Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > HANKOOK RIEPAS > Hankook ziemas riepas

Hankook ziemas riepas

Hankook

HANKOOK ZIEMAS RIEPAS – IECIENĪTAS VISĀ PASAULĒ

MMK servisa riepu klāstā Hankook ziemas riepas ir plaši pārstāvētas to popularitātes dēļ. Hankook ir starptautiski atzīts riepu ražotāja zīmols, kuru pasaule pazīst jau teju 80 gadus. Neskatoties uz šī zīmola ilgstošo atpazīstamību, tā kvalitāte ir tikai augoša un ar vien jauni klienti novērtē Hankook ražoto riepu kvalitāti. Neskatoties uz atšķirīgajiem klimata apstākļiem, Dienvidkorejas uzņēmums ražo augstas kvalitātes riepas, kuras ideāli piemērotas Ziemeļeiropas un Austrumeiropas ziemām, tai skaitā arī Latvijas nenoturīgajiem ziemas laikapstākļiem. Ar Hankook ziemas riepām autovadītājs var būt pārliecināts, ka auto izbrauks gan slidenus apledojušus ceļus, gan mitrus segumus, ko pie mums varam novērot dažkārt pat vienas dienas laikā.

Arī braukšana un bremzēšana uzkalnā nesagādās bažas, jo riepu dizains ir veidots tā, lai nodrošinātu auto vadāmību arī ekstrēmos apstākļos. Jūsu diena var sākties ar slapju šoseju, turpināties ar piesnigušām un piebrauktām pilsētas ielām, bet noslēgties ar netīrītu un piebrauktu lauku ceļu. Riepu izvēlei jābūt tādai, kas spēs nodrošināt drošu un un komfortablu pārvietošanos visos braukšanas apstākļos. Hankook ziemas riepas pieejamas ar radzēm vai bez tām.

Riepu vienojošais elements ir to protektors, kura V veida forma ir atslēgelements saķeres un vadāmības nodrošināšanā, kas ir būtiskākā riepu īpašība ziemas braukšanas apstākļos.
Bieži Eiropā mazāk pazīstami riepu ražotāji nespēj radīt pilnvērtīgus produktus mūsu klimata apstākļiem, kas nodrošinātu autobraucējiem visdrošākās ziemas riepas un visizdevīgākos produktus. Riepu ražotāji bieži neņem vērā dažādus ģeogrāfiskos aspektus, kas ietekmē ceļu uzbūvi un to kvalitāti ziemā, izstrādājot savus produktus. Par šādu jautājumu nav jāuztraucas izvēloties Hankook riepas. Ražojot Hankook ziemas riepas, kompānija ņēmusi vērā ne tikai klimatiskos un ģeogrāfiskos apstākļus Eiropas ziemeļu reģionos, bet arī Nokian (Somu riepu ražotājs ar specifikāciju ziemas riepu izstrādē) kompānijas pieredzi. Apvienojot šīs zināšanas, Hankook ir izdevies atrast pareizo formulu lielisku ziemas riepu izstrādei, kas apvieno gadiem izkopto kvalitāti ar vietējām prasībām.

Nav brīnums, ka klienti nereti pēc Hankook ziemas riepu izmēģināšanas vairs nevēlas mainīt riepu zīmolu uz citu. Hankook ziemas riepas daudziem klientiem Ziemeļeiropā un Austrumeiropā ir uzticams partneris jau ilgu laiku un klienti nebaidās to ieteikt arī citiem braucējiem. Hankook ziemas riepas būs īstais risinājums, dodoties braucienos Latvijas ziemā. Mainīgajos laika apstākļos bieži nav iespējams prognozēt laikapstākļus un jābūt gatavam braukt uz visiem iespējamiem segumiem, arī bargākos apstākļos. Iespēja izvēlēties Hankook ziemas riepas ar radzēm nodrošina auto izbraukšanu arī pa sarežģītām sniega risēm, kas izvēloties Latvijas apstākļiem mazāk piemērotas riepas vai ziemas riepas ar zemāku kvalitāti, var ierobežot jūsu drošību uz ceļa ar dažādas saķeres segumu. Vadītāji, kuri vēlas būt pārliecināti par savu auto visos apstākļos, izvēlas Hankook ziemas riepas, jo tās ir pārbaudīta vērtība, kuru sniedz Dienvidkorejas līderi riepu tirgū. Uzlabota saķere, augsta veiktspēja bargās temperatūrās, manevrēšanas nodrošināšana gan pa sausu virsmu, gan pa ledu, un komforts – to visu iegūst vadītājs, kurš izvēlas Hankook ziemas riepas savam auto. Lutini savu auto ar Hankook ziemas riepām!

MMK Riepu servisa speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotākās Riepu centra klāstā esošās Hankook riepas. Izvēloties riepas, jāņem vērā jūsu braukšanas stils, ikdienas braukšanas paradumi un jūsu automašīnas tehniskie parametri. Plašais Hankook ziemas riepu klāst spēs jūs nodrošināt ar vispiemērotāko risinājumu tieši jums.

Hankook i Pike RS2 W429

Hankook iPike RS2 ir radžojama ziemas riepa, kas tā pat kā iepriekšējais šīs paaudzes modelis iPike RS ir paredzēts vieglajam pasažieru transortam. Salīdzinot abus modeļus, jaunajam ir uzlabota saķere uz slidenām virsmām, uzlabota bremzēšanas veiktspēja un riepa ir vēl uzticamāka skarbos klimatiskos vai sliktos bezceļu apstākļos!

Hankook W429 i Pike RS2 galvenās iezīmes

– uzlabots protektora zīmējums ar masīviem blokiem centrālajā daļā, kas palielina saķeres īpašību stabilitāti;
– šaurāki plecu bloki uzlabo sniegumu taisnvirziena kustībā kā arī atvieglo iziešanu no trases, vai risēm.
– Ja izvēlamies šipotu W429, tad 12 rindas ar radzēm nodrošina augstu efektivitāti uz apledojušas virsmas;
– uzlabota drenāžas kanālu veiktspēja, jo daudzas no tām atrodas asā leņķī.

Pārveidots protektora raksts

Galvenā atšķirība starp šo riepu un pirmās paaudzes iPike RS ir tā protektora zīmējums. dizainiski tas joprojām ir V veida simetrisks, bet tajā pašā laikā elementu forma, izmērs un izvietojums ir ievērojami mainījies. Centrālajā daļā ir lielāki krustojošie protektora bloki. Tas ievērojami uzlabo ārējās slodzes sadalījumu pa kontakta zonu ar ceļu, kas nodrošina labākus adhēzijas rādītājus.

Plecu zonās, gluži pretēji, bloki ir acīmredzami samazināti, lai to kompensētu to skaits ir palielināts. Šis risinājums uzlabo protektora veiktspēju garenvirziena paātrinājumu laikā, kā arī atvieglo situācijas, kad jātiek ārā no piesnigušām jau iebrauktām risēm.

Dažāda veida lameles

Tāpat kā tās priekšgājējs, arī šīs riepas protektors satur vairākus tūkstošus tā saukto “3D lameļu” – šauras spraugas, jeb iegriezumi kas veido saķeri visos virzienos. Bet tajā pašā laikā šo elementu forma un izkārtojums ir būtiski mainīts. Lameles centrālajā daļā ir vērstas asākā leņķī attiecībā pret kustību. Tas ievērojami uzlabo virziena stabilitāti uz slideniem ceļiem.

Šādas lameles centrālajā daļā atrodas nelielā leņķī. Šis risinājums uzlabo saķeri taisnā virzienā īpaši domājot par mitrām virsmām, ne tikai veidojot saķeri, bet arī novirzot ūdeni uz kādu no tuvumā esošajām ūdens novadrievām.

Pārdomāts izkārtojums radzēm

Nākamais svarīgais jauninājums ir šipu izvietojums. To veidoto garenisko rindu skaits nav 10, kā iepriekš, bet 12. Tapas atrodas tuvāk protektora centram, t.i. vienmērīgāk sadalīts pa visu platību. Šis risinājums ievērojami uzlabo saķeri uz apledojušām virsmām. Hankook W429 ar radzēm nav skopojies un tā savā sektorā ir viena no veiktspējīgākajām riepā ar šipiem.

Uzlaboti drenāžas kanāli

Riepas protektora rakstā ir daudz drenāžas rievu. Ievērojama daļa no tām atrodas asā leņķī, kas ļauj izmantot riteņu griešanos, lai novadītu ūdeni un  sniega maisījumu. 

Modeļa cena no 45

Hankook i Pike RS2 W429

Hankook riepas ir veiksmīgākais Dienvidkorejas riepu brends. Būtiski ir saprast milzīgo atšķirību starp Ķīnā ražotām riepām un Dienvidkorejā ražotām riepām. Ļoti bieži klienti liek šīs valstis un to produktu kvalitāti vienā katlā, kas nebūt nav taisnība! Ķīna tiek ražotas tikai labas budžeta klases riepas. Tikmēr VISI Dienvidkorejas riepu ražotāji ieņem vietu starp vidējās klases riepu ražotājiem, piemēram, Kumho, Nexen, Marshall un Laufenn. Starp visiem Korejas brendiem Hankook ieņem pirmo vietu, taču pasaules brendu vidū tiek ieņemta augstā 7 vieta pārdošanas apjomos (USD6,12 miljardi). Šie panākumi ir gūti pateicoties veiksmīgiem produktiem, ko atkārtoti gadiem ilgi izvēlas klienti. Vairāki pircēji, ko ir izdevies aptaujāt MMK Riepu centros apgalvo, ka pēc pirmās Hankook riepu izmēģināšanas (Ziemas riepas un Vasaras riepas) turpmāk izvēlas tikai Hankook ražotāja riepas. Daudzus gadus ļoti populārs ir Hankook W429 ziemas riepu modelis(Pieejams gan ar radzēm, gan bez radzēm), kā arī Hankook W419 un Hankook W452

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu