Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Rīga

P.-Pk. 9:00 - 19:00

Se. 9:00 - 16:00

Sv. Slēgts

Uz sākumu > Riepu ražotāji > SAILUN RIEPAS > Sailun ziemas riepas > Sailun Ice Blazer Alpine Evo

Sailun riepas

Sailun Ice Blazer Alpine Evo

Sailun Ice Blazer Alpine Evo

Sailun Ice Blazer Alpine Evo – ziemas/m+s riepas, paredzētas jaudīgākiem, sportiska tipa auto. Tāpēc to protektora zīmējums ir asimetrisks, lai palielinātu drošību gan uz sniega, gan uz slapja ceļa seguma, gan arī uz sausa asfalta. Tomēr riepas lieliski derēs arī vieglajām un ģimenes automašīnām.

Sailun Ice Blazer Alpine Evo galvenās iezīmes

+Palielināti protektora sānu bloki!
+Asimetriskais protektora raksts
+Pastiprināta riepas centrālā protektora bloku virkne!
+Uzlabota veiktspēja un stabilitāte!
+Komfortabla, gluda un klusa gaita!

Alpine Evo aprīkojums

Riepas ārmalai ir izveidoti lieli protektora sānu bloki, kas jūtami  paaugstina stabilitāti pie lieliem ātrumiem. Iekšmala ir veidota ar daudziem, dažāda platuma novades kanāliem, kas paradzēti ūdens un slapjdraņķa izspiešanai!

Riepas konstrukcijā ir pastiprinātas centrālas ribas, kas palielina stūres reakcijas ātrumu un precizitāti.

Ir izveidotas divas platas centrālās gareniskās rievas, kuru galvenais uzdevums ir ūdens novade. Tādejādi tiek samazināts akvaplanēšanas risks un uzlabota vispārējā stabilitāte!

Modeļa cena no 58

Izvēlies vajadzīgo riepu izmēru:

Pieprasītākās Sailun riepas

Kā jau minēts, Sailun riepu klāstā atrodamas riepas katrai gaumei. Pieejami riepu modeļi, kas piemēroti jebkuram braukšanas stilam un apstākļiem, taču tagad apskatīsim populārākos:

Vissezonas Sailun riepas Ice Blazer Alpine+

Vispopulārākais un pasaulē atzītākais zīmola riepu modelis ir Sailun Ice Blazer Alpine+. Tas ir vissezonas riepu modelis, kas, pateicoties augstam braukšanas komfortam un lieliskām saķeres īpašībām visdažādākajos braukšanas apstākļos, ir ne tikai iekarojis tūkstošiem autovadītāju sirdis, bet arī kā pirmā Ķīnā ražotā riepa ieguvis TÜV SÜD sertifikātu, kas riepu pasaulē ir augstākais atzinums. Šī modeļa riepas pieejamas lielākajai daļai vieglo automašīnu.

Sailun Ice Blazer Alpine Evo

Ja meklējat budžeta klases riepas ar premium klases riepu iezīmēm, MMK riepu servisa speciālisti iesaka izvēlēties Sailun Ice Blazer Alpine Evo. Šī modeļa protektora raksts ir aizņemts no Hankook i’Cept Evo2 un aizgūtas arī šī modeļa labākās īpašības. Tas nodrošina gludu, klusu un patīkamu gaitu, kā arī augstu veiktspēju sniega putrā un uz slapja vai sausa asfalta, turklāt, šī modeļa riepas apveltītas arī ar lielisku cenu!

Sailun Atrezzo 4 Seasons

Šis vissezonas riepu modelis radīts visplašākajam laikapstākļu diapazonam. Tā gumijas sastāvam pievienota vesela virkne elastromēru, liekot tam saglabāt vidēji cietu stāvokli gan vasaras svelmē, gan arī bargā ziemā. Asimetriskais protektora raksts palīdzēs cīņā ar akvaplanēšanu un sniega novadi no kontakta virsmas ar ceļu. Asimetriski izvietotajos protektora blokos iestrādātas lameles, kuras ar asām kantēm iecērtoties ledū, ar slideno virsmu veido ciešu saķeri.

Ziemas Sailun riepas Ice Blazer WST3

Sailun Ice Blazer WST3 ir radžojams ziemas riepu modelis, kas ir piemērots tiem autovadītājiem, kuri ziemā saskaras ar skarbākajiem braukšanas apstākļiem – netīrītiem, apledojušiem lauku, meža vai zemes ceļiem. Cīņā ar ledu vai noblietētu sniegu palīdzēs virzienveida protektora blokos blīvi iestrādātās radzes un lameles, kā arī zāģveida protektora kantes. Šis modelis pieejams gan ar, gan arī bez radzēm.

Sailun Ice Blazer Arctic

Mīkstā sastāva jeb Skandināvijas tipa ziemas riepu modelis Sailun Ice Blazer Arctic un tā variācijas – Arctic SUV un Arctic Evo ir vispiemērotākā izvēle tiem, kas ziemā vēlas saglabāt ne tikai  augstu drošības, bet arī komforta līmeni, kā arī ar tām var droši pārvietoties pa rietumeiropu, kur ziemas riepas ar radzēm nav atļautas. Šie Sailun riepu modeļi darināti no elastromēriem bagāta, augstas kvalitātes gumijas maisījuma, kas izcili saglabā elastību zemās gaisa temperatūrās. 

Komerctransporta Sailun riepas Ice Blazer WST1

Likumsakarīgi, Sailun Ice Blazer WST1 ir WST3 priekštecis. Šis riepu modelis šobrīd kļuvis par populārāko ziemas komerctransporta riepu, pateicoties agresīvajam protektora rakstam. Šīs Sailun riepas ir piemērotas tiem mikroautobusu šoferiem, kam kravas jāved ne tikai pa asfaltētiem, bet arī pa lauku vai meža ceļiem. Pateicoties iespējai protektorā ievietot radzes un elastīgam gumijas sastāvam, tas izcili saglabā saķeri uz apledojušām ceļa vismām.

Sailun Endure WSL1

Sailun Endure WSL1 ir izteikts vissezonas komerctransporta riepu modelis, kas izceļas ar augstu komforta līmeni un lielisku saķeri ar sausu, kā arī slapju asfaltu. Šis c indeksa riepu modelis aprīkots ar augsti attīstītu drenāžas kanālu sistēmu, kas palīdzēs samazināt akvaplanēšanas riksu un izvadīt ūdeni vai sniegu no kontakta virsmas ar ceļu.

Vasaras Sailun riepas Atrezzo Eco

Standarta vasaras riepu modelis, kas speciāli izstrādāts, kompaktajiem pilsētas auto. Optimāls drošības līmenis arī mitros ceļa apstākļos, uzsvars šajam modelim likts uz degvielas ekonomiju un ļoti zemo riepu radītā trokšņa līmeni. 

Sailun Atrezzo Elite

Sailun Atrezzo Elite ir augstas veiktspējas vasaras modelis, kas paradzēts plaša spektra vieglajām pasažieru automašīnām. Riepas iekšējās un ārējās struktūras dizains uzlabots, tiecoties pēc labākas vadāmības slapjos braukšanas apstākļos.

Sailun Atrezzo ZSR 

Jaunākās paaudzes Sailun riepu modelis – ATREZZO ZSR un tā variācija ATREZZO SUV ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu precīzu vadību gan uz mitra gan sausa asfalta. Šīs Ultra High Performance riepas asimetriskais protektora dizains kopā ar uzlabotu protektora gumijas formulu nodrošina izcilu veiktspēju gan pilsētvides apstākļos, gan uz šosejas. 

Sailun Atrezzo SVR LX

Sailun Atrezzo SVR LX vasaras riepu modelis ir loti īpašs, tieši tā mērķauditorijas dēļ.  Tā ir veidota speciāli premium krosoveru sporta versijām. Modeļa izmēru diapazons ir veidots diametriem no 20 līdz 24 collām. Attīstot riepu, galvenais uzsvars tika likts uz maksimālā komforta līmeņa nodrošināšanu, nekompromitējot saķeri un vadāmību.

Sailun Terramax

Sailun Terramax ir bezceļu auto riepu modeļi. Tam pieejamas vairākas variācijas – Terramax CVR, Terramax A/T un Terramax M/T, kur katra no variācijām paredzēta nedaudz citiem apvidus braukšanas apstākļiem.
Terramax CVR ir paredzēts tiem autovadītājiem, kuru ikdienas gaitās nākas saskarties ar nelielu bezceļu braukšanas posmu. Protektors ir pietiekami rupjš, lai spētu tikt galā ar samērā skarbiem vasaras braukšanas apstākļiem, tajā pašā laikā saglabājot braukšanas komfortu arī pilsētā un uz šosejas.
Terramax A/T ir izteikts Allterrain riepu modelis, kas būs izcils cīņā ar bezceļiem, skarbos braukšanas apstākļos. Masīvie protektora bloki palīdzēs tikt galā ar dubļiem un akmeņiem.
Terramax M/T ir neceļu riepa, kas piemērota īstiem bezceļu entuziastiem, kā arī makšķerniekiem, medniekiem vai tiem, kam ikdienā jāpiekļust grūti sasniedzamām vietām.

Sailun Commercio VX1

SAILUN piedāvā arī Commercio VX1 komerctransporta vasaras riepas, kas ir konstruētas ar pastiprinātu iekšējo un ārejo struktūru, lai palielinātu kravnesību, novērstu iespējamos ārejos bojājumus un nodrošinātu ilgāku riepas mūžu.

Sailun SL12

Komerctransporta riepa Sailun SL12 ir paredzēta vieglajām kravas automašīnām un mikroautobusiem. Modelim ir raksturīga paaugstināta ekonomiskā efektivitāte, jo to raksturo ilgs kalpošanas laiksuzticamība un lietošanas iespēja visa gada garumā. Protektoram ir raksturīga daudzpusība, nodrošinot drošu saķeri ar dažādām virsmām, dažādos laikapstākļos.

Populārākie riepu izmēri

Kādas ir klientu atsauksmes par Sailun riepām?

Ar SAILUN riepām Latvijā brauc vairāk nekā 90000 autobraucēju! Kādi ir galvenie faktori, kas pamudina vadītājus
izvēlēties SAILUN riepas un vēlāk atkārtoti tās iegādāties?

Lai iegūtu atbildes uz šiem jautājumiem iepazināmies ar autovadītāju atsauksmēm dažādos Latvijas forumos un pasaulē pazīstamākajā riepu testu un atsauksmju portālā
TYREREVIEWS, kā arī salīdzinot dažādus riepu testus veiktus gan Latvijas laika apstākļos, gan ārpus tās. Apkopojot iegūto informāciju šie ir galvenie Sailun riepu plusi:

  1. Kvalitāte daudz augstāka par samaksāto naudu,
  2. Ideāli piemērotas Latvijas mainīgajiem laika apstākļiem,
  3. Ņemot vērā Sailun jaunāko tehnoloģiju pielietojumu, veiktspējas ziņā būtiski neatpaliek no augstākas klases riepām,
  4. Testi uzrāda ļoti labas saķeres un vadāmības īpašības,
  5. Palielināta drošība pret akvaplanēšanu,
  6. Labi rādītāji visos Latvijas apstākļos,
  7. Pastiprināta borta uzbūve,
  8. Disku aizsargmalas,
  9. Klusas riepas.

Secinājumi:

Sailun riepas ne velti iekarojušas Latvijas un pasaules autobraucēju sirdis. Sailun plašākai publikai piedāvā augstas kvalitātes riepas teju visos iespējamajos izmēros. Pieejamas riepas jebkurai gaumei, braukšanas apstākļiem un stilam par visiem pieejamu cenu. Sailun ar straujiem soļiem turpina tuvoties pasaules riepu ražotāju TOP 10, regulāri nākot klajā ar jauniem, augstas kvalitātes riepu modeļiem.

Brauc droši, brauc ar SAILUN!

Zigmārs Gemis

Zigmārs Gemis

Riepu un disku speciālists

Riepu galerija

Prece pievienota grozam

Prece veiksmīgi pievienota grozam!

Atvērt grozu