P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Michelin riepas

Michelin riepas

Michelin ir šobrīd lielākais un viens no vēsturiski nozīmīgākajiem zīmoliem ne tikai riepu, bet visā auto nozarē un attīstībā kopumā. Mūsdienu ceļu satiksme nav iedomājama bez ceļu kartēm un radiālajām riepām, bet tie ir tikai daži no Michelin izgudrojumiem zīmola vairāk kā 130 gadus ilgajā pastāvēšanas laikā. Michelin riepu stāsts sākās vēl pirms autoindustrijas uzplaukuma 1889. gadā. Divu brāļu Eduarda un Andrē Mišelinu (Édouard Michelin un André Michelin) gumijas rūpnīcā vērsies riteņbraucējs ar cauru riepu. Pēc laikietilpīga un neveiksmīga riepas remonta, brāļi nākuši klajā ar pirmo noņemamo pneimatisko riepu, kas būtiski atvieglojis riepu remontu un uzsācis vairāk kā gadsimtu ilgu inovāciju ciklu zīmola vēsturē.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Populārākās Michelin riepas

Skatīt visas Michelin riepas


Michelin riepas labākai nākotnei

Izvēloties Michelin riepas, Jūs izvēlaties ne tikai augstākās kvalitātes produktu ar milzīgu pievienoto vērtību, bet arī ieguldīt nākotnes attīstībā. Sākot ar kompaktklases auto, līdz pat kosmosa raķešu riepām, zīmola riepu klāstā pieejams itin viss. Michelin vienmēr tendējies uz inovācijām, nākot klajā ar dažiem no svarīgākajiem izgudrojumiem autoindustrijā un cilvēces pārvietošanās attīstībā kopumā. Apskatīsim vien dažu spilgtākos:

1. Pirmā nomaināmā pneimatiskā riepa. Pirms šī izgudrojuma, riepas tikušas līmētas pie riteņiem un to maiņa kopā ar līmes nožūšanu aizņēmusi līdz pat diennaktij.
2. Pasaulē pirmā plaši izplatītā ceļu karte. Kaut arī vecākās atrastās ceļu kartes datējas ar 260 gadu pirms mūsu ēras, Michelin 1900. gadā nāca klajā ar pirmo tūrisma gidu, kurā bija ceļu karte. Tā bija daļa no Michelin riepu un autotransporta popularizēšanas stratēģijas, jo pirms autoindrustrijas uzplaukuma, cilvēki uz auto skatījās ļoti skeptiski. Tāpēc, lai cilvēkiem parādītu uz kurieni iespējams aizceļot ar auto, zīmols bez maksas daudziem sūtīja ceļu kartes, bez kurām mūsdienu pasaule nav iedomājama. Michelin nāca klajā arī ar Francijā pirmajām ceļa zīmēm, kas tur sastopamas vēl joprojām.
3. Pirmā radiālā riepa. Ir plaši atzīts, ka tieši radiālā riepu izgatavošanas tehnoloģija ir universāli labākā. Pirms 1949. gada , riepas bijušas krietni smagākas, mazāk izturīgas un ar krietni lielāku rites pretestību. Radiālās riepas atļāva pārvietoties ātrāk un ekonomiskāk, turklāt, tās ir krietni izturīgākas. Michelin ātri vien izdevās popularizēt šo izgudrojumu, jo tolaik zīmolam piederēja viens no vadošajiem pasaules auto ražotājiem – Citroën.
4. Pirmā Run-flat riepa. Ar pirmo Run-flat riepu Michelin nāca klajā jau tālajā 1934. gadā, ļaujot automašīnām droši pārvietoties līdz tuvākajam riepu servisam bez spiediena riepās.

Un tās ir tikai dažas no būtiskākajām tehnoloģiskajām inovācijām, ar kurām nācis klajā Michelin. Bez tiem, nav neprātīgi teikt, ka autonozare un cilvēce kopumā iespējams nebūtu tur, kur tā ir šobrīd.

Michelin riepas autosportā

Michelin riepas autosportā pazīstamas jau kopš zīmola pirmssākumiem. Tās vēsturiski tikušas uzstādītās gan Moto GP augstākās jaudas motocikliem, WRC rallijauto, Formula1 un Le Mānas 24 stundu sacīkstēs. Tieši pateicoties tehnoloģiskajām inovācijām, Michelin neskaitāmas reizes ir izdevies apsteigt konkurentus, iegūstot četrus Formula1 kostruktorkausus, 20 Le Mānas titulus, kā arī neskaitāmus citus.

Riepu galerija

Kādas ir klientu atsauksmes par Michelin riepām?

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina auto vadītājus izvēlēties Michelin kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS. Tāpat arī salīdzinājām dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Michelin riepu plusi:

  1. Augstākās kvalitātes riepas.
  2. Ļoti klusas riepas, izteikts komforta līmenis.
  3. Pieejami radžu ziemas riepu modeļi, kas piemēroti braukšanai īpaši skarbos ziemas apstākļos.
  4. Ziemas riepām lieliska saķere gan uz ledus, gan sniegā.
  5. Visi produkti, neatkarīgi no sezonas, lielākoties ir ļoti ekonomiski!
  6. Ļoti plašs sortiments, kas aptver visas sezonalitātes.
  7. Palielināta degvielas ekonomija.
  8. Viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem riepu ražotājiem pasaulē.
  9. Liela daļa ienākumu tiek ziedoti labdarībai un dabai draudzīgām iniciatīvām, kā arī ieguldīta tehnoloģiskajā izpētē.

Secinājumi

Michelin ir lielākais riepu ražotājs pasaulē! Zīmola riepu klāstā atrodamas augstākās kvalitātes riepas jebkādiem braukšanas apstākļiem. Tās izvēlas autobraucēji, kas ikdienā vēlas pārvietoties droši, klusi un komfortabli. Nereti Michelin riepas redzamas, rotājam jaudīgus un eksotiskus spēkratus, jo šīs riepas ir radītas paaugstinātai slodzei lielos braukšanas ātrumos. Zīmols jau gadsimtiem ilgi ir viens no vadošajiem riepu nozarē un nekas neliecina par to, ka tas drīzumā varētu mainīties.

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

slidosais
publ3