienā katlā, kas nebūt nav taisnība! Ķīna tiek ražotas tikai labas budžeta klases riepas. Tikmēr VISI Dienvidkorejas riepu ražotāji ieņem vietu starp vidējās klases riepu ražotājiem, piemēram, Kumho, Nexen, Marshall un Laufenn. Starp visiem Korejas brendiem Hankook ieņem pirmo vietu, taču pasaules brendu vidū tiek ieņemta augstā 7 vieta pārdošanas apjomos (USD6,12 miljardi). Šie panākumi ir gūti pateicoties veiksmīgiem produktiem, ko atkārtoti gadiem ilgi izvēlas klienti. Vairāki pircēji, ko ir izdevies aptaujāt MMK Riepu centros apgalvo, ka pēc pirmās Hankook riepu izmēģināšanas (Ziemas riepas un Vasaras riepas) turpmāk izvēlas tikai Hankook ražotāja riepas. Daudzus gadus ļoti populārs ir Hankook W429 ziemas riepu modelis(Pieejams gan ar radzēm, gan bez radzēm), kā arī Hankook W419 un Hankook W452

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu