Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > ANTARES RIEPAS > Antares ziemas riepas

Antares ziemas riepas

Antares

ANTARES ZIEMAS RIEPAS JŪSU ĒRTĪBAI UN DROŠĪBAI

Nekas tā nesadusmo īstu šoferi, kā sākoties ziemai saprast, ka atkal ir aizmirsts nomainīt tik labi kalpojošās vasaras riepas uz drošākām ziemas riepām. Vissezonas riepas kalpo labi daudzos apstākļos, tomēr tās lietojot cauru gadu var sanākt, ka līdz ziemai tās nemaz nenokalpo un to protektori ir nodiluši jau tik tālu, ka ne tikai nav drošas braukšanai ziemā, bet arī neatbilst likuma prasībām. Visas šīs problēmas novērsis laicīgs un izdevīgs lēmums iegādāties kvalitatīvas ziemas riepas. MMK Riepu serviss iesaka kvalitatīvas Antares ziemas riepas.

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties Jūsu auto un braukšanas stilam atbilstošākās ziemas riepas no Antares ziemas riepu klāsta.. Ziemas riepas kalpo vairākas sezonas, tāpēc ir būtiski iegādāties riepas, kas maksimāli atbilst Jūsu ikdienas braukšanas paradumiem un prasībām.

Faktori, kuriem ir jāpievērš uzmanība, iegādājoties ziemas riepas: riepu kopējā veiktspēja, īpaši bremzēšana uz ledus, sausa un slapja sniega, noturība pret sānslīdēm, riepu nodilumizturība, kā arī trokšņa un degvielas ekonomijas līmenis. Neatbilstošu riepu izvēle saīsina to dzīves ilgumu. Izvēloties Jūsu vajadzībām neatbilstošas riepas, tās var būt nederīgas lietošanai jau pēc vienas vai divām sezonām.  Antares ziemas riepu Jums neliks tajās vilties jau pēc pirmās sezonas.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ANTARES ZIEMAS RIEPAS?

Jāņem vērā, ka riepu veiktspēja samazinās līdz ar to nodilumu. Lai arī normatīvie akti atļauj ziemā braukt ar riepām, kuru protektora dziļums ir vismaz 4 mm, MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka izmantot šādas riepas. Lai braukšana būtu droša, iesakām ziemā braukt ar pēc iespējas svaigākām riepām ar mīkstu gumijas sastāvu, kuru protektora dziļums nav mazāks par 6 – 7 mm. MMK Riepu serviss iesaka Antares ziemas riepas kā ilgtspējīgu izvēli. Ziemas riepas ar protektoru dziļumu, kas tikai nedaudz pārsniedz prasībās noteikto, padara braukšanu ziemā daudz bīstamāku kā 6 – 7 mm protektoru dziļums – samazinās bremzēšanas veiktspēja un zūd noturība pret sānslīdēm. 

Ņemiet vērā, ka sava auto riepas pret ziemas riepām ar radzēm varat mainīt jau no 1. oktobra. Lai parūpētos par savu komfortu un apkārtējo drošību, iesakām riepas mainīt, vadoties pēc laikapstākļiem, jo vasaras riepas, gaisa temperatūrai nokrītot zem +7 °C, zaudē savas īpašības — pagarinās bremzēšanas ceļš, pasliktinās manevrētspēja u. c. Būtiski sekot temperatūras stabiņam, vajadzības gadījumā, pie stabili zemas temperatūras ziemas riepas sākot lietot jau agrāk. Būtiski nesagaidīt pirmo ledu kā atgādinājumu tam, ka jānomaina vasaras riepas uz drošām ziemas riepām, neskatoties uz to, ka vēl nav pienācis tam pēdējais brīdis.

ANTARES ZIEMAS RIEPAS AR RADZĒM

Šādām riepām ir teicama saķere ar ceļa segumu, tādēļ automašīna ir vieglāk vadāma – tas ziemā ir īpaši svarīgi. Šī aspekta dēļ riepas ar šipiem ir laba izvēle autovadītājiem ar nelielu braukšanas stāžu. 

Ziemas riepas ar radzēm piemērotas braukšanai pa apledojušu vai netīrītu ceļu – ja bieži plānots pārvietoties pa lauku un meža ceļiem, tad radžu riepas viennozīmīgi būs labākā izvēle, it īpaši, ja transportlīdzekļa masa ir liela. Šipi veido saķeri ar ceļa seguma virskārtu un būtiski palielina bremzēšanas ātrumu. Jāņem gan vērā, ka ziemas riepas ar radzēm bojā ceļa seguma ārējo kārtu, tādēļ dažkārt autovadītāji lemj par labu kādam citam riepu veidam. Uz gluda ceļa seguma tām ir arī mazāk izteiktas saķeres spējas. Ne mazāk svarīgs ir fakts, ka riepas ar šipiem aizliegtas daudzās Eiropas valstīs – tas jāņem vērā, ja plānots doties ārpus Latvijas teritorijas.

MĪKSTĀ SASTĀVA JEB SKANDINĀVIJAS TIPA ANTARES ZIEMAS RIEPAS 

Frikciju (Skandināvijas tipa) riepas ir laba alternatīva radžotajām riepām. Arī tās paredzētas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos, turklāt ar šāda tipa riepām netiek bojāts ceļu segums un arī degvielas patēriņš ir daudz mazāks.

Šīs ziemas riepas piemērotas braukšanai kārtīgas ziemas apstākļos gan sniegotā pilsētā, gan piebrauktās šosejās. Tās gatavotas no materiāla, kas paredzēts zemai gaisa temperatūrai un nodrošina labu saķeri ar sausu ledu un noblietētu sniegu. Turklāt frikciju riepas nodrošina arī izcilu komfortu – ar tām braukšana ir klusa un patīkama. Šīm riepām nav aizlieguma nevienā Eiropas valstī, jo to sastāvs un bremzēšanas radītās sekas būtiski neatšķiras no jebkurām klasiskām vasaras vai vissezonas riepām.  Antares ziemas riepas ir pieejamas gan ar šipiem, gan bez. 

Ja rodas kādas neskaidrības, jautājiet padomu mūsu speciālistiem – mēs ieteiksim labāko produktu tieši jūsu automašīnai no Antares ziemas riepu klāsta.

Antares Grip20

Antares Grip 20 ir populārākās budžeta klases ziemas riepas Latvijā. Mīkstā tipa frikciju ziemas riepas, jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas ar izteiktu sānu kanti kas palielina noturību pagriezienos. Uz riepas esošās lameles izvietotas ļoti sablīvēti, lai pēc iespējas vienmērīgāk izkliedētu uzņemto siltumu un samazinātu izdalīto troksni, uzlabojot komfortu braukšanas laikā un palielinot riepas mūžu. 

Riepas taisnās rievas palīdz novadīt sniegu, slapjdraņķi un ūdeni, uzlabojot saķeri un samazinot akvaplanēšānas risku. Taisnstūrveida sānu bloki nodrošina stabilitāti un izcilu saķeri arī uz sausa asfalta.

Modeļa cena no 30

Antares Grip20

Latvijas autobraucēju vidū, pēdējos 3 gadus, tieši Antares riepas ir populārākā izvēle starp budžeta klases riepām. Tas izskaidrojams ar cenas attiecību pret kvalitāti un plašo pieejamību. Cena ir ļoti demokrātiska īpaši ņemot vērā šo riepu augstos veiktspējas rādītājus. Latvijā īpaši lielu popularitāti ieguvis ziemas modelis Antares Grip 20, kas ļoti veiksmīgi kalpo Latvijas mainīgajos ziemas apstākļos. Antares riepu modeļi paliek aizvien konkurētspējīgāki ar katru jauno modeli. Turpinot pareizi izvēlēto biznesa modeli, mēs MMK darbinieki nākotnē sagaidām vairākus Latvijas apstākļiem izcili piemērotus protektora dizaina risinājumus. Riepas mūžs, atkarībā no pareizas eksplotācijas, un šofera braukšanas paradumiem var pārsniegt pat 50 000 km.

 

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu