Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > GOODRIDE RIEPAS > Goodride ziemas riepas

Goodride ziemas riepas

Goodride

SPECIĀLISTI IESAKA GOODRIDE ZIEMAS RIEPAS

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties Jūsu auto un braukšanas stilam atbilstošākās ziemas riepas no Goodride ziemas riepu klāsta. Pareiza ziemas riepu izvēle ir būtiska, jo tā ne tikai nosaka Jūsu spēju kontrolēt auto apgrūtinātos braukšanas apstākļos ziemā, bet arī nodrošina Jums komfortablu braukšanu jebkurā laikā. Faktori, kuriem ir jāpievērš uzmanība, iegādājoties ziemas riepas: riepu kopējā veiktspēja, īpaši bremzēšana uz ledus, sausa un slapja sniega, noturība pret sānslīdēm, riepu nodilumizturība, kā arī trokšņa un degvielas ekonomijas līmenis. Katras automašīnas riepu izvēlē jāņem vērā dažāds faktoru kopums un MMK Riepu Servisa speciālisti spēs izvēlēties Jums un Jūsu auto vispiemērotāko produktu no Goodride ziemas riepām.

Jāņem vērā, ka riepu veiktspēja samazinās līdz ar to nodilumu. Lai arī normatīvie akti atļauj ziemā braukt ar riepām, kuru protektora dziļums ir vismaz 4 mm, MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka izmantot šādas riepas. Lai braukšana būtu droša, iesakām ziemā braukt ar pēc iespējas svaigākām riepām ar mīkstu gumijas sastāvu, kuru protektora dziļums nav mazāks par 6 – 7 mm. 

Pie šī dziļuma izteikti sāk zust riepu veiktspēja un var strauji sākt samazināties Jūsu spēja kontrolēt savu auto īpašu apgrūtinātos braukšanas apstākļos. Tādēļ, pat ja liekas, ka Jūsu riepas atbilst prasībām, ir būtiski saprast, vai to kvalitāte kopumā ir augstā kārtībā. Pie Latvijas nestabilajām ziemām saķere ar brauktuvi var mainīties vairākas reizes dienā, tāpēc ir būtiski, lai Jūsu auto būtu aprīkots ar riepām, kas spēs vienlīdz pienācīgi noturēt Jūsu auto gan uz svaigi apledojuša ceļa, gan pieblietēta sniega.

Goodride ziemas riepu klāstā ir divi populārākie ziemas riepu veidi – ar radzēm un bez (mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas). MMK Riepu Servisa speciālisti spēs Jums palīdzēt izvēlēties Jums vispiemērotākās Goodride ziemas riepas, izvērtējot Jūsu automašīnai labāko risinājumu un Jūsu ikdienas braukšanas apstākļus un paradumus.

Ņemiet vērā, ka sava auto riepas pret ziemas riepām ar radzēm varat mainīt jau no 1. oktobra. Lai parūpētos par savu komfortu un apkārtējo drošību, iesakām riepas mainīt, vadoties pēc laikapstākļiem, jo vasaras riepas, gaisa temperatūrai nokrītot zem +7 °C, zaudē savas īpašības — pagarinās bremzēšanas ceļš, pasliktinās manevrētspēja u. c.

GOODRIDE ZIEMAS RIEPAS AR RADZĒM

Šādām riepām ir teicama saķere ar ceļa segumu, tādēļ automašīna ir vieglāk vadāma – tas ziemā ir īpaši svarīgi. Šī aspekta dēļ riepas ar šipiem ir laba izvēle autovadītājiem ar nelielu braukšanas stāžu. Šāda tipa riepas ir atrodamas arī Goodride ziemas riepu piedāvājumā.

Ziemas riepas ar radzēm piemērotas braukšanai pa apledojušu vai netīrītu ceļu – ja bieži plānots pārvietoties pa lauku un meža ceļiem, tad radžu riepas viennozīmīgi būs labākā izvēle. Jāņem gan vērā, ka ziemas riepas ar radzēm bojā ceļa seguma ārējo kārtu, tādēļ dažkārt autovadītāji lemj par labu kādam citam riepu veidam. Šīs riepas būs laba izvēle ja daudz pārvietojaties pa grants ceļiem Latvijā. Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka riepas ar šipiem aizliegtas daudzās Eiropas Valstīs – tas jāņem vērā, ja plānots doties ārpus Latvijas teritorijas.

MĪKSTĀ SASTĀVA JEB SKANDINĀVIJAS TIPA GOODRIDE ZIEMAS RIEPAS

Frikciju (Skandināvijas tipa) riepas ir laba alternatīva radžotajām riepām kādas varat atrast starp Goodride ziemas riepu produktiem.. Arī tās paredzētas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos, turklāt ar šāda tipa riepām netiek bojāts ceļu segums un arī degvielas patēriņš ir daudz mazāks.
Šīs ziemas riepas piemērotas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos. Tās gatavotas no materiāla, kas paredzēts zemai gaisa temperatūrai un nodrošina labu saķeri ar sausu ledu un noblietētu sniegu. Turklāt frikciju riepas nodrošina arī izcilu komfortu – ar tām braukšana ir klusa un patīkama. Goodride ziemas riepu klāstā atradīsiet gan ziemas riepas ar radzēm, gan bez.

Goodride ziemas riepu ražotājs ir starp 10 lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Šis uzņēmums klientu uzticību ir izpelnījusies jau no 1958. gada un turpina radīt ar vien jaunus, modernus un inovatīvus risinājumus, lai paplašinātu savu ziemas riepu klāstu. Ņemiet vērā, ka ziemas riepu iegāde, izdarot pareizo izvēli, var ietaupīt Jums daudz rūpju nākotnē, jo labas ziemas riepas kalpos vairākas sezonas. Ja vēlaties uzzināt, ko vairāk par riepām, jautājiet padomu mūsu servisa speciālistiem – viņi ieteiks labāko risinājumu, individuāli izvērtējot katru situāciju!

Goodride SW618

Dizainēta pēc Skandināvijas jeb fikcijas tipa riepām, ziemas modelis Goodride SW618 ir vispiemērotākais eksplutācijai skarbos ziemas apstākļos. To raksturo uzticama vilkme sniegā un laba saķere uz ledus, kā arī optimāli degvielas ekonomijas rādītāji. Viss iepriekš minētais, apvienojumā ar zemām izmaksām, padara Goodride SW618 par lielisku izvēli Baltijas klimatiskajiem apstākļiem.

Goodride SW618 Galvenās iezīmes

– vairāki tūkstoši mazu saķeres stūru, kuras veido neskaitāmās lameles, dod pārliecību par auto sniegumu arī uz presēta sniega vai ledus;
– Protektora dizains nodrošina drošu saķeri, braucot dziļā sniegā;
– dubultā gareniskā riba protektora centrā uzlabo stabilitāti, ļauj riepai ātri un precīzi reaģēt uz stūres rata pagriezieniem.

Tūkstoši saķeres kanšu Goodride SW618 protektorā

Šāda tipa atvērta dizaina riepas, kuru rakstu veido lieli stratēģiski izvietoti bloki, lielāko daļu saķeres malu veido nevis ar tiem, bet gan tajos sagrieztas lameles. Kopumā tie veido vairākus tūkstošus asu malu, pateicoties kurām, Goodride SW618 spēj pārliecinoši izveidot saķeri uz jebkuras slidenas virsmas. Centrālajā daļā lameles ir izvietotas slīpi, kas novērš sānu slīdēšanu, un plecu zonās tās ir perpendikulāras kustības virzienam, kā dēļ riepai piemīt labas garenvirziena vilces un saķeres īpašības.

Dubultā gareniskā riba Goodride SW618 protektora centrā

Papildus slīpi izvietotām lamelēm, protektora centrālo daļu raksturo divkārša garenisku ribu klātbūtne, kuru ar drenāžas kanālu sadala divās daļās. Kombinācijā ar inovatīvu dizainu šī konstrukcija nodrošina riepu stabilitāti pie dažādiem ātrumiem, kā arī labu vadāmību lielā ātrumā.

Modeļa cena no 31

Goodride SW618

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu