Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SUNFULL RIEPAS > Sunfull vasaras riepas

Sunfull vasaras riepas

Sunfull

Sunfull vasaras riepas būs uzticams pirkums tiem, kuriem pienācis laiks domāt par vasaras riepu iegādi. Sunfull ir starp līderiem Ķīnas un Āzijas riepu tirgū un ar savu produkciju strauji ienāk Eiropas tirgū. Šī zīmola riepas iecienījuši arī Latvijas autobraucēji, jo Sunfull riepas sevi pierādījušas kā labas budžeta klases riepas, kuras var ekspluatēt pat līdz 50000km. Tāpēc pēc Sunfull vasaras riepu iegādes, vairākas sezonas nebūs jādomā par nepieciešamību mainīt riepas.

Sunfull vasaras riepas ir īpaši piemērotas Latvijas apstākļiem, par to ir pārliecinājušies MMK Riepu servisa klienti, kas to atklāj savās atsauksmēs. Būtiska Sunfull vasaras riepu priekšrocība ir to gumijas sastāvs un protektora zīmējums, kurš ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem, ja gaisa temperatūra pārsniedz +7 °С. Pēc septiņu grādu robežas sasniegšanas, noteikti jādomā par piemērotu riepu lietošanu, ziemas riepas mainot uz vasaras riepām.

Sunfull riepas tiek ražotas Ķīnā, kur tiek saražots pietiekami daudz riepu, lai apgādātu visus lielākos riepu tirgus pasaulē. Sunfull vasaras riepu ražotāji izmanto tikai augstākās klases riepu ražošanai nepieciešamās izejvielas, garantējot vērā ņemamas kvalitātes produktu. Turklāt riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu izgatavošanas tehnoloģijas, kas ne tikai padara riepu ražošanas procesu modernu un dabai draudzīgāku, bet arī padara saražoto produktu videi draudzīgāku. Sunfull riepas tiek veidotas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi — tātad gaisa piesārņojumu.

To ražošanā ir izmantota cietāka gumija, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar asfaltu, īpaši karstā un arī lietainā laikā. Latvijā ceļu kvalitāte ir slavena, tāpēc Latvijas braucējam nav sveši sliktas kvalitātes asfalta vai grants ceļi, kuros bieži ir lielas peļķes, kas ir īpaši bīstamas. Šis faktors ir būtisks, jo cietākā gumija, kas nodrošina labāku saķeri ar asfaltu, novērš risku zaudēt kontroli pār automašīnu iebraucot lielās peļķēs, kad var notikt akvaplanēšana.

Kvalitatīvas vasaras riepas ne tikai nodrošina braukšanas komfortu, bet arī slāpē troksni un samazina degvielas patēriņu.

Pareiza vasaras riepu izvēle ir būtiska komfortablas braukšanas sastāvdaļa. MMK Riepu servisa speciālisti iesaka neaizmirst par kvalitatīvu un uzticamu vasaras riepu lietošanu. Nedrīkst aizmirst, ka vasaras riepas protektora dziļums, riepas sastāva kvalitāte un vispārējais nolietojums ir būtisks riska moments vadot automašīnu.

Ikviens lietotājs no riepām sagaida to spēju reaģēt ekstremālās situācijās, kad ir nepieciešams strauji bremzēt. Bremzēšanas ceļš ir kritiski svarīgs faktors. Īpaši vasarā, kad uz ceļiem ir daudz riteņbraucēju un bērnu. Bieži pieejamais bremzēšanas ceļš ir ļoti ierobežots un daži centimetri jūs var šķirt no nepatīkamām situācijām uz ceļa, tāpēc ir vērts ieguldīt jaunu un kvalitatīvu riepu iegādē.Katra ražotāja un modeļa vasaras riepas ir atšķirīgas — citas vairāk piemērotas braukšanai pa ātrgaitas šosejām, citas pa pilsētu, citas pa lauku grants ceļiem, citas veidotas iespējami universālas. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā Jūsu braukšanas paradumus, lai izvēlētos piemērotākās vasaras riepas tieši Jūsu auto!

Latvijā ar vasaras riepām braukt atļauts laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr arī šajā gadījumā ieteicams vadīties nevis pēc datuma kalendārā, bet pēc laika apstākļiem. Vairums riepu ražotāju un speciālistu iesaka riepu maiņu veikt tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs + 7 grādiem. Savukārt likums nosaka, ka vasaras riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 1.6 mm.

Dažkārt rodas jautājums – vai, mainoties sezonai, nepieciešams iegādāties jaunas vasaras riepas vai tomēr vēl var iztikt ar iepriekšējā sezonā lietotajām? Te jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, riepu nodiluma pakāpe, ražošanas gads un uzglabāšanas apstākļi. Speciālisti neiesaka izmantot riepas, kas vecākas par 10 gadiem – riepu ražošanas datums ir norādīts uz riepas un līdzinās četrciparu kodam. Pirmie divi cipari nozīmē nedēļu gadā, kurā riepas tika izgatavotas, otrie – to izgatavošanas gadu. Savukārt laikā starp sezonām riepas ieteicams uzglabāt tās ēnainā un vēsā vietā.

Sunfull SF888

Vasaras riepa Sunfull SF-888 ir pielāgota vidēja un liela izmēra vieglajām automašīnām, īpaši domājot par to jaudīgāko versiju dinamiskajām īpašībām. To raksturo augsta stabilitāte lielā ātrumā, zema tendence uz akvaplanēšanu, ērta  un mīksta, jeb komfortabla, pārvietošanās un zems trokšņa līmenis.

Galvenās iezīmes:

Stabilitāte lielā ātrumā plašu plecu bloku dēļ!

Zemu tendenci uz akvaplanēšanu nodrošina palielinātas gareniskās izvadrievas un daudzo šķērsenisko spraugu izmēri!

Riepas uzbūves struktūra veidota tā, lai vadītājam dotu sportiskas braukšanas izjūtas!

Uzmanību: Uz vasaras riepu sānu bortiem var būt apzīmējums M+S. Šis apzīmējums nenozīmē, ka tās ir M+S riepas un nav paredzēts ekspluatēt Latvijas ziemas apstākļos, bet gan tikai vasaras sezonā! Sīkāk par šo un citiem apzīmējumu droši jautājiet MMK Riepu Serviss speciālistiem.  

Protektora zīmējums ir izgatavots asimetriskā dizainā. Plecu bloki ir palielināti, kuru dēļ tiem ir raksturīga zema deformācijas tendence. Tas dod riepai augstu stabilitāti un lielisku vadāmības izjūtu manevrējot. Gareniskās drenāžas rievas to lielā izmēra dēļ ievērojami samazina akvaplanēšanas risku. Pateicoties riepas protektora dizainam, kurā izmantotas bezšuvju tehnoloģijas, Sunfull SF888 nebaidās no lieliem ātrumiem un slodzes.

Modeļa cena no 30

Sunfull SF888

Sunfull riepu ražotājs Latvijas tirgū ir atrodams jau vairāk kā 10 gadus, pēdējo 5 gadu laikā Sunfull riepu popularitāte ir strauji augusi, to lieliskās cenas un kvalitātes attiecības dēļ! Sunfull ražo gan vasaras, gan ziemas riepas. Starp vasaras riepām populārākais modelis vieglajām automašīnām ir Sunfull SF-888. Šim modelim ir XL stiprinātie borti un augsts slodzes un ātruma indeks. Ātruma indekss ir W (līdz 270km/h), savukārt slodzes indekss ir atkarīgs no izmēra, piemēram, 205/55R16 tas būtu 94 (670kg uz riteni) ierasto 91 (615kg uz riteni) vietā. Kā arī riepai ir izteikta diska aizsargmala. Savienojumā ar ļoti zemu cenu, šis modelis ir kļuvis par pieprasītāko riepu MMK Riepu centros. Savukārt apvidus/SUV automašīnām populārākais modelis ir  Sunfull HT782.

Ziemas riepām absolūts favorīts Ir Sunfull SF982. Neatkarīgi no izmēra šis modelis ir pirktākā ziemas budžeta klases riepa MMK Riepu centros! Mūsdienās populārais asimetriskais protektora dizains lieliski novada ūdeni un izdzen slapju sniegu. Gumijas sastāva ziņā riepa ir tuvu Skandināvijas tipa mīkstā sastāva riepām. Tas nodrošina saķeri pat pie visekstrēmākajiem apstākļiem(melanis ledus)! 

 

 

 

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu