Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 17:00

Sv. 10:00 - 16:00

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Triangle riepas

Triangle

Triangle ir uzņēmums, kas savu produkciju sāka ražot Ķīnā 1976. gadā, tomēr viss riepu inženērijas un dizainēšanas proces notiek Somijā! Šobrīd rūpnīcā strādā aptuveni 5,5 tūkstoši cilvēku. Rūpnīca eksportē savus produktus uz vairāk nekā 130 pasaules valstīm, bet galvenokārt uz Eiropu, Austrāliju un Ameriku, salīdzinoši nesen uzņēmums ielauzies Krievijas tirgū!
Riepas tiek ražotas Ķīnā, izmantojot Good Year tehnoloģiju, tas nodrošina nemainīgi lielisku riepu kvalitāti. Cenas gan ir krietni, krietni zemākas nekā produktiem, kas ražoti zem superbrenda nosaukuma! Uzņēmums ražo gan ziemas riepas, gan M+S riepas, tā pat arī lieliskas kvalitātes vasaras riepas. Nav autotransporta veida, kam Triangle nepiedāvātu savu produkciju, sākot no vismazākā izmēra vieglajām automašīnām līdz pat apvidus un kravas transportam !

Gadā tiek saražoti apmēram 10 miljoni riepu. Produkcijas kvalitātes ziņā Triangle riepas ir starp top 10 pasaules līderiem. Visas riepas tiek izgatavotas, izmantojot modernākās Holandes iekārtas. Ražošanas procesā izmanto dabīgo kaučuku, kas nodrošina riepu ilgo mūžu!

Uzņēmums pastāvīgi veic produktu elektronisko kvalitātes kontroli, kas ietver arī ultraskaņas, rentgena pārbaudi un balansēšanas pārbaudi. Visām ražotajām riepām ir kvalitātes sertifikāti: ISO / TS16949, ISO010012, QS-9000, ISO14001, DOT ISO9001, ECE. Triangle riepas, nu jau vairākus gadus, ir sertificētas arī Krievijā!

Triangle ražo vairāk nekā 155 dažādu izmēru radiālās riepas, no kurām aptuveni 50 ir dažāda veida! Uzņēmums ir darbojies veikmīgi un tam par pierādījumu ir, līdz šim brīdim, patentētie 25 modeļi! Uzņēmums gadā saražo aptuveni 23 miljonus riepu.

Ražojot vasaras riepas, eksperti īpašu uzmanību pievērsa braukšanai pie lieliem ātrumiem! Ņemot šo, kā vienu no galvenajiem kritērijiem, Triangle izstrādāja īpašu protektoru, kas apvienojumā ar dabīgā kaučuka izmantošanu gumijas sastāvā, deva izcilu saķeri ar ceļa segumu pat pie ļoti lieliem ātrumiem!

Protektora raksts, kas sastāv no stingrām visaptverošām ribām, rada nepārtrauktu kontaktu laukumu ar ceļu, palielinātu virziena stabilitāti un zemu rites pretestību. Pareizi izvietotas rievas lieliski izvada ūdeni un netīrumus no saskares laukuma, līdz minimumam samazinot akvaplanēšanas efektu. Riepas uzkarst ļoti minimāli, pareizi izvēlētu mazu rievu un iegriezumu dēļ. Komforts tiek panākts pastiprinātās sānu sienas dēļ, kas absorbē triecienus no izciļņiem vai bedrēm!

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Uzņēmums Triangle ir viens no visvecākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Par šo kompāniju var dzirdēt nostāstus, ka tā ražojusi ritošās daļas elementus laikā, kad cilvēki vēl pārvietojušies ar koka ratiem. Skaidrs ir viens, šim riepu ražotājam ir milzīga pieredze šajā segmentā, kas noteikti ir palīdzējis kļūt par vienu no pieprasītākajiem budžeta un vidējās klases riepu izgatavotājiem. No vairāk kā 25 dažādiem Triangle koncerna piedāvātajiem modeļiem, vairāki ir ieguvuši popularitāti kā savas klases paraugi! Salīdzinoši zemās cenas attiecība pret iegūto kvalitāti turpina pārsteigt. MMK riepu centru novērojumi rāda, ka patērētājs meklē jau pārbaudītas vērtības, tāpēc zemāk atradīsiet populārākos un meklētākos Triangle riepu modeļus!

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Triangle riepām?

Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus izvēlēties Triangle riepas kā arī vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus, veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Triangle riepu plusi:

  1. Augstas kvalitātes gumijas sastāvs, vidēji mīksts (Skandināvijas tipa riepas),
  2. Augsta triecienizturība, kvalitatīva riepas bortu uzbūve.
  3. Pieejami radžojami riepu modeļi (rekomendējam, īpaši, ja daudz brauc ārpus pilsētas).
  4. Ziemas riepām izteikta protektora daļas sānu kante ar lamilēm.
  5. Riepas izceļās ar zemiem dilstības rādītājiem, kas nozīmē daudzu tūkstošu kilometru nobraukumu
  6. Lieliski piemērotas Latvijas mainīgajiem klimata apstākļiem !
  7. Stiprināti borti !
  8. Disku aizsargmalas zemajiem profiliem.
  9. Ļoti labi saķeres rādītāji, stabilitāte līkumos
  10. Pieejami gan ziemas, gan vasaras modeļi ! 

Secinājumi

Vienas no labākajām budžeta klases riepām Triangle.  Rūpnīca eksportē savus produktus uz vairāk nekā 130 pasaules valstīm, bet galvenokārt uz Eiropu, Austrāliju un Ameriku. Riepas tiek ražotas Ķīnā, izmantojot Good Year tehnoloģiju Eiropā un Latvijā pazīstams jau vairāk kā 12 gadus. Triangle ir uzticams riepu ražotājs, sevi ir pierādījis ar augstu kvalitāti par ļoti labu cenu. Ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība. Viens no lielākajiem riepu ražotājiem budžeta segmentā.

Laba alternatīva Sailun, Antares, Westlake, Goodride, utt. Kvalitātes ziņā būtiski neatpaliek no vidējās klases.

 

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu