Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SUNFULL RIEPAS > Sunfull ziemas riepas

Sunfull ziemas riepas

Sunfull

Lai ziemā būtu droša braukšana un segums neradītu šaubas par Jūsu spēkrata spēju noturēties uz ceļa un droši nogādāt Jūs galamērķī, kvalitatīvās Sunfull ziemas riepas jums būs uzticams partneris. Dažbrīd Latvijā var šķist, ka nopietnas ziemas ir tikai retums un lielākoties ceļi ir melni un slapji. Taču tieši šie neprognozējamie laikapstākļi ir vismānīgākie. Lai gan ziemas riepas ir obligātas un ikvienam braucējam bez tām neiztikt pēc 1. decembra, bieži pat šķietami derīgas riepas var būt ļoti neuzticamas, ja Jūs neesat pārliecinājies par to kvalitāti. Katrs rīts var sākties ar salu un katrs vakars var beigties ar pēkšņi piesnigušiem un netīrītiem autoceļiem. Sunfull ziemas riepas šīs situācijas padarīs daudz komfortablākas, jo nodrošinās Jums drošību uz ceļa, neatkarīgi no seguma stāvokļa.

Mūsu servisa meistari ir gatavi palīdzēt izvēlēties jūsu mašīnai un braukšanas stilam atbilstošākās ziemas riepas no Sunfull ziemas riepu klāsta vai kāda cita riepu zīmola, ko piedāvā MMK Riepu centri. Riepu iegāde ir pirkums, ko vajag veikt tikai reizi vairākās sezonās, tāpēc to kvalitāte un dzīves ilgums ir daļa no jautājumiem, kas jāapsver, izvēloties riepas.

Galvenie faktori, kam ir jāpievērš uzmanība, iegādājoties ziemas riepas, ir:

  • riepu kopējā veiktspēja, īpaši bremzēšana uz ledus, sausa un slapja sniega;
  • noturība pret sānslīdēm;
  • riepu nodilumizturība;
  • trokšņa un degvielas ekonomijas līmenis.

Jāņem vērā, ka riepu veiktspēja samazinās līdz ar to nodilumu. Lai arī normatīvie akti atļauj ziemā braukt ar riepām, kuru protektora dziļums ir vismaz 4 mm, MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka izmantot šādas riepas. Lai braukšana būtu droša, iesakām ziemā braukt ar pēc iespējas svaigākām riepām ar mīkstu gumijas sastāvu, kuru protektora dziļums nav mazāks par 6 – 7 mm.

Nedrīkst aizmirst, ka sava auto riepas pret ziemas riepām ar radzēm varat mainīt jau no 1. oktobra. Lai parūpētos par savu komfortu un apkārtējo drošību, iesakām riepas mainīt, vadoties pēc laikapstākļiem, jo vasaras riepas, gaisa temperatūrai nokrītot zem +7 °C, zaudē savas īpašības — pagarinās bremzēšanas ceļš, pasliktinās manevrētspēja u. c.

SUNFULL ZIEMAS RIEPAS AR RADZĒM

Šādām riepām ir teicama saķere ar ceļa segumu, tādēļ automašīna ir vieglāk vadāma – tas ziemā ir īpaši svarīgi. Šī aspekta dēļ riepas ar šipiem ir laba izvēle autovadītājiem ar nelielu braukšanas stāžu. Ziemas riepas ar radzēm ir Sunfull ziemas riepu modeļu sastāvā.
Sunfull ziemas riepu ar radzēm ir piemērotas braukšanai pa apledojušu vai netīrītu ceļu – ja dzīvojat laukos vai arī bieži sanāk pārvietoties pa zemes vai mežu ceļiem, tad radžu riepas viennozīmīgi būs labākā izvēle. It īpaši mūsu neparedzamajās ziemās, kad Latvijas autoceļi bieži ir pārsteigumu pilni, it īpaši, ja runājam par ceļiem, kur satiksme nav bieža un regulāra. Jāņem gan vērā, ka ziemas riepas ar radzēm bojā ceļa seguma ārējo kārtu, tādēļ dažkārt autovadītāji lemj par labu kādam citam riepu veidam, īpaši tad, ja lielākoties nākas pārvietot pa pilsētu vai pa cietā seguma autoceļiem. Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka riepas ar šipiem aizliegtas daudzās Eiropas valstīs – tas jāpatur prātā, ja plānots doties ārpus Latvijas teritorijas.

MĪKSTĀ SASTĀVA JEB SKANDINĀVIJAS TIPA SUNFULL ZIEMAS RIEPAS

Frikciju jeb tā saucamās Skandināvijas tipa riepas ir laba alternatīva, ja nevēlaties riepas ar redzēm. Arī šo modeli var iegādāties Sunfull ziemas riepu klāstā. Tās paredzētas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos, turklāt ar šāda tipa riepām netiek bojāts ceļu segums, turklāt degvielas patēriņš ir ievērojami mazāks.
Aukstas un skarbas ziemas gadījumā šīs būs piemērtokās Sunfull ziemas riepas. Tās gatavotas no materiāla, kas paredzēts zemai gaisa temperatūrai un nodrošina labu saķeri gan ar sausu ledu, gan noblietētu sniegu. Vēl jo vairāk – frikciju riepas nodrošina arī izcilu komfortu, jo brauciens būs kluss un patīkams.

MMK Riepu centros atrodamās Sunfull ziemas riepas būs laba izvēle, lai nodrošinātu Jūsu auto ar kārtīgiem ziemas apaviem. Sunfull zīmols Latvijā jau ir vairāk kā 10 gadus un šajā laikā ir būtiski audzis. Tā ir riepu kvalitātes zīme un ar vien jauni klienti par to pārliecinās ik sezonu. Ja rodas kādas neskaidrības, droši sazinieties ar mūsu servisa meistariem – godīgs un vērtīgs padoms ir garantēts, jo te strādā cilvēki, kuriem rūp viņu darbs!

Sunfull SF-W11

Kvalitatīvas , drošas, klusas un lētas budžeta klases ziemas riepas. Radžojams riepu modelis. Pieejamas riepas ar un bez radzēm. Mīkstā sastāva ziemas riepas. Riepas paredzētas ziemas apstākļiem (slapjš, sauss sniegs un ledus).

Ziemas riepa Sunfull SF-W11 tiek izmantota galvenokārt vieglās klases automašīnām. Modelim ir izcila cenas un veiktspējas attīstība! Riepām ir agresīvs protektora zīmējums, kurš paildinājumā ar radzēm (ir iespēja iegādāties arī neradžotas riepas) nodrošina izcilu saķeri sniegā, slapjdraņķi un uz ledus!

Sunfull SF-W11 galvenās iezīmes

– Pastiprināta centra riba – nodrošina vadāmību un precizitāti, uzlabo kopējo stabilitāti un palēlina riepas nodilumu;
– Protektora sānu bloku izvietojums un lielais protektora dziļums (10mm) nodrošina izcilu saķeri pat visdziļākajā sniegā;
– Gumijas maisījums ar lielu silīcija dioksīda saturu nodrošina riepas veiktspēju pat zemākajās temperatūrās.

Modeļa cena no 39

Sunfull SF-W11

Sunfull riepu ražotājs Latvijas tirgū ir atrodams jau vairāk kā 10 gadus, pēdējo 5 gadu laikā Sunfull riepu popularitāte ir strauji augusi, to lieliskās cenas un kvalitātes attiecības dēļ! Sunfull ražo gan vasaras, gan ziemas riepas. Starp vasaras riepām populārākais modelis vieglajām automašīnām ir Sunfull SF-888. Šim modelim ir XL stiprinātie borti un augsts slodzes un ātruma indeks. Ātruma indekss ir W (līdz 270km/h), savukārt slodzes indekss ir atkarīgs no izmēra, piemēram, 205/55R16 tas būtu 94 (670kg uz riteni) ierasto 91 (615kg uz riteni) vietā. Kā arī riepai ir izteikta diska aizsargmala. Savienojumā ar ļoti zemu cenu, šis modelis ir kļuvis par pieprasītāko riepu MMK Riepu centros. Savukārt apvidus/SUV automašīnām populārākais modelis ir  Sunfull HT782.

Ziemas riepām absolūts favorīts Ir Sunfull SF982. Neatkarīgi no izmēra šis modelis ir pirktākā ziemas budžeta klases riepa MMK Riepu centros! Mūsdienās populārais asimetriskais protektora dizains lieliski novada ūdeni un izdzen slapju sniegu. Gumijas sastāva ziņā riepa ir tuvu Skandināvijas tipa mīkstā sastāva riepām. Tas nodrošina saķeri pat pie visekstrēmākajiem apstākļiem(melanis ledus)! 

 

 

 

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu