Montāža uz vietas

Skatīt vairāk
Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 20:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Madona Partneris

P.-Pk. 8:00 - 18:00

Se. 8:00 - 14:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SAILUN RIEPAS > Sailun vissezonas riepas

Sailun vissezonas riepas

Sailun

Sailun vissezonas riepas

MMK serviss piedāvā starptautiski atzītā ražotāja Sailun vissezonas riepu atzītākos modeļus. Sailun jau kopā 2001.gada priecē pasaules auto vadītājus ar produktu klāstu, kas atbilst augstu standartu prasībām, tomēr turoties cenu kategorijās, kuras pieejemas ikvienam patērētājam. Sailun ir kļuvis par favorītu ne vien pasaulē, bet arī Latvijas tirgū, kur šī ražotāja produkciju izvēlējušies jau vairāk kā 75 000 auto īpašnieki.
Sailun radītās riepas ir lieliskas privātajiem auto un arī komerctransportam. Šo riepu kvalitāte nodrošina drošu un viegli vadāmu braukšanu dažādos laika apstākļos un mijiedarbībā ar dažādiem ceļa segumiem. Sailun vissezonas riepas pieejamas par cenām, kuras iepriecinās ikkatra auto vadītāja budžeta plānu. Vissezonas riepu praktiskās īpašības padara tās īpaši pievilcīgas vadītājiem, kuri novērtē riepu gatavību atbalstīt vadītāju augstās un zemās temperatūrās, sausumā un lietū, kā arī dažādos ceļa seguma veidos.

Atkarībā no auto veida (sportisks, viegls, komerctransports vai ģimenes auto), MMK serviss palīdzēs izvēlēties tieši tādas Sailun vissezonas riepas, kuras vislabāk atbilst individuāliem vadītāja un automašīnas parametriem. Tomēr ir īpašības, kuras vieno visas Sailun vissezonas riepas – tās veidotas tā, lai rūpētos par auto drošību, tām ir īpašs protektoru zīmējums. Visas riepas veidotas tā, lai samazinātu bremzēšanas ceļu dažādos braukšanas apstākļos. Sailun vissezonas riepas lieliski ripo visos četros gadalaikos – cauri vējiem, lietiem, saulei un slapjdraņķim. Izvēloties Sailun vissezonas riepas var aizmirst par riepu sezonālo maiņu, auto vienmēr ir gatavs jauniem braukšanas apstākļu izaicinājumiem. Sailun vissezonas riepas ir lielisks ieguvums – par zemu cenu iespēja tikt pie augstas kvalitātes riepām, kuras kalpo kā universāls palīgs un balsts ikdienas braukšanā gan Latvijā, gan ārzemēs.

Sailun Ice Blazer Alpine

Sailun Ice Blazer ALPINE ir augstas veiktspējas (High Performance) ziemas riepa vieglajām automašīnām. Laba vadāmība uz sausa, sniegota un apledojuša ceļa. Jaunais riepas dizains samazina radīto troksni un palielina nodilumizturību. V-tipa virzienveida protektora raksts samazina akvaplanēšanas iespēju, kā arī uzlabo bremzēšanu un vilkmi sniegā.

Simetrisks virzienveida protektora raksts izvēlēts, lai uzlabotu bremzēšanas rādītājus, veiktspēju sniegā un uz apledojuša ceļa, kā arī mazina akvaplanēšanas risku. Protektora dizains ir izstrādāts tā, lai automobīlis reaģētu uz katru stūres pagriezienu, tādejādi nodrošinot patīkamu braukšnas komfortu. Riepas sprieguma sadalījums nodrošina vienmērīgu riepas nodilumu.

Lai palielinātu riepas nobraukumu, tiek izmantota “Silīcija” tehnoloģija, kas vienlaikus uzlabo saķeri un mazina rites pretestību. Šis gumijas maisījums tiek izmantots modeļiem, kuri paredzēti izmantošanai ziemeļu klimatiskajās zonās. Tieši silīcija izmantošana nodrošina riepas elestības un mīkstības noturību visa riepas mūža garumā.

Sailun Ice Blazer Alpine ir pirmais Ķīnā ražotais modelis, kas ieguvis Vācijas kvalitātes zīmi – TÜV sertifikāciju. “TÜV” (Technischer Überwachungsverein) ir neatkarīga Vācijas testēšanas un sertifikācijas organizācija, kas darbojas jau vairāk nekā 150 gadus. Sertifikācija apliecina, ka produkts atbilst augstajiem TÜV kvalitātes standartiem, kā arī to, ka tas ir lietotājiem drošs.

Modeļa cena no 34

Sailun Ice Blazer Alpine

Sailun riepas straujiem soļiem iekaro pasaules riepu tirgu. Tik pat strauji to ražotā produkcija nostiprinās Latvijā. Jaunas Sailun riepas atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem, lai vidējais autobaucējs būtu tiešām apmierināts. MMK speciālisti rekomendē gan vasaras, gan m+s, gan ziemas riepas Sailun.  Augstas kvalitātes budžeta klases riepas par konkurētspējīgu cenu. Augsti veikspējas un ekonomijas rādītāji. Riepu kvalitāte augstāka par samaksāto naudu! Sailun ir viens no top riepu ražotājiem pasaulē! Sailun riepas Latvijā jau izvēlējušies vairāk kā 75 000 auto braucēji! Riepas ar 100% garantiju. Droši varam teikt – ikviens var atrast piemērotu modeli savām vajadzībam kā arī jebkuriem Latvijas apstākļiem !

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu