Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > ANTARES RIEPAS > Antares vasaras riepas

Antares vasaras riepas

Antares

Daudziem autovadītājiem ir priekšstats, ka par vasaras riepu kvalitāti nav jāuztraucas. Lielākais fokuss vienmēr ir ziemas riepās. Cilvēki zina, ka ziemu riepu kvalitāti un to lietošanu pārbauda policija un visi zina, kad ziemas riepas ir jāuzliek. Turpretī par vasaras riepām, šādu zināšanu daudziem cilvēkiem nav. Daudzi ir pārliecināti, ka nav būtiski, ar kādām riepām vasarā brauc, jo ceļi nav slideni un policija neveic riepu pārbaudi. Daži mēdz teikt, ka vasara var braukt arī ar visnolietotākajām riepām.

Antares vasaras riepas ir lieliska izvēle, kad domājat par kvalitatīvu un ilgtspējīgu riepu iegādi savam auto. Vasaras riepas ir jāuzstāda, gaisa temperatūrai pārsniedzot +7 °С. Šo vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora zīmējums ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem. Tuvojoties siltākam laikam, apsveriet Antares vasaras riepas kā labu izvēli, pērkot jaunas vasaras riepas.
Antares riepu ražotāji nestāv uz vietas un laika gaitā riepas ir pilnveidotas, riepu ražošanu pielāgojot jaunākajām un ilgtspējīgākām ražošanas metodēm. Riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu izgatavošanas tehnoloģijas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi — tātad gaisa piesārņojumu.

Ja ziemā ceļi ir slideni apledojuma dēļ, vasarā ceļi paliek slideni ceļu virskārtas cietības samazinājuma dēļ. Antares vasaras riepu ražošanā ir izmantota cietāka gumija, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar asfaltu, īpaši karstā un arī lietainā laikā, kad var notikt akvaplanēšana. Ikviens esam redzējuši mīkstu asfaltu, jo īpaši vietās, kur uz asfalta ir šuves un dažādi labojumi.
Kvalitatīvas vasaras riepas ne tikai nodrošina braukšanas komfortu, bet arī slāpē troksni un samazina degvielas patēriņu.

Bremzēšanas ceļš ir kritiski svarīgs faktors. Īpaši vasarā, kad uz ceļiem ir daudz riteņbraucēju un bērnu. Iegādājoties riepas, nedrīkst aizmirst par Latvijas ceļu kvalitāti un to dažādību. Ja šķiet, ka uz laba asfalta var komfortabli braukt ar jebkurām riepām, nezaudējot saķeri, tad jāatceras par citu veidu ceļiem. Ja uz ceļa ir daudz bedres vai ceļš ir klāts ar granti, ceļš ir tikpat bīstams kā tas būtu noklāts ar skapju sniegu. Riepu izvēlē nedrīkst izmirst par to, ka riepām ir jānodrošina laba saķere ar ceļu jebkuros apstākļos.
Katra ražotāja un modeļa vasaras riepas ir atšķirīgas — citas vairāk piemērotas braukšanai pa ātrgaitas šosejām, citas pa pilsētu, citas pa lauku grants ceļiem, citas veidotas iespējami universālas. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā Jūsu braukšanas paradumus, lai izvēlētos piemērotākās vasaras riepas tieši Jūsu auto!

Latvijā ar vasaras riepām braukt atļauts laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr arī šajā gadījumā ieteicams vadīties nevis pēc datuma kalendārā, bet pēc laika apstākļiem. Vairums riepu ražotāju un speciālistu iesaka riepu maiņu veikt tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs + 7 grādiem. Savukārt likums nosaka, ka vasaras riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 1.6 mm.
Dažkārt rodas jautājums – vai, mainoties sezonai, nepieciešams iegādāties jaunas vasaras riepas vai tomēr vēl var iztikt ar iepriekšējā sezonā lietotajām? Te jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, riepu nodiluma pakāpe, ražošanas gads un uzglabāšanas apstākļi. Speciālisti neiesaka izmantot riepas, kas vecākas par 10 gadiem – riepu ražošanas datums ir norādīts uz riepas un līdzinās četrciparu kodam. Pirmie divi cipari nozīmē nedēļu gadā, kurā riepas tika izgatavotas, otrie – to izgatavošanas gadu. Savukārt laikā starp sezonām riepas ieteicams uzglabāt tās ēnainā un vēsā vietā.

MMK Riepu servisa speciālisti uzsver, ka vasaras riepu kvalitāte ir tikpat būtiska kā ziemas riepu kvalitāte. Autovadītāji nedrīkst aizmirst par vasaras riepām, tikai tāpēc, ka riepu kvalitāti mazāk kontrolē policija. Tiesa, likumā noteiktais vasaras riepu protektoru dziļums 1,6mm nav liels, taču domājot par riepām, nedrīkst aizmirst par to, ka riepas ir liela daļa no braukšanas drošības un nevērīgi domājot par riepu kvalitāti vasarā, jūs sevi pakļaujat tādiem pašiem riskiem uz ceļa, kā braucot ar nekvalitatīvām riepām ziemā.

Antares INGENS A1

Antares Ingens A1 ir budžeta klases vasaras riepa ar augstiem veiktspējas rādītājiem gan uz sausa gan uz slapja ceļa seguma. Riepas stingrā bortu uzbūve nodrošina noturību un stabilitāti pagriezienos, kā arī pasargā riepas pret pārsišanu. Anatres izmanto augstas kvalitātes izejmatereālus un jaunākās tehnoloģijas, kas palīdz šim zīmolam nodrošināt riepas augsto kvalitāti un salīdzinoši zemo cenu. (price performance).

Antares Ingens A1 riepas ir piemērotas gan šosejai un pilsētvidei, gan zemesceļiem, kas Latvijā nav retums. Riepas stiprinātie borti nodrošinās drošu pārvietošanos pie dažādiem ceļa segumiem. Veiksmīga izvēle Latvijas vasarām.

Modeļa cena no 30

Antares INGENS A1

Latvijas autobraucēju vidū, pēdējos 3 gadus, tieši Antares riepas ir populārākā izvēle starp budžeta klases riepām. Tas izskaidrojams ar cenas attiecību pret kvalitāti un plašo pieejamību. Cena ir ļoti demokrātiska īpaši ņemot vērā šo riepu augstos veiktspējas rādītājus. Latvijā īpaši lielu popularitāti ieguvis ziemas modelis Antares Grip 20, kas ļoti veiksmīgi kalpo Latvijas mainīgajos ziemas apstākļos. Antares riepu modeļi paliek aizvien konkurētspējīgāki ar katru jauno modeli. Turpinot pareizi izvēlēto biznesa modeli, mēs MMK darbinieki nākotnē sagaidām vairākus Latvijas apstākļiem izcili piemērotus protektora dizaina risinājumus. Riepas mūžs, atkarībā no pareizas eksplotācijas, un šofera braukšanas paradumiem var pārsniegt pat 50 000 km.

 

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu