Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > CORDIANT RIEPAS > Cordiant ziemas riepas

Cordiant ziemas riepas

Cordiant

CORDIANT ZIEMAS RIEPAS – KALPOS ILGI UN UZTICAMI

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties jūsu auto un braukšanas stilam atbilstošākās ziemas riepas. Faktori, kuriem ir jāpievērš uzmanība, iegādājoties ziemas riepas: riepu kopējā veiktspēja, īpaši bremzēšana uz ledus, sausa un slapja sniega, noturība pret sānslīdēm, riepu nodilumizturība, kā arī trokšņa un degvielas ekonomijas līmenis. MMK Riepu servisa speciālisti iesaka izvēlēties Cordiant ziemas riepas vairāku iemeslu dēļ.
Latvijas ziema ir neparedzama, tāpēc šādiem apstākļiem Cordiant ziemas riepas būs lieliski piemērotas. Vienu dienu varam pamosties ar slapjām ielām un dubļainiem ceļiem un tajā pašā vakarā doties mājās pa jau piesnigušiem, piebrauktiem un neiztīrītiem ceļiem…

Stabila ziema vairs nav mūsu dienas kārtībā, kas nozīmē, ka katru dienu braukšanas apstākļi var būt citādi un ziemas riepas, kas ir gatavas jebkuriem ziemas braukšanas apstākļiem, ir ļoti būtiskas. Slidens ceļš var rasties pat no vismazākā sala, tādēļ ir būtiski, lai ikviens šoferis neaizmirst par savu drošību un padomā par sava auto nodrošināšanu ar kvalitatīvām ziemas riepām, piemēram, Cordiant ziemas riepām.

Jāņem vērā, ka riepu veiktspēja samazinās līdz ar to nodilumu. Lai arī normatīvie akti atļauj ziemā braukt ar riepām, kuru protektora dziļums ir vismaz 4 mm, MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka izmantot šādas riepas. Lai braukšana būtu droša, iesakām ziemā braukt ar pēc iespējas svaigākām riepām ar mīkstu gumijas sastāvu, kuru protektora dziļums nav mazāks par 6 – 7 mm. Pērkot lietotas vai zemas kvalitātes riepas, to dzīves ilgums var būt nezināms. Šķietami jaunas riepas var patiesībā kalpot tikai vienu sezonu. Jūs pat to nenojautīsit, bet riepu nodilums jau būs sasniedzis tādu, kas gan neatbilst Latvijā noteiktajām prasībām par protektoru dziļumu, gan radīs draudus vai vismaz diskomfortu paša braukšanai. MMK Riepu Serviss Jums apliecina, ka pie mums iegādātās Cordiant ziemas riepas ir kvalitatīvas un kalpos ne vienu vien sezonu, tādēļ to iegāde būs gudrs pirkums.

Paturiet prātā, ka sava auto riepas pret ziemas riepām ar radzēm varat mainīt jau no 1. oktobra. Lai parūpētos par savu komfortu un apkārtējo drošību, iesakām riepas mainīt, vadoties pēc laikapstākļiem, jo vasaras riepas, gaisa temperatūrai nokrītot zem +7 °C, zaudē savas īpašības — pagarinās bremzēšanas ceļš, pasliktinās manevrētspēja u. c. Nedrīkst zaudēt modrumu ne tikai ziemā uz ceļa, bet arī ziemai tuvojoties. Nestabilās Latvijas ziemas var pienākt tikpat strauji, cik pazust, tādēļ jau šķietami agrā rudenī ir būtiski padomāt par savu riepu kvalitāti un Jūsu drošību uz ceļa tās lietojot, jo jebkurš rīts var atnest salnas. Šādu drošību spēs nodrošināt Cordiant ziemas riepas.

CORDIANT ZIEMAS RIEPAS AR RADZĒM

Šādām riepām ir teicama saķere ar ceļa segumu, tādēļ automašīna ir vieglāk vadāma – tas ziemā ir īpaši svarīgi. Šī aspekta dēļ riepas ar šipiem ir laba izvēle autovadītājiem ar nelielu braukšanas stāžu.
Ziemas riepas ar radzēm piemērotas braukšanai pa apledojušu vai netīrītu ceļu – ja bieži plānots pārvietoties pa lauku un meža ceļiem, tad radžu riepas viennozīmīgi būs labākā izvēle. Jāņem gan vērā, ka ziemas riepas ar radzēm bojā ceļa seguma ārējo kārtu, tādēļ dažkārt autovadītāji lemj par labu kādam citam riepu veidam. Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka riepas ar šipiem aizliegtas daudzās Eiropas Valstīs – tas jāņem vērā, ja plānots doties ārpus Latvijas teritorijas.

MĪKSTĀ SASTĀVA JEB SKANDINĀVIJAS TIPA CORDIANT ZIEMAS RIEPAS.

Frikciju (Skandināvijas tipa) riepas ir laba alternatīva radžotajām riepām. Arī tās paredzētas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos, turklāt ar šāda tipa riepām netiek bojāts ceļu segums un arī degvielas patēriņš ir daudz mazāks.

Šīs ziemas riepas piemērotas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos. Tās gatavotas no materiāla, kas paredzēts zemai gaisa temperatūrai un nodrošina labu saķeri ar sausu ledu un noblietētu sniegu. Turklāt frikciju riepas nodrošina arī izcilu komfortu – ar tām braukšana ir klusa un patīkama. MMK Riepu serviss iesaka Jūs izvērtēt, kuras no Cordiant ziemas riepām – ar vai bez radzēm – būs jums vispiemērotākās.

MMK Riepu Servisa klāstā ir plašs spektrs ar kvalitatīviem un plaši pazīstamiem riepu zīmoliem, kas ir iecienīti autobraucēju vidū gan to ilgtspējas, gan unikālo īpašību dēļ, tai skaitā Cordiant ziemas riepas. Riepu iegādei ir jābūt gudram lēmumam, jo labas riepas kalpos vairākas sezonas, kamēr sliktu riepu izvēle jums liks šo pirkumu atkārtot jau tuvāko sezonu laikā. Ja rodas kādas neskaidrības, jautājiet padomu mūsu speciālistiem – mēs ieteiksim labāko risinājumu tieši jūsu automašīnai.

Cordiant Snow Cross

Ziemas riepa Cordiant SNOW CROSS ir radžota riepa, kas ieguvusi vērā ņemamu popularitāti visdažādāko automašīnu īpašnieku vidū. Veidojot šo modeli, speciālisti centās ņēma vērā visas patērētāju vēlmes, un galvenais uzsvars tika likts uz paaugstinātu stabilitāti un vadāmību. Šīs īpašības izdevies uzlabot teju līdz maksimumam un tas pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un modernākajiem ražošanas risinājumiem. Rūpīga kvalitātes kontrole ļāvusi samazināt nekvalitatīva produkta nonākšanu līdz patērētājam, kā arī nodrošina riepas norādīto parametru un īpašību pilnīgu atbilstību realitātei.

Cordiant Snow Cross riepas galvenās iezīmes:

Lielisku vadāmību un stabilitāti nodrošina jauns protektora zīmējums!

Izmantojot jaunu gumijas maisījumu un unikālu lameļu sistēmu, ir panākta paaugstināta saķere ar jebkuru ceļa segumu!

Krietni paildzināts riepas mūža garums, pateicoties padziļinātajam protektoram un papildus silīcijam gumijas maisījumā!

Unikāla SNOW-COR protektora tehnoloģija

Šim virziena protektora zīmējumam ir neparasts dizains – no centra uz āru slīpi izvietoti stari. Šis Cordiant Snow Cross raksts ļoti veiksmīgi izvada sniegu un ūdeni no protektora, nodrošinot izcilu pašattīrīšanos, vienlaikus novēršot sānslīdes risku. Nepārtraukta riba protektora centrā ātri sašķeļ sniegu, un rievas, kas atveras plecu zonā, palielina vilkmi ar ceļa segumu. Īpaši šķērseniski kanāli un iegareni, stratēģiski izvietoti, bloki samazina bremzēšanas ceļu uz jebkuras virsmas. Liels skaits z formas lameļu veido asas malas, kā rezultātā panākta lieliska saķere ar ledu. Sniegpārslas formas radzes, kuru kodols veidots no stiprināta metāla, novērš riteņu slīdēšanu paātrinājuma laikā, kā arī palielina vilkmes spēku uz apsnigušiem ceļiem.

Divslāņu riepu konstrukcija

Izmantotā divslāņu protektora konstrukcija ļāva uzlabot riepas vispārīgos veiktspējas rādītājus. Virsējais slānis ir izgatavots no mīkstākas gumijas, tādejādi uzlabojot riepas saķeres īpašības. Iekšējais cietākas gumijas slānis ļāva vienmērīgāk sadalīt spiedienu protektora iekšpusē, novēršot nevienmērīgu nodilumu un palielinot stabilitāti.

COR-FIX gumijas savienojums

Ar jaunu silīcija saturu atjauninātā COR-FIX gumijas maisījuma izmantošana, ļāvusi uzlabot protektora atjaunojošās īpašības un uzlabot tā saķeri ar ledus virsmu. Izmantotais silīcijs palielina protektora kalpošanas laiku, jo tas pozitīvi ietekmē gumijas nodilumizturības īpašības.

Modeļa cena no 45

Cordiant Snow Cross

Cordiant riepas ir lieliska alternatīva daudziem no prēmium riepu ražotājiem. Jau fakts, ka tās tiek ražotas Nokian rūpnīcā, no tiem pašiem materiāliem, rada ideju par to kvalitāti un veiktspēju. Pēc MMK veiktajām klientu aptaujām, kā arī vairāku gadu novērojumiem, veiksmīgākie ziemas modeļi ir Cordiant SNOW CROSS, Cordiant WINTER DRIVE un vasarai Cordiant SPORT 3! Šie trīs modeļi arī ir vispieprasītākie gan pašā ražotājvalstī Krievijā, gan Latvijā! Nevienam nav noslēpums, ka Latvijas ceļu kvalitāte ir līdzīga mūsu kaimiņvalsts situācijai. Tas pats attiecas uz ceļu uzturēšanu ziemas apstākļos. Iespējams tieši tāpēc Cordiant produkti ieguvuši lielu popularitāti, jo to ražotās riepas ir īpaši dizainētas, lai izturētu triecienus un nepiedzīvotu deformāciju. Ziemas modeļi ļoti veiksmīgi sevi ir pierādījuši jebkādos ziemas apstākļos, un testu rezultāti ir ļoti tuvi, citreiz pat labāki par premium brendiem!

Uzņēmums eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 30 valstīm Eiropā, Latīņamerikā, Krievijā, NVS valstīs, Tuvajos Austrumos, kas nozīmē, ka ražotājam ir iespēja savus produktus testēt visdažādākajos klimata apstākļos, tādejādi, nemitīgi sevi pilnveidot un globālajā riepu tirgū piedavāt tikai savu labāko sniegumu.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu