Montāža 30 minūšu laikā

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > WESTLAKE RIEPAS! > Westlake vissezonas riepas

Westlake vissezonas riepas

Westlake

Pēdējos gados esam pamanījuši, ka Latvijā nav ne izteiktas ziemas, ne izteiktas vasaras. Ziema dažkārt liekas kā ilgs rudens ar dažām aukstām dienām, kurās uzsnieg sniegs, kas ātri nokūst. Savukārt vasarā karstums bieži tā arī nenoturas un diennakts vidējā gaisa temperatūra lielākoties ir zem 20 grādiem. Tieši šādiem apstākļiem ir piemērotas vissezonas riepas. Nav nepieciešams lietot kādam gadalaikam īpaši ražotas riepas, ja nav tam atbilstošu laikapstākļu. 

Ja vēlaties ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus vasaras un ziemas riepu iegādei, Westlake vissezonas riepu iegāde būs lieliska izvēle, kā nodrošināt drošību un komforta līmeni uz ceļa visa gada garumā. MMK Riepu servisa speciālisti uzsver Westlake vissezonas riepu dizainu, kas padara jaunu Westlake vissezonas riepu iegādi par izvēli, kas neliks domāt par riepu iegādi vairāku sezonu garumā. 

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas) vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu.

 

Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka ziemas apstākļos braukt ar vissezonu riepām.

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus. Ja jūsu ceļš ikdienā neparedz garus pārbraucienus pa īpaši sliktiem ceļa segumiem, īpaši ziemā, Westlake vissezonas riepu izvēle var būt piemērota tieši jums. 

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Nedrīkst aizmirst arī par riepu kvalitāti – tāpat kā ziemas un vasaras riepām, arī vissezonas riepām ir būtiski sekot līdzi protektora dziļumam.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.
Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.
Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Vissezonas riepu lietošana ir katra autobraucēja individuāla izvēle. Ja ikdienā mērojams ceļš no pilsētas dzīvokļa līdz ofisam otrā pilsētas malā, vissezonas riepu lietošana visa gada garumā neradīs pazemināta komforta vai samazinātas drošības apstākļus pie stūres gan ziemā, gan vasarā. Tomēr ja jūsu ikdienas ceļi ved pa sliktiem grantētiem ceļiem, ziemas riepu lietošana ir ieteicamāka par vissezonas riepām. Vissezonas riepas var nodrošināt maksimālu drošību tikai vidējos apstākļos, it īpaši ziemā, ja nākas braukt pa īpaši slikta seguma slideniem ceļiem. 

Westlake SW608

Pasažieru ziemas riepa Westlake SW608 ir viens no popularitāti ieguvušā ķīniešu ražotāja jaunākajiem sasniegumiem. Jaunuma atšķirīgā iezīme ir tā augstā veiktspēja uz jebkura ziemas pārklājuma, ilgs kalpošanas laiks un, protams, ārkārtīgi pievilcīgās izmaksas.

Westlake SW608 riepu galvenās iezīmes

– piecas gareniskās ribas kombinācijā ar V veida protektora zīmējumu nodrošina izcilu virziena stabilitāti, it īpaši uz slidenām virsmām;
– liels skaits masīvu protektora bloku, kuru dēļ riepa demonstrē labu saķeri uz sniegotiem ceļiem;
– ātras un precīzas reakcijas uz stūres pagriezieniem, pateicoties divām stingrām gareniskām ribām, kas atrodas centrālajā daļā;
– krustveida rievas plecu zonās nodrošina papildu vilkmi sniegā;
– laba saķere uz apledojušām virsmām, pateicoties daudzajām šķautnēm, kuras pārvietošanās procesā veido daudzas viļņu formas lameles.

V veida protektora dizains

Šis modelis tika izveidots ciešā sadarbībā ar Eiropas riepu ražotājiem, par ko liecina mūsu reģionam raksturīgais V formas simetriskais protektora raksts. Tajā ir piecas gareniskās ribas, kas atdalītas viena no otras ar platām drenāžas rievām. Šī struktūra nodrošina riepai izcilu virziena stabilitāti pie jebkura ātruma. Centrālās daļas struktūra, kas sastāv no divām nepārtrauktām ribām, nodrošina stingrību un izturību pret deformācijām riepas kustības laikā.

Lieliska vilkme sniegā

Vērtīgi būtu atzīmēt protektora bloku struktūru, kas ir līdzīga tai, ko mēs esam pieraduši redzēt uz vadošo Eiropas ražotāju ziemas riepām. Protektors satur daudz maza izmēra lameļu, kas kustības laikā veido daudz saķeres punktu. Pateicoties tam, riepa demonstrē lielisku sniegumu uz apsnigušām virsmām. Turklāt plecu zonās ir liels skaits tā saukto “sniega sagūstītāju”. Šīs krustveida rievas nodrošina papildu saķeri ar sniegu

Modeļa cena no 29

Westlake SW608

Westlake ir labi zināms Āzijas riepu ražotājs, kuru atzīst autovadītāji daudzās pasaules valstīs. Tam ir daudzu gadu desmitu ilga pieredze augstas kvalitātes ekonomiskās klases riepu ražošanā. Westlake produktiem ir laba cenas un kvalitātes attiecība. Uzņēmums piedāvā plašu riepu modeļu klāstu vieglajām automašīnām, motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām. Ķīniešu zīmols ražo gan vissezonas, gan sezionālas riepas. Šī ražotāja riepas ir vienas no vislētākajām tirgū, tomēr pēc MMK novērojumiem riepas ir katra centa vērtas. Ja meklējat patiešām lētas riepas, tad šis zīmols sniegs maksimumu par samaksāto naudu. Jāpiebilst, ka Westlake riepas ir pilnīgs analogs Goodride riepām. Visi to ražotie modeļi ir identiski, tāpēc, ja kāds no Westlake modeļiem nav pieejams droši var interesēties par Goodride riepu pieejamību un otrādi!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu

ESAM ATVĒRTI! ATLAIDES LĪDZ -50%

Piegāde
Latvijā
24h 🚛