Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > KORMORAN RIEPAS > Kormoran ziemas riepas

Kormoran ziemas riepas

Kormoran

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties Jūsu auto un braukšanas stilam atbilstīgākās Kormoran ziemas riepas. Faktori, kuriem ir jāpievērš uzmanība, iegādājoties ziemas riepas: riepu kopējā veiktspēja, īpaši bremzēšana uz ledus, sausa un slapja sniega, noturība pret sānslīdēm, riepu nodilumizturība, kā arī trokšņa un degvielas ekonomijas līmenis.

Jāņem vērā, ka riepu veiktspēja samazinās līdz ar to nodilumu. Iegādājoties nekvalitatīvas ziemas riepas, tās ļoti bieži gan ātrāk nodilst, gan to materiāls kļūst ciets un riepas vairs nespēj nodrošināt tām veicamās funkcijas pilnvērtīgi. Izvēloties Kormoran ziemas riepas, par kvalitāti varēsit neuztraukties vairākas ziemas sezonas pēc kārtas. Protams, jāturpina sekot līdzi nodilumam, kas vienmēr ir atkarīgs no Jūsu braukšanas paradumiem. Lai arī normatīvie akti atļauj ziemā braukt ar riepām, kuru protektora dziļums ir vismaz 4 mm, MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka izmantot šādas riepas. Lai braukšana būtu droša, iesakām ziemā braukt ar pēc iespējas svaigākām riepām ar mīkstu gumijas sastāvu, kuru protektora dziļums nav mazāks par 6 – 7 mm. Lai gan riepu nodilums bieži var radīt iespaidu, ka riepas ir derīgas vēl vienai ziemas sezonai, būtiski iegādāties tādas ziemas riepas, par kuru ilgtspēju nebūs jābaidās vai jāsāk šaubīties. Tā tas noteikti būs, ja izlemsiet par labu Kormoran ziemas riepām.

Ņemiet vērā, ka sava auto riepas pret ziemas riepām ar radzēm varat mainīt jau no 1. oktobra. Bieži nenākas gaidīt pat līdz tam, lai pirmais sals daudzus pārsteigtu ar pēkšņi slideniem vai piesnigušiem ceļiem. Lai parūpētos par savu komfortu un apkārtējo drošību, iesakām riepas mainīt, vadoties pēc laikapstākļiem, jo vasaras riepas, gaisa temperatūrai nokrītot zem +7 °C, zaudē savas īpašības — pagarinās bremzēšanas ceļš, pasliktinās manevrētspēja u. c. Būtiski riepas nomainīt līdz 1. decembrim, taču ja laikapstākļi to prasa, tas obligāti jāizdara ātrāk, tā rūpējoties par savu un apkārtējo drošību.

KORMORAN ZIEMAS RIEPAS AR RADZĒM

Šādām riepām ir teicama saķere ar ceļa segumu, tādēļ automašīna ir vieglāk vadāma – tas ziemā ir īpaši svarīgi. Ziemas riepas ar radzēm ir arī Kormoran ziemas riepu klāstā. Šī aspekta dēļ riepas ar šipiem ir laba izvēle autovadītājiem ar nelielu braukšanas stāžu.

Ziemas riepas ar radzēm piemērotas braukšanai pa apledojušu vai netīrītu ceļu – ja bieži plānots pārvietoties pa lauku un meža ceļiem, tad radžu riepas viennozīmīgi būs labākā izvēle. Kormoran ziemas riepas neliks Jums vilties arī uz ne tik gludiem ceļiem. Jāņem gan vērā, ka ziemas riepas ar radzēm bojā ceļa seguma ārējo kārtu, tādēļ dažkārt autovadītāji lemj par labu kādam citam riepu veidam. Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka riepas ar šipiem aizliegtas daudzās Eiropas Valstīs – tas jāņem vērā, ja plānots doties ārpus Latvijas teritorijas.

MĪKSTĀ SASTĀVA JEB SKANDINĀVIJAS TIPA KORMORAN ZIEMAS RIEPAS

Frikciju (Skandināvijas tipa) riepas ir laba alternatīva radžotajām riepām. Skandināvijas nosaukums jau liecina par skarbajiem ziemas apstākļiem, kādiem tās radītas. Arī tās paredzētas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos, kad brauktuve bieži ir apsnigusi un slidena. Turklāt ar šāda tipa riepām netiek bojāts ceļu segums un arī degvielas patēriņš ir daudz mazāks.
Kormoran ziemas riepas būs piemērotas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos. Skandināvija nav tālu no mums un arī mūsu ziemas mēdz būt tikpat skarbas. Mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas gatavotas no materiāla, kas paredzēts zemai gaisa temperatūrai un nodrošina labu saķeri ar sausu ledu un noblietētu sniegu. Kormoran ziemas riepas uzticīgi kalpos gan agros kailsala rītos, gan svaigi piesnigušā pilsētā, gan uz vēl nenotīrīta un piebraukāta lielceļa. Turklāt frikciju riepas nodrošina arī izcilu komfortu – ar tām braukšana ir klusa un patīkama.

Kormoran ziemas riepas vilties neliks. Gan ziemas riepas ar radzēm, gan ziemas riepas ar mīksto sastāvu ir augstas kvalitātes un mēs nešaubāmies, ka tā būs pareizā izvēle, lai tumšajā un bieži nedrošajā ziemas laikā nodrošinātu Jūs ar augstas kvalitātes riepām. Augstas kvalitātes Kormoran ziemas riepas padarīs braukšanu komfortablu Jums, Jūsu pasažieriem vai kravai. Ja vēl nespējat izlemt, kāda veida riepas būtu piemērotākas tieši jūsu automobilim, jautājiem to mūsu servisa speciālistiem – te strādā jomas profesionāļi, kuriem var uzticēties!

Kormoran Snow Stud

Ziemas riepa Kormoran SUV Stud tika izstrādāta SUV un krosoveriem, kā arī vieglajam automašīnām. Šim modelim ir lieliska šaķere sniegā, slapjdraņķī un uz melnā ledus!

V veida protektors

Riepu protektoru veido elementi, kas veido V formas rakstu, pateicoties kuriem tiek nodrošināta paaugstināta braukšanas stabilitāte un saķere uz slidenām virsmām. Šīs īpašības vēl vairāk papildina palielināts protektora bloku izmērs centrālajā daļā!

Turpretī sānu bloki atrodas gandrīz taisnā leņķī pret šiem V veida elementiem. Tas ievērojami uzlabo riepu veiktspēju dziļā sniegā un samazina bremzēšanas ceļu uz slidenas virsmas.

Vairāku veidu lameles

Riepu protektorā tiek izmantoti vairāku veidu lameles. Centrālajā daļā ir taisnas spraugas. Atrodas taisnā vai mazā leņķī attiecībā pret kustības virzienu, tie palielina protektora efektivitāti taisnvirziena paātrinājumu laikā. Uz slapja asfalta šie elementi vēl vairāk palielina akvaplanēšanas pretestību!

Sānu blokos lamelēm ir viļņota forma. Tas ierobežo bloku sānu mobilitāti. Manevrējot tas ievērojami uzlabo stabilitāti. Gar sānu bloku malām ir gareniskas lameles kuras uzlabo riepu saķeri pagriezienu laikā.

Kormoran SUV Stud galvenās iezīmes

– Laba saķere ar jebkuru ziemas virsmu, pateicoties optimizētam V formas protektora zīmējumam;
– Vairāku veidu lamiles nodrošina drošu saķeri  neatkarīgi no sniega un ledus;
– Platas drenāžas rievas efektīvi novērš akvaplanēšanu un sānslīdes veidošanos.

Modeļa cena no 0

Kormoran produkcija ir pazīstama jau teju 30 gadus, īpašu popularitāti gan iegūstot pēdējo piecu gadu laikā pēc tam kad to iegādājās riepu gigants Michelin. Mēs MMK atzīstam Kormoran kā lielisku tautas klases riepu. Cena dažreiz šķiet pat pārsteidzoši zema ņemot vērā pretī iegūto. Pateicoties Michelin ieviestajiem standartiem Kormoran riepas atbilst visiem augstākajiem eiropas ražošanas principiem. Agstvērtīgi izejmateriāli ar augstiem ražošanas standartiem ir devuši lieliskus produktus, kas ļoti strauji iekaro autovadītāju simpātijas visā Eiropā un citviet. Ar interesi sekosim līdzi šī brenda izaugsmei nākotnē un turpināsim jums piedāvāt tā jaunākos modeļus.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu