Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > GOODRIDE RIEPAS > Goodride ziemas riepas > Goodride SW606

Goodride riepas

Goodride SW606

Goodride SW606

Ziemas riepa ar vai bez radzēm Goodride SW606 ir paredzēta mazās un vidējās klases automašīnām. Modelis tika radīts ar labi zināmu Kanādas riepu ražotāju palīdzību.

Riepas virzienveida V formas protektora zīmējumam ir iespaidīgs atmiņā paliekošs izskats. Pateicoties izvēlētajam zīmējuma veidam, šai riepai raksturīga lieliska saķere un īss bremzēšanas ceļš uz sniega un apledojušiem ceļiem. Riepu protektora rakstā ir redzama viena visaptveroša riba, kas atrodas protektora centrālajā daļā, divas ļoti platas plecu zonas un divas ribas, kas sastāv no atsevišķiem sarežģītu ģeometrisko formu blokiem.

Goodride SW606 riepu galvenās iezīmes

+ centrālā riba protektora dizainā samazina rites pretestību, samazina troksni, nodrošina augstu komforta līmeni;
+ V veida virziena protektora zīmējums nodrošina īsu bremzēšanas ceļu un lielisku saķeri uz sniegotiem ceļiem;
+ Stingras, pastiprinātas plecu zonas uzlabo vilkmi sniegā un nodrošina saķeri apledojušos apstākļos, kā arī palīdz neizslīdēt asos līkumos;
+ Daudzas zigzaga lameles palielina braukšanas drošibu uz slideniem segumiem.

Goodride SW606 protektora raksta iezīmes

V veida konstrukcija ļauj jums maksimāli palielināt saskares vietas laukumu, neapdraudot citus svarīgus riepas raksturlielumums. Goodride SW606 virzienveida protektora dizains nodrošina lielisku saķeri un vilkmi sniegotos apstākļos. Divas gareniskas rievas, kas atdala protektora centrālo ribu darbojas kopā ar pa diagonāli novietotu kanālu sistēmu, nodrošinot efektīvu ūdens, sniega un slapjdraņķa izvadi no saskares vietas, padarot kustību drošāku nelabvēlīgos vides apstākļos.

Pārsteidzoša Goodride SW606 protektora pazīme ir pastiprinātas plecu zonas, kas aprīkotas ar masīviem blokiem, kuros stiprinās šipi un noapaļots profils. Šis plecu zonu dizains efektīvi sevi pierāda, veicot pagriezienus, kā arī braucot pa sniega un ledus klātām virsmām. Goodride SW606 riepu protektors ir apvilkts ar zigzaga lamelēm, kuras nesamazinot protektora stingrību, nodrošina labu vilces un bremzēšanas līmeni pat skarbas ziemas apstākļos

Modeļa cena no 32

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Goodride riepām?

Goodride, starp Āzijas riepu ražotājiem, nu jau ieguvis atpazīstamību dažādās pasaules valstīs. Vairāki to produkti ir dizainēti tieši Skandināvijas klimata zonai, kas sevī iekļauj arī Baltijas valstis. Ražotājs piedāva plaša spektra vasaras, ziemas un vissezonas riepas. Interesanti, bet Goodride riepas tiek ražotas ar identiskiem modeļiem zem vēl viena Latvijā zināma nosaukuma Westlake. Šādu praksi piekopj vairāki riepu ražotāji. Pētījumi liecina, ka riepa, kas, piemēram, Indijā tirgojās lieliski, ar tādu pašu nosaukumu Eiropā negūst panākumus.  Goodride riepas ar lepnumu pārstāv budžeta klases segmentu, jo, lai kādai klasei tas arī piederētu, tas vienmēr tiecas pēc perfektuma.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties GOODRIDE riepas, kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie GOODRIDE riepu plusi:

  1. Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam (der gan vasaras, gan ziemas apstākļos),
  2. augsta bortu uzbūves kvalitāte, salīdzinoši augsta triecienizturība,
  3. degvielas ekonomija, zemāka rites pretestība kā vidēji,
  4. vidēji mīksts gumijas sastāvs,
  5. laba vadāmība dažādos laika apstākļos, arī uz sniega un ledus,
  6. droša braukšana arī vasaras apstākļos (nav pārāk mīksts gumijas sastāvs),
  7. drošas riepas sānslīdēs,
  8. salīdzinoši īss bremzēšanas ceļš,
  9. klusas riepas.

MMK Riepu centros pieprasītākie Goodride ražotāja vasaras modeļi ir Goodride RP28  un Goodride SA37. Kāpēc mūsu klienti izvēlas šos modeļus? Jāsaka, ka MMK riepu centru pieredzētais rāda, ka GOODRIDE riepas izvēlas galvenokārt to pievilcīgās cenas dēl. Tomēr, vasaras modeļi ir diezgan sportiska izskata un riepu protektora dizains arī ir veidots sportisks. Šo riepu salīdzinoši bieži izvēlas autosportisti, kas neplāno ar šīm riepām braukt vairāk kā vienu sezonu. Kā viens no iemesliem varētu būt riepu nodilumizturība, jo jaunākie modeļi ir veidoti kā augstas veiktspējas riepas.

Latvijā populārākie ziemas modeļi ir Goodride SW618 un Goodride SW608 – kvalitatīvas, budžeta klases ziemas riepas, vairāki no GOODRIDE ziemas modeļiem ir veidoti pēc Skandināvijas mīkstā sastāva riepu līdzības. SW618 modelis ir viens no tiem, lētas ziemas riepas optimālam sniegumam, kuras var izmantot arī kā vissezonas riepas. Modelis SW608 ir principā populārākais GOODRIDE ziemas modelis. Kvalitatīva riepa, kas daļēji saistīts ar ziemeļamerikas riepu ekspertu piesaisti šī modeļa dizainēšanā.

MMK Serviss rekomendē kā labu, Latvijas apstākļos pārbaudītu budžeta klases riepu, kas attiecībā pret cenu sniedz optimālu sniegumu.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu