Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > GOODRIDE RIEPAS > Goodride vasaras riepas

Goodride vasaras riepas

Goodride

Goodride riepu zīmols ir ilgstoši plaši pazīstams pasaulē. Riepu speciālisti jau izsenis ir pārliecinājušies par Goodride riepu kvalitāti. Pirmās Goodride riepas sāka ražot 1958. gadā un jau vairāk kā 70 gadus uzņēmums ir uzkrājis pieredzi ražojot riepas dažāda veida transportlīdzekļiem, tā gan uzkrājot pieredzi dažādu riepu ražošanā, gan pilnveidojot riepu dizainu un ražošanas tehnoloģijas. Goodride riepas sevī apkopo pieredzi un kvalitāti, tādēļ Goodride ir teicama riepu izvēle. 

MMK Riepu servisa speciālistu atsauksmes par Goodride riepām atbilst citu ekspertu viedoklim par šo riepu kvalitāti. Tāpēc iesakām jums izvēlēties Goodride vasaras riepas, kā drošu pirkumu, kas kalpos ilgi un neliks vilties.

Pēc ziemas sezonas nedrīkst aizmirst par riepu nomaiņu, jo ziemas riepu lietošana vasarā ietekmēs gan jūsu braukšanas drošību un komfortu, gan strauji samazinās šo riepu kvalitāti. Vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora zīmējums ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem

Ja gaisa temperatūra pārsniedz +7 °С. Ja izmantojat vissezonas riepas, atceraties, ka to izmantošana vasarā strauji samazina to kvalitāti un speciālisti bieži iesaka tās nomainīt uz kvalitatīvām vasaras riepām.

Turklāt riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu izgatavošanas tehnoloģijas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi — tātad gaisa piesārņojumu.

Goodride vasaras riepu ražošanā ir izmantota cietāka gumija, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar asfaltu, īpaši karstā un arī lietainā laikā, kad var notikt akvaplanēšana. Jāņem vērā lielā Goodride riepu ražotāju pieredze riepu ražošanā. Gadiem izkoptās ražošanas tehnikas un riepu dizains rada lieliski un uzticamu produktu, kas būs piemērots mainīgajiem Latvijas ceļu apstākļiem.

Kvalitatīvas vasaras riepas ne tikai nodrošina braukšanas komfortu, bet arī slāpē troksni un samazina degvielas patēriņu.

Latvijā ir dažādas kvalitātes ceļi, uz kuriem drošība var mainīties ļoti strauji dažādos laika apstākļos. Tāpēc īpaši svarīgi ir izvēlēties kvalitatīvas bremzes, kas spēj nodrošināt maksimāli īsu bremzēšanas ceļu. Bremzēšanas ceļš ir kritiski svarīgs faktors. Īpaši vasarā, kad uz ceļiem ir daudz riteņbraucēju un bērnu. Katrs ceļa segums ir ar savu bremzēšanas ceļu. Jāņem vērā faktors, ka bremzēšanas ceļš var krasi mainīties gan slapjā, gan karstā laikā. Pat visdrošākais ceļš – ar kvalitatīvu asfaltu, bez gājējiem ceļa malās, var izrādīties nedrošs, ja jūsu auto nav aprīkots ar kvalitatīvām vasaras riepām.

Katra ražotāja un modeļa vasaras riepas ir atšķirīgas — citas vairāk piemērotas braukšanai pa ātrgaitas šosejām, citas pa pilsētu, citas pa lauku grants ceļiem, citas veidotas iespējami universālas. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā Jūsu braukšanas paradumus, lai izvēlētos piemērotākās vasaras riepas tieši Jūsu auto!

Latvijā ar vasaras riepām braukt atļauts laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr arī šajā gadījumā ieteicams vadīties nevis pēc datuma kalendārā, bet pēc laika apstākļiem. Vairums riepu ražotāju un speciālistu iesaka riepu maiņu veikt tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs + 7 grādiem. Savukārt likums nosaka, ka vasaras riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 1.6 mm.

MMK Riepu servisa speciālisti iesaka neatlikt riepu pirkšanu uz citu sezonu, ja jūsu riepu kvalitāte ir apšaubāma.

Dažkārt rodas jautājums – vai, mainoties sezonai, nepieciešams iegādāties jaunas vasaras riepas vai tomēr vēl var iztikt ar iepriekšējā sezonā lietotajām? Te jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, riepu nodiluma pakāpe, ražošanas gads un uzglabāšanas apstākļi. Speciālisti neiesaka izmantot riepas, kas vecākas par 10 gadiem – riepu ražošanas datums ir norādīts uz riepas un līdzinās četrciparu kodam. Pirmie divi cipari nozīmē nedēļu gadā, kurā riepas tika izgatavotas, otrie – to izgatavošanas gadu. Savukārt laikā starp sezonām riepas ieteicams uzglabāt tās ēnainā un vēsā vietā. Izvēloties MMK Riepu servisa speciālistu ieteiktās Goodride vasaras riepas, jums nebūs jāuztraucas par riepu kvalitāti vēl daudzu sezonu garumā. Šī riepu izvēle būs ilgtermiņa un jau pirmajām sezonām nebūs jādomā par jaunu riepu iegādi.

Goodride SA37

Goodride SA37 ir augstas veiktspējas riepas. Tām ir vairākas priekšrocības, tostarp samazināta rites pretestība, zems trokšņa līmenis un izcila saķere. Tāpēc, meklējot augstas veiktspējas riepas, kas ir uzticamas un nemaksā dārgi, apsveriet Goodride SA37 riepas.

Goodride SA37 riepu galvenās iezīmes

+ samazināta rites pretestība, pateicoties lieliem protektora bloka elementiem;
+ lieliska saķere uz sausa/mitra ceļa, ko nodrošina pēc jaunākajām tehnoloģijām veidots gumijas maisījums;
+ zems izdalītā trokšņa līmenis, kurš panākts ar 3D modulāciju palīdzību.

Jaunās paaudzes asimetriskās, īpaši augstas veiktspējas riepas domātas vasarai. SILICA TECH savienojums palīdz uzlabot saķeri ar mitru ceļu, nodrošinot īsāku bremzēšanas ceļu. Spēcīga centra riba garantē lielisku vadāmību gan uz slapja, gan sausa ceļa.

Riepu rūpniecība, tāpat kā visa autobūves nozare, pastāvīgi attīstās.
Goodride riepas nodrošina visu, ko autovadītājs vēlas sagaidīt no augstākās kvalitātes riepām.

Augstas veiktspējas riepas ir lieliski piemērotas tiem autovadītājiem, kuri vēlas maksimizēt savas automašīnas veiktspēju. Ja vēlaties uzlabot savu sporta automašīnu ar augstas veiktspējas, zema profila riepām, Goodride ir paredzēts jums.

Goodride SA37 augstas veiktspējas riepas ir konstruētas, lai nodrošinātu maksimālu saķeri un izcilu manevrēšanas spēju, nemazinot jūsu komfortu uz ceļa

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 24

Goodride SA37

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu