Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > CORDIANT RIEPAS > Cordiant vasaras riepas > Cordiant Comfort 2

Cordiant riepas

Cordiant Comfort 2

Cordiant Comfort 2 vasaras riepa ir paredzēta vieglajām automašīnām, kas pārsvarā pārvietojas pa galvenajiem un reģionālajiem valsts ceļiem kurus klāj asfaltēts segums. Šo modeli raksturo augsta komforta pakāpe braucot, drošība uz sausa un slapja ceļa.

Cordiant Comfort 2 galvenās īpatnības

– 2 slāņu protektors nodrošina mīkstu un komfortablu braukšanu un sportisku vadītspēju;

– izturīgs gumijas sastāvs aizsargā riepu pret plīsumiem un griezumiem;

– īpaši laba stabilitāte uz ceļa, pateicoties palielinātajam saķeres laukumam.

* Uzmanību: dažas vasaras riepas var būt marķētas ar M+S apzīmējumu, bet praktiski ar sīm riepām ieteicams braukt tikai siltajos mēnešos. 

2 slāņu protektors

Riepas ārējā daļa, kas saskaras ar ceļa segumu, ir izgatavota no elastīgas gumijas. Tā absorbē, no maziem nelīdzenumiem uz ceļa, radītos triecienus, pateicoties kam tiek nodrošināta mīkstāka braukšana.
Savukārt protektora iekšējā daļa izgatavota no stingrāka gumijas maisījuma. Tā veic vairākas funkcijas. Vienmērīga spiediena sadalīšana riepas iekšpusē nodrošina degvielas ekonomiju un vienmērīgu protektora dilšanu. Tiek nodrošināta labāka vadāmība un stabilitāte pie braukšanas lielākā ātrumā. 

Salikta riepas konstrukcija

Saliktā konstrukcija atrodas tieši zem protektora. Tā ārējā daļa ir izgatavota no neilona kordiem, bet iekšējā – no tērauda kordiem. Abas šīs daļas tiek salīmētas kopā ar spirālveida uzlīmi, bez jebkādiem šuvumiem vai salaidumiem, kas pārklājas. Šāda riepas uzbūve nodrošina vairākas priekšrocības. Pirmkārt, vienmērīga spiediena sadalīšana riepas iekšpusē. Otrkārt, tā ir spēja saglabāt sākotnējo riepas formu braukšanas laikā (strauja uzsākšana, bremzēšana, asi pagriezieni). Rezultātā uzlabojas vadāmība, automašīna ir daudz stabilāka un ir ātrāka, precīzāka reakcija uz stūres kustībām. Turklāt divkāršais gumijas sastāvs būtiski palielina riepas aizsardzību pret plīsumiem vai iespējamas pārsišanas.

3D modelēšana

Riepa tiek izstrādāta, izmantojot 3D modelēšanu. Šī tehnoloģija ļauj optimizēt protektora dizainu un izvēlēties efektīvākos materiālus.

Stabilas saķeres īpašības

Optimizēts protektora raksts un forma. Būtiski palielināts riepas saķeres laukums ar ceļu. Šī saķeres laukuma forma līdzinās kvadrātam. Līdz ar ko tiek nodrošinātas ne tikai labākas saķeres īpašības, bet arī tiek panākta stabilitāte jebkurā braukšanas režīmā.

Modeļa cena no 0

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Cordiant riepas ir lieliska alternatīva daudziem no prēmium riepu ražotājiem. Jau fakts, ka tās tiek ražotas Nokian rūpnīcā, no tiem pašiem materiāliem, rada ideju par to kvalitāti un veiktspēju. Pēc MMK veiktajām klientu aptaujām, kā arī vairāku gadu novērojumiem, veiksmīgākie ziemas modeļi ir Cordiant SNOW CROSS, Cordiant WINTER DRIVE un vasarai Cordiant SPORT 3! Šie trīs modeļi arī ir vispieprasītākie gan pašā ražotājvalstī Krievijā, gan Latvijā! Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas ceļu kvalitāte ir līdzīga mūsu kaimiņvalsts situācijai. Tas pats attiecas uz ceļu uzturēšanu ziemas apstākļos. Iespējams tieši tāpēc Cordiant produkti ieguvuši lielu popularitāti, jo to ražotās riepas ir īpaši dizainētas, lai izturētu triecienus un nepiedzīvotu deformāciju. Ziemas modeļi ļoti veiksmīgi sevi ir pierādījuši jebkādos ziemas apstākļos, un testu rezultāti ir ļoti tuvi, citreiz pat labāki par premium brendiem!

Uzņēmums eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 30 valstīm Eiropā, Latīņamerikā, Krievijā, NVS valstīs, Tuvajos Austrumos, kas nozīmē, ka ražotājam ir iespēja savus produktus testēt visdažādākajos klimata apstākļos, tādejādi, nemitīgi sevi pilnveidot un globālajā riepu tirgū piedavāt tikai savu labāko sniegumu.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Cordiant riepām?

Desmitiem tūkstoši autovadītāju Latvijā izvēlas braukt ar Cordiant riepām. Latvijā šīs riepas ir pazīstamas jau vairāk kā 10 gadus, savukārt citviet pasaulē jau 30 gadus. 

Kādi iemesli pamudina cilvēkus lemt par labu tieši Cordiant riepām un, kas pircējus pamudina šīs riepas iegādāties atkārtoti?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Cordiant riepu plusi:

MMK Serviss riepu Cordiant novērtējums:

  • Vidējā klase. Ņemot vērā Nokian tehnoloģiju pielietojumu, veiktspējas ziņā būtiski neatpaliek no premium klases!
  • Drošas riepas. Testi un praktiskā braukšana uzrāda ļoti labas saķeres un vadāmības īpašības gan uz sausa, slapja sniega, sausa ledus, gan uz asfalta seguma ziemas temperatūras apstākļos. Ļoti piemērotas Latvijas mainīgajiem ziemas apstākļiem (Skandināvijas tipa frikciju jeb mīkstā sastāva ziemas riepas)!
  • Vasaras modeļi uzrāda lieliskus nodilumizturības rādītājus un veiksmīgi tiek galā ar akvaplanēšanu!
  • Īss bremzēšanas ceļš uz sausa, slapja sniega, sausa ledus un asfalta seguma, atkarībā no modeļa un sezonalitātes!
  • Salīdzinoši bieza riepas bortu uzbūve. Riepas ir izturīgas pret triecieniem!
  • Dziļš protektors, īpaši ziemas modeļiem!
  • Disku aizsargmalas visiem zemprofila izmēriem!
  • Ļoti klusas riepas!
  • Garantija!

Īsumā: Drošas, izturīgas, ilgmūžīgas un klusas riepas un lētāk kā alternatīvas Hankook, Falken, Toyo utt. Vidējās klases riepas.

Secinājumi:

Cordiant varētu būt viena no vispiemērotākajām riepām Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. Izteikti veiksmīgi ir ziemas modeļi, kas pārsteidz autovadītājus ar savu veiktspēju visā pasaulē!
Ar pilnīgu pārliecību mēs, MMK kolektīvs, iesakām šīs riepas ikvienam. Vairāki kolēģi šīs riepas ir izvēlējušies kā labāko variantu tieši sev. No pieredzes varam teikt, ka riepas patiešām dilst lēnām un atbilst visiem norādītajiem parametriem. Cordiant riepas ir ļoti izturīgas, pateicoties riepas uzbūves tehnoloģiskajam risinājumam. Tās ir ļoti grūti pārsist un visticamāk izturēs to, ko citu alternatīvu pārstāvji var arī neizturēt. 
Ar nepacietību gaidam katru jauno Cordiant modeli, un līdz šim, katrs nākamais ir sekojis jaunākajām riepu ražošanas tendencēm tādejādi piedāvājot labāku, veiksmīgāku produktu!

Meklē Cordiant riepas abās MMK Serviss filiālēs Rīgā un piedzīvo komfortablu un drošu braukšanu !

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu