Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 8:30 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > WESTLAKE RIEPAS! > Westlake vasaras riepas

Westlake vasaras riepas

Westlake

Vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora zīmējums ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem, ja gaisa temperatūra pārsniedz +7 °С.
Turklāt riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu izgatavošanas tehnoloģijas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi — tātad gaisa piesārņojumu.

To ražošanā ir izmantota cietāka gumija, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar asfaltu, īpaši karstā un arī lietainā laikā, kad var notikt akvaplanēšana.
Kvalitatīvas vasaras riepas ne tikai nodrošina braukšanas komfortu, bet arī slāpē troksni un samazina degvielas patēriņu.
Bremzēšanas ceļš ir kritiski svarīgs faktors. Īpaši vasarā, kad uz ceļiem ir daudz riteņbraucēju un bērnu.
Katra ražotāja un modeļa vasaras riepas ir atšķirīgas — citas vairāk piemērotas braukšanai pa ātrgaitas šosejām, citas pa pilsētu, citas pa lauku grants ceļiem, citas veidotas iespējami universālas. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā Jūsu braukšanas paradumus, lai izvēlētos piemērotākās vasaras riepas tieši Jūsu auto!

Latvijā ar vasaras riepām braukt atļauts laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr arī šajā gadījumā ieteicams vadīties nevis pēc datuma kalendārā, bet pēc laika apstākļiem. Vairums riepu ražotāju un speciālistu iesaka riepu maiņu veikt tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs + 7 grādiem. Savukārt likums nosaka, ka vasaras riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 1.6 mm.

Dažkārt rodas jautājums – vai, mainoties sezonai, nepieciešams iegādāties jaunas vasaras riepas vai tomēr vēl var iztikt ar iepriekšējā sezonā lietotajām? Te jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, riepu nodiluma pakāpe, ražošanas gads un uzglabāšanas apstākļi. Speciālisti neiesaka izmantot riepas, kas vecākas par 10 gadiem – riepu ražošanas datums ir norādīts uz riepas un līdzinās četrciparu kodam. Pirmie divi cipari nozīmē nedēļu gadā, kurā riepas tika izgatavotas, otrie – to izgatavošanas gadu. Savukārt laikā starp sezonām riepas ieteicams uzglabāt tās ēnainā un vēsā vietā.

Westlake SP06

Westlake SP06 ir īpaši izstrādāts vasaras modelis, kurš paredzēts vieglajām automašīnām. Šim modelim ir stilīgs dizains un vienlaikus augstas veiktspējas īpašības. Mūsdienīgu tehnoloģiju un modernāko materiālu izmantošana ļāva Westlake iegūt izcilu kvalitāti, kas pilnībā atbilst visiem starptautiskajiem standartiem.

Westlake SP06 riepu galvenās iezīmes

– jaunā konstrukcijas specifika ļāva panākt vienmērīgu nodilumu, kontakta laukuma paplašināšanos un saķeres īpašību uzlabošanos;
– asimetrisks protektora raksts nodrošina lielisku braukšanas veiktspēju;
– unikāls gumijas maisījums palielināja saķeri dažādos laikapstākļos;
– liels skaits drenāžas kanālu uzlabo vilkmi uz mitrām virsmām un samazina troksni kustības laikā;
– draudzīgumu videi nodrošina jauns gumijas sastāvs, kurā nav dabai kaitīgo ogļūdeņražu.
– panākta laba degvielas ekonomija kustības laikā, pateicoties īsam protektora uzsiles laikam un minimālam riepu spolēšanas procentam.

Asimetrisks protektora raksts

Westlake SP06 protektors tika izstrādāts, izmantojot unikālo SCCT tehnoloģiju (kontrolējot protektora stingrību). Tas ļāva ražotājam optimizēt riepu saskares laukuma zonu ar ceļa virsmu, izveidojot vienmērīgu kravas sadalījumu un novēršot riepu deformāciju pie lieliem ātrumiem. Plaša lameļu sistēma un 4 masīvi kanāli lieliski tiek galā ar ūdens izvadi no saskares zonas, novēršot akvaplanēšanu. Īpaši mazi padziļinājuma kanāli palielina vilkmi manevru laikā. Tas viss kopā novērš protektora nevienmērīga nodiluma iespēju, palielinot tā kalpošanas laiku. Asimetriski protektora bloki samazina troksni kustības laikā, padarot braucienu komfortablu. Gluds riepas dizains padara to modernu un sportisku, tāpēc tā ir ļoti populāra autobraucēju vidū.

Jauns LHHG gumijas savienojums

Protektora ražošanā tika izmantots unikālais LHHG gumijas savienojums, kas palielināja riepas vilkmes un saķeres īpašības. Tas paātrināja gumijas uzsilšanu, kas pozitīvi ietekmē protektora saķeres īpašības un samazina degvielas patēriņu. Gumijas sastāvs nesatur PAH ogļūdeņražus, kas novērš iespēju nodarīt kaitējumu videi.

 

Modeļa cena no 30

Westlake SP06

Westlake ir labi zināms Āzijas riepu ražotājs, kuru atzīst autovadītāji daudzās pasaules valstīs. Tam ir daudzu gadu desmitu ilga pieredze augstas kvalitātes ekonomiskās klases riepu ražošanā. Westlake produktiem ir laba cenas un kvalitātes attiecība. Uzņēmums piedāvā plašu riepu modeļu klāstu vieglajām automašīnām, motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām. Ķīniešu zīmols ražo gan vissezonas, gan sezionālas riepas. Šī ražotāja riepas ir vienas no vislētākajām tirgū, tomēr pēc MMK novērojumiem riepas ir katra centa vērtas. Ja meklējat patiešām lētas riepas, tad šis zīmols sniegs maksimumu par samaksāto naudu. Jāpiebilst, ka Westlake riepas ir pilnīgs analogs Goodride riepām. Visi to ražotie modeļi ir identiski, tāpēc, ja kāds no Westlake modeļiem nav pieejams droši var interesēties par Goodride riepu pieejamību un otrādi!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu