Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > CORDIANT RIEPAS > Cordiant vasaras riepas

Cordiant vasaras riepas

Cordiant

Kad ziema ir beigusies, vēlamies atviegloti uzelpot, ka nu vairs nav jāuztraucas par riepu kvalitāti un to, vai protektoru dziļums ir pietiekams vai riepas nav palikušas vecas, tām neveidojas plaisas vai tās nav bojātas. MMK Riepu servisa speciālisti atgādina – vasaras riepu kvalitāte ietekmē jūsu auto drošību un jūsu braukšanas komfortu tikpat lielā mērā, kā ziemas riepu lietošana ziemā.

Cordiant vasaras riepas būs lieliska izvēle, ja esat sākuši domāt par jaunu vasaras riepu iegādi savam auto. Vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora zīmējums ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem, ja gaisa temperatūra pārsniedz +7 °С. Cordiant vasaras riepas ir lieliski piemērotas Latvijas ceļu apstākļiem vasarā, kad laika apstākļi var mainīties ikdienas un ceļu kvalitāte mainās pēc katra pagrieziena.

Cordiant riepu ražošana notiek vienā no lielākajiem riepu ražošanas cehiem Krievijā. Cordiant vasaras riepu ražotāji ir ar plašu pieredzi riepu ražošanā dažāda veida transportlīdzekļiem, tāpēc riepu ražošanas tehnoloģija ir veidota, ņemot vērā plašo pieredzi dažādu apstākļu un dažādu transportlīdzekļu riepu ražošanā. Cordiant riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu izgatavošanas tehnoloģijas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi — tātad gaisa piesārņojumu.

Cordiant vasaras riepu ražošanā ir izmantota cietāka gumija, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar asfaltu, īpaši karstā un arī lietainā laikā, kad var notikt akvaplanēšana. Katrs no mums ir sastapies ar situāciju, kad ceļa šuves vietas jau pie vidēji augstas gaisa temperatūras sāk kust. Ja transportlīdzeklis ir aprīkots ar sliktām un nekvalitatīvām vasaras riepām, šīs vietas uz ceļiem var būt ļoti bīstamas. Latvijā nevaram izvairīties no ceļiem ar zemu kvalitāti, gan sliktiem asfaltētiem ceļiem, gan grants ceļiem. Tāpēc ir būtiski, ka auto ir aprīkots ar kvalitatīvām vasaras riepām. Cordiant vasaras riepas būs piemērota izvēle Latvijas apstākļiem.

Kvalitatīvas vasaras riepas ne tikai nodrošina braukšanas komfortu, bet arī slāpē troksni un samazina degvielas patēriņu.

Bremzēšanas ceļš ir kritiski svarīgs faktors. Īpaši vasarā, kad uz ceļiem ir daudz riteņbraucēju un bērnu. Latvijā nav daudz velojoslu un šoseju malā bieži nav pat ietves, tāpēc bīstamās situācijās spēja nobremzēt var izrādīties izšķiroša.

Katra ražotāja un modeļa vasaras riepas ir atšķirīgas — citas vairāk piemērotas braukšanai pa ātrgaitas šosejām, citas pa pilsētu, citas pa lauku grants ceļiem, citas veidotas iespējami universālas. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā Jūsu braukšanas paradumus, lai izvēlētos piemērotākās vasaras riepas tieši Jūsu auto!

Latvijā ar vasaras riepām braukt atļauts laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr arī šajā gadījumā ieteicams vadīties nevis pēc datuma kalendārā, bet pēc laika apstākļiem. Vairums riepu ražotāju un speciālistu iesaka riepu maiņu veikt tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs + 7 grādiem. Savukārt likums nosaka, ka vasaras riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 1.6 mm.

Dažkārt rodas jautājums – vai, mainoties sezonai, nepieciešams iegādāties jaunas vasaras riepas vai tomēr vēl var iztikt ar iepriekšējā sezonā lietotajām? Īpaši būtiski tas ir tad, ja ikdienā braucat ar vissezonas riepām, jo īpaši to lietotāji mēdz aizmirst par riepu kvalitāti ilgtermiņā. Te jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, riepu nodiluma pakāpe, ražošanas gads un uzglabāšanas apstākļi. MMK Riepu servisa speciālisti neiesaka izmantot riepas, kas vecākas par 10 gadiem – riepu ražošanas datums ir norādīts uz riepas un līdzinās četrciparu kodam. Pirmie divi cipari nozīmē nedēļu gadā, kurā riepas tika izgatavotas, otrie – to izgatavošanas gadu. Savukārt laikā starp sezonām riepas ieteicams uzglabāt tās ēnainā un vēsā vietā. Ja ikdienā braucat ar vissezonas riepas, atceraties, ka vasaras sezonā riepu nodilums ir daudz augstāks. Ja vasaras sezonas sākumā atstāsit vissezonas riepas, tās jau pēc pirmajiem garajiem izbraucieniem vasaras saulē var būt pamatīgi nodilušas un to protektoru dziļums gan nebūs atbilstošs prasībām, gan samazinās komfortu un drošību uz ceļa.

Cordiant Sport 3

Vasaras riepa Cordiant Sport 3 ir paredzēta vieglajām automašīnām un tā ieguvusi lielu popularitāti patērētāju vidū. Riepa tika veidota izmantojot progresīvākās tehnoloģijas un labākos materiālus, tāpēc tā atbilst visiem starptautiskajiem standartiem un normām. Dizainējot šo riepu, uzsvars tika likts uz vadāmību un drošību, tāpēc galvenā uzmanība tika pievērsta protektora dizainam un gumijas sastāvam.

Cordiant Sport 3 riepu galvenās iezīmes

Uzlabota drenāžas sistēma nodrošina ātru ūdens vai citu nokrišņu izvadi no saskares vietas, tādejādi samazinot akvaplanēšanu!

Nepārtraukti bloki protektora centrālajā daļā palielina stabilitāti taisnas kustības laikā!

Pastiprināta plecu zona novērš sānu deformācijas iespējas un bojājumus!

Mazie šķērseniski izvietotie izvadkanāli samazina skaņas efektu braucot un palielina stabilitāti uz slapjām virsmām!

Samazināts rites koeficients, samazināts degvielas patēriņš kustības laikā un palielināta stabilitāte, braucot lielā ātrumā!

Unikāls gumijas sastāvs!

Lai iegūtu labākus riepas veiktspējas rādītājus, tika izmantots unikāls gumijas maisījums. Lielais silīcija dioksīda piejaukums ļāva ievērojami palielināt Cordiant Sport 3 elastību, kas pozitīvi ietekmē vilces koeficientu, kā arī nodrošina riepas nedeformēšanos. Silīcijs palīdz uzlabot gumijas nodilumizturību, kā rezultātā palielinās iespējamais nobraukums. Jaunais gumijas maisījums ļāva palielināt maksimālā ātruma koeficientu, kā arī ļāva samazināt rites koeficientu, līdz ar to samazinot degvielas patēriņu un palielinot stabilitāti pārvietojoties. Bez visa iepriekš minētā, tika samazināts riepas uzkaršanas koeficients pie maksimālā ātruma, kas samazināja bojājumu un plīsumu risku. 

Jauns protektora dizains!

Jaunais protektora dizains nodrošina izcilu sniegumu. Trīs centrālās nepārtrauktās ribas nodrošina lineāru stabilitāti un pārliecinošu vilkmes spēku. Lieli sānu zonas bloki aizsargā protektoru no iespējamiem bojājumiem un palielina stabilitāti manevru laikā. Četri dziļi drenāžas kanāli ātri izvada ūdeni un citus nokrišņus no protektora, novēršot iespējamo akvaplanēšanu. Liels skaits mazu, perpendikulāri izvietotu iegriezumu palielina stabilitāti uz slapja ceļa seguma un samazina satiksmē radīto troksni.

Modeļa cena no 39

Cordiant Sport 3

Cordiant riepas ir lieliska alternatīva daudziem no prēmium riepu ražotājiem. Jau fakts, ka tās tiek ražotas Nokian rūpnīcā, no tiem pašiem materiāliem, rada ideju par to kvalitāti un veiktspēju. Pēc MMK veiktajām klientu aptaujām, kā arī vairāku gadu novērojumiem, veiksmīgākie ziemas modeļi ir Cordiant SNOW CROSS, Cordiant WINTER DRIVE un vasarai Cordiant SPORT 3! Šie trīs modeļi arī ir vispieprasītākie gan pašā ražotājvalstī Krievijā, gan Latvijā! Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas ceļu kvalitāte ir līdzīga mūsu kaimiņvalsts situācijai. Tas pats attiecas uz ceļu uzturēšanu ziemas apstākļos. Iespējams tieši tāpēc Cordiant produkti ieguvuši lielu popularitāti, jo to ražotās riepas ir īpaši dizainētas, lai izturētu triecienus un nepiedzīvotu deformāciju. Ziemas modeļi ļoti veiksmīgi sevi ir pierādījuši jebkādos ziemas apstākļos, un testu rezultāti ir ļoti tuvi, citreiz pat labāki par premium brendiem!

Uzņēmums eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 30 valstīm Eiropā, Latīņamerikā, Krievijā, NVS valstīs, Tuvajos Austrumos, kas nozīmē, ka ražotājam ir iespēja savus produktus testēt visdažādākajos klimata apstākļos, tādejādi, nemitīgi sevi pilnveidot un globālajā riepu tirgū piedavāt tikai savu labāko sniegumu.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu