Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > TRIANGLE RIEPAS > Triangle vissezonas riepas

Triangle vissezonas riepas

Triangle

Vai esat kādreiz sev uzdevis jautājumu, kāpēc jālieto ziemas riepas, ja ziema tā arī nekad īsti nepienāk un ceļi lielākoties ir labā stāvoklī? Iespējams tieši jums vispiemērotākās ir vissezonas riepas, kas apvieno pozitīvās vasaras riepu īpašības ar būtiskākajām īpašībām ziemas riepās, kas padara tās par drošu un komfortablu produktu gada vēsākajos mēnešos. 

Ja esat cilvēks, kas labāk izvēlas par riepām domāt retāk un uzticēties vissezonas riepām, Triangle vissezonas riepu izvēle ir vieta, kur ieskatīties, ja nepieciešamas jaunas un uzticamas vissezonu riepas. Šīs riepas kalpos vairāku sezonu garumā, nezaudējot svarīgās ziemas un vasaras riepu īpašības, tādā veidā ietaupot gan jūsu līdzekļus, gan jūsu laiku, kas tiktu pavadīts, rūpējoties par riepām. 

M+S (Mud + Snow — dubļi un sniegs), tā var būt apzīmētas arī All Seasons (Vissezonas)  vai All weather (Visu laikapstākļu) riepas. Šīs riepas ir paredzētas izmantošanai visu gadu.

Šādām riepām ir savi plusi un mīnusi. Parasti tās izvēlas autobraucēji, kuri auto izmanto samērā maz. Jāpiebilst, ka apzīmējums M+S ne vienmēr nozīmē, ka riepas ir piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Izvēloties Triange vissezonu riepas starp citiem Triangle sezonu produktiem, MMK Riepu servisa speciālisti iesaka izvēli balstīt uz jūsu braukšanas paradumiem, automašīnas tehniskajiem aspektiem un ikdienā mērojamā ceļa kvalitāti. Ja katru dienu jābrauc pa grantētiem vai meža ceļiem, kuri ziemā netiek tīrīti vai kaisīti, vissezonu riepu izvēle varētu nebūt piemērota jums. Lai gan vissezonu riepu īpašības atļauj droši braukt jebkuros laikapstākļos, ekstrēmos apstākļos šādas riepas nevar nodrošināt to pašu komfortu un drošību, ko ziemas riepas. 

Šis ir tas gadījums, kad iesakām klientiem paļauties uz profesionāļu zināšanām. MMK Riepu Serviss speciālisti neiesaka visos ziemas apstākļos braukt ar vissezonu riepām.

Vissezonu riepas ir paredzētas lietošanai klimata joslās, kur gaisa temperatūra ziemā ir ap 0 °C — tātad vairāk Rietumeiropā un Centrāleiropā. Lai arī novērojam, ka Latvijā ziemas kļūst arvien siltākas, šī tipa riepas būs piemērotas galvenokārt tiem autovadītājiem, kas samērā reti veic īsus pārbraucienus.

Lai gan Latvijā visu gadu drīkst braukt ar vissezonu riepām, MMK Riepu Serviss speciālisti tās neiesaka izmantot tiem autobraucējiem, kuri regulāri un bieži pārvietojas ar savu auto. Vissezonu riepas varētu būt lieliska alternatīva tiem auto īpašniekiem, kuri savu auto izmanto reti, piemēram, tikai nedēļas nogalēs, lai dotos ciemos vai iepirkties, izvēloties citu transportu ziemas dienās, kad spēcīgi snieg vai ceļš ir stipri apledojis.

Tās ir piemērotas mēreniem klimatiskajiem apstākļiem ziemā, kad temperatūra ir ap 0 °C, vai braukšanai pa pilsētu un pa ceļiem, kas ir labi kopti un apstrādāti ar speciāliem materiāliem.

Laba izvēle tiem klientiem, kuri ziemas mēnešos auto neizmanto vai izmanto maz. Agrā pavasarī un vēlā rudenī šīs riepas var būt pat uzticamākas par vasaras riepām.

Šīs riepas būs cietāka sastāva nekā ziemas riepas, un to protektors būs izstrādāts tā, lai panāktu dažādu raksturlielumu optimālu kombināciju. Jāpiebilst, ka šādām riepām veiktspēja uz sniega un ledus ir zemāka nekā ziemas riepām.

Arī vissezonas riepām, pārāk mazs protektora dziļums samazina automašīnas manevrēšana spējas un palielina bremzēšanas ceļu. Ļoti svarīgi apzināties, ka, īpaši bīstamās situācijās, pazeminātas automašīnas manevrēšanas un bremzēšanas iespējas var izrādīties ļoti kritiskas, tāpēc ir vērts domāt par riepu kvalitāti un iegādāties jaunas riepas arī tad, ja tās vēl atbilst normatīvo aktu prasībām par protektoru dziļumu, tā nodrošinot gan drošību, gan atbilstību prasībām.

Triangle SnowLink PL01

Triangle PL01 ziemas riepa ir piemērota gandrīz jebkurai mūsdienu vieglajai automašīnai mazajā un vidēja klasē! Modelis tiek piedāvāts visdažādākajos izmēros. Galvenās ekspluatācijas īpašības tiek izvēlētas, ņemot vērā Ziemeļeiropas un Krievijas automašīnu īpašnieku prasības. Riepu izstrādāja starptautiska speciālistu komanda ārvalstu tirgiem, veicot testus un aptaujas visā pasaulē!

Triangle PL01 riepas galvenās iezīmes:

– Vairāki tūkstoši lameļu uzlabo saķeri uz apledojušām virsmām!

– Plati plecu bloki novērš slīdēšanu uz sāniem, samazina bremzēšanas ceļu!

Optimizēta lameļu tehnoloģija

Riepu protektorā ir vairāki tūkstoši lameļu, šauri iegriezumi, kas kompensē radžu neesamību. Tie veido neskaitāmi daudz mazu saķeres laukumu, ar kuru palīdzību riepa aptver ledaino reljefu, nodrošinot uzticamu saķeri ar to.

Elestīgs savienojums zemā temperatūrā

Riepas saķeres īpašības praktiski nemainās pat ar ievērojamu apkārtējās vides temperatūras pazemināšanos. Tas tiek panākts pateicoties gumijas sastāva termiskās stabilitātes dēļ, vairāk nekā divas trešdaļas sastāv no silīcija dioksīda. Šis komponents nodrošina protektora elastību, kas pozitīvi ietekmē tā efektivitāti pie temperatūram pat -30‎°!

 

Modeļa cena no 38

Triangle SnowLink PL01

Uzņēmums Triangle ir viens no visvecākajiem riepu ražotājiem pasaulē. Par šo kompāniju var dzirdēt nostāstus, ka tā ražojusi ritošās daļas elementus laikā, kad cilvēki vēl pārvietojušies ar koka ratiem. Skaidrs ir viens, šim riepu ražotājam ir milzīga pieredze šajā segmentā, kas noteikti ir palīdzējis kļūt par vienu no pieprasītākajiem budžeta un vidējās klases riepu izgatavotājiem. No vairāk kā 25 dažādiem Triangle koncerna piedāvātajiem modeļiem, vairāki ir ieguvuši popularitāti kā savas klases paraugi! Salīdzinoši zemās cenas attiecība pret iegūto kvalitāti turpina pārsteigt. MMK riepu centru novērojumi rāda, ka patērētājs meklē jau pārbaudītas vērtības, tāpēc zemāk atradīsiet populārākos un meklētākos Triangle riepu modeļus!

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu