Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > HANKOOK RIEPAS > Hankook vasaras riepas > Hankook Kinergy Eco2 K435

Hankook riepas

Hankook Kinergy Eco2 K435

Hankook Kinergy Eco2 K435

Vasaras riepa Hankook K435 Kinergy Eco 2 tika izlaista, lai aizstātu modeli Hankook K425 Kinergy Eco, kas sevi pierādījis tikai no labākās puses. Jauno Kinergy Eco 2 raksturo vēl izteiktāka degvielas ekonomija, ilgs kalpošanas laiks un uzlabotas saķeres īpašības, īpaši nelabvēlīgos laika apstākļos.

Hankook K435 Kinergy Eco 2 galvenās iezīmes

+ asimetrisks protektors un palielināts laukums, kurā riepa saskaras ar ceļu;
+ vēl platāki ūdens drenāžas kanāli, nekā iepriekšējam modelim;
+ hibrīdrāmis ar pastiprinātām sānu sienām nodrošina perfektu līdzsvaru starp vadāmību, vilkmi un komfortu, atrodoties ceļā;
+ īpašs pildījums riepas sēžas malā nodrošina perfektu riepas pieguli diskam!

Uzlabots asimetrisks protektors

Tāpat kā iepriekšējam modelim, arī šīs riepas protektora ritošā daļa ir izgatavota asimetriskā dizainā. Ņemot vērā palielinātu bloku un ribu izmēru, Kinergy Eco 2 raksturo palielināts kontakta zonas ar ceļu laukums. Tajā pašā laikā optimizēts protektora elementu izvietojums nodrošina vienmērīgu svara sadalījumu. Rezultātā uzlabojās ne tikai saķeres īpašības, bet arī to stabilitāte mainīgos braukšanas un ceļa seguma apstākļos!

Zems akvaplanēšanas risks

Vēl viena būtiska atšķirība no iepriekšējā modeļa ir palielināts garenisko ūdens drenāžas rievu izmērs. Tie ir uzdizainēti platāki, padarot riepu daudz izturīgāku pret akvaplanēšanu. Šis faktors ir ārkārtīgi svarīgs braucot lielā ātrumā.

Uzlabots riepas karkass

Degvielas ekonomiju un saķeres īpašību stabilitāti lielā mērā nodrošina riepas karkasa stingrība. Uzlabojums ir sintētiska aukla, kuras tinumu tehnoloģija ļauj iztikt bez šuvēm un savienojumiem. Rezultāts ir ļoti viegla, bet tajā pašā laikā stingra struktūra, izturīga pret deformāciju.
Pats rāmis izceļas ar tērauda un sintētisko auklu izmantošanu. Šī kombinācija nodrošina riepas vienmērīgu uzvedību un uzlabo vilkmi. Tā pat ir vērts atzīmēt, ka papildu pastiprinošā aukla atrodas sānu sienās. Tas uzlabo vadāmību, nodrošinot uzticamību un paredzamību riepai manevrējot.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 39

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Hankook riepas ir veiksmīgākais Dienvidkorejas riepu brends. Būtiski ir saprast milzīgo atšķirību starp Ķīnā ražotām riepām un Dienvidkorejā ražotām riepām. Ļoti bieži klienti liek šīs valstis un to produktu kvalitāti vienā katlā, kas nebūt nav taisnība! Ķīna tiek ražotas tikai labas budžeta klases riepas. Tikmēr VISI Dienvidkorejas riepu ražotāji ieņem vietu starp vidējās klases riepu ražotājiem, piemēram, Kumho, Nexen, Marshall un Laufenn. Starp visiem Korejas brendiem Hankook ieņem pirmo vietu, taču pasaules brendu vidū tiek ieņemta augstā 7 vieta pārdošanas apjomos (USD6,12 miljardi). Šie panākumi ir gūti pateicoties veiksmīgiem produktiem, ko atkārtoti gadiem ilgi izvēlas klienti. Vairāki pircēji, ko ir izdevies aptaujāt MMK Riepu centros apgalvo, ka pēc pirmās Hankook riepu izmēģināšanas (Ziemas riepas un Vasaras riepas) turpmāk izvēlas tikai Hankook ražotāja riepas. Daudzus gadus ļoti populārs ir Hankook W429 ziemas riepu modelis(Pieejams gan ar radzēm, gan bez radzēm), kā arī Hankook W419 un Hankook W452

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Hankook riepām?

Hankook riepu grupa ir bāzēta Dienvidkorejā un šobrīd ir septītā lielākā riepu ražotne pasaulē. Hankook riepas saviem atuto  oriģinālo aprīkojumu izvēlas tādi auto ražotāji, kā Opel, Hyundai Motor Company, Toyota, Ford kravas automašīnas, General Motors kravas automašīnas, u.c.

Uzņēmums augstu vērtē savu reputāciju, tāpēc ražošanā darbojas paaugstināta kvalitātes kontroles sistēma, kas pilnībā novērš bojātas partijas nonākšanu pie patērētāja.  Augstā kvalitāte ir padarījusi uzņēmumu par vienu no atpazīstamākajiem pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā!

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Hankook riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie HANKOOK riepu plusi:

  1. Izcila saķere gan uz mitra ceļa seguma, gan sniegā!
  2. Ļoti īss bremzēšanas ceļš!
  3. Spēcīgi sānu bloki nodrošina izcilu vadāmību pagriezienos!
  4. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  5. Lielākā daļa modeļu ir pieejama ar XL stiprinātajiem bortiem!
  6. Spēcīgi un izturīgi borti,  lielākoties ar disku aizsargmalu!  
  7. Vairāk kā 40 ziemas un vasaras modeļi – atbilde jebkuriem laikapstākļiem!
  8. Augsti rādītāji riepu testos !
  9. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !

 

MMK Riepu centros pieprasītākie Hankook vasaras modeļi ir Ventus Prime 3 un Kinergy Eco 2. Izvēloties šos modeļus klienti tiecās pēc maksimāli augstas drošības gan braucot, gan bremzējot uz mitru ceļa segumu. Attiecīgi A(augstākais) rādītājs Ventus Prime 3. Savukārt B rādītājs Kinergy Eco 2. Pamudinošs iemesls šo modeļu iegādei ir labā cenas un kvalitātes attiecība!

Starp ziemas modeļiem izteikts līderis ir Hankook Winter i*Pike RS2 (W429) . Pieejamas gan ar radzēm, gan bez tām. Šim modelim ir gana agresīvs protektora zīmējums, ļaujot brīvi pārvietoties sniega un slapjdraņķa laikā, kā arī uz melnā ledus. Par spīti agresīvajam protektora zīmējumam riepas ir klusas un tiek saglabāta komfortabla braukšana. Starp Hankook ziemas modeļiem popularitāti ir iemantojuši arī  Hankook Winter i cept RS2 (W452) un Hankook i Pike RS (W419) modeļi.

 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu