Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > CORDIANT RIEPAS > Cordiant vissezonas riepas > Cordiant WINTER DRIVE

Cordiant riepas

Cordiant Winter Drive

Cordiant Winter Drive

Cordiant WINTER DRIVE ir ziemas riepa bez radzēm, kas īpaši izstrādāta izmantošanai pilsētā, kur ziema ir raksturīga ar mainīgiem un nepastāvīgiem apstākļiem. Šis modelis ir vēl viens jaunums vienam no vadošajiem Krievijas riepu ražotājiem. Tas, pirmkārt, ir paredzēts kompaktajām automašīnām, kuras galvenokārt tiek eksplutētas pilsētas apstākļos. Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, šis modelis viegli pielāgojas bieži mainīgajiem ceļa apstākļiem pilsētā, nodrošinot augstu satiksmes drošību.

Cordiant WINTER DRIWE galvenās iezīmes

Pateicoties asimetriskajam protektora rakstam, kas optimizēts ar datorsimulācijas tehnoloģījām, sasniegtas Teicamas vilces un saķeres īpašības uz dažāda veida virsmām!

Lielisku vadāmību un manevrētspēju nodrošina īpašs pustilts, kas vienotā elementā savieno protektora centrālās daļas un plecu zonas blokus, nodrošinot paaugstinātu stingrību!

Uzlabota riepu drenāžas sistēma nodrošina augstu efektivitāti pret akvaplanēšanu atkušņu laikā kā arī protektora pašattīrīšanās īpašības no sniega!

Panākta klusa un komfortabla braukšanas izjūta, pateicoties izturīgam, elastīgam rāmim apvienojumā ar dažādu formu un izmēru protektoru blokiem, kas izvietoti nevienmērīgos attālumos vins no otra, radot rāvējslēdzēja principu.

 

Šīs riepas protektors ir aprīkots ar virzienveida zīmējumu, kas aprīkots ar asimetrisku dizainu. Veidojot protektoru, tika izmantota 3D modelēšanas tehnoloģija, kas ietver plašu datorizētu trīsdimensiju līdzekļu izmantošanu. Optimizējot riepas konstrukciju un izmantotos materiālus, tika sasniegts ideālais līdzsvars starp patērētājam svarīgajām īpašībām un reālajām ražošanas iespējām.

Cordiant WINTER DRIVE nav problēmu ne pie straujiem paātrinājumiem, ne pie straujas bremzēšanas. Tik augsta veiktspēja tika panākta, pateicoties protektora bloku optimāli izvēlētam izmēram, formai un izvietojumam. Turklāt, veidojot riepu, tika izmantota ZZ lameļu tehnoloģija, kas ietver daudzu zigzaga lameļu izmantošanu, kas burtiski aptver visu protektoru. Turklāt, šīs lameles izvietotas dažādos virzienos, kas nodrošina lielisku saķeri ar slidenām virsmām visos virzienos un jebkuros apstākļos. Rezultātā, nonākot saskarē ar ceļa segumu, daudzi protektora bloki un zigzaga lameles rada neskaitāmas asas saķeres malas, kas garantē lieliskas vilces un saķeres īpašības pat visnelabvēlīgākajos apstākļos.

Atsevišķi jāatzīmē arī Cordiant Winter Drive riepu drenāžas sistēmas augstā efektivitāte, kas viegli tiek galā ne tikai ar sniega novadīšanu no kontakta laukuma, bet arī ar ūdeni atkušņu laikā, kas kļuvuši par ierastu parādību mūsdienu ziemām pilsētā. Tas tika panākts, pateicoties lielam skaitam protektora bloku, kas atrodas optimālā attālumā viens no otra. To izvietojums veido riepas drenāžas sistēmu, kas sastāv no daudziem gareniskiem un šķērsvirziena kanāliem un rievām.

Vēl viena šī modeļa atšķirīgā iezīme ir salīdzinoši zemais radītā trokšņa un vibrācijas līmenis, kas rodas kustības laikā. Šo, ziemas riepai neraksturīgo, īpašību varēja nodrošināt, pateicoties protektora bloku dažādajām formām un izmēriem, kā arī to izvietojumam ar nevienmērīgo attiecību vienam pret otru!

Izstrādājot Cordiant Winter Drive riepu gumijas sastāvu, tika izmantota patentētā SMART-MIX tehnoloģija. Šī tehnoloģija ietver tādu sastāvdaļu iekļaušanu gumijas kompozīcijā, kas balstītas uz melno ogli un silīcija dioksīdu. Tā rezultātā radās iespēja ievērojami uzlabot saķeri ar slidenām virsmām, kā arī krietni palielināja nodilumizturību un riepas elastību zemā temperatūrā.

Papildus visam tika ieviesta cita tehnoloģiskā inovācija – Double Tread tehnoloģija, kas nozīmē divslāņu protektora izmantošanu. Augšējais protektora slānis, kas ir nodiluma daļa, sastāv no iepriekšminētā gumijas maisījuma. Apakšējais slānis ir izgatavots no speciālas gumijas, kurai raksturīgi minimāli struktūras un elestības bojājumi, kas ļāva ievērojami samazināt rites pretestību.

Modeļa cena no 35

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Cordiant riepas ir lieliska alternatīva daudziem no prēmium riepu ražotājiem. Jau fakts, ka tās tiek ražotas Nokian rūpnīcā, no tiem pašiem materiāliem, rada ideju par to kvalitāti un veiktspēju. Pēc MMK veiktajām klientu aptaujām, kā arī vairāku gadu novērojumiem, veiksmīgākie ziemas modeļi ir Cordiant SNOW CROSS, Cordiant WINTER DRIVE un vasarai Cordiant SPORT 3! Šie trīs modeļi arī ir vispieprasītākie gan pašā ražotājvalstī Krievijā, gan Latvijā! Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas ceļu kvalitāte ir līdzīga mūsu kaimiņvalsts situācijai. Tas pats attiecas uz ceļu uzturēšanu ziemas apstākļos. Iespējams tieši tāpēc Cordiant produkti ieguvuši lielu popularitāti, jo to ražotās riepas ir īpaši dizainētas, lai izturētu triecienus un nepiedzīvotu deformāciju. Ziemas modeļi ļoti veiksmīgi sevi ir pierādījuši jebkādos ziemas apstākļos, un testu rezultāti ir ļoti tuvi, citreiz pat labāki par premium brendiem!

Uzņēmums eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 30 valstīm Eiropā, Latīņamerikā, Krievijā, NVS valstīs, Tuvajos Austrumos, kas nozīmē, ka ražotājam ir iespēja savus produktus testēt visdažādākajos klimata apstākļos, tādejādi, nemitīgi sevi pilnveidot un globālajā riepu tirgū piedavāt tikai savu labāko sniegumu.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Cordiant riepām?

Desmitiem tūkstoši autovadītāju Latvijā izvēlas braukt ar Cordiant riepām. Latvijā šīs riepas ir pazīstamas jau vairāk kā 10 gadus, savukārt citviet pasaulē jau 30 gadus. 

Kādi iemesli pamudina cilvēkus lemt par labu tieši Cordiant riepām un, kas pircējus pamudina šīs riepas iegādāties atkārtoti?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Cordiant riepu plusi:

MMK Serviss riepu Cordiant novērtējums:

  • Vidējā klase. Ņemot vērā Nokian tehnoloģiju pielietojumu, veiktspējas ziņā būtiski neatpaliek no premium klases!
  • Drošas riepas. Testi un praktiskā braukšana uzrāda ļoti labas saķeres un vadāmības īpašības gan uz sausa, slapja sniega, sausa ledus, gan uz asfalta seguma ziemas temperatūras apstākļos. Ļoti piemērotas Latvijas mainīgajiem ziemas apstākļiem (Skandināvijas tipa frikciju jeb mīkstā sastāva ziemas riepas)!
  • Vasaras modeļi uzrāda lieliskus nodilumizturības rādītājus un veiksmīgi tiek galā ar akvaplanēšanu!
  • Īss bremzēšanas ceļš uz sausa, slapja sniega, sausa ledus un asfalta seguma, atkarībā no modeļa un sezonalitātes!
  • Salīdzinoši bieza riepas bortu uzbūve. Riepas ir izturīgas pret triecieniem!
  • Dziļš protektors, īpaši ziemas modeļiem!
  • Disku aizsargmalas visiem zemprofila izmēriem!
  • Ļoti klusas riepas!
  • Garantija!

Īsumā: Drošas, izturīgas, ilgmūžīgas un klusas riepas un lētāk kā alternatīvas Hankook, Falken, Toyo utt. Vidējās klases riepas.

Secinājumi:

Cordiant varētu būt viena no vispiemērotākajām riepām Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Izteikti veiksmīgi ir ziemas modeļi, kas pārsteidz autovadītājus ar savu veiktspēju visā pasaulē!
Ar pilnīgu pārliecību mēs, MMK kolektīvs, iesakām šīs riepas ikvienam. Vairāki kolēģi šīs riepas ir izvēlējušies kā labāko variantu tieši sev. No pieredzes varam teikt, ka riepas patiešām dilst lēnām un atbilst visiem norādītajiem parametriem. Cordiant riepas ir ļoti izturīgas, pateicoties riepas uzbūves tehnoloģiskajam risinājumam. Tās ir ļoti grūti pārsist un visticamāk izturēs to, ko citu alternatīvu pārstāvji var arī neizturēt. 
Ar nepacietību gaidam katru jauno Cordiant modeli, un līdz šim, katrs nākamais ir sekojis jaunākajām riepu ražošanas tendencēm tādejādi piedāvājot labāku, veiksmīgāku produktu!

Meklē Cordiant riepas abās MMK Serviss filiālēs Rīgā un piedzīvo komfortablu un drošu braukšanu !

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu