Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > WESTLAKE RIEPAS! > Westlake vasaras riepas > Westlake SP06

Westlake riepas

Westlake SP06

Westlake SP06

Westlake SP06 ir īpaši izstrādāts vasaras modelis, kurš paredzēts vieglajām automašīnām. Šim modelim ir stilīgs dizains un vienlaikus augstas veiktspējas īpašības. Mūsdienīgu tehnoloģiju un modernāko materiālu izmantošana ļāva Westlake iegūt izcilu kvalitāti, kas pilnībā atbilst visiem starptautiskajiem standartiem.

Westlake SP06 riepu galvenās iezīmes

– jaunā konstrukcijas specifika ļāva panākt vienmērīgu nodilumu, kontakta laukuma paplašināšanos un saķeres īpašību uzlabošanos;
– asimetrisks protektora raksts nodrošina lielisku braukšanas veiktspēju;
– unikāls gumijas maisījums palielināja saķeri dažādos laikapstākļos;
– liels skaits drenāžas kanālu uzlabo vilkmi uz mitrām virsmām un samazina troksni kustības laikā;
– draudzīgumu videi nodrošina jauns gumijas sastāvs, kurā nav dabai kaitīgo ogļūdeņražu.
– panākta laba degvielas ekonomija kustības laikā, pateicoties īsam protektora uzsiles laikam un minimālam riepu spolēšanas procentam.

Asimetrisks protektora raksts

Westlake SP06 protektors tika izstrādāts, izmantojot unikālo SCCT tehnoloģiju (kontrolējot protektora stingrību). Tas ļāva ražotājam optimizēt riepu saskares laukuma zonu ar ceļa virsmu, izveidojot vienmērīgu kravas sadalījumu un novēršot riepu deformāciju pie lieliem ātrumiem. Plaša lameļu sistēma un 4 masīvi kanāli lieliski tiek galā ar ūdens izvadi no saskares zonas, novēršot akvaplanēšanu. Īpaši mazi padziļinājuma kanāli palielina vilkmi manevru laikā. Tas viss kopā novērš protektora nevienmērīga nodiluma iespēju, palielinot tā kalpošanas laiku. Asimetriski protektora bloki samazina troksni kustības laikā, padarot braucienu komfortablu. Gluds riepas dizains padara to modernu un sportisku, tāpēc tā ir ļoti populāra autobraucēju vidū.

Jauns LHHG gumijas savienojums

Protektora ražošanā tika izmantots unikālais LHHG gumijas savienojums, kas palielināja riepas vilkmes un saķeres īpašības. Tas paātrināja gumijas uzsilšanu, kas pozitīvi ietekmē protektora saķeres īpašības un samazina degvielas patēriņu. Gumijas sastāvs nesatur PAH ogļūdeņražus, kas novērš iespēju nodarīt kaitējumu videi.

 

Modeļa cena no 30

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Westlake ir labi zināms Āzijas riepu ražotājs, kuru atzīst autovadītāji daudzās pasaules valstīs. Tam ir daudzu gadu desmitu ilga pieredze augstas kvalitātes ekonomiskās klases riepu ražošanā. Westlake produktiem ir laba cenas un kvalitātes attiecība. Uzņēmums piedāvā plašu riepu modeļu klāstu vieglajām automašīnām, motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām. Ķīniešu zīmols ražo gan vissezonas, gan sezionālas riepas. Šī ražotāja riepas ir vienas no vislētākajām tirgū, tomēr pēc MMK novērojumiem riepas ir katra centa vērtas. Ja meklējat patiešām lētas riepas, tad šis zīmols sniegs maksimumu par samaksāto naudu. Jāpiebilst, ka Westlake riepas ir pilnīgs analogs Goodride riepām. Visi to ražotie modeļi ir identiski, tāpēc, ja kāds no Westlake modeļiem nav pieejams droši var interesēties par Goodride riepu pieejamību un otrādi!

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Westlake riepām?

Westlake  ir viens no vecākajiem Āzijas riepu ražotājiem, nu jau ieguvis atpazīstamību dažādās pasaules valstīs. Vairāki to produkti ir dizainēti tieši Skandināvijas klimata zonai, kas sevī iekļauj arī Baltijas valstis. Ražotājs piedāva plaša spektra vasaras, ziemas un vissezonas riepas. Interesanti, bet Westlake riepas tiek ražotas ar identiskiem modeļiem zem vēl viena Latvijā zināma nosaukuma Goodride. Šādu praksi piekopj vairāki riepu ražotāji. Pētījumi liecina, ka riepa, kas, piemēram, Indijā tirgojās lieliski, ar tādu pašu nosaukumu Eiropā negūst panākumus.  Westlake riepas ar lepnumu pārstāv budžeta klases segmentu, jo, lai kādai klasei tas arī piederētu, tas vienmēr tiecas pēc izcilības.

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Westlake riepas, kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie WESTLAKE riepu plusi:

  1. Piemērotas Latvijas mērenajam klimatam (der gan vasaras, gan ziemas apstākļos),
  2. augsta bortu uzbūves kvalitāte, salīdzinoši augsta triecienizturība,
  3. degvielas ekonomija, zemāka rites pretestība kā vidēji,
  4. vidēji mīksts gumijas sastāvs,
  5. laba vadāmība dažādos laika apstākļos, arī uz sniega un ledus,
  6. droša braukšana arī vasaras apstākļos (nav pārāk mīksts gumijas sastāvs),
  7. drošas riepas sānslīdēs,
  8. salīdzinoši īss bremzēšanas ceļš,
  9. klusas riepas.

 

MMK Riepu centros pieprasītāki Westlake ražotāja vasaras modeļi ir Westlake RP28  un Westlake SA37Kāpēc mūsu klienti izvēlas šos modeļus? Jāsaka, ka MMK riepu centru pieredzētais rāda, ka WESTLAKE riepas izvēlas galvenokārt to pievilcīgās cenas dēl. Tomēr, vasaras modeļi ir diezgan sportiska izskata un riepu protektora dizains arī ir veidots sportisks. Šo riepu salīdzinoši bieži izvēlas autosportisti, kas neplāno ar šīm riepām braukt vairāk kā vienu sezonu. Kā viens no iemesliem varētu būt riepu nodilumizturība, jo jaunākie modeļi ir veidoti kā augstas veiktspējas riepas.

Latvijā populārākie ziemas modeļi ir Westlake SW618 un Westlake SW608 – kvalitatīvas, budžeta klases ziemas riepas, vairāki no WESTLAKE ziemas modeļiem ir veidoti pēc Skandināvijas mīkstā sastāva riepu līdzības. SW618 modelis ir viens no tiem, lētas ziemas riepas optimālam sniegumam, kuras var izmantot arī kā vissezonas riepas. Modelis SW608 ir principā populārākais Westlake ziemas modelis. Kvalitatīva riepa, kas daļēji saistīts ar Ziemeļamerikas riepu ekspertu piesaisti šī modeļa dizainēšanā.

MMK Serviss rekomendē kā labu, Latvijas apstākļos pārbaudītu budžeta klases riepu, kas attiecībā pret cenu sniedz optimālu sniegumu.

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛