Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 15:00

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > KORMORAN RIEPAS > Kormoran vasaras riepas

Kormoran vasaras riepas

Kormoran

Kormoran ir Polijas vadošā riepu ražotāja “Stomil Olstyn” zīmols. Ņemot vērā, ka riepu tirgus Eiropā un Latvijā ir bagāts ar galvenokārt Āzijā ražotām riepām, Kormoran riepu popularitāte un noturība liecina par tā spēju konkurēt ar visiem lielākajiem riepu ražotājiem pasaulē. MMK Riepu serviss jūs iepazīstina ar Kormoran vasaras riepām – uzticamu riepu izvēlu vietējam tirgum.

Kormoran vasaras riepas tiek ražotas ar 28 gadu pieredzi riepu ražošanas jomā. Kormoran ražotāji veido produktus dažādas klases automobiļiem, īpaši spēcīgu vietu ieņemot tieši kravas un autobusu riepu sektorā. Plašā pieredze dažādu riepu ražošanā Kormoran ražotājiem dod nepieciešamo zināšanu bāzi, lai veidotu riepas, kas ir gan vispusīgas, gan kvalitatīvas un spēj konkurēt ar citiem lieliem riepu ražotājiem.

Kormoran ir pasaulē lielākā un viena no populārākā riepu ražotāja Michelin meitas uzņēmums. Michelin iegādājās uzņēmumu pirms vairāk kā pieciem gadiem. Michelin pasaules prakse, apvienojumā ar plašo Kormoran pieredzi riepu ražošanā tieši vietējam Eiropas tirgum, padara Kormoran ražoto produkciju par uzticamu produktu, kas ir piemērots Latvijas apstākļiem.

Kormoran un Michelin riepas ir ļoti līdzīgas, taču Kormoran riepu ražotāji, veidojot to dizainu, ir domājuši tieši par vietējā tirgus nepieciešamībām un veidojuši vispiemērotākās riepas Eiropas tirgum. Michelin gadu desmitiem izkopto ražošanas tehnoloģiju izmantošana nodrošina to, ka Kormoran riepu kvalitāte ir ļoti tuva Michelin riepu kvalitātei, lai gan to cena ir daudz atbilstošāka un piemērotāka vidējā patērētāja spējām. Kormoran vasaras riepas – tā ir uzticamā Michelin kvalitāte par katram pieejamām cenām.

Riepu izvēlē ļoti svarīgi ir domāt par riepu dizaina piemērotību laika apstākļiem un braukšanas ieradumiem. Vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora zīmējums ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem, ja gaisa temperatūra pārsniedz +7 °С.

Kormoran riepu ražotāji nestāv uz vietas un, kopā ar Michelin, turpina pilnveidot saražoto riepu dizainu, lai tas būtu maksimāli dabai draudzīgs. Riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu izgatavošanas tehnoloģijas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi — tātad gaisa piesārņojumu.

To ražošanā ir izmantota cietāka gumija, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar asfaltu, īpaši karstā un arī lietainā laikā, kad var notikt akvaplanēšana.

Kvalitatīvas vasaras riepas ne tikai nodrošina braukšanas komfortu, bet arī slāpē troksni un samazina degvielas patēriņu.

Latvijā ceļu kvalitāte ir tikpat mainīga, cik mainīgi ir laikapstākļi, tāpēc ir būtiski, lai riepu pozitīvās īpašības nepazustu pie mainīgiem laikapstākļiem. Nelīdzeni un slapji ceļu mums nav nekas svešs, tāpēc bremzēšanas ceļš ir kritiski svarīgs faktors. Īpaši vasarā, kad uz ceļiem ir daudz riteņbraucēju un bērnu.

Katra ražotāja un modeļa vasaras riepas ir atšķirīgas — citas vairāk piemērotas braukšanai pa ātrgaitas šosejām, citas pa pilsētu, citas pa lauku grants ceļiem, citas veidotas iespējami universālas. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā Jūsu braukšanas paradumus, lai izvēlētos piemērotākās vasaras riepas tieši Jūsu auto! MMK Riepu servisa speciālisti iesaka konsultēties par labāko Kormoran vasaras riepu izvēli tieši jūsu automobilim.

Latvijā ar vasaras riepām braukt atļauts laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr arī šajā gadījumā ieteicams vadīties nevis pēc datuma kalendārā, bet pēc laika apstākļiem. Vairums riepu ražotāju un speciālistu iesaka riepu maiņu veikt tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs + 7 grādiem. Savukārt likums nosaka, ka vasaras riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 1.6 mm.

Dažkārt rodas jautājums – vai, mainoties sezonai, nepieciešams iegādāties jaunas vasaras riepas vai tomēr vēl var iztikt ar iepriekšējā sezonā lietotajām? Te jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, riepu nodiluma pakāpe, ražošanas gads un uzglabāšanas apstākļi. Speciālisti neiesaka izmantot riepas, kas vecākas par 10 gadiem – riepu ražošanas datums ir norādīts uz riepas un līdzinās četrciparu kodam. Pirmie divi cipari nozīmē nedēļu gadā, kurā riepas tika izgatavotas, otrie – to izgatavošanas gadu. Savukārt laikā starp sezonām riepas ieteicams uzglabāt tās ēnainā un vēsā vietā.

Kormoran ROAD PERFORMANCE

Kormoran nesen kā ir laidis klajā jauno vasaras modeli Road Performance. Šajam modelim ir veikti vairāki uzlabojumi optimizējot vadāmību, riepas izturību un veiktspēju!

Road Performance jaunais gumijas sastāvs ir veidots, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju gan uz mitra, gan sausa seguma. Kā arī ir izdevies samazināt rites pretestību, tādejādi samazinot degvielas patēriņu. Šos uzlabojumus apvienojot ar jauno protektora zīmējumu ir iegūta augstas veiktspējas vidējās klases vasaras riepa par budžeta klases cenu.

Michelin inženieri rūpīgi ir strādājuši izveidojot jauno protektora zīmējumu. Protektors ir padarīts dziļāks, lai palielinātu nodilumizturību un paildzinātu riepas mūžu. Gumijas sastāvam ir izmantots jauns silīcija savienojums.  Asimetriskā raksta vispārējā protektora bloku uzbūve un korpusa konstrukcijā esošās ribas ir palikušas stingrākas. Līdz ar to vadāmība ir padarīta ļoti viegla pat pie lielākajiem ātrumiem.

Gareniskās un skērseniski novietotās rievas atbild par veikstpēju uz mitra segumua. Jaunais silīcija savienojums un stingrie sānu bloki nodrošina saķeri un vadāmību uz sausa seguma.

Modeļa cena no 39

Kormoran ROAD PERFORMANCE

Kormoran produkcija ir pazīstama jau teju 30 gadus, īpašu popularitāti gan iegūstot pēdējo piecu gadu laikā pēc tam kad to iegādājās riepu gigants Michelin. Mēs MMK atzīstam Kormoran kā lielisku tautas klases riepu. Cena dažreiz šķiet pat pārsteidzoši zema ņemot vērā pretī iegūto. Pateicoties Michelin ieviestajiem standartiem Kormoran riepas atbilst visiem augstākajiem eiropas ražošanas principiem. Agstvērtīgi izejmateriāli ar augstiem ražošanas standartiem ir devuši lieliskus produktus, kas ļoti strauji iekaro autovadītāju simpātijas visā Eiropā un citviet. Ar interesi sekosim līdzi šī brenda izaugsmei nākotnē un turpināsim jums piedāvāt tā jaunākos modeļus.

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu