Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > WESTLAKE RIEPAS! > Westlake vasaras riepas

Westlake vasaras riepas

Westlake

Westlake ir riepu tirgus līderis no Āzijas ar daudzos gados sakrātu pieredzi kvalitatīvu riepu ražošanā ekonomiskajā klasē. Westlake vasaras riepu klāstā ir redzama Westlake produktu kvalitātes un pieņemamās cenas attiecība.

Visbiežākā kļūda, ko cilvēki pieļauj, ir sezonām ilgi izmanto tās pašas vasaras riepas taupības nolūkos, nedomājot par to kvalitātes samazināšanos. Īpaši tas jāņem vērā cilvēkiem, kuriem nav piemērotas vietas, kur riepas uzglabāt. MMK Riepu servisa speciālisti piedāvā Westlake vasaras riepas visiem tiem, kuriem ir īpaši svarīgs budžets. Westlake riepas ir perfekts balanss starp cenu un kvalitāti.

Kad ziema ir beigusies, jāatceras par riepu nomaiņu atbilstoši jaunajai sezonai. Cilvēki bieži mēdz aizmirst, ka tikpat svarīgi kā domāt par ziemas riepām, jādomā arī par vasaras riepu izvēli un iegādi.

Bieži cilvēkiem ir priekšstats, ka vasaras riepas var būt jebkādas – ilgi lietotas, nodilušas, saplaisājušas. Kamēr cilvēki domā par kvalitatīvu un uzticamu ziemas riepu iegādi, vasaras riepas nedrīkst būt nekvalitatīvas. Sliktu vasaras riepu lietošana samazinās komfortu uz ceļa un radīs tieši tādus pašus apdraudējumus, kā sliktu ziemas riepu izmantošana.

Vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora zīmējums ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem, ja gaisa temperatūra pārsniedz +7 °С. Būtiski riepas nomainīt pareizā laikā, lai neradītu lieku apdraudējumu sev un nebojātu ziemas riepu kvalitāti. Pārvietojoties ar ziemas riepām siltā laikā, strauji samazinās to specifiskās īpatnības, kas ļauj ar tām uzticami braukt ziemā, tāpēc 7 grādu slieksni pārsniedzot, obligāti jādomā par riepu nomaiņu.

Weslake zīmols ir daļa no lielākā un plaši pazīstamā Goodride riepu ražotāja. Westlake var lepoties ar plašu loku starptautiski atzītiem riepu ražošanas procesa sertifikātiem, kas apliecina saražotā produkta ilgtspēju un kvalitāti. Westlake riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu arī izgatavošanas tehnoloģijas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi — tātad gaisa piesārņojumu.

To ražošanā ir izmantota cietāka gumija, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar asfaltu, īpaši karstā un arī lietainā laikā, kad var notikt akvaplanēšana. Tas īpaši būtiski ir Latvijas neprognozējamos ceļa apstākļos, kur plašas peļķes ir bieža parādība un ceļa kvalitāte var mainīties ik pēc simts metriem vai pēc katra pagrieziena.

Kvalitatīvas vasaras riepas ne tikai nodrošina braukšanas komfortu, bet arī slāpē troksni un samazina degvielas patēriņu.

Katra ražotāja un modeļa vasaras riepas ir atšķirīgas — citas vairāk piemērotas braukšanai pa ātrgaitas šosejām, citas pa pilsētu, citas pa lauku grants ceļiem, citas veidotas iespējami universālas. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā Jūsu braukšanas paradumus, lai izvēlētos piemērotākās vasaras riepas tieši Jūsu auto!

Westlake vasaras riepas ir pazīstamas ar to demokrātisko cenu. MMK Riepu servisa speciālisti iesaka izvēlēties tieši Westlake riepas, ja jums īpaši svarīgs faktors ir cena, taču reizē nevēlaties iegādāties lietotas vai mazpazīstama zīmola riepas, par kuru kvalitāti nav iespējams pārliecināties.

Latvijā ar vasaras riepām braukt atļauts laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr arī šajā gadījumā ieteicams vadīties nevis pēc datuma kalendārā, bet pēc laika apstākļiem. Vairums riepu ražotāju un speciālistu iesaka riepu maiņu veikt tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs + 7 grādiem. Savukārt likums nosaka, ka vasaras riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 1.6 mm.

Dažkārt rodas jautājums – vai, mainoties sezonai, nepieciešams iegādāties jaunas vasaras riepas vai tomēr vēl var iztikt ar iepriekšējā sezonā lietotajām? Te jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, riepu nodiluma pakāpe, ražošanas gads un uzglabāšanas apstākļi. Speciālisti neiesaka izmantot riepas, kas vecākas par 10 gadiem – riepu ražošanas datums ir norādīts uz riepas un līdzinās četrciparu kodam. Pirmie divi cipari nozīmē nedēļu gadā, kurā riepas tika izgatavotas, otrie – to izgatavošanas gadu. Savukārt laikā starp sezonām riepas ieteicams uzglabāt tās ēnainā un vēsā vietā.

Westlake SP06

Westlake SP06 ir īpaši izstrādāts vasaras modelis, kurš paredzēts vieglajām automašīnām. Šim modelim ir stilīgs dizains un vienlaikus augstas veiktspējas īpašības. Mūsdienīgu tehnoloģiju un modernāko materiālu izmantošana ļāva Westlake iegūt izcilu kvalitāti, kas pilnībā atbilst visiem starptautiskajiem standartiem.

Westlake SP06 riepu galvenās iezīmes

– jaunā konstrukcijas specifika ļāva panākt vienmērīgu nodilumu, kontakta laukuma paplašināšanos un saķeres īpašību uzlabošanos;
– asimetrisks protektora raksts nodrošina lielisku braukšanas veiktspēju;
– unikāls gumijas maisījums palielināja saķeri dažādos laikapstākļos;
– liels skaits drenāžas kanālu uzlabo vilkmi uz mitrām virsmām un samazina troksni kustības laikā;
– draudzīgumu videi nodrošina jauns gumijas sastāvs, kurā nav dabai kaitīgo ogļūdeņražu.
– panākta laba degvielas ekonomija kustības laikā, pateicoties īsam protektora uzsiles laikam un minimālam riepu spolēšanas procentam.

Asimetrisks protektora raksts

Westlake SP06 protektors tika izstrādāts, izmantojot unikālo SCCT tehnoloģiju (kontrolējot protektora stingrību). Tas ļāva ražotājam optimizēt riepu saskares laukuma zonu ar ceļa virsmu, izveidojot vienmērīgu kravas sadalījumu un novēršot riepu deformāciju pie lieliem ātrumiem. Plaša lameļu sistēma un 4 masīvi kanāli lieliski tiek galā ar ūdens izvadi no saskares zonas, novēršot akvaplanēšanu. Īpaši mazi padziļinājuma kanāli palielina vilkmi manevru laikā. Tas viss kopā novērš protektora nevienmērīga nodiluma iespēju, palielinot tā kalpošanas laiku. Asimetriski protektora bloki samazina troksni kustības laikā, padarot braucienu komfortablu. Gluds riepas dizains padara to modernu un sportisku, tāpēc tā ir ļoti populāra autobraucēju vidū.

Jauns LHHG gumijas savienojums

Protektora ražošanā tika izmantots unikālais LHHG gumijas savienojums, kas palielināja riepas vilkmes un saķeres īpašības. Tas paātrināja gumijas uzsilšanu, kas pozitīvi ietekmē protektora saķeres īpašības un samazina degvielas patēriņu. Gumijas sastāvs nesatur PAH ogļūdeņražus, kas novērš iespēju nodarīt kaitējumu videi.

 

Modeļa cena no 30

Westlake SP06

Westlake ir labi zināms Āzijas riepu ražotājs, kuru atzīst autovadītāji daudzās pasaules valstīs. Tam ir daudzu gadu desmitu ilga pieredze augstas kvalitātes ekonomiskās klases riepu ražošanā. Westlake produktiem ir laba cenas un kvalitātes attiecība. Uzņēmums piedāvā plašu riepu modeļu klāstu vieglajām automašīnām, motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām. Ķīniešu zīmols ražo gan vissezonas, gan sezionālas riepas. Šī ražotāja riepas ir vienas no vislētākajām tirgū, tomēr pēc MMK novērojumiem riepas ir katra centa vērtas. Ja meklējat patiešām lētas riepas, tad šis zīmols sniegs maksimumu par samaksāto naudu. Jāpiebilst, ka Westlake riepas ir pilnīgs analogs Goodride riepām. Visi to ražotie modeļi ir identiski, tāpēc, ja kāds no Westlake modeļiem nav pieejams droši var interesēties par Goodride riepu pieejamību un otrādi!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu