P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts
P. 900-1900
O. 900-1900
T. 900-1900
C. 900-1900
Pk. 900-1900
Se. 900-1600
Sv. Slēgts

Pasūtījumi internetā

Sailun riepas

Sailun riepas – zīmola vēsture

Sailun riepas un to pirmsākumi meklējami Ķīnā, kad Sailun gumijas ražotne uzsāka sadarbību ar Cindao Zinātnes un Tehnoloģiju centru. Par Sailun panākumu stūrakmeni kalpo augsta izstrādājumu kvalitāte, tandēmā ar plašākai publikai pieejamu cenu. Zīmols jau sākotnēji ieviesis augstus kvalitātes standartus, nākot klajā ar produktiem, kas ne tikai izcīnījuši savu vietu budžeta klases augšgalā, procesā izveidojot pavisam jaunu, savu Premium budget klasi, bet arī spēj konkurēt ar vidējās vai pat premium klases riepu modeļiem. To apliecina arī apbalvojumi un sertifikāti, kurus guvis zīmols. Par spilgtāko piemēru tam kalpo TÜV SÜD sertifikāts, kuru kā pirmā Ķīnas riepa vēsturē ieguvusi Sailun Alpine+.

Sailun riepas Latvijā pazīstamas jau vairāk kā 15 gadus, zīmola piedāvājumu klāstā pieejamas riepas gan vieglajiem, gan SUV jeb apvidus auto, kā arī komerctransportam. Pieejami gan augstas kvalitātes vasaras, gan arī ziemas un vissezonas riepu modeļi, kuru izgatavošanā izmanto jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes iekārtas.

Neskatoties uz to, ka uzņēmums ir dibināts 2002. gadā un ir salīdzinoši jauns, Sailun riepas iecienījuši jau vairāk kā 100’000 autovadītāju Latvijā un vairāk kā 10’000’000 visā pasaulē, ierindojot to pasaules riepu ražotāju top 15. Uzņēmums arī izvirzījis mērķi līdz 2025.gadam iekļūt labāko desmitniekā. 

Riepu produkcija

Sailun riepas tiek ražotas, ņemot vērā jaunākās riepu nozares tendences. Riepu dizaina un gumijas maisījumu izstrādē tiek piesaistīti valsts vadošie speciālisti, patstāvīgi paceļot budžeta klases riepu standartus arvien līdz jauniem augstumiem.  Kā jau iepriekš minēts, nav transportlīdzekļu veida, kam Sailun riepas neražotu, sākot ar vismazākā izmēra vieglajiem auto un pat piekabēm, līdz pat apvidus un kravas automašīnām. Sailun riepu protektora raksti nereti tiek veidoti, smeļoties iedvesmu no daudziem premium klases ražotājiem. Paskatoties tuvāk, zīmola riepu gumijas sastāvos arvien biežāk redzamas tādas iezīmes, kā paaugstināta nodilumizturība, skaņas apslāpēšana un noturība pret ekstrēmu karstumu vai bargu salu, kas vēl salīdzinoši nesen bija novērojams tikai premium klases riepu gumijas maisījumos. 

Par Sailun riepu kvalitāti liecina arī to lielais pieprasījums, ik gadu visā pasaulē tiek pārdotas vairāk kā 45 miljoni Sailun riepu, jo cilvēki arvien biežāk, ne tikai riepu industrijā, izvēlas lētākas Ķīnā ražotas alternatīvas, kuras no salīdzinoši dārgajiem premium klases ražojumiem kvalitātes ziņā atpaliek pavisam nedaudz un šī atšķirība ar katru gadu tikai sarūk. 

Sailun riepu klāsts

Latvijā pieejami visi jaunākie Sailun riepu modeļi, kuros ietilpst vasaras riepas, vissezonas riepas, ziemas riepas ar radzēm un pat Allterrain riepas bezceļu automašīnām. Ar katru gadu šis klāsts tiek papildināts ar jauniem riepu modeļiem un produkcijas kvalitātes ziņā daudzi riepu modeļi ierindojas pasaules top 10 pasaules līderiem. Droši var teikt, ka Sailun riepu klāstā atradīsies riepa katrai gaumei – pieejamas standarta vasaras riepas, Ultra High Performance, Allterrain, Mudterrain, Highterrain, M+S, 4 seasons, vissezonas riepas, ziemas riepas ar radzēm un mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepas.

Sailun riepas nākotnē

Lai arī šī brīža Sailun riepu produkcija stiepjas tālu un plaši, zīmols lielāko daļu ienākumu gūst no vieglo pasažieru auto riepu tirdzniecības. Ir pašsaprotami, ka lai zīmols turpinātu attīstīties, daudz līdzekļu jāiegulda jaunāko tehnoloģiju izpētē un to ieviešanā savos produktos. Tieši tāpēc, Sailun iegulda vairāk kā 30% no visiem ienākumiem izpētē un tālākā attīstībā. Jāpiemin, ka pērkot Sailun riepas, daļa samaksātā tiek ziedota World Child Cancer organizācijai. Sailun ir arī oficiālais futbola kluba Valencia sponsors, atbalstot arī sportisku un veselīgu dzīvesveidu un ar savu logo rotājot tādu sportistu kā Karlosa Solera formastērpus.

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru

Pieejamība:Populārākās Sailun riepas

Skatīt visas Sailun riepas


Kādas ir klientu atsauksmes par Sailun riepām?

Ar SAILUN riepām Latvijā brauc vairāk nekā 90000 autobraucēju! Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus
izvēlēties Sailun riepas un vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Sailun riepu plusi:

  1. Kvalitāte daudz augstāka par samaksāto naudu,
  2. Ideāli piemērotas Latvijas mainīgajiem laika apstākļiem,
  3. Ņemot vērā Sailun jaunāko tehnoloģiju pielietojumu, veiktspējas ziņā būtiski neatpaliek no augstākas klases riepām,
  4. Testi uzrāda ļoti labas saķeres un vadāmības īpašības,
  5. Palielināta drošība pret akvaplanēšanu,
  6. Labi rādītāji visos Latvijas apstākļos,
  7. Pastiprināta borta uzbūve,
  8. Disku aizsargmalas,
  9. Klusas riepas.

Secinājumi:

Sailun riepas ne velti iekarojušas Latvijas un pasaules autobraucēju sirdis. Sailun plašākai publikai piedāvā augstas kvalitātes riepas teju visos iespējamajos izmēros. Pieejamas riepas jebkurai gaumei, braukšanas apstākļiem un stilam par visiem pieejamu cenu. Sailun ar straujiem soļiem turpina tuvoties pasaules riepu ražotāju TOP 10, regulāri nākot klajā ar jauniem, augstas kvalitātes riepu modeļiem.

Brauc droši, brauc ar SAILUN!

zigmars-e1477468676245

Riepu un disku speciālists

Zigmārs Gemis

23304444

Riepu galerija

Slider-sagatave-ziemas2-2