Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > HANKOOK RIEPAS > Hankook vasaras riepas

Hankook vasaras riepas

Hankook

Hankook vasaras riepas

Hankook ir viens no lielākajiem Dienvidkorejas ražotāju zīmoliem, bet pasaules mērogā pēc pārdoto apjomu datiem ieņem augsto 7.vietu. Hankook izcelsme meklējama jau 1941.gadā, kad kompānija aizsākās zem vārda Chosum, bet 1968.gadā tā pārtapa par jau pierasto Hankook ražotni. Šim ražotājam uzticas auto vadītāji, kuri novērtē augstu kvalitāti un uzticamību.
MMK serviss piedāvā populārus Hankook vasaras riepu modeļus, kuri sevi pierādījuši vasaras riepu tirgū kā favorīti. Hankook riepu ražošanā izmantotās tehnoloģijas nodrošina lielisku saķeri ar braukšanas virsmu – gan sausos laika apstākļos, gan lietus laikā. Riepas lieliski aizsargā automobili no akvaplanēšanas, jo tajās iebūvēti papildus mitruma izvadkanāli. Šie kanāli lieti noder arī bremzēšanas ceļa samazināšanai, braucot pa mitru brauktuvi. Hankook vasaras riepas radītas tā, lai temperatūru svārstības neietekmētu riepas īpašības. Hankook vasaras riepām ir palielināts sānu bloks, tātad lielāka saķeres virsma. Riepu ražošanā izmantotā gumija satur nano izmēra silīcija dioksīda daļiņas, tas nodrošina ieguvumus autovadītājam un videi. Šādas riepas ļauj auto samazināt degvielas patēriņu un arī CO2 izmešus. Hankook vasaras riepu galvenais trumpis ir to gatavība mitriem braukšanas apstākļiem, īpaši izvairīšanās no akvaplanēšanas

Vasaras sezonas lielākie riski ir saistīti ar bremzēšanas ceļu pa mitru segumu, kā arī lielāko peļķu izbraukšanu. Tas ir īpaši nozīmīgi, kad braucam vidē, kuru nepārzinam – peļķes var izskatīties daudz seklākas, nekā tās patiesībā ir. Hankook vasaras riepas ir radītas, lai šādus nepatīkamus pārsteigumus varētu aizmirst un braukšana vasaras sezonā būtu tieši tāda, kādu to vēlas auto vadītāji – bez rūpēm par laika apstākļu ietekmi uz braukšanas kvalitāti, īpaši lietū. Hankook vasaras riepas radītas ar rūpēm par drošību un komfortu.

Hankook Ventus Prime 3 K125

Hankook K125 Ventus Prime 3 ir vasaras riepa, kura ir paredzēta plaša spektra autotransportam – vidējas klases automašīnas, luksusa automašīnas, kā arī ģimenes automašīnas. Modelis izceļas ar izcilām saķeres īpašībām, kas vienlīdz labi parāda sevi gan uz sausa, gan uz slapja ceļa (saķerē uz slapja asfalta augstākais iespējamais A rādītājs). Bez lieliskās saķeres ir vērts pieminēt izcilu vadāmību un komfortu, ko ražotājs panācis, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus.

Galvenās Hankook K125 Ventus Prime 3 īpašības

+ plašs pielietojums visdažādākajām automašīnu klasēm;
+ uzlabots protektora zīmējums nodrošina labāku vadāmību un stabilu pārvietošanos taisnvirziena kustībā;
+ efektīva ūdens drenāžas sistēma nodrošina saķeres saglabāšanu uz slapja ceļa seguma;
+ silīcija dioksīda klātbūtne sastāvā uzlabo saķeres īpašības.

Dizaina specifika

Riepas protektora struktūras vidējā daļā atrodas metāla starpsiena, kas kopā ar plecu zonas paplašinātajiem blokiem pozitīvi ietekmē vadību. Efektu var novērot veicot mazus stūres manevrus, šoferim rodas izcila vadāmības sajūta.

Saķere uz sausa asfalta

Ventus Prime 3 tika izlaists 2016. gadā, un tam ir uzlabota saķere uz sausiem ceļu segumiem. Vairāk domāts par dažāda veida sausu asfaltu. Paaugstināta saķere tika panākta, izstrādājot jaunu protektora dizainu, kā arī piešķirot tā blokiem lielāku stingrību. Šie jauninājumi nodrošināja riepas kontakta laukuma ar ceļu palielināšanos, kas atspoguļojās saķeres īpašībās.

Saķere uz mitra ceļa

Lai radītu maksimāli labas saķeres īpašības uz slapja cela, ražotājs protektora dizainā ieviesa 4 dziļus kanālus. Tieši tie spēlē galveno lomu, teju ideālajā, ūdens novadsistēmā. Jāatzīmē, ka kanālu dziļums nav vienāds. Tas ir saistīts ar izstrādātāju vēlmi saglabāt izcilu saķeri dažādos laika apstākļos. Papildus galvenajiem izvadkanāliem darbojas lameļu sistēma, kas papildina drenāžas kanālu veiktspēju, izveidojot efektīvu sistēmu, kas aizsargā transportlīdzekli no akvaplanēšanas.

Protektora pazīmes

Papildus iepriekšminētajām protektora īpatnībām ir vērts atzīmēt stingru centrālo ribu, kā arī plecu blokus, kas izceļas ar masīvu uzbūvi. Tas ļāva uzlabot vadāmību un stabilitāti lielā ātrumā. Vairāku blakus ribu klātbūtne samazināja rites pretestību. Tas pozitīvi ietekmē degvielas efektivitāti.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 44

Hankook Ventus Prime 3 K125

Hankook riepas ir veiksmīgākais Dienvidkorejas riepu brends. Būtiski ir saprast milzīgo atšķirību starp Ķīnā ražotām riepām un Dienvidkorejā ražotām riepām. Ļoti bieži klienti liek šīs valstis un to produktu kvalitāti vienā katlā, kas nebūt nav taisnība! Ķīna tiek ražotas tikai labas budžeta klases riepas. Tikmēr VISI Dienvidkorejas riepu ražotāji ieņem vietu starp vidējās klases riepu ražotājiem, piemēram, Kumho, Nexen, Marshall un Laufenn. Starp visiem Korejas brendiem Hankook ieņem pirmo vietu, taču pasaules brendu vidū tiek ieņemta augstā 7 vieta pārdošanas apjomos (USD6,12 miljardi). Šie panākumi ir gūti pateicoties veiksmīgiem produktiem, ko atkārtoti gadiem ilgi izvēlas klienti. Vairāki pircēji, ko ir izdevies aptaujāt MMK Riepu centros apgalvo, ka pēc pirmās Hankook riepu izmēģināšanas (Ziemas riepas un Vasaras riepas) turpmāk izvēlas tikai Hankook ražotāja riepas. Daudzus gadus ļoti populārs ir Hankook W429 ziemas riepu modelis(Pieejams gan ar radzēm, gan bez radzēm), kā arī Hankook W419 un Hankook W452

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu