Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > CORDIANT RIEPAS > Cordiant vissezonas riepas

Cordiant vissezonas riepas

Cordiant

Ziemas un vasaras riepas ir produkti, kas ražoti speciāli aukstam un karstam laikam. Pēdējos gados, kad Latvijā nav ne izteikti aukstu ziemu, ne manāmi karstu vasaru, varētu šķist, ka ziemas un vasaras riepu nomaiņa nav pamatota. Tomēr katrai sezonai obligāti jābūt atbilstošām riepām. Vissezonas riepas ir produkts, kas apvieno gan pozitīvās ziemas riepu, gan nepieciešamās vasaras riepu īpašības. Ar šādām riepām ir atļauts braukt visu gadu un to lietošana ir ieteicama ikvienam, kas nevēlas katras sezonas beigās veikt riepu nomaiņu.

Ja nepieciešamas vissezonas riepas, Cordiant vissezonas riepu izvēle ir laba vieta, kur sākt. Šo riepu uzbūve un dizains radīts ar domu iekļaut Latvijas klimata apstākļiem nepieciešamās vasaras un ziemas riepu īpašības, padarot Cordiant vissezonas riepas par uzticamu izvēli lietošanai visa gada garumā. 

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas) vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu.

Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti atsevišķās situācijās neiesaka ziemas apstākļos braukt ar Cordiant vissezonu riepām, ja jūsu braukšanas paradumi nav tam atbilstoši. 

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus.

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.
Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.

Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Domājot par vissezonu riepu lietošanu vairāku sezonu garumā, nedrīkst aizmirst par to, ka šādu riepu kvalitāte un nolietojums ir jāpārbauda katras sezonas sākumā. Vissezonu riepām joprojām ir jābūt tiem pašiem protektoru dziļumiem, kas ir noteikti katrai sezonai Latvijas normatīvajos aktos. Ja sezonas sākumā jūsu riepu protektori tuvojas atļautajam dziļumam, MMK Riepu servisa speciālist iesaka jau laicīgi domāt par to nomaiņu,.

Papildus, riepu nodilums ir jāmēra katrai riepai, jo atkarībā no jūsu automašīnas stāvokļa, dažādām riepām var veidoties dažāds nodilums. Nav ieteicams lietot arī vissezonas riepas, kas ilgi ir stāvējušas riepām nepiemērotos apstākļos, karstos vai mitros apstākļos. Tas palielina iespēju, ka riepas ir sakaltušas vai citādi zaudējušas savu struktūru, kas palielina risku, ka tās var neizturēt asus priekšmetus, kā arī ātrāk nodilt. 

Cordiant Winter Drive

Cordiant WINTER DRIVE ir ziemas riepa bez radzēm, kas īpaši izstrādāta izmantošanai pilsētā, kur ziema ir raksturīga ar mainīgiem un nepastāvīgiem apstākļiem. Šis modelis ir vēl viens jaunums vienam no vadošajiem Krievijas riepu ražotājiem. Tas, pirmkārt, ir paredzēts kompaktajām automašīnām, kuras galvenokārt tiek eksplutētas pilsētas apstākļos. Pateicoties inovatīvajām tehnoloģijām, šis modelis viegli pielāgojas bieži mainīgajiem ceļa apstākļiem pilsētā, nodrošinot augstu satiksmes drošību.

Cordiant WINTER DRIWE galvenās iezīmes

Pateicoties asimetriskajam protektora rakstam, kas optimizēts ar datorsimulācijas tehnoloģījām, sasniegtas Teicamas vilces un saķeres īpašības uz dažāda veida virsmām!

Lielisku vadāmību un manevrētspēju nodrošina īpašs pustilts, kas vienotā elementā savieno protektora centrālās daļas un plecu zonas blokus, nodrošinot paaugstinātu stingrību!

Uzlabota riepu drenāžas sistēma nodrošina augstu efektivitāti pret akvaplanēšanu atkušņu laikā kā arī protektora pašattīrīšanās īpašības no sniega!

Panākta klusa un komfortabla braukšanas izjūta, pateicoties izturīgam, elastīgam rāmim apvienojumā ar dažādu formu un izmēru protektoru blokiem, kas izvietoti nevienmērīgos attālumos vins no otra, radot rāvējslēdzēja principu.

 

Šīs riepas protektors ir aprīkots ar virzienveida zīmējumu, kas aprīkots ar asimetrisku dizainu. Veidojot protektoru, tika izmantota 3D modelēšanas tehnoloģija, kas ietver plašu datorizētu trīsdimensiju līdzekļu izmantošanu. Optimizējot riepas konstrukciju un izmantotos materiālus, tika sasniegts ideālais līdzsvars starp patērētājam svarīgajām īpašībām un reālajām ražošanas iespējām.

Cordiant WINTER DRIVE nav problēmu ne pie straujiem paātrinājumiem, ne pie straujas bremzēšanas. Tik augsta veiktspēja tika panākta, pateicoties protektora bloku optimāli izvēlētam izmēram, formai un izvietojumam. Turklāt, veidojot riepu, tika izmantota ZZ lameļu tehnoloģija, kas ietver daudzu zigzaga lameļu izmantošanu, kas burtiski aptver visu protektoru. Turklāt, šīs lameles izvietotas dažādos virzienos, kas nodrošina lielisku saķeri ar slidenām virsmām visos virzienos un jebkuros apstākļos. Rezultātā, nonākot saskarē ar ceļa segumu, daudzi protektora bloki un zigzaga lameles rada neskaitāmas asas saķeres malas, kas garantē lieliskas vilces un saķeres īpašības pat visnelabvēlīgākajos apstākļos.

Atsevišķi jāatzīmē arī Cordiant Winter Drive riepu drenāžas sistēmas augstā efektivitāte, kas viegli tiek galā ne tikai ar sniega novadīšanu no kontakta laukuma, bet arī ar ūdeni atkušņu laikā, kas kļuvuši par ierastu parādību mūsdienu ziemām pilsētā. Tas tika panākts, pateicoties lielam skaitam protektora bloku, kas atrodas optimālā attālumā viens no otra. To izvietojums veido riepas drenāžas sistēmu, kas sastāv no daudziem gareniskiem un šķērsvirziena kanāliem un rievām.

Vēl viena šī modeļa atšķirīgā iezīme ir salīdzinoši zemais radītā trokšņa un vibrācijas līmenis, kas rodas kustības laikā. Šo, ziemas riepai neraksturīgo, īpašību varēja nodrošināt, pateicoties protektora bloku dažādajām formām un izmēriem, kā arī to izvietojumam ar nevienmērīgo attiecību vienam pret otru!

Izstrādājot Cordiant Winter Drive riepu gumijas sastāvu, tika izmantota patentētā SMART-MIX tehnoloģija. Šī tehnoloģija ietver tādu sastāvdaļu iekļaušanu gumijas kompozīcijā, kas balstītas uz melno ogli un silīcija dioksīdu. Tā rezultātā radās iespēja ievērojami uzlabot saķeri ar slidenām virsmām, kā arī krietni palielināja nodilumizturību un riepas elastību zemā temperatūrā.

Papildus visam tika ieviesta cita tehnoloģiskā inovācija – Double Tread tehnoloģija, kas nozīmē divslāņu protektora izmantošanu. Augšējais protektora slānis, kas ir nodiluma daļa, sastāv no iepriekšminētā gumijas maisījuma. Apakšējais slānis ir izgatavots no speciālas gumijas, kurai raksturīgi minimāli struktūras un elestības bojājumi, kas ļāva ievērojami samazināt rites pretestību.

Modeļa cena no 35

Cordiant Winter Drive

Cordiant riepas ir lieliska alternatīva daudziem no prēmium riepu ražotājiem. Jau fakts, ka tās tiek ražotas Nokian rūpnīcā, no tiem pašiem materiāliem, rada ideju par to kvalitāti un veiktspēju. Pēc MMK veiktajām klientu aptaujām, kā arī vairāku gadu novērojumiem, veiksmīgākie ziemas modeļi ir Cordiant SNOW CROSS, Cordiant WINTER DRIVE un vasarai Cordiant SPORT 3! Šie trīs modeļi arī ir vispieprasītākie gan pašā ražotājvalstī Krievijā, gan Latvijā! Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas ceļu kvalitāte ir līdzīga mūsu kaimiņvalsts situācijai. Tas pats attiecas uz ceļu uzturēšanu ziemas apstākļos. Iespējams tieši tāpēc Cordiant produkti ieguvuši lielu popularitāti, jo to ražotās riepas ir īpaši dizainētas, lai izturētu triecienus un nepiedzīvotu deformāciju. Ziemas modeļi ļoti veiksmīgi sevi ir pierādījuši jebkādos ziemas apstākļos, un testu rezultāti ir ļoti tuvi, citreiz pat labāki par premium brendiem!

Uzņēmums eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 30 valstīm Eiropā, Latīņamerikā, Krievijā, NVS valstīs, Tuvajos Austrumos, kas nozīmē, ka ražotājam ir iespēja savus produktus testēt visdažādākajos klimata apstākļos, tādejādi, nemitīgi sevi pilnveidot un globālajā riepu tirgū piedavāt tikai savu labāko sniegumu.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu