Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > HANKOOK RIEPAS > Hankook vasaras riepas > Hankook Kinergy Eco K425

Hankook riepas

Hankook Kinergy Eco K425

Hankook Kinergy Eco K425

Hankook K425 Kinergy Eco ir vasaras riepu modelis, kas paredzēts plaša spektra automašīnām, sākot no mazajām pilsētas automašīnām un beidzot ar ģimenes multivaniem. Šis modelis koncentrējas uz drošības, braukšanas komforta un energoefektivitātes nodrošināšanu

Hankook K425 Kinergy Eco galvenās iezīmes

– optimālā leņķī izvietoti protektora bloki nodrošina klusāku braucienu un labāku vadāmību;
– lieliska saķere uz sausa ceļa seguma, kas iegūta, izmantojot palielinātus sānu blokus un lielāku kontakta virsmu;
– trīs drenāžas kanālu optimālais platums un izvietojums nodrošina lielisku vadāmību, braucot pa slapju ceļa segumu;
– īpašas sānu gareniskās rievas ir paredzētas, lai palielinātu vadāmību uz sausa ceļa seguma, kā arī palielinātu stabilitāti uz slapja ceļa seguma;
– Zobveida pakāpju tipa tehnoloģija uzlabo vadāmību uz sausiem ceļiem, tai pat laikā nepieļaujot akvaplanēšanu!

Hankook k425 Kinergy Eco ir rūpīgi izsrādāts produkts domājot par drošību, īpaši bremzējot uz slapja ceļa. Riepas protektoram ir 3 galvenie ūdens izvadkanāli, kas paredzēti maksimāli efektīvai ūdens novadei. Rezultātā tiek samazināts bremzēšanas ceļš uz slapjiem ceļiem un samazināts akvaplanēšanas risks. Stingras protektora ribas un platie bloki plecu zonās nodrošina izcilu saķeri un lielisku manevrēšanas spēju.

Runājot par braukšanas komfortu, Hankook K425 izmanto īpašu tehnoloģiju “Vibration Control Technology”, kas samazina vibrāciju un neļauj riepai ietekmēties no temperatūras svārstībām. Iegūtie jauninājumi riepai piešķīra lielu popularitāti patērētāju vidū.

Kinerģija – pēc definīcijas nozīmē enerģiju, ko atbrīvo kustībā esošs objekts. Šis nosaukums izvēlēts asociācijās ar apkārtējo vidi un izcilās drošības dēļ. Šai riepai raksturīga zema rites pretestība. Gumijas maisījums sastāv no dažādu materiālu, piemēram, nano izmēra silīcija dioksīda daļiņu un jauna gumijas maisījuma, apvienošanas. Tā rezultātā ieguvēji ir autovadītāji un vide, jo tiek samazināts degvielas patēriņš un attiecīgi arī CO2 izmeši.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M+S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 26

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Hankook riepas ir veiksmīgākais Dienvidkorejas riepu brends. Būtiski ir saprast milzīgo atšķirību starp Ķīnā ražotām riepām un Dienvidkorejā ražotām riepām. Ļoti bieži klienti liek šīs valstis un to produktu kvalitāti vienā katlā, kas nebūt nav taisnība! Ķīna tiek ražotas tikai labas budžeta klases riepas. Tikmēr VISI Dienvidkorejas riepu ražotāji ieņem vietu starp vidējās klases riepu ražotājiem, piemēram, Kumho, Nexen, Marshall un Laufenn. Starp visiem Korejas brendiem Hankook ieņem pirmo vietu, taču pasaules brendu vidū tiek ieņemta augstā 7 vieta pārdošanas apjomos (USD6,12 miljardi). Šie panākumi ir gūti pateicoties veiksmīgiem produktiem, ko atkārtoti gadiem ilgi izvēlas klienti. Vairāki pircēji, ko ir izdevies aptaujāt MMK Riepu centros apgalvo, ka pēc pirmās Hankook riepu izmēģināšanas (Ziemas riepas un Vasaras riepas) turpmāk izvēlas tikai Hankook ražotāja riepas. Daudzus gadus ļoti populārs ir Hankook W429 ziemas riepu modelis(Pieejams gan ar radzēm, gan bez radzēm), kā arī Hankook W419 un Hankook W452

Zemāk varat iepazīties ar meklētākajiem izmēriem un  modeļiem!

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Hankook riepām?

Hankook riepu grupa ir bāzēta Dienvidkorejā un šobrīd ir septītā lielākā riepu ražotne pasaulē. Hankook riepas saviem atuto  oriģinālo aprīkojumu izvēlas tādi auto ražotāji, kā Opel, Hyundai Motor Company, Toyota, Ford kravas automašīnas, General Motors kravas automašīnas, u.c.

Uzņēmums augstu vērtē savu reputāciju, tāpēc ražošanā darbojas paaugstināta kvalitātes kontroles sistēma, kas pilnībā novērš bojātas partijas nonākšanu pie patērētāja.  Augstā kvalitāte ir padarījusi uzņēmumu par vienu no atpazīstamākajiem pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā!

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Hankook riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie HANKOOK riepu plusi:

  1. Izcila saķere gan uz mitra ceļa seguma, gan sniegā!
  2. Ļoti īss bremzēšanas ceļš!
  3. Spēcīgi sānu bloki nodrošina izcilu vadāmību pagriezienos!
  4. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  5. Lielākā daļa modeļu ir pieejama ar XL stiprinātajiem bortiem!
  6. Spēcīgi un izturīgi borti,  lielākoties ar disku aizsargmalu!  
  7. Vairāk kā 40 ziemas un vasaras modeļi – atbilde jebkuriem laikapstākļiem!
  8. Augsti rādītāji riepu testos !
  9. Augošs uz inovācijām tendēts uzņēmums !

 

MMK Riepu centros pieprasītākie Hankook vasaras modeļi ir Ventus Prime 3 un Kinergy Eco 2. Izvēloties šos modeļus klienti tiecās pēc maksimāli augstas drošības gan braucot, gan bremzējot uz mitru ceļa segumu. Attiecīgi A(augstākais) rādītājs Ventus Prime 3. Savukārt B rādītājs Kinergy Eco 2. Pamudinošs iemesls šo modeļu iegādei ir labā cenas un kvalitātes attiecība!

Starp ziemas modeļiem izteikts līderis ir Hankook Winter i*Pike RS2 (W429) . Pieejamas gan ar radzēm, gan bez tām. Šim modelim ir gana agresīvs protektora zīmējums, ļaujot brīvi pārvietoties sniega un slapjdraņķa laikā, kā arī uz melnā ledus. Par spīti agresīvajam protektora zīmējumam riepas ir klusas un tiek saglabāta komfortabla braukšana. Starp Hankook ziemas modeļiem popularitāti ir iemantojuši arī  Hankook Winter i cept RS2 (W452) un Hankook i Pike RS (W419) modeļi.

 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu