Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > KORMORAN RIEPAS > Kormoran vissezonas riepas

Kormoran vissezonas riepas

Kormoran

Ja esat autovadītājs, kuram nepatīk ik sezonu mainīt riepas, vissezonu riepas noteikti ir jūsu pirmā izvēle, kad domājat par to, kādus apavus lietot savam transportlīdzeklim. Vissezonas riepas ražo valstīm kā Latvija, kur nav izteikti karsts vai auksts klimats un ir iespējams lietot riepas, kas apvieno gan pozitīvās vasaras riepu īpašības, gan pozitīvās ziemas riepu īpašības.  

Ja jūs interesē vissezonas riepu iegāde, Kormoran vissezonas riepas ir piemērotas tieši jums. Pozitīvās vasaras riepu īpašības apvienojumā ar nepieciešamajām riepu uzbūves īpatnībām aukstam laikam padara Kormoran vissezonas riepas par piemērotu izvēli Latvijas klimatam.

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas)  vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu. Kormoran vissezonu riepas sevī iekļauj visas pozitīvās Kormoran sezonu riepu dizaina un uzbūves īpašības, kas tās padara par favorītu MMK Riepu servisa klientu vidū. 

 

Tajā pašā laikā jāatceras, ka, ja jūsu ceļš ikdienā ved pa sliktas kvalitātes ceļiem, labāka izvēle tomēr būs sezonas riepu lietošana. Ja bieži braucat pa grants ceļiem, pastāv liela iespējamība, ka šie ceļi ziemā var būt ļoti slideni vai strauji pasliktinās to kvalitāte. Šādās situācijās vissezonas riepas nevar nodrošināt to pašu komforta un drošības līmeni, jo tās nav gatavas reaģēt uz ekstremāliem apstākļiem uz ceļa, kādi bieži ir sastopami ziemas laikā Latvijā.

Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka ziemas apstākļos braukt ar vissezonu riepām. Ņemot vērā dažādus aspektus, kā jūsu ikdienas braukšanas paradumus, ikdienā mērojamā ceļa kvalitāti un jūsu automašīnas tehniskos aspektus, MMK Riepu servisa speciālisti jums palīdzēs izvēlēties, vai Kormoran vissezonas riepas ir vispiemērotākās tieši jūsu situācijai. 

Ja tomēr izrādās, ka vissezonas riepas nav visdrošākais un komfortablākais risinājums jūsu braukšanas vajadzībām, mūsu speciālisti jūs varēs iepazīstināt ar citām Kormoran brenda vasaras un ziemas riepām, kas būs piemērotas jūsu automobilim. 

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus.

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.

Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.

Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Kormoran Snow

Kormoran Snow – Eiropas tipa frikcijas ziemas riepas vieglajām automašīnām, kas paredzētas darbam vieglos ziemas apstākļos līdz -20 ° C. Riepas nodrošina drošību uz ziemas slidenajām virsmām kā arī uz sausa asfalta, vienlaikus apvienojot augstu izturību pret akvaplanēšanu, stabilu kontroli, ātru bremzēšanu un vienmērīgu braukšanu. Lieliska budžeta novitāte 2018./2019. Gada ziemas sezonā.

Plašās drenāžas rievas, kas izvietotas virzienā uz centru noteiktā slīpuma leņķī, garantē ātru kontakta laukuma iztīrīšanu no kūstošā sniega un ūdens. Speciāli izvietoti gredzenveida ūdens evakuacijas kanāli palielina kontroles stabilitāti mitros apstākļos. Zāģveida lamiļu izvietojums plecu bloku ārējās malās palielina modeļa caurlaidību dziļā sniegā. Kormoran ziemas riepu modeļiem ir gumijas sastāvs ar īpašiem elastomēriem un silīcija dioksīdu, kas nodrošina papildu saķeri mitros apstākļos, kā arī palīdz samazināt rites pretestību, no kuras tieši atkarīgs degvielas patēriņš.

Modeļa cena no 36

Kormoran Snow

Kormoran produkcija ir pazīstama jau teju 30 gadus, īpašu popularitāti gan iegūstot pēdējo piecu gadu laikā pēc tam kad to iegādājās riepu gigants Michelin. Mēs MMK atzīstam Kormoran kā lielisku tautas klases riepu. Cena dažreiz šķiet pat pārsteidzoši zema ņemot vērā pretī iegūto. Pateicoties Michelin ieviestajiem standartiem Kormoran riepas atbilst visiem augstākajiem eiropas ražošanas principiem. Agstvērtīgi izejmateriāli ar augstiem ražošanas standartiem ir devuši lieliskus produktus, kas ļoti strauji iekaro autovadītāju simpātijas visā Eiropā un citviet. Ar interesi sekosim līdzi šī brenda izaugsmei nākotnē un turpināsim jums piedāvāt tā jaunākos modeļus.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu