P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Yokohama riepas

YOKOHAMA RIEPAS

Yokohama riepas tika dibinātas tālajā 1917. gadā, kad sadarbību uzsāka Japānas elektrokabeļu ražotājs Yokohama Electric Cable Manufacturing Company un arī mūsdienās plaši pazīstamais riepu ražošanas gigants BF Goodrich. Šobrīd Yokohama ir viens no pasaulē lielākajiem riepu ražotājiem, ik gadu apgrozot vairāk kā 5 miljardus ASV dolāru. Zīmola riepas tiek ražotas modernākajās rūpnīcās Japānā, kur tiek nodarbināti 2’100, tostarp daudzi no pasaules labākajiem inženieriem.

Yokohama šobrīd ir viens no TOP10 lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Savu vietu labāko starpā, zīmols izcīnījis ar neatlaidīgu darbu, augstākajiem kvalitātes standartiem un lieliem ieguldījumiem tehnoloģiskajās inovācijās. 

Yokohama riepas labākai nākotnei

Lielu daļu apgrozījuma, Yokohama iegulda tehnoloģiskajā izpētē ar mērķi kādreiz kļūt par lielāko riepu ražotāju pasaulē. Yokohama riepas izceļas ar augstākās klases veiktspējas rādītājiem, pateicoties atjautīgiem risinājumiem un dabīgiem materiāliem to gumijas sastāvos. Milzīgu lomu tehnoloģiskajā izpētē spēlējusi arī dalība Formula2, Formula3, kā arī rallijā, kur riepas ir atslēgas elements uzvaras kaldināšanā.

Lai arī vēl mūsdienās riepas ar cauruma pašaizlīmēšanās funkciju ir diezgan liels retums, kas pieejams vien premium brendu riepām, Yokohama ar šāda tipa riepām klajā nāca jau tālajā 1975. gadā.

Krietni pirms vairuma citu riepu ražotāju, jau 1993. gadā, rūpēs par dabu, Yokohama uzsāka oglekļa emisiju samazināšanu, kā arī dabīgu sastāvdaļu izmantošanu riepu gumijas sakausējumos. Kā pazīstamāko no tiem var minēt Orange Oil S jeb apelsīnu miziņu eļlas tehnoloģiju. Tā mūsdienās tiek izmantota lielākajā daļā Yokohama riepu. Apelsīnu miziņu eļļa ir viens no lipīgākajiem dabiskajiem materiāliem. Tās izmantošana riepu izgatavošanā uzlabo saķeri ar jebkādu ceļa segumu, palielina nodilumizturību un samazina rites pretestību. Jāpiemin, ka zīmols ne tikai samazina CO2 emisijas, bet ir iestādījis jau vairāk kā 1’300’000 koku.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Populārākās Yokohama riepas

Skatīt visas Yokohama riepas


Kādas ir klientu atsauksmes par Yokohama riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Yokohama riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Nokian riepu plusi:

  1. Lieliskas kvalitātes gumijas sastāvs, pieejamas gan vidēji mīksta, mīksta un arī vidēji cieta vissezonas tipa riepas.
  2. Ļoti klusas riepas, izteikts komforta līmenis.
  3. Pieejami radžojami un arī no rūpnīcas radžoti modeļi.
  4. Ziemas riepām lieliska saķere sniegotos apstākļos.
  5. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski!
  6. Pārsvarā visi produkti ir aprīkoti ar stiprinātiem bortiem, kas ir ļoti noderīgi, braucot pa Latvijas ceļiem,
  7. Ļoti ļoti maza brāķēta produkta iespējamība.
  8. Ļoti plašs sortiments, kas aptver visas sezonalitātes un ļoti labas radžu riepas! 

Secinājumi

Yokohama ir viens no TOP10 lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē! Zīmola riepas ir ieguvušas plašu piekrišanu mūsu valstī, kas nebūt nav brīnums, jo dzīvojam salīdzinoši nelielajā pasaules daļā, kur labas ziemas riepas ir vitāli nepieciešamas. Riepas ir pieskaitītas premium klasei un vairāki modeļi ir labākie savā klasē visā pasaulē. Riepas sevi ļoti labi pierāda dažnedažādos testos un vienmēr cenšās būt soli priekšā jaunākajām tehnoloģijām. MMK Riepu Serviss speciālisti gadu gaitā saskārušies ar ļoti maz neapmierinātiem klientiem, kas iegādājušies Yokohama riepas. MMK riepu speciākisti viennozīmīgi iesaka šīs riepas.

Šī ražotāja riepas sacenšās ar Continental, Hankook, Pirelli, Goodyear, Dunlop, Falken utt. Kvalitātes ziņā rāda piemēru citiem riepu ražotājiem.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Riepu galerija

slidosais
publ3