Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. 10:00 - 15:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Goodride riepas

Goodride

Goodride riepas kā zīmols pirmo reizi parādījās 1958. gadā. Savas darbības gaitā uzņēmums ir nemitīgi paplašinājis savu produktu klāstu. Goodride ražo radiālās riepas kravas transportam, pasažieru automašīnām, motocikliem, industriālo iekārtu transportlīdzekļiem un pat velosipēdiem. Kopumā uzņēmuma produktu sarakstā ir vairāk nekā 2000 preču. Kā jau varam noprast, uzņēmums darbojas plašā spektrā un šobrīd kopējā ražotņu jauda ļauj izgatavot 8 miljonus radiālo riepu un 2,5 miljonus metāla kordu riepu(novecojis bet joprojām izmantots dizains). Papildus Goodride saražo 60 miljonus velosipēdu riepu un 2 miljonus metru gumijas kameru. Visiem Goodride produktiem ir piešķirti starptautiski kvalitātes sertifikāti. Tie ir starptautiski DOT sertifikāti, ECE sertifikāti un INMETRO. Līdz šim produktu kvalitāti apstiprina starptautiskais sertifikāts ISO / TS16949.

Jebkura veida riepu pareizas lietošanas pamatnoteikums ir vienmēr uzturēt optimālu spiedienu. Pārāk zems vai pārāk augsts spiediens veicina ātru riepu nodilumu, sliktu automašīnas manevrēšanas spēju un nestabilitāti uz ceļa.

VASARAS RIEPAS GOODRIDE

Uzņēmums ražo lielu skaitu vasaras riepu. Dažas no tām ir RP28; SA37; SU318; SP06. Vasaras riepu protektoram ir raksturīgs asimetrisks raksts. Tieši šāds risinājums garantē augstu saķeri un stabilitāti uz slapjiem ceļiem, īpaši domājot par lielu ātrumu. Platāka kontakta laukuma virsma nodrošina stabilitāti uz ceļa. Dziļās ūdens rievas un padziļinājumi protektorā nodrošina ātru ūdens novadīšanu. Riepas sānu plecs ir dizainēts izturīgāks, tāpēc automašīna ir stabila neatkarīgi no ātruma. Orģināls un novatorisks protektora zīmējums palīdz aizsargāt automašīnu no akvaplanēšanas. Asimetriski izvietoti riepas protektora bloki samazina troksni kustības laikā. Atkarībā no modeļa un dizaina veida, vasaras riepas tiek iedalītas pēc komforta un nodilumizturības. Pilsētas ceļiem un šosejām paredzēti vieni modeļi, savukārt bezceļiem pavisam citi. Tik skaidrs riepu sadalījums palīdz izvēlēties optimālāko variantu automašīnai.

VISSEZONAS JEB M+S RIEPAS GOODRIDE

Sekciju pārstāv modeļi SL366, SL369, SW602 un citi. Šādām riepām ir rupji bloki un platas novadrievas, kas ir ideāli piemērotas gan vasaras sezonai, gan ziemām. Blīvāka protektora struktūra ir izturīga pret caurduršanu, griezumu un nodrošina maksimālu kustības stabilitāti. Ar plašu atstatumu izvietoti protektora bloki nodrošina labu caurgājamību bezceļa apstākļos ziemā un vasarā. Izturīgi borti garantē automašīnas stabilitāti un uzticamību. Dažām vissezonas riepām, ir metāla kordu uzbūve tāpēc tām ir spēcīga centrālā daļa, blīvs protektors un gumijas sastāvs ir izturīgs pret nodilumu, lai nodrošinātu to lietošanas ilglaicību. Tāpēc šādas riepas var izmantot ne tikai personīgajām, bet arī komerciālajām automašīnām.

ZIEMAS RIEPAS GOODRIDE

Goodride ziemas riepu dizainā ir raksturīgi asimetriski bloki, kas sastāv no zigzaga formas drenāžas rievām. Šāds risinājums nodrošina lielisku saķeri ar ceļu, kā arī labu sniegumu, bremzējot uz slidena vai sniegota ceļa. Īpaši izstrādāta protektora bloku izvietojuma tehnoloģija samazina troksni braukšanas laikā. Dažām ziemas riepām ir V veida protektors, kas nodrošina trokšņa samazināšanu un stabilitāti braucot vai pagriežoties. Ziemas riepas ir izgatavotas no speciālas gumijas, kas zemā temperatūrā nesakalst.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Goodride ir labi zināms Āzijas riepu ražotājs, kuru atzīst autovadītāji daudzās pasaules valstīs. Tam ir daudzu gadu desmitu ilga pieredze augstas kvalitātes ekonomiskās klases riepu ražošanā. Goodride produktiem ir laba cenas un kvalitātes attiecība. Uzņēmums piedāvā plašu riepu modeļu klāstu vieglajām automašīnām, motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām. Ķīniešu zīmols ražo gan vissezonas, gan sezionālas riepas. Šī ražotāja riepas ir vienas no vislētākajām tirgū, tomēr pēc MMK novērojumiem riepas ir katra centa vērtas. Ja meklējat patiešām lētas riepas, tad šis zīmols sniegs maksimumu par samaksāto naudu. Jāpiebilst, ka Goodride riepas ir pilnīgs analogs Westlake riepām. Visi to ražotie modeļi ir identiski, tāpēc, ja kāds no Goodride modeļiem nav pieejams droši var interesēties par Westlake riepu pieejamību un otrādi!

Zemāk varēsiet aplūkot populārākos Goodride modeļus un izmērus!

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Goodride riepām?

Goodride, starp Āzijas riepu ražotājiem, nu jau ieguvis atpazīstamību dažādās pasaules valstīs. Vairāki to produkti ir dizainēti tieši Skandināvijas klimata zonai, kas sevī iekļauj arī Baltijas valstis. Ražotājs piedāva plaša spektra vasaras, ziemas un vissezonas riepas. Interesanti, bet Goodride riepas tiek ražotas ar identiskiem modeļiem zem vēl viena Latvijā zināma nosaukuma Westlake. Šādu praksi piekopj vairāki riepu ražotāji. Pētījumi liecina, ka riepa, kas, piemēram, Indijā tirgojās lieliski, ar tādu pašu nosaukumu Eiropā negūst panākumus.  Goodride riepas ar lepnumu pārstāv budžeta klases segmentu, jo, lai kādai klasei tas arī piederētu, tas vienmēr tiecas pēc perfektuma.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties GOODRIDE riepas, kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie GOODRIDE riepu plusi:

  1. Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam (der gan vasaras, gan ziemas apstākļos),
  2. augsta bortu uzbūves kvalitāte, salīdzinoši augsta triecienizturība,
  3. degvielas ekonomija, zemāka rites pretestība kā vidēji,
  4. vidēji mīksts gumijas sastāvs,
  5. laba vadāmība dažādos laika apstākļos, arī uz sniega un ledus,
  6. droša braukšana arī vasaras apstākļos (nav pārāk mīksts gumijas sastāvs),
  7. drošas riepas sānslīdēs,
  8. salīdzinoši īss bremzēšanas ceļš,
  9. klusas riepas.

MMK Riepu centros pieprasītākie Goodride ražotāja vasaras modeļi ir Goodride RP28  un Goodride SA37. Kāpēc mūsu klienti izvēlas šos modeļus? Jāsaka, ka MMK riepu centru pieredzētais rāda, ka GOODRIDE riepas izvēlas galvenokārt to pievilcīgās cenas dēl. Tomēr, vasaras modeļi ir diezgan sportiska izskata un riepu protektora dizains arī ir veidots sportisks. Šo riepu salīdzinoši bieži izvēlas autosportisti, kas neplāno ar šīm riepām braukt vairāk kā vienu sezonu. Kā viens no iemesliem varētu būt riepu nodilumizturība, jo jaunākie modeļi ir veidoti kā augstas veiktspējas riepas.

Latvijā populārākie ziemas modeļi ir Goodride SW618 un Goodride SW608 – kvalitatīvas, budžeta klases ziemas riepas, vairāki no GOODRIDE ziemas modeļiem ir veidoti pēc Skandināvijas mīkstā sastāva riepu līdzības. SW618 modelis ir viens no tiem, lētas ziemas riepas optimālam sniegumam, kuras var izmantot arī kā vissezonas riepas. Modelis SW608 ir principā populārākais GOODRIDE ziemas modelis. Kvalitatīva riepa, kas daļēji saistīts ar ziemeļamerikas riepu ekspertu piesaisti šī modeļa dizainēšanā.

MMK Serviss rekomendē kā labu, Latvijas apstākļos pārbaudītu budžeta klases riepu, kas attiecībā pret cenu sniedz optimālu sniegumu.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu