Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TRIANGLE RIEPAS > Triangle vasaras riepas

Triangle vasaras riepas

Triangle

MMK Riepu servisa speciālisti atgādina – par vasaras riepām nedrīkst aizmirst. Ja esat noguruši no rūpēm par ziemas riepām, to kvalitāti un protektoru dziļumu, nedrīkst domāt, ka vasaras riepas nav tikpat būtiskas. Ja vēlaties daudz nedomāt par savu vasaras riepu kvalitāti un ilgnoturību, Triange vasaras riepu izvēle būs pareizā. Triange vasaras riepas ir ražotas ar mērķi, lai riepas varētu kalpot vairākas sezonas un jums nebūs jāuztraucas, vai riepām ir pārāk nodiluši protektori vai tās karstajā saulē ir saplaisājušas.

Vasaras riepu gumijas sastāvs un protektora zīmējums ir izstrādāts tā, lai tās nodrošinātu maksimālu braukšanas komfortu, efektīvu bremzēšanu un lielisku vadāmību uz sausiem un mitriem ceļiem, ja gaisa temperatūra pārsniedz +7 °С.

Triangle ražo riepas visdažādākajiem transportlīdzekļiem. Lielā Triangle vasaras riepu ražotāju pieredze dažādu riepu ražošanā ir būtisks ieguvums, lai veidotu kvalitatīvas, ilgtspējīgas un Latvijas ceļiem piemērotas vasaras riepas.

Riepu ražotāji turpina uzlabot un attīstīt riepu izgatavošanas tehnoloģijas, lai tās palīdzētu samazināt degvielas patēriņu, trokšņa līmeni un līdz ar to arī CO2 izplūdi — tātad gaisa piesārņojumu.

Triangle riepu ražošanā tiek apvienotas labākās Ķīnas, Holandes un Somu riepu ražošanas tradīcijas. To ražošanā ir izmantota cietāka gumija, lai nodrošinātu izcilu saķeri ar asfaltu, īpaši karstā un arī lietainā laikā, kad var notikt akvaplanēšana.
Kvalitatīvas vasaras riepas ne tikai nodrošina braukšanas komfortu, bet arī slāpē troksni un samazina degvielas patēriņu. Triangle vasaras riepas, lai gan pazīstamas ar savu kvalitāti, nopērkamas par ļoti demokrātiskām cenām. Izdevīgo cenu nodrošina ražošanas procesa sadalīšana dažādās pasaules vietās. Riepu dizains ir veidots Somijā, kur jau izsenis ir ļoti augstas kvalitātes riepu ražošanas tradīcijas. Pats riepu ražošanas process notiek Ķīnā, kas nodrošina riepu zemo cenu. Tomēr būtu nepareizi domāt, ka zemā ražošanas cena padara produkta kvalitāti apšaubāmu. Triangle vasaras riepas tiek ražotas ar pārbaudītām Holandes riepu ražošanas iekārtām, kas garantē gala produkta augsto kvalitāti.

Bremzēšanas ceļš ir kritiski svarīgs faktors. Īpaši vasarā, kad uz ceļiem ir daudz riteņbraucēju un bērnu. Nedrīkst aizmirst par to, ka Latvijā bremzēšanas ceļš dažādos ceļu posmos var ļoti atšķirties. Ja uz jauna vai nesen remontēta ceļa var šķist, ka jebkuras kvalitātes vasaras riepas uz ceļa turas labi, tiklīdz jūs nonāksit uz grants seguma ceļa, aina būs pavisam citādāka. Kad ceļa kvalitāte ir zema, tādas pašas kvalitātes riepas var ļoti samazināt jūsu komfortu un, galvenais, drošību braukšanas laikā. Sliktas riepas ar nodilušu vai zemu protektoru dziļumu ir daudz neuzticamākas, gan uz laba ceļa, bet jo īpaši uz ceļa ar sliktu kvalitāti.
Katra ražotāja un modeļa vasaras riepas ir atšķirīgas — citas vairāk piemērotas braukšanai pa ātrgaitas šosejām, citas pa pilsētu, citas pa lauku grants ceļiem, citas veidotas iespējami universālas. Tāpēc ir svarīgi ņemt vērā Jūsu braukšanas paradumus, lai izvēlētos piemērotākās vasaras riepas tieši Jūsu auto!

Latvijā ar vasaras riepām braukt atļauts laika posmā no 1. marta līdz 1. decembrim. Tomēr arī šajā gadījumā ieteicams vadīties nevis pēc datuma kalendārā, bet pēc laika apstākļiem. Esam pieraduši domāt, galvenokārt, par ziemas riepu maiņu un to protektoru dziļumu. Tas, visticamāk, ir tādēļ, ka mums ir priekšstats, ka apgrūtināti braukšanas apstākļi vasarā nēeksitē un protektoru dziļumu neviens nepārbauda. Vairums riepu ražotāju un speciālistu iesaka riepu maiņu veikt tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra ir virs + 7 grādiem. Savukārt likums nosaka, ka vasaras riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 1.6 mm. Tāpēc nevajag domāt, ka varat braukt ar riepām bez protektora, to joprojām var kontrolēt policija.

Dažkārt rodas jautājums – vai, mainoties sezonai, nepieciešams iegādāties jaunas vasaras riepas vai tomēr vēl var iztikt ar iepriekšējā sezonā lietotajām? Te jāņem vērā vairāki faktori, piemēram, riepu nodiluma pakāpe, ražošanas gads un uzglabāšanas apstākļi. Speciālisti neiesaka izmantot riepas, kas vecākas par 10 gadiem – riepu ražošanas datums ir norādīts uz riepas un līdzinās četrciparu kodam. Pirmie divi cipari nozīmē nedēļu gadā, kurā riepas tika izgatavotas, otrie – to izgatavošanas gadu. Savukārt laikā starp sezonām riepas ieteicams uzglabāt tās ēnainā un vēsā vietā.

Triangle Protract TE301

Vasaras riepa Triangle TE301 pieder pie vieglo pasažieru auto produktu sērijas, kas īpaši izstrādātas Eiropas autovadītāju tirgum. Šīs riepas atšķirīgā iezīme no citām Triangle vasaras riepām, ir ražotāju vēlme sasniegt maksimāli iespējamo balancu starp komfortablu braukšanu un augstiem nodilumizturības rādītājiem. Šis ir liels izaicinājums, ņemot vērā faktus, ka komfortablai braukšanai nepieciešams mīkstāks gumijas sastāvs, tur pretī nodilumizturībai – cietāks! Triangle TE301 tiek piedāvāts vairākos desmitos izmēru ar diametru no 13 līdz 17 collām.

Triangle TE301 riepu galvenās iezīmes

+ Augsts komforta līmenis un ilgs kalpošanas laiks!
+ Izmantojot modernākās 3D datorsimulācijas, izstrādāts protektora dizains Eiropas vasaru klimatiskajiem apstākļiem!
+ Lieliska izturība pret akvaplanēšanu, pateicoties lielam garenisko rievu apjomam un vairāku veidu līstīšu tipa protektora bloku izmantošanai!

Protektora zīmējums, kas izveidots 3D datorsimulācijā

Izstrādājot Triangle TE301, inženieri uzticējās datorsimulācijām un modernākajiem digitālajiem risinājumiem. Tā piemēram protektora dizains tika pilnībā uzticēts datormodulācijām. Pateicoties šiem risinājumiem, tika sasniegts līdz šim labākais riepas sprieguma sadalījums ar ceļa kontaktlaukumu! Tas ļāva ievērojami uzlabot vadāmību, piešķirot riepai nemainīgi uzticamu veiktspēju, kā arī samazināt rites pretestību, tādējādi samazinot nodilšanu un degvielas patēriņu.

Stabils sniegums pie jebkura ātruma

Atšķirībā no vairuma citu zīmolu riepām šajā klasē, Triangle TE301 ir simetrisks virziena veida protektors. To raksturo masīvu un nepārtrauktu garenisko ribu izvietojums centrālajā daļā. Šiem elementiem ir tik augsta stingrība, ka tie nodrošina izcilu riepu saķeres īpašību stabilitāti gandrīz jebkurā ātrumā. Turklāt, šāda konstrukcija lieliski reaģē uz vismazākajiem stūres manevriem, tādējādi atvieglojot braukšanas procesu.

Drošība arī lietainos apstākļos

Ja runājam par riepas ūdens novadsistēmu, tad jāsaka, ka reti kurai vasaras riepai protektora dizainā ir tik daudz dažādu elementu, domātu tieši pret akvaplanēšanu. Četrām gareniskām rievām centrālajā daļā, ir salīdzinoši liels tilpums, kas ļauj tām ātri izvadīt gandrīz visu ūdens daudzumu no saskares laukuma. Papildus 4 visaptverošām ūdens izvadrievām, palīdzību sniedz daudzu dažādu veidu lameļu efektivitāte. Taisnas rievas novirza ūdeni uz kādu no tuvumā esošajām drenāžas rievām, un piliena formas rievas, izmantojot transportlīdzekļa svara radīto spiedienu, iesūc ūdeni, pēc tam, to izmetot ar centrbēdzes rotācijas spēka palīdzību.

*Uzmanību: vasaras riepas, kas ir ražotas Ķīnā, var būt apzīmētas ar apzīmējumu M + S. Jāņem verā, ka Ķīnas teritorija sniedzas dažādās klimatiskajās zonās, kur dažviet metereoloģiskā ziema tā arī neiestājas. Līdz ar to, tur šīs riepas var izmantot visu gadu, kamēr Latvijā tas nestrādā!

Modeļa cena no 26

Triangle Protract TE301

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu