P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Triangle riepas

TRIANGLE RIEPAS – VIENAS NO PASAULES LĪDERĒM

Triangle ir uzņēmums, kas savu produkciju sāka ražot Ķīnā 1976. gadā, tomēr viss riepu inženierijas un dizaina process notiek Somijā, kamēr riepu ražošanas procesā tiek izmantotas labākās Holandē izstrādātās iekārtas! Šobrīd, rūpnīcā strādā aptuveni 5,5 tūkstoši cilvēku un tā  eksportē savus produktus uz vairāk nekā 130 pasaules valstīm, bet galvenokārt uz Eiropu, Austrāliju un Ameriku, salīdzinoši nesen uzņēmums ielauzies arī Krievijas tirgū. Triangle riepas ir augstas kvalitātes produkts, kurš iekarojis pasaules tirgu, izmantojot somu dizainu, holandiešu iekārtas un Ķīnas pieredzi riepu ražošanas procesā.

Riepas tiek ražotas Ķīnā, izmantojot Good Year tehnoloģiju, tas nodrošina nemainīgi lielisku riepu kvalitāti. Cenas gan ir krietni zemākas nekā produktiem, kas ražoti zem superbrenda nosaukuma! Ražošanas un dizaina izstrādes procesa sadale pa dažādām pasaules valstīm ir izplatīta metode, ko izmanto augstas kvalitātes produkta ražotāji, lai nodrošinātu savu produktu kvalitāti, sabalansējot to ar demokrātisku cenu. Triangle riepu somu dizains apvienojumā ar Ķīnas darba tirgus pieredzi riepu ražošanā ir lieliska kombinācija, lai patērētājiem pasaulē piedāvātu riepas, kas apvieno augsta standarta inovatīvu dizainu ar modernām un efektīvām ražošanas metodēm.

Riepu klāsts

Uzņēmums ražo gan ziemas riepas, gan M+S riepas, tā pat arī augstas kvalitātes vasaras riepas. Nav autotransporta veida, kam Triangle savu produkciju nepiedāvātu, sākot no vismazākā izmēra vieglajām automašīnām līdz pat apvidus un kravas transportam! Gadā tiek saražoti apmēram 10 miljoni riepu. Neskatoties uz to, ka produkts ir pieejams par salīdzinoši demokrātiskām cenām un ir pieejams plašam patērētāju klāstam, tā dizaina un ražošanas process nodrošina augstu pievienoto vērtību. Produkcijas kvalitātes ziņā Triangle riepas ir starp top 10 pasaules līderiem. Visas riepas tiek izgatavotas, izmantojot modernākās Holandes iekārtas. Ražošanas procesā izmanto dabīgo kaučuku, kas nodrošina riepu ilgo mūžu!
Uzņēmums pastāvīgi veic produktu elektronisko kvalitātes kontroli, kas ietver arī ultraskaņas, rentgena pārbaudi un balansēšanas pārbaudi. Augsto dizaina un ražošanas standartu dēļ, starptautiskas kvalitātes kontroles organizācijas piešķīrušas Triangle riepu zīmola riepām visas nozīmīgākās sertifikācijas. Visām ražotajām riepām ir kvalitātes sertifikāti: ISO / TS16949, ISO010012, QS-9000, ISO14001, DOT ISO9001, ECE. Triangle riepas nu jau vairākus gadus ir sertificētas arī Krievijā.

Triangle riepu produkcija

Triangle riepu produktu vidū vairāk nekā 155 dažādu izmēru radiālās riepas, no kurām aptuveni 50 ir dažāda veida. Uzņēmums ir darbojies veiksmīgi, un tam par pierādījumu ir 25 patentētie Triangle riepu modeļi. Uzņēmums gadā saražo aptuveni 23 miljonus riepu. Patērētāji ir iecienījuši Triangle riepas, un to popularitāte turpina pieaugt, tādēļ ražošanas un pārdošanas apjoms ir nemitīgi augošs. Uzņēmuma izstrādāto produktu veidu un vienību skaits nepārtraukti palielinās, uzņēmumam pilnveidojot un paplašinot savu produktu līniju.
Uzņēmums gādā par uzticamu produktu ražošanu plašam patērētāju lokam. Ražojot vasaras riepas, eksperti īpašu uzmanību pievērš braukšanai pie lieliem ātrumiem. Ņemot šo kā vienu no galvenajiem kritērijiem, Triangle riepām tika izstrādāts īpašs protektors, kas apvienojumā ar dabīgā kaučuka izmantošanu gumijas sastāvā, deva izcilu saķeri ar ceļa segumu pat pie ļoti lieliem ātrumiem.

Tehnoloģiskās iezīmes

Protektora raksts, kas sastāv no stingrām visaptverošām ribām, rada nepārtrauktu kontaktu laukumu ar ceļu, palielinātu virziena stabilitāti un zemu rites pretestību. Pareizi izvietotas rievas lieliski izvada ūdeni un netīrumus no saskares laukuma, līdz minimumam samazinot akvaplanēšanas efektu. Riepas uzkarst ļoti minimāli, pareizi izvēlētu mazu rievu un iegriezumu dēļ. Komforts tiek panākts pastiprinātās sānu sienas dēļ, kas absorbē triecienus no izciļņiem vai bedrēm.

Somu dizaina pieredze ir būtisks faktors, kāpēc MMK Riepu servisa speciālisti ieteiktu saviem klientiem iegādātiem Triangle riepas. Visiem ir labi pazīstams Good Year brends un kvalitātes garants, ko mēs ar šo riepu iegādi sagaidām. Triangle ir līdzvērtīgs produkts, no kā varam sagaidīt līdzvērtīgu kvalitāti par salīdzinoši zemākās izmaksām. Triangle nav produkts, kas radīts klientiem, kuriem nav būtiski, kādas riepas tiek uzliktas viņu automašīnai. Šī zīmola produkti garantēs Jums drošību uz ceļa un riepu ilgtspēju, kādu Jūs sagaidītu no lielā Good Year zīmola produktiem.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Populārākās Triangle riepas

Skatīt visas Triangle riepas


Kādas ir klientu atsauksmes par Triangle riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Triangle riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Triangle riepu plusi:

  1. Augstas kvalitātes gumijas sastāvs, vidēji mīksts (Skandināvijas tipa riepas),
  2. Augsta triecienizturība, kvalitatīva riepas bortu uzbūve.
  3. Pieejami radžojami riepu modeļi (rekomendējam, īpaši, ja daudz brauc ārpus pilsētas).
  4. Ziemas riepām izteikta protektora daļas sānu kante ar lamilēm.
  5. Riepas izceļās ar zemiem dilstības rādītājiem, kas nozīmē daudzu tūkstošu kilometru nobraukumu
  6. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  7. Stiprināti borti !
  8. Disku aizsargmalas zemajiem profiliem.
  9. Ļoti labi saķeres rādītāji, stabilitāte līkumos
  10. Pieejami gan ziemas, gan vasaras modeļi ! 

Secinājumi

Vienas no labākajām budžeta klases riepām Triangle.  Rūpnīca eksportē savus produktus uz vairāk nekā 130 pasaules valstīm, bet galvenokārt uz Eiropu, Austrāliju un Ameriku. Riepas tiek ražotas Ķīnā, izmantojot Good Year tehnoloģiju Eiropā un Latvijā pazīstams jau vairāk kā 12 gadus. Triangle ir uzticams riepu ražotājs, sevi ir pierādījis ar augstu kvalitāti par ļoti labu cenu. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. Viens no lielākajiem riepu ražotājiem budžeta segmentā.

Laba alternatīva Sailun, Antares, Westlake, Goodride, utt. Kvalitātes ziņā būtiski neatpaliek no vidējās klases.

 

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Riepu galerija