Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > ANTARES RIEPAS > Antares vissezonas riepas

Antares vissezonas riepas

Antares

Vissezonas riepas ir produkts, kas apvieno gan vasaras, gan ziemas riepu labākās īpašības. Latvijā ir piemērots klimats, lai varētu izmantot šādas riepas, jo, kaut mums pašiem šķiet, ka vasaras var būt ļoti karstas, bet ziemas ļoti aukstas, mūsu klimats nekad nav izteikti karsts vai auksts, kas radītu nepieciešamību lietot tikai gadalaikam specializētas riepas. 

MMK Riepu servisa speciālisti iesaka – ja vissezonas riepas, tad Antares. Šīs riepas būvētas ar domu radīt Latvijas klimatam atbilstošas vissezonas riepas, kas labi kalpos gan ziemā, gan vasarā. Antares vissezonas riepas apvieno Antares riepu kvalitāti ar to ziemas un vasaras analogu labākajām īpašībām. 

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas) vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu.

Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem. MMK Riepu servisa speciālisti iesaka izvēlēties Antares vissezonas riepas ar M+S kvalitātes apzīmējumu.

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka ziemas apstākļos braukt ar vissezonu riepām.

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus. 

Par vissezonu riepu kvalitāti nedrīkst aizmirst, tāpat kā par ziemas un vasaras riepu kvalitāti. Šāda tipa riepām ir tādi paši nolietojamības riski, kā jebkurām citām sezonas riepām. Vasaras sezonas laikā minimālais protektora dziļums ir vismaz 1.6mm, kamēr ziemas riepām protektora dziļums nedrīkst būt mazāks par 4mm. Lai nodrošinātu komfortablu braukšanu ziemas apstākļos, MMK Riepu servisa speciālisti neiesaka braukt ar riepām, kuru protektora dziļums ir mazāks par 6mm.

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.
Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.
Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Vissezonas riepu lietošana ir jāizsver katram lietotājam individuāli. Ja ikdienā pārvietojaties tikai pilsētā, kurā ziemas laikā ir regulāri notīrīti ceļi un kopumā apmierinošs ceļa seguma stāvoklis, vissezonas riepu lietošana nesamazinās komforta līmeni braukšanas laikā, kā arī neradīs papildus drošības riskus braukšanas laikā. Ja ikdienā pārvietojaties no lauku īpašuma uz pilsētu, kur ceļa gaitā sastopaties gan ar grants ceļa segumu, gan ar asfalta segumu, sezonai specializētu riepu izvēle ir ieteicamāka par vissezonas riepu lietošanu.

Antares Grip20

Antares Grip 20 ir populārākās budžeta klases ziemas riepas Latvijā. Mīkstā tipa frikciju ziemas riepas, jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas ar izteiktu sānu kanti kas palielina noturību pagriezienos. Uz riepas esošās lameles izvietotas ļoti sablīvēti, lai pēc iespējas vienmērīgāk izkliedētu uzņemto siltumu un samazinātu izdalīto troksni, uzlabojot komfortu braukšanas laikā un palielinot riepas mūžu. 

Riepas taisnās rievas palīdz novadīt sniegu, slapjdraņķi un ūdeni, uzlabojot saķeri un samazinot akvaplanēšānas risku. Taisnstūrveida sānu bloki nodrošina stabilitāti un izcilu saķeri arī uz sausa asfalta.

Modeļa cena no 30

Antares Grip20

Latvijas autobraucēju vidū, pēdējos 3 gadus, tieši Antares riepas ir populārākā izvēle starp budžeta klases riepām. Tas izskaidrojams ar cenas attiecību pret kvalitāti un plašo pieejamību. Cena ir ļoti demokrātiska īpaši ņemot vērā šo riepu augstos veiktspējas rādītājus. Latvijā īpaši lielu popularitāti ieguvis ziemas modelis Antares Grip 20, kas ļoti veiksmīgi kalpo Latvijas mainīgajos ziemas apstākļos. Antares riepu modeļi paliek aizvien konkurētspējīgāki ar katru jauno modeli. Turpinot pareizi izvēlēto biznesa modeli, mēs MMK darbinieki nākotnē sagaidām vairākus Latvijas apstākļiem izcili piemērotus protektora dizaina risinājumus. Riepas mūžs, atkarībā no pareizas eksplotācijas, un šofera braukšanas paradumiem var pārsniegt pat 50 000 km.

 

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu