Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > GOODRIDE RIEPAS > Goodride vissezonas riepas

Goodride vissezonas riepas

Goodride

Vissezonas riepas tiek ražotas valstīm ar mainīgiem un vidējiem laikapstākļiem, kur ziemās nav auksts kā Antarktīdā un vasarā nav karsts kā tuksnesī. Tieši šādi laikapstākļi ir arī Latvijā, tāpēc vissezonas riepas ir populārs produkts, ko izvēlas daudzi autovadītāji, kuriem vai nu nav laika, vai vēlēšanās divas reizes gadā mainīt riepas, lai pieskaņotos nākošajai sezonai.

MMK Riepu servisa speciālisti vēlas jūs iepazīstināt ar Goodride vissezonas riepām. Šīs riepas sevī apvieno labākās Goodride ziemas un vasaras riepu īpašības, veidojot produktu, kas piemērots mainīgajiem Latvijas laikapstākļiem. 

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas)  vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu.

Jāatceras, ka vissezonu riepas neiekļauj sevī visas pozitīvās sezonu riepu īpašības. Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz, galvenokārt īsos pārbraucienos uz labas kvalitātes ceļa. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka ziemas apstākļos braukt ar vissezonu riepām. Katrai automašīnai vissezonu riepu izvēle var atšķirties, kā arī tas ir atkarīgs no katra braucēja individuālajiem braukšanas paradumiem.

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus. 

Ja ikdienā veicat samērā nelielus braucienus pilsētas ietvaros, piemēram no dzīvokļa uz ofisu, tad Goodride vissezonas riepu izvēle ir piemērota jums. Tās nesamazinās komfortu un drošību uz ceļa. Tomēr ja ikdienā jums ir jāmēro ceļš pa salīdzinoši slikta seguma ceļiem, jo īpaši ziemā, vissezonas riepu izvēle nevarēs nodrošināt tādu pašu drošības līmenī, kā ziemas riepu lietošana. 

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.

Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.

Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Lietojot vissezonu riepas, nedrīkst aizmirst par klasiskajiem riepu defektiem, kas rodas nolietojuma vai nepareizas glabāšanas dēļ. Daudziem autobraucējiem patīk uzskatīt, ka vissezonas riepas ir universālas un par to kvalitāti nav jāpārliecinās katras sezonas sākumā. Tomēr riepu protektoru dziļums būtu jāpārbauda visām riepām katras sezonas sākumā. Neatkarīgi no tā, vai jums ir sezonas vai vissezonu riepas, ziemas un vasaras sezonās atļautais protektoru dziļums nemainās. Sākoties sezonai, jāpārliecinās, ka jūsu riepu protektoru dziļums ir pietiekams, lai tās kalpotu visu sezonu. 

Goodride SW608

Ziemas riepa bez radzēm Goodride SW608 ir viens no populārā Ķīnas ražotāja jaunākajiem sniegumiem. Šis modelis ar salīdzinoši zemām izmaksām ir raksturīgs ar labu drošības līmeni, ko var novērot dažādos ziemas apstākļos, neskatoties uz to, ka riepa nav aprīkota ar radzēm. Daudzos aspektos tas ir Eiropas un Ziemeļamerikas ekspertu nopelns, kuri bija iesaistīti šīs riepas dizainēšanā.

Goodride SW608 riepu galvenās iezīmes

+ riepa ir konstruēta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ko nodrošina atzīti Eiropas un Ziemeļamerikas ražotāji;
+ Simetriskais virzienveida protektora zīmējums nodrošina lielisku vilkmi visos ziemas apstākļos;
+ ļoti plaša gareniskā centrālā riba ļauj riepai demonstrēt izcilu virziena stabilitāti un reaģētspēju ar samazinātu rites pretestību;
+ pastiprināts plecu zonu dizains, kurā ir daudz masīvu šķērsenisku taisnstūra bloku, uzlabo paātrinājuma un palēninājuma efektivitāti, īpaši uz slidenām virsmām;
+ labas gareniskās vilces un saķeres īpašības uz ledus, pateicoties neskaitāmām lamelēm.

Divkārša centra riba protektora rakstam Goodride SW608

Viena no oriģinālām šī modeļa protektora zīmējuma īpašībām ir dubultā gareniskā riba, kas atrodas protektora centrā. Abas kopā tās veido stingru riepas struktūru, kas ļāva modelim piešķirt vairākas ārkārtīgi svarīgas īpašības, ja runājam par vadāmību un drošību. Pirmkārt, Goodride SW608 ir lieliska virziena stabilitāte, braucot ar jebkuru ātrumu, kā arī ātra un precīza reakcija uz vadītāja komandām. Jāpiemin arī ievērojama rites pretestības samazināšanās, kas tika panākta dubultās centrālās gareniskās ribas konstrukcijas dēļ.

Pastiprinātas plecu zonas Goodride SW608

Vēl viena šīs riepas protektora zīmējuma atšķirīgā iezīme ir plecu zonu dizains. Tie izceļas ar pastiprinātu struktūru, kā arī masīvākiem taisnstūrveida blokiem, kas izvietoti perpendikulāri kustības virzienam. Kombinācijā ar orģīnālo protektora dizainu, šī unikalā Goodride SW608 konstrukcija ļauj riepai sevi pierādīt lieliski dažados apstākļos.

 

Modeļa cena no 29

Goodride SW608

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛