Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SUNFULL RIEPAS > Sunfull vissezonas riepas

Sunfull vissezonas riepas

Sunfull

Nav nepiemēroti laikapstākļi, ir tikai nepiemērots apģērbs. To parasti saka par sportošanu, taču šis teiciens ir tikpat labi piemērojams arī ziemas un vasaras riepām. Latvijā laikapstākļi ir ļoti mainīgi un varētu šķist, ka vasaras vai ziemas riepu lietošana konkrētā dienā nav pilnīgi attaisnojama. Lietojot vissezonas riepas, vienmēr varat būt droši, ka lietosiet laikapstākļiem piemērotas riepas, jo tās apvieno riepu īpašības, kas nepieciešamas gan karstā, gan aukstā laikā. 

Sunfull vissezonas riepas būs lieliska izvēle, ja domājat, ka vissezonas riepu lietošana ir piemērota jūsu vajadzībām. MMK Riepu servisa speciālisti garantē, ka Sunfull vissezonas riepas apvieno sevī visas tās pozitīvās īpašības, kas padara Sunfull vasaras un ziemas riepas par pieprasītām Latvijas autovadītāju vidū. 

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas) vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu.

Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

 

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka ziemas apstākļos braukt ar vissezonu riepām. Atkarībā no jūsu automašīnas, jūsu braukšanas paradumiem un citiem faktoriem, MMK Riepu servisa speciālisti palīdzēs jums izlemt, vai Sunfull vissezonas riepu izvēle ir visatbilstošākā jūsu situācijai.

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus. 

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.
Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.

Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Neskatoties uz to, ka jūs lietojat vissezonu riepas, nedrīkst aizmirst par to, ka šādas riepas nolietojas tieši tāpat, kā jebkuras citas sezonas riepas. Sākoties sezonai, jāpārliecinās, vai riepu protektoru dziļums ir lielāks par atļauto sezonas protektoru dziļumu. Latvijas likumdošana paredz, ka ziemas riepām protektora dziļums nedrīkst būt mazāks par 4mm, kamēr vasaras riepu protektoru dziļumam jābūt vismaz 1.6mm. 

Ja sākoties sezonai, jūsu vissezonas riepu protektoru dziļums ir tuvu šiem rādītājiem, jārēķinās, ka riepa jau ir zaudējusi lielu daļu savu pozitīvo īpašību un līdz sezonas beigām tā arī vairs neatbildīs likumā noteiktajām prasībām par protektoru dziļumu. MMK Riepu servisa speciālisti iesaka domāt par vissezonas riepu nomaiņu jau laicīgi un izvērtēt Sunfull vissezonas riepas kā, iespējams, labāko izvēli.

Sunfull SF982

Sunfull SF-982 ziemas riepa tika izstrādāta, ņemot vērā Ziemeļvalstu klimatiskos apstākļus. Tas atšķiras no daudziem citu zīmolu analogiem ar līdzsvarotām un vispusīgām ekspluatācijas īpašībām. Izteikti pamanāmu “trūkumu” šim modelim neesot, ko ražotāji izskaidro ar to, ka projektēšanā tiek izmantoti gan labi pārbaudīti risinājumi, gan jaunas tehnoloģijas.

Sunfull SF-982 galvenās iezīmes

Asimetrisks protektors ar sadalījumu funkcionālos posmos nodrošina efektivitāti jebkuros apstākļos!

Izliektās lameles riepas ārpusē uzlabo vilkmi un virziena stabilitāti pie straujiem paātrinājumiem!

Gareniska riba riepas konstrukcijas uzbūvē palielina vadības precizitāti un stabilitāti!

Plati plecu bloki samazina sānslīdes risku manevrēšanas laikā!

Protektora kustīgajai daļai ir virziena konstrukcija ar asimetrisku elementu izvietojumu. Centrālajā daļā tie ir izvietoti secīgi pēc izmēra veidojot rāvējslēdzēja dizainu. Šo elementu veidotais kontakta laukums ar ceļa virsmu, kā arī mazais lameļu izmērs uzlabo saķeri un stabilitāti paātrinājuma laikā gan uz sniega, gan slapja asfalta. Plecu bloki, gluži pretēji, izceļas ar masīvu izmēru un izvietojumu, kas ir gandrīz perpendikulārs kustības virzienam. Šī konstrukcija samazina sānu slīdēšanas risku, turklāt ievērojami palielina protektora efektivitāti bremzēšanas laikā, īpaši uz sniegotām virsmām. Uz ceļa seguma ar sliktiem saķeres apstākļiem, riepu veiktspēju nodrošina viļņveida un taisnas lameles. Ņemot vērā faktu, ka Sunfull SF-982 pieder budžeta klasei, tā kopējie rādījumi ziemas apstākļos ir apbrīnojami pārliecinoši!

Modeļa cena no 28

Sunfull SF982

Sunfull riepu ražotājs Latvijas tirgū ir atrodams jau vairāk kā 10 gadus, pēdējo 5 gadu laikā Sunfull riepu popularitāte ir strauji augusi, to lieliskās cenas un kvalitātes attiecības dēļ! Sunfull ražo gan vasaras, gan ziemas riepas. Starp vasaras riepām populārākais modelis vieglajām automašīnām ir Sunfull SF-888. Šim modelim ir XL stiprinātie borti un augsts slodzes un ātruma indeks. Ātruma indekss ir W (līdz 270km/h), savukārt slodzes indekss ir atkarīgs no izmēra, piemēram, 205/55R16 tas būtu 94 (670kg uz riteni) ierasto 91 (615kg uz riteni) vietā. Kā arī riepai ir izteikta diska aizsargmala. Savienojumā ar ļoti zemu cenu, šis modelis ir kļuvis par pieprasītāko riepu MMK Riepu centros. Savukārt apvidus/SUV automašīnām populārākais modelis ir  Sunfull HT782.

Ziemas riepām absolūts favorīts Ir Sunfull SF982. Neatkarīgi no izmēra šis modelis ir pirktākā ziemas budžeta klases riepa MMK Riepu centros! Mūsdienās populārais asimetriskais protektora dizains lieliski novada ūdeni un izdzen slapju sniegu. Gumijas sastāva ziņā riepa ir tuvu Skandināvijas tipa mīkstā sastāva riepām. Tas nodrošina saķeri pat pie visekstrēmākajiem apstākļiem(melanis ledus)! 

 

 

 

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu